Výsledky

Vzorové riešenia úloh (PDF)

Vyber krajinu:

Poznámka: Tímy, ktoré súťažili v anglickom jazyku, sú zaradené podľa krajiny svojej školy.

Všetky kategórie
Kategória 7
Kategória 8
Kategória 9
Kategória Sekunda
Kategória Tercia
Kategória Kvarta

Všetky kategórie

Por.IDJazykNázovKategóriaŠkolaSúťažiaciBody
1.647
KvartaG Bratislava GAMČA GrösslingováMichal Farnbauer, Matej Urban, Tereza Škublová, Viktor Balan346
2.221
Cylkáči a bodka.9ZŠ Senec, TajovskéhoSimona Nemcová, Radka Bírová, Adam Juríček, Jakub Hudák276
3.357
iks na druhouKvartaG Praha - Strašnice, VoděradskáViktor Nezveda, David Martínek, Lukáš Veselý, Martin Losinský257
4.610
Humanitné vedy nie sú vedyKvartaG Poprad, KukučínovaŠtefan Slavkovský, Oliver Suchý, Martin Ďuras, Gabriel Ščurka199
5.636
Tvoje maticeKvartaG J. Keplera PrahaFilip Hůlek, Jakub Petr, Viktor Fukala, Magdaléna Mišinová198
6.634
Tvoje mámaTerciaG J. Keplera PrahaPetr Dosedla, Mikuláš Králíček, Matouš Šafránek, Nikita Ustinov169
7.637
TB 2017KvartaG J. Keplera PrahaJan Adámek, Šimon Brecher, Otakar Doubrava, Matěj Dvořák168
8.67
Tvár sa, že pracuješTerciaSŠ Bratislava, NovohradskáHaverlík Matej, Gurňák Matej, Jediná Karolína, Stankovičová Martina167
9.269
Cowboy HackerKvartaWichterlovo G OstravaJiří Močkoř, Vojtěch David, Vojtěch Mohelník, Ondřej Szymik157
10.648
KvartaG Bratislava GAMČA Grösslingová150
11.56
Čierne banányKvartaG Košice, AlejováMartin Polyácsko, Dávid Erdödy, Lenka Hake, Filip Tumidalský140
12.70
PERY IMPORTANT VOMARANČE OK VANS EGENKvartaSŠ Bratislava, NovohradskáGurová Terézia, Bartek Filip, Vozár Vladimír, Vaško Radovan139
13.595
ČušNinaKvartaG J. A. Raymana PrešovMizeráková Nina, Pásztorová Emma, Vorobel Michal, Jakubík Michal130
14.261
BWOAH9ZŠ Pov. Bystrica, Slov. partizánovMatúš Papšo, Martin Bucko, Vladimír Nečesaný, Eduard Mrug124
15.270
Cowboy hackerKvartaWichterlovo G OstravaJan Lukovský, Klára Glabazňová, Lukáš Čechaček, David Ondřejek116
16.30
Spišské strely9ZŠ Spišská Nová Ves, O. KožuchaJakubov Bruno, Frličková Aneta, Jakubcová Viktória, Szilvási Adam115
17.290
( ͡° ͜ʖ ͡°)9ZŠ Brno, ÚvozKarel "The Beast" Camrda, Šimon "Nutella" Prek, David "Jesus" Kubíček, Daniel "Džordža" Georgiev112
18.434
ŠkodovkaKvartaG J. Škody PřerovAmálie Dostalíková, Vít Ulehla, Martin Koňařík, Tadeáš Böhm112
19.438
Gymtri1TerciaG Třinec, KomenskéhoBialožyt Marek, Kantorová Anna, Sobol Ondřej, Tomoszek Lukáš111
20.652
eXtatus.ROG9ZŠ Michalovce, OkružnáPavol Biačko, Juraj Hadžala, Boris Savov, Ivan Čurma109
21.643
Aj fusy maš takeKvartaG P.Coubertina PiešťanySamuel Banas, Silvester Dupkanič, Barbora Jančarová, Anna Kleinová104
22.248
HopíciSekundaMendelovo G OpavaMartin Boček, František Urbiš, Jakub Müller, Matěj Hopp97
23.287
Bez jménaKvartaG Strakonice, MáchovaSára Klenovcová, Nikola Maroušková, Helena Semirádová, Eliška Valentová97
24.250
Fofíkovci s.r.o.TerciaMendelovo G OpavaAdam Pavelka, Martin Fof, Michal Pavlíček, Vojtěch Olšr97
25.256
Π (pí)9SZŠ Košice, DneperskáMarek Kuruc, Michaela Pavuková, Lukáš Boguský, Erik Lazár96
26.50
Klo - básniciTerciaG Košice, AlejováFilip Brutovský, Tadeáš Kaminský, Lea Jantošovičová, Daniela Stuparová94
27.37
PYTAGORAS9ZŠ Banská Bystrica, RadvanskáMatej Huska, Matej Molnár, Ján Kortiš, Lukáš Gáborik92
28.51
KRÁLIKOVCITerciaG Košice, AlejováSimona Gibalová, Filip Baltovič, Bohuslav Líška, Jakub Mičko91
29.142
ŠikulíniSekundaWichterlovo G OstravaTomáš Hrbáč, Kryštof Borkovec, Jonáš Dej, Eduard Grňa91
30.436
Kvarta b tým 1KvartaG J. Škody PřerovLucie Dorazilová, Filip Trhlík, Eliška Škrabalová, Štěpán Kosík91
31.478
AdélkaKvartaKatolické G TřebíčAdéla Tržilová, Patrik Kašpárek, Lukáš Matějek, Karel Pecha91
32.53
SilveráciKvartaG Košice, AlejováMichal Kolcun, Martin Nemjo, Michaela Rusnáková, Matúš Farkaš89
33.212
ŠMK Azkaban9ZŠ Poprad, DostojevskéhoDominik Magera, Kristián Petrik, Paulína Jaremčuková, Marko Špiner88
34.137
deviatačky9ZŠ Bratislava, BeňovskéhoJanáčková Adriana, Dobiášová Simona, Stará Michaela, Baňaková Karolína88
35.55
Modré ananásyKvartaG Košice, AlejováJakub Farbula, Erik Sedlák, Filip Bušovský, Dominika Nguyen88
36.182
PLATINYKvartaG Hlohovec, KomenskéhoAndrej Morovics, Michal Minarovský, Peter Preťo, Natália Práznovská87
37.177
JATEČKAKvartaG Ústí nad Labem, JatečníBílý, Kimlová, Pražáková, Ebermann85
38.316
KočkySekundaG Brno, tř. Kpt. JarošeAnna Hronová, Kateřina Dvořáková, Linda Pezlarová, Veronika Miškufová84
39.413
SKvartaG Praha - Opatov, Konstantinova84
40.356
VodníciTerciaG Praha - Strašnice, VoděradskáMichal Beránek, Matěj Chvojka, Filip Kučera, Jakub Lukáš84
41.48
MaJaLaBa STARSSekundaG Košice, AlejováMatej Vasky, Jakub Horvat, Tomáš Proks, Barbora Marcinčáková84
42.149
No commentKvartaG Trhové SvinyKateřina Žohová, Lenka Kuřilová, Vojtěch Švarc, Milan Šavrda82
43.353
Tercie A1TerciaG Praha - Strašnice, VoděradskáTomáš Fic, František Mošanský, Jakub Novotný, Maxim Simon82
44.61
KLOKANI9SŠ Bratislava, NovohradskáČajkovičová Lujza, Bieliková Alexandra, Hanzalík Jakub, Vladyka Andrej81
45.472
↓Ti pod námi jsou horší↓KvartaG a SOŠ V. Šmejkala Ústí n/L.Marek Broul, Štěpánka Lanková, Josef Mašek, Michal Vodvářka80
46.226
Zapekané rožky9ZŠ s MŠ Oravská LesnáPatrik Krivulčík, Marcela Beloritová, Štefan Blahovec, Tamara Kvaková80
47.375
Joj KinoTerciaEvanjelické G J. A. Komenského KošiceMartin Kliment, Matej Hajduk, Klaudia Kováčová, Soňa Suchá 80
48.71
ROZTOPENÍ ANALFABETIKvartaSŠ Bratislava, NovohradskáBarčík Toby, Hamidová Bubu, Ležovičová Ležo, Mitrík Dantik76
49.288
IndividualityKvartaG Strakonice, MáchovaAdam Hoštička, Štěpán Kalbáč, Petr Ředina, Vít Zákostelecký76
50.318
NEPODSTATNÍTerciaG Brno, tř. Kpt. JarošeMartin Dominik, Jakub Devát, Zdeněk Pezlar, Vojtěch Obořil76
51.64
#tonebolmojflas hSekundaSŠ Bratislava, NovohradskáTóth Erik, Ďurkáč Eduard, Demko Tibor, Bulla Šimon76
52.66
MINHOTerciaSŠ Bratislava, NovohradskáMinh Dang Huy, Piškanin Adam, Brežák Richard, Kapko Ján76
53.398
O2H8ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceKlemová Veronika, Jurková Michaela, Ivančová Klára, Jenčušová Tatiana75
54.414
kalkulačky7ZŠ A. Kmeťa LeviceJán Mederly, Igor Smolka, Jakub Lacek75
55.412
RKvartaG Praha - Opatov, KonstantinovaMichal Kraus, Eduard Dylyn , Michal Smieško , Ondřej Petrach74
56.644
Trenčianska vodárenská spoločnosťSekundaG Bratislava GAMČA Grösslingová74
57.176
AEDKvartaG Ústí nad Labem, JatečníŠípal, Vohryzka, Vála, Russ71
58.41
Fukumiko8ZŠ ZbehyJuraj Mikuš, Kristína Kováčová, Vladimír Kupec, Tomáš Fúska70
59.63
MAT MENOSekundaSŠ Bratislava, NovohradskáWaterloos Samuel, Štepánek Martin, Mocný Matej, Roger René70
60.476
Stickstoffkreis laufTerciaKatolické G TřebíčEva Jeřábková, Lenka Kolomazníková, Eliška Kostková, Julie Šislerová69
61.437
Kvarta b tým 2KvartaG J. Škody PřerovDavid Tobolík, Martin Šváb, Tomáš Calábek, Aleš Caletka69
62.409
G 2TerciaG Praha - Opatov, Konstantinova69
63.309
MegalodomozgySekundaG J. Chalupku BreznoMartin Kopčány, Šimon Jech, Anna Bížová, Samuel Havlíček66
64.289
._. zZ9ZŠ Brno, ÚvozKlára Henzlová, Lukáš Poledňa, Matyáš Spurný, Vojta Světlík66
65.645
SekundaG Bratislava GAMČA Grösslingová66
66.635
TechnoBabkyTerciaG J. Keplera PrahaMatěj Prokopič, Nikoletta Verbeščuková, Eliška Peřichová, Emily Hoskins66
67.319
MLOKTerciaG Brno, tř. Kpt. JarošeTran Ha Mi, Jakub Hartmann, Lucie Reichertová, Ondřej Němec66
68.69
TUTURU~KvartaSŠ Bratislava, NovohradskáKopunec Andrej, Gregor Václav, Štefaničková Daniela, Linh Quyen Bui66
69.82
KvartíciKvartaG Sokolov, HusitskáAdam Bauer, Simona Krušinková, Filip Tříska, Kryštof Novák65
70.633
MATFyzáciTerciaG J. Keplera PrahaFilip Oliver Klimoszek, Trinh Viet, Matěj Novák, Adam Vorlíček64
71.408
G 1TerciaG Praha - Opatov, KonstantinovaMarko Matoničkin, Tomáš Kuzma, Ondřej Kupsa, Tomáš Kovářík64
72.543
BESST 8.A8SZŠ BESST TrnavaZuzana Barošová, Richard Hirner, Peter Krajčovič, Laura Kissová63
73.386
ojedo8ZŠ Banská Bystrica, ĎumbierskaEduard Martinka, Ondrej Magna63
74.32
siedmaci7ZŠ Nitra, Na HôrkeMichael Kalaba, Petra Šichulová, Michaela Maťová, Samuel Vozárik62
75.448
AVENGERS7ZŠ Zvolen, P. JilemnickéhoNikolas Hamarik, Natália Vašková, Lucia Renčová, Michal Švec62
76.148
KoumáciTerciaG Trhové SvinyMarek Bulant, David Šafránek, Tomáš Kortiš, Aneta Prouzová61
77.450
SILUETY9ZŠ Zvolen, P. JilemnickéhoBarbora Kubišová, Maxmilián Nový, Radka Pivarčeková, Alexej Eliáš61
78.430
Matematická alianceTerciaG J. Škody PřerovPecháčková Anna, Onderková Vendula, Laitochová Lucie, Pilmajerová Eliška60
79.62
...Team4theWin. ..9SŠ Bratislava, NovohradskáBrťka Branislav, Krajčík David, Schill Martin, Struharová Naďa60
80.439
Gymtri2KvartaG Třinec, KomenskéhoCzepczorová Karolína, Hložek Ondřej, Horňák Dominik, Rajca David60
81.388
MALiNa9ZŠ Banská Bystrica, ĎumbierskaMatej Gregor, Alica Kalinová, Lucia Bečková, Nina Reguliová60
82.415
HROZNÉ HROZNÁ7ZŠ A. Kmeťa LeviceAlexandra Habiňáková, Soňa Tužinská, Sabina Prištiaková, Jozef Urban60
83.267
SNP 59ZŠ Banská Bystrica, Trieda SNPJakub Babica, Ivan Steiniger59
84.572
Maruška to určitě vymyslí!KvartaG Oty Pavla PrahaBára Slavíková, Maruška Janeková, Zuzka Slavíčková, Martin Pokorný59
85.560
Two and half manTerciaCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáZaťko Pavol, Duda Dávid, Rídzi Martin59
86.470
FripapošTerciaG a SOŠ V. Šmejkala Ústí n/L.Viktorie Frišová, Radek Pavelka, Martin Polák, Petr Šulc59
87.54
GalejkaKvartaG Košice, AlejováBoris Daňko, Tomáš Pavlík, Dalibor Bernár, Branko Gomolčák59
88.508
KvarťáciKvartaPiar. G Trenčín, PalackéhoMaláňová Katarína, Kováčová Gréta, Kuchťák Anton, Kleman Michal59
89.544
BESST 9.A9SZŠ BESST TrnavaPaulína Pobiecká, Nina Lukáčová, Timotej Čambál, Oliver Slimák58
90.192
Rybičky8ZŠ Letohrad, KomenskéhoŽaneta Vágnerová, Natálie Hrabcová, Lucie Uchytilová, Petr Lipenský58
91.40
TeletubbiesKvartaG F. G. Lorcu BratislavaPodhorná Ema, Pastirčáková Patrícia, Laudová Lujza, Havlíčková Patrícia57
92.16
NO NAME9ZŠ Košice, BelehradskáBlandón Alex, Vlk Richard, Guttmanová Barbora, Zajacová Michaela55
93.646
ÚžasníSekundaG Bratislava GAMČA Grösslingová55
94.563
CevoludKvartaCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáJán Kamas, Martin Matejčík, Peter Dulovec55
95.475
OráčiSekundaKatolické G TřebíčLinda Baštrnáková, Michaela Halová, Václav Hess, Vojtěch Oravec54
96.315
{NZQR}SekundaG Brno, tř. Kpt. JarošeJakub Koňárek, Daniel Svatopluk Bohata, Matěj Duda, Vojtěch Krupica54
97.403
NO NAME9ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceKardoš Dávid, Pohl Eduard, Horňák Samuel, Kozel Tomáš54
98.377
PizzaNaAnanaseKvartaEvanjelické G J. A. Komenského KošiceIvana Moščovičová, Diana Katonová, Richard Mackulín, Pavol Kliment 54
99.49
PlantážniciTerciaG Košice, AlejováRadoslav Jochman, Katarína Helmeciová, Teodor Sepeši, Lukáš Behun53
100.184
Bojovníci8ZŠ Košice, Bernolákova 16Anežka Mártonfiová, Jakub Szabados, Tatiana Kerestiová, Miriam Borbélyová53
101.477
TajfunTerciaKatolické G TřebíčNela Nováčková, Kateřina Pražáková, Adéla Sochorová, Tereza Tručková52
102.346
S2MANY9ZŠ Pardubice, Závodu míruMakarov Matyáš, Daniel Orts, Janoušek Štěpán, Bendák Marian52
103.47
ALLEJKÁRSekundaG Košice, AlejováEduard Fekete, Adam Vlček, Ján Tomčovčík, Jakub Ľuptáčik52
104.433
Frajeři na třetíTerciaG J. Škody PřerovDrkoš Tomáš, Harašta Jakub, Prinz Karel, Nesvatbová Hana52
105.68
DUHOVE PANDYTerciaSŠ Bratislava, NovohradskáJajcayová Gréta, Kačmárová Laura, Pantaleo Luisa, Stančík Samuel52
106.97
Šalina8ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomKyselica, Kukosová51
107.622
TerciaG sv. Františka Assiského Levoča51
108.583
Destiny/s Child9ZŠ Kladno, NorskáPavla Rajsnerová, Květa Chaloupková, Ester Salajová51
109.297
T.O.T.S.9ZŠ Přeštice, Na JordáněMarek Řezníček, Jaroslav Košař, Petr Vacek, Petr Kolář51
110.132
Bágre9ZŠ s MŠ ZuberecMartin Filek, Erika Jurinová, Jakub Ondrík, Aneta Kluchťáková51
111.286
ŠkebličkyKvartaG Strakonice, MáchovaKlára Koudelková, Kana Kubů, Marie Vlasáková, Vítek Vokáč51
112.65
BURINASekundaSŠ Bratislava, NovohradskáDohnal Michal, Polek Adam, Peter Rajský, Diko Alexander51
113.492
BilingvaKvartaSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraKováč Vojtech, Marková Terézia, Fedorko Dávid, Kosír Sebastián51
114.387
Tupé hlavy8ZŠ Banská Bystrica, Ďumbierska50
115.35
#Nosorožce9ZŠ Nitra, Na HôrkeMichal Fulier, Barbora Slováková, Dominika Mikulášiková, Ondrej Mada49
116.153
Křižáci9ZŠ Sokolov, KřižíkovaVáclav Lokajíček, Rudolf Griessl, Patrik Štíbr, Michal Čaban49
117.321
MATIKA s. r. o.SekundaG Nitra, PárovskáVoros Tomáš, Horváth Filip, Konc Jakub, Tóth Matúš49
118.539
Clash Royale 4ever9ZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinMartin Knor, Jozef Brincka, Martin Novák, Matúš Kubala49
119.326
RODRIGOVA BANDATerciaG Nitra, PárovskáJindra Ivan, Polonyiová Renee, Peťovský Patrik, Nguyen Minh Tuan49
120.80
Jiná liga ...TerciaG Sokolov, HusitskáVladan Trhlík, Bohumil Kulvejt, Adam Králič, Oldřich Kohoutek49
121.333
POHOĎÁCIKvartaG Nitra, PárovskáBorovský Michal, Blažo Richard, Nemček Oliver, Dobiáš Matúš48
122.385
8ZŠ Banská Bystrica, Ďumbierska48
123.254
KappaKvartaMendelovo G OpavaVojtěch Krobot, Kateřina Válková, Sony Tran, Linda Onderková48
124.513
9ZŠ s MŠ Zubák47
125.229
Mr. Brain9ZŠ BelušaAndrej Thomas Dobrev, Adam Kudlej, Erik Lachký, Samuel Martinisko47
126.565
Oravské gorilyKvartaCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáŠoch Samuel, Kozoň Martin46
127.196
8ZŠ Prešov, Bajkalská *46
128.650
8.D8ZŠ Michalovce, OkružnáMichal Mečiar, Samuel Gavura, Richard Stanko, Ondrej Sivák46
129.547
ryža,slíže,mrkv a8ZŠ Bratislava, DubováD4N13L, M4T3J, M4RT1Ň46
130.501
Lišáci9ZŠ a MŠ Staré Město, JamnickáAleš Socha, Jiří Šustek, Martin Švejkovský, Jonáš Koziorek46
131.222
Einsteinove gule9ZŠ Senec, TajovskéhoMatej Glasnák, Matej Baier, Ema Krutá, Dominika Kollárová46
132.282
PRIGOKvartaPřírodovědné G PRIGO OstravaAneta Misková, Lucie Vlašánková, Marek Večeřa46
133.352
Unicorni <:)SekundaG Praha - Strašnice, VoděradskáMichaela Bučinská, Matěj Čermák, Vojtěch Sudík, Adam Víšek46
134.317
WeFromPricniSekundaG Brno, tř. Kpt. JarošeRudolf Komanec, Patrik Košťál, Petr Bílek, Šimon Hohl45
135.515
Dilongáči7ZŠ s MŠ R. Dilonga TrstenáBielončík Jerguš, Gálik Adam, Kuráň Erik, Skovajsa Ján45
136.79
Ciolkovskij9ZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraMiloš Kvočák, Alexander Rabinský, Šimon Špinler, Erik Kazanovský45
137.77
Boltzmann9ZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraDominik Ďuďak, Ladislav Dobrovič, Lýdia Štofaníková, Vladimír Stračiak45
138.591
Tie z GjarkaTerciaG J. A. Raymana PrešovMatusová Laura, Bernátová Laura, Bobáková Rebeka, Dzurillová Alexandra45
139.631
Autisti S.R.O.9SŠ Nitrianske PravnoKrebesová Natália, Antol Roderik, Mendel Matúš, Bridová Veronika45
140.517
Logici8ZŠ Košice, PožiarnickáPatrik Bogno, Richard Šalapa, Ivana Dzubáková, Patrícia Zeťáková45
141.471
Natkózní Rouhanisté a Žlutá SílaKvartaG a SOŠ V. Šmejkala Ústí n/L.Natálie Kutheilová, Anna Šedivá, Viktorie Vaňková, Huong Giang Nguyen45
142.322
JEDNOROŽCESekundaG Nitra, PárovskáZahradníčková Hana, Bezáková Lenka, Bebjaková Eunika, Gábrišová Andrea44
143.640
Nanuk9ZŠ Modra, KomenskéhoNina Andelová, Tereza Oravcová, Dominik Tichý, Adam Peško44
144.224
Y4Q8ZŠ Smižany, SmrekováSára Maľaková, Gabriel Tobiaš, Michal Turčan, Jakub Zemjanek44
145.181
G.I.K. s.r.o.TerciaG Hlohovec, KomenskéhoJakub Martin Hulala, Dominik Špalek, Sára Polačiková, Alexandra Sobotovičová44
146.280
Švihováci 79ZŠ a MŠ ŠvihovBoura Kryštof , Kouřilová Marie, Maxová Aneta, Mikulecká Magdalena44
147.599
UgandoZimbabwsk í Strelci8SZŠ Skalica, GorkéhoBudinský Juraj, Dujsík Radoslav, Romanová Ema, Smyk Juraj44
148.540
Šťastný kohút9ZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinChabadová Martina, Zjavková Dominika, Ovsianková Alexandra, Barancová Tereza43
149.291
Gaváci PTTRSekundaG A. Vrábla LevicePeter Beňo, Tomáš Béreš, Tobiáš Borsík, Roman Holečka43
150.407
KSekundaG Praha - Opatov, Konstantinova43
151.584
Chiba9ZŠ Kladno, NorskáAlexandr Belčenko, Filip Dávidík , Jiří Prikner43
152.154
Lords of MATHS7ZŠ Bratislava, RajčianskaKováč Jakub, Jarábek Lukáš, Drozdík Lukáš, Vízner Roland43
153.500
Osmaci8ZŠ s MŠ Lokca, ŠkolskáDávid Snovák, Katarína Maťugová, Adriána Gemeľová, Lukáš Gemeľa43
154.251
Matematický vláčekTerciaMendelovo G OpavaDan Kašpárek, David Langer, Prokop Válek, Helena Krčková43
155.310
TerciánkyTerciaG J. Chalupku BreznoNatália Bachmanová, Simona Čapeková, Tamara Matulová, Emma Račáková43
156.503
3+18ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaJan Vařil, Ondřej Viesner, Patrik Laštovic, Michaela Wilkusová43
157.570
Honza je borec!KvartaG Oty Pavla PrahaBára Jasková, Eliška Barešová, Šimon Mára, Marek Klíma43
158.571
KSDMKvartaG Oty Pavla PrahaMartin Pipek, Dan Dvořáček, Sofča Svatoňová, Kačka Mikelová42
159.473
EvženiSekundaKatolické G TřebíčKateřina Ošmerová, Natálie Kodrlová, Michaela Blažková, Maya Thomet42
160.42
Gorazdi9ZŠ Žilina, Ul. sv. GorazdaSlavomír Hruška, Timotej Melkovič, Boris Filip, Marián Miho42
161.426
Kluci z družinySekundaG J. Škody PřerovMatěj Beťák, Marek Hradil, Petr Příkazský, Jaromír Nezhyba42
162.446
JMMFKvartaG M. M. Hodžu Liptovský MikulášGábor Ján, Čajka Martin, Popardovský Martin, Buša Filip42
163.649
8C8ZŠ Michalovce, OkružnáNatália Kalinová, Michaela Kolesárová, Radoslav Vapnár, Adam Nálešník41
164.458
Shukufihma9ZŠ J. C. Hronského ŠaľaOndrej Chatrnuch, William Petison, Áron Vincze, Dáša Vojtaššáková41
165.262
ceruzky7ZŠ Veľký Krtíš, KomenskéhoNikoleta Beláková, Ján Krajčík, Simona Šramková, Lea Krapková40
166.180
inteligentné zlomkySekundaG Hlohovec, KomenskéhoMartin Potanko, Juraj Brunčák, Matej Petřvalský, Stanislav Lukáč40
167.396
VEVERKY8ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceGrešš Michal, Koribská Katarína, Jačaninová Zuzana, Labaničová Terézia40
168.223
ŠupáciTerciaG J. Lettricha MartinMarek Zumrík, Adam Hjadlovský, Michal Nosáľ, Paulína Tomečková40
169.253
Forestovy jahůdkyTerciaMendelovo G OpavaJiří Latoň, Martin Wagner, Tereza Lukovicsová, Veronika Poustková40
170.590
RadiátorTerciaG J. A. Raymana PrešovVargovčíková Lenka, Miškaňová Zuzana, Jenčová Veronika40
171.2
mašinkySekundaG a SOŠZE VyškovBébar Matěj, Chromý Ondřej Jakub, Kudlička Robert, Kužílek Martin40
172.474
ZerzovkySekundaKatolické G TřebíčAmálie Hartmanová, Markéta Vlčková, Veronika Vaníčková, Adéla Veselá39
173.461
IZY TURTLESSekunda1. České G Karlovy VaryAdam Kakrda, Tomáš Heimerle, Štěpán Mikule, Tomáš Gromnadský39
174.19
Epic_Mug8ZŠ Bratislava, Hlboká cestaLukáš Katona, Jakub Ďurko, Adam Danko, Jakub Antoš39
175.3
KonstantyTerciaG a SOŠZE VyškovTomáš Formánek, Karel Josef Čáp, Jaroslava Karásková, Aneta Masaříková39
176.301
99ZŠ Kremnica, AngyalovaKán Juraj, Tončík Dávid, Hužvár Marek, Tilesch Denis39
177.351
Sekunda B1SekundaG Praha - Strašnice, VoděradskáVít Křivonoska, Vojtěch Niederle, Adéla Syrovátková, Vilém Zahradník39
178.292
F4TerciaG A. Vrábla LeviceMarian Štefanka, David Furda, Timo Pavuk, Jakub Horváth38
179.638
7ZŠ Modra, Komenského38
180.279
Švihováci 69ZŠ a MŠ ŠvihovHájek David, Krůsová Julie, Rousová Jana, Sláma Tomáš38
181.509
Vančuráci :)9ZŠ s MŠ Trnava, VančurovaBarbora Lipovská, Katka Bachoríková, Patrik Adam, Peter Maslaňák38
182.533
Kra939ZŠ Králíky, MoravskáŠtěpánek Ondřej, Pauk Jiří, Tran Tung38
183.576
Disco Červíky8ZŠ s MŠ MotešicePeter Blizi Bližňák, Samuel Gründel, Patrik Laššo, Patrik Križan37
184.175
Kvantoví motýliTerciaG Ústí nad Labem, JatečníProcházka, Hájek, Němec, Gajdoš37
185.400
SLOVAKIA TEAM9ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceTakáč Tomáš, Schmögner Kristián, Kacsmarik Matej, Nižník Jakub37
186.331
MYSLI TYČINKYKvartaG Nitra, PárovskáBódi Richard, Majtas Andrej, Lahučká Lucia, Pipíšková Laura37
187.20
Ondrejská ľudová veselica9ZŠ Bratislava, Hlboká cestaMichal Redhammer, Tomáš Medveczky, David Branšteter, Juraj Nittnaus37
188.504
Syntax ERROR9ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaMichaela Řičářová, Adéla Burketová, Anna Kotyzová, Jakub Červinka37
189.165
8ZŠ Frýdek-Místek, Lískovec36
190.379
siedmaci7ZŠ Banská Štiavnica, P. DobšinskéhoBruno Janek, Barbora Murgačová, Martin Bačo, Sophia Blašková36
191.15
YOGI9ZŠ Košice, BelehradskáSemanová Viktória, Bulejčík Jakub, Meľuch Erik, Želinský Daniel36
192.506
ATA Splash7Splash International KošiceAmalie Fedorovova, Tereza Plecenik-Gasparova, Adam Hathaway36
193.34
Pokus je prvý krok k neúspechu !9ZŠ Nitra, Na HôrkeMatej Šichula, Ema Očadlíková, Lukáš Adámek, Marek Škultéty36
194.367
9ZŠ Zdice, Komenského36
195.160
RealiťáciKvartaG Lipany, KomenskéhoDominik Diňa, Ľubomíra Jurušová, Ema Ivanová, Adam Mochňák36
196.275
Švihováci 27ZŠ a MŠ ŠvihovJiráková Natálie, Sláma Ondřej, Kalouner Dominik, Bošková Veronika36
197.355
Tercie A3TerciaG Praha - Strašnice, VoděradskáTereza Lavrinčíková, Lea Anna Polívková, Aneta Romanová, Aneta Sedláková35
198.416
Matematičky7ZŠ s MŠ Malá LehotaĽubomíra Barancová , Terézia Debnárová, Andrea Rajnohová35
199.568
vyčapy crew9ZŠ Výčapy - Opatovcegenius, albert, euclides, pytagoras35
200.152
Teplí bratři9ZŠ Dačice, KomenskéhoStach Jonáš, Lovětínský Matyáš, Bastl Václav, Bachel Jan34
201.141
WG3SekundaWichterlovo G OstravaKristýna Hrabovská, Kateřina Peterková, Eva Machytková, Klára Bódiová34
202.428
EINSTEINIUMSekundaG J. Škody PřerovFilipová Dominika, Bartošová Štěpánka, Skýpalová Julie, Kubíček Matouš34
203.447
MozgonautiKvartaG M. M. Hodžu Liptovský MikulášKyčina Pavol, Nahálka Martin, Kramorišová Stanislava, Matejková Simona34
204.139
BobřiSekundaWichterlovo G OstravaJaroslav Balhar, Vojtěch Auda, Marco Velan, Bořek Vajda34
205.343
Ptáci7ZŠ Pardubice, Závodu míruBakrlík Adam, Polák Tomáš, Houdek Jaromír, Kvapil Martin34
206.380
PinkiesBS8ZŠ Banská Štiavnica, P. DobšinskéhoDanka Žemberová, Júlia Balážová, Ema Dunová, Denis Tekula34
207.468
Trigonometry squad9Cambridge Int. School BratislavaJakub Gazda, Jakub Ujhazy, Tomas Tazar, Danil Zhmutski34
208.163
Podzaba 99ZŠ Bratislava, PodzáhradnáLamošová Viktória, Šulek Adrián, Szakálová Zuzana, Miklóš Jakub33
209.605
Matematické esá7ZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinPeter Beniač, Veronika Olasová, Tobiáš Kozman33
210.293
CTRL+ALT+DELETETerciaG A. Vrábla LeviceJozef Šprlák, Monika Homolová, Hanka Forgáčová33
211.519
GreenhorniSekundaG Nitra, GolianovaAndrej Čerňanský, Anka Dukesová, Oliver Grofčík, Peťa Billiková33
212.17
Matematický šakali9ZŠ Košice, BelehradskáBodo Benjamin, Dubecký Peter, Andrejková Ema, Gerec Jakub33
213.603
8ZŠ Ostrava - Dubina, V. Košaře33
214.27
BiTaFiOl7ZŠ ŽdaňaBianka Pavlíková, Tamara Lukáčová, Filip Deák, Oliver Pastor33
215.594
StupňosTerciaG J. A. Raymana PrešovSabol Dominik, Malík Martin, Strýček Ján33
216.285
KytičkySekundaG Strakonice, MáchovaPacovská Gabriela, Voborníková Diana, Štérová Veronika, Šímová Lenka32
217.589
GjarmatiSekundaG J. A. Raymana PrešovHorvát Matej, Marinica Karol, Barica Tomáš32
218.490
HeadlockKvartaSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraPáleník Viliam, Zeleňáková Ema, Farkaš Benedikt, Kviatkovský Jakub32
219.308
Ananás9SŠ BeláJozef Franček, Michaela Lodňanová, Zuzana Mariašová, Patrícia Vráblová32
220.567
9ZŠ Výčapy - Opatovce32
221.421
Futurum7SZŠ Futurum TrenčínNina Valigurová, Natália Gódány, Maximo Vicente, Patrik Hlucháň32
222.574
TerciaG Tvrdošín, Školská32
223.324
PRAŽENÉ JAHODYSekundaG Nitra, PárovskáGarláty Marek, Guľváš Jakub, Spišák Martin, Wagner Maximilián32
224.328
ORANŽOVÝ SYSEĽTerciaG Nitra, PárovskáMatiaska Timon, Orlík Adam, Hozlár Matej, Lauko Vladimír31
225.174
PrincessSekundaG Ústí nad Labem, JatečníTrejbalová, Zamfirescu, Maruštíková, Hozáková31
226.427
Fun on a bunSekundaG J. Škody PřerovPatrik Prinz, Martin Tomčala, Mikuláš Trojek, Petra Bártová31
227.60
DUBÁCI8SŠ Bratislava, NovohradskáDobáková Tereza, Greguš Jakub, Červenka Fedor, Hrušovský David31
228.406
J 2SekundaG Praha - Opatov, KonstantinovaOndřej Michálek, Tadeáš Rulf, Lenka Sůvová, Tetyana Freyishyn31
229.104
Čúčekovci9ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomPúček, Macho, Kučerová, Páleníková31
230.577
Kukurica B6129ZŠ s MŠ MotešiceMišička Eklová, Slávuška Novosadová, Laurinka Laššová, Šimonko Chrobáčik31
231.342
Čmeláci7ZŠ Pardubice, Závodu míruStarý Daniel, Hebek Tomáš, Štichhauer Daniel, Nguyen Duc Anh31
232.554
9.A NA HRAD9ZŠ Trhové SvinyMikyšková Nikola, Čížková Kristýna, Jindra Miroslav, Zítek Filip31
233.390
7ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceLakatošová Tamara, Liptáková Andrea, Zimovčáková Marianna, Fatulová Ema31
234.238
9ZŠ TGM Moravské Budějovice31
235.236
8ZŠ TGM Moravské Budějovice31
236.410
H 1TerciaG Praha - Opatov, KonstantinovaDobišová Zuzana, Marat Filip, Pham Tomáš, Průša Vojtěch31
237.491
ČerpadláKvartaSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraKmeťo Filip, Toráč Jakub, Lacuška Filip, Koprdová Barbora31
238.592
DavidovciTerciaG J. A. Raymana PrešovKlimko Matúš, Korž Matej, Krenický Ondrej, Brodňanský Dávid31
239.660
Quadratic girls9Cambridge Int. School BratislavaDaniela Tesarova, Laura Mihalekova, Ella Iro, Alzbeta Miskovska31
240.598
OutsideriKvartaG J. A. Raymana PrešovBebjak Richard, Huk Martin, Baláž Marek31
241.588
Šnečky a KomáreSekundaG J. A. Raymana PrešovFerencová Michaela, Homzová Christiana, Marcinová Tamara, Zápotoková Marianna30
242.325
TICHÍ MRAVČIARISekundaG Nitra, PárovskáBelicová Rebeka, Barto Michal Anton, Nádašdi Matúš, Rosinský Tomáš30
243.4
KubarťáciKvartaG a SOŠZE VyškovAdéla Jelínková, Tereza Mazlová, Natálie Veiglerová, Karel Srna30
244.190
Resttove vtáčiky9ZŠ s MŠ Bratislava, CádrovaMatej Škuba, Peter Adamica, Zuzana Stoláriková, Vanessa Gerhátová 30
245.138
DANK MEMEY LORDz9ZŠ Bratislava, BeňovskéhoČerňanský Jozef, Prešinský Tomáš, Beluško Filip, Letovanec Peter30
246.559
Gandalf šedý-feat_Sauro novo oko/Pikomat9Cirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáKramár Jakub, Bobček Marián, Feranc Samuel, Slamková Dominika30
247.455
Blažejovci9ZŠ J. C. Hronského ŠaľaKristína Belovičová, Miriam Hrdá, Nicol Mojžišová, Perla Puterová30
248.44
IQáčiSekundaG Košice, AlejováZuzana Kudláčová, Peter Borták, Hana Lučanská, Erika Gregová30
249.86
Masters of logic9ZŠ s MŠ ZuberecLukáš Litvák, Maroš Dudáš, Jakub Gonda, Lukáš Hajdúk30
250.350
FAJD9ZŠ SlovinkyFilip, Aneta, Johana, Dominika29
251.462
junikorniSekunda1. České G Karlovy VaryLucie Voháňková, Sofie Dimitrová, Adéla Zátková, Viktorie Hoffmanová29
252.383
KvartaG P. J. Šafárika Rožňava29
253.8
K na štvrtú7ZŠ Košice, BelehradskáNagyová Kristína, Volková Karolína, Kuzárová Katarína, Vojčíková Katarína29
254.445
AMDATerciaG M. M. Hodžu Liptovský MikulášĎurica Adam, Laheye Marek, Kellová Dominika, Lepišová Adriana29
255.600
FlexySexyCrew 69.66.420.8SZŠ Skalica, GorkéhoAntálková Veronika, Lašák Adam, Vajla Michal, Vlková Dáša29
256.249
MedvědiSekundaMendelovo G OpavaJan Vilč, Marek Chwistek, Michal Vícha, Vladimír Kolář29
257.449
TABLETKY8ZŠ Zvolen, P. JilemnickéhoHana Sujová, Martin Pavlenda, Jakub Škurla, Viviana Hamariková29
258.467
Exponentially increasing polygons8Cambridge Int. School BratislavaAdam Gajdoš, Lukáš Košťál, Artur Varmuža, Tomáš Záhymský29
259.225
Antitalenty9ZŠ Smižany, SmrekováMiloš Vrábeľ, Lukáš Šuba, Ján Kuľbaga, Martin Bartoš29
260.389
9ZŠ Banská Bystrica, Ďumbierska29
261.218
Worst Heroes Ever7ZŠ Senec, TajovskéhoMatej Sninčák, Jozef Ťažký, Samuel Rajský, Samuel Kapoun29
262.140
Matematičtí expertiSekundaWichterlovo G OstravaMatyáš Hrbáč, Tomáš Janoušek, Petr Szymik, Mikuláš Novotný28
263.102
#Čučus crew9ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomFeja, Pagáč, Šírová, Bartošová28
264.159
Fašírky9ZŠ Bratislava, RajčianskaJančušová Marianna, Tokovics, Gluch, Opoldová28
265.18
Winers7ZŠ Bratislava, Hlboká cestaJakub Farkaš, Adam Puclík, Leonard Satty, Ivan Vereš28
266.330
ČOKOLÁDAKvartaG Nitra, PárovskáBányiová Natália, Gáliková Nicol, Bezáková Barbora, Nemčičová Laura28
267.294
Nakladáme uhorkyTerciaG A. Vrábla LevicePatrik Pintér, Tomáš Bielený, Filip Žilkay, Šimon Škvarka28
268.46
ŠIŠKASekundaG Košice, AlejováAdam Póša, Samuel Janták, Jakub Tomčovčík, Patrik Sobotka28
269.164
7ZŠ Frýdek-Místek, Lískovec28
270.465
To infinity and beyond7Cambridge Int. School BratislavaPetra Krišková, Nelly Melichárková, Bibiana Pogány, Sofia Šimonovičová28
271.219
Rýchli a zbesilí7ZŠ Senec, TajovskéhoDominik Bedlek, Adam Morvay, Samo Pásztor, Jakub Bittara28
272.323
KARMASekundaG Nitra, PárovskáĎuranová Ema, Bobková Ema, Ferencová Barbora, Neviďanská Ľudmila28
273.538
Blesk ☺8ZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinKarolína Hájková, Ján Okál, Soňa Olbertová, Patrik Kubatka28
274.596
Ružové sobyKvartaG J. A. Raymana PrešovBadžanová Zuzana, Kucháriková Ema, Vyhonská Barbora28
275.213
PANDASCHEM9ZŠ Poprad, DostojevskéhoŠtefan Bujňaček, Dušan Surmaj, Benjamín Sliva, Dominik Skokan28
276.456
Osamelý Quark9ZŠ J. C. Hronského ŠaľaAdrián Hipp, Tomáš Jakuš, Michal Sántai, Michal Svoboda28
277.283
Adekvátní božstvoSekundaG Strakonice, MáchovaAdrián Zámečník, Denis Bastián, Vítek Houška, Šimek Jakub28
278.45
DETISekundaG Košice, AlejováMichal Liško, Andrej Nguyen, Peter Nedbálek, Veronika Nemjová28
279.623
KvartaG sv. Františka Assiského Levoča28
280.239
9ZŠ TGM Moravské Budějovice27
281.43
Balón teamSekundaG Košice, AlejováSamuel Sabadko, Karol Grék, Richard Sláma, Peter Marušiak27
282.205
Intelektuáli7ZŠ Poprad, DostojevskéhoMartin Kučera, Jakub Šulej, Jakub Rigda, Nikolas Ján Budz27
283.452
Bojovníci AdMi ErFi7ZŠ J. C. Hronského ŠaľaErika Babíková, Filip Ižák, Michal Pollák, Adam Zlatoš27
284.264
SNP 28ZŠ Banská Bystrica, Trieda SNPMartin Švantner, Miroslav Danislav, Jakub Bartkovič27
285.507
Kappa TímSekundaPiar. G Trenčín, PalackéhoTimotej Ďurčo, Lucia Ambrosová, Rudolf Pardubický, Tatiana Vasková27
286.641
El PerroSekundaEvanjelické G J. A. Komenského KošiceMichal Kišeľák, Viktória Veverková, Michaela Simanová, Lenka Hájková27
287.31
Šikovní7ZŠ Spišská Nová Ves, O. KožuchaZajacová Lucia, Dovalová Juliána, Hamrák Tomáš, Kvasňák Adam27
288.558
Dankov tím8Cirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáMatúš Mahút, Adam Svitek, Juraj Dieška, Lukáš Ďaďo27
289.235
7ZŠ TGM Moravské Budějovice26
290.122
Kopyta9ZŠ Židlochovice, TyršovaDaniel Broskva, Oleksandra Prytulyak, Kristýna Zyková, Gabriela Lattenbergová26
291.169
AUTISTI9ZŠ s MŠ Podolínec26
292.384
Rýchli hráči7ZŠ Banská Bystrica, ĎumbierskaTomáš , Paulína, Lukáš, Broňa26
293.486
MAT-FYZ-GCMSekundaSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraGašparovič Marek, Matušek Lukáš, Petruška Matúš, Farkašová Žofia26
294.255
EpsilonKvartaMendelovo G OpavaAdam Burda, Karolína Kunovjánková, Vojtěch Jánošík, Robin Grussmann26
295.166
9ZŠ Frýdek-Místek, Lískovec26
296.444
MYP4 Group1KvartaThe Ostrava International SchoolDawson Adela, Kim Kyumin, Barbora Motykova, Nair Prerna, Dawson Adela, Kim Kyumin, Korner Dieter, Nair Prerna26
297.618
Pasamado9ZŠ L. Janáčka HukvaldyPavla Ondříčková, Samuel Žárský, Markéta Štajerová, Dominika Macášková 25
298.485
NEMASTNÍ-NESLAN ÍSekundaSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraGajdoš Ján, Páleník Ondrej, Čulák Ondrej, Čulák Marek25
299.358
Chyba v Matrixu.KvartaG Praha - Strašnice, VoděradskáAnna Houžvičková, Vendula Drobilíková, Sarah Jaňourová, Anastasia Sergunina25
300.220
izzy win8ZŠ Senec, TajovskéhoAdam Bartko, Jakub Lauro, Dominik Wiesner, Marek Talamon25
301.146
ŠváchovciSekundaG Sokolov, HusitskáTobiáš Kyrian, Magdalena Králová, Markéta Bauerová, Petr Sacher25
302.33
Na hlavičku8ZŠ Nitra, Na HôrkeMarek Sádovský, Viktória Búšová, Adam Balko, Marek Lorinc25
303.147
Team GymflexSekundaG Trhové SvinyVojtěch Dohnal, Radek Laštovička, David Czepiec, Matěj Kučera25
304.372
All-starzSekundaEvanjelické G J. A. Komenského KošiceKristián Žiga, Adam Kiraľvarga, Tomáš Jáger, René Bodnár25
305.381
Geniálny tanečníci9ZŠ Banská Štiavnica, P. DobšinskéhoJakub Kružliak, David Leštiansky, Barbora Luptáková, Emma Marková25
306.22
Makači7ZŠ Bratislava, ŽelezničnáViliam Sirkovský, Richard Krajcsik, Patrik Folťan, Dominika Patca25
307.575
KvartaG Tvrdošín, Školská25
308.404
PÍTRA PARKER9ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceKupcová Petra, Ižolová Zuzana, Radáčiová Kristína, Neufeldová Lea25
309.183
Strelené kvasinky7ZŠ Košice, Bernolákova 16Alex Begéni, Viktória Sláviková, Tomáš Marčišin, Sarah Jarková25
310.263
SNP 18ZŠ Banská Bystrica, Trieda SNPGabriš Tobiáš Jarolím, Chladný Samuel, Koreň Tomáš, Lendvorský Claudio25
311.411
H 2TerciaG Praha - Opatov, KonstantinovaMichal Gabriel, Petr Janas, Daniela Stachová, Antonín Muller25
312.76
Bernoulli8ZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraBarbora Oboňová, Matej Dujava, Olívia Lukáčová, Denisa Cehelská24
313.193
Mástři8ZŠ Letohrad, KomenskéhoPavel Piňos, Žaneta Vilčková, Viktorie Kaplanová, Hana Šmídková24
314.469
Team Chi-Nu-KaiSekundaG a SOŠ V. Šmejkala Ústí n/L.Anežka Jabůrková, Karolína Křížová, Zuzana Kutheilová, Jan Toman24
315.423
Očka9ZŠ Pardubice, Závodu míruSedláčková Julie, Urbánková Ema, Nováková Laura, Bažantová Jesika24
316.39
Beautiful AngelsTerciaG F. G. Lorcu BratislavaKatarína Palusková, Barbora Azórová, Ksenija Djordjevič, Gabika Michálková24
317.399
BAGRISTI8ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceHatala Boris, Kubík Lukáš, Dobrík Daniel Tadeáš, Vaľko František24
318.520
KEBABSekundaG Nitra, GolianovaBarbora Chobotová, Emma Ulrichová, Simona Valová, Ema Horská24
319.418
Jašťúrky9ZŠ s MŠ Malá LehotaBianka Rajnohová, Laura Víglaská, Vanesa Holičková24
320.187
EXPERTI8ZŠ s MŠ Oravská JasenicaAneta Paterková, Soňa Vrábová, Matej Polák, Štefan Laštík24
321.232
AAAAteam7ZŠ Lipt. Mikuláš, DemänovskáAndrej Hollý, Adrián Kružliak, Denisa Dzúrová, Adrián Laco24
322.395
PANDY8ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceSkladaný Peter, Varga Lukáš, Uriga Jozef, Majoroš Lukáš24
323.541
BESST 7.B7SZŠ BESST TrnavaMiroslav Nemčic, Natália Horváthová, Samuel Ševčík, Ivanka Chen24
324.194
Klan demakaši9ZŠ Letohrad, KomenskéhoMartina Křivohlávková, Katka Jeníková, Adéla Peřinová, Šimon Stejskal24
325.161
Podzaba 77ZŠ Bratislava, PodzáhradnáKútna Viktória , Polák Sebastian, Holúbek Jakub, Lamoš Patrik24
326.345
Chytrolíni8ZŠ Pardubice, Závodu míruKosa Jakub, Pavlíček Marek, Králíček Adam, Lukáč Miroslav24
327.210
Srandisti8ZŠ Poprad, DostojevskéhoMichal Grigľák, Patrik Ondo, Matúš Adamec, Patrik Bizovský24
328.332
NO NAMEKvartaG Nitra, PárovskáLednár Filip, Balala Adam, Kilian Michal, Antolová Laura24
329.529
jednorožci8ZŠ Králíky, MoravskáBabicová Karolína, Hejkrlíková Mirka, Tomková Andrea, Halířová Veronika24
330.91
Zaskolaci7ZŠ Lipt. Mikuláš, Jura JanoškuMarek Baláž, Tobiáš Hrmo, Radoslav Mlynček23
331.273
DVKS 9.A9ZŠ Lučenec, HaličskáDiana , Veronika, Kristína, Samuel23
332.306
Belani8SŠ BeláAdriána Bajanová, Samuel Lesko, Romana Vráblová, Sára Zimenová23
333.587
P.M.S.SekundaG J. A. Raymana PrešovFurman Andrej, Kollár Eduard, Orlický Vít23
334.402
KARLA TEAM9ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceSokolová Karla, Belej Andrej, Stankovič Dávid, Počatko Milan23
335.606
Team LogicSekundaG Poprad, KukučínovaKatarína Žiaková, Emma Chmurová, Viktória Jordánová, Lucia Šavelová23
336.266
SNP 49ZŠ Banská Bystrica, Trieda SNPMartin Kostiviar, Martin Krajan23
337.158
No Name8ZŠ Bratislava, RajčianskaRischerová, Liptáková, Kocián, Csongová23
338.307
Mladuchy8SŠ BeláKristián Chabada, Marek Miho, Juraj Orlický, Pavol Rusnák23
339.629
TicTaci8SŠ Nitrianske PravnoŠujanová Nina, Richter Denis, Smatana Marek , Krebes Marek23
340.234
IQ borci9ZŠ Lipt. Mikuláš, DemänovskáDaniela Dorková, Kristína Haragová, Martin Hollý, František Moravčík22
341.284
Dívky dvojí krveSekundaG Strakonice, MáchovaKrejčová Karolína, Krejčová Kristýna, Hlaváčová Renata, Nguyen Thi Ha My22
342.233
MIRROR8ZŠ Lipt. Mikuláš, DemänovskáZara Karakaya, Matúš Grieš, Matej Zubek22
343.215
Tím19ZŠ Poprad, DostojevskéhoNatália Kontrošová, Miriam Kováčová, Timotej Maďar, Sofia Svitaneková22
344.272
WandaX9ZŠ Lučenec, HaličskáWanda, Veronika, Martin, Barbara22
345.84
Gumkáči7ZŠ s MŠ ZuberecMarko Dedinský, Peter Vidiečan, Matej Tkáč, Erik Klocháň22
346.431
Matematičtí ninjovéTerciaG J. Škody PřerovKolomazník Jonáš, Jobánek Jonáš, Galnor Tomáš, Koch Michal22
347.265
SNP 38ZŠ Banská Bystrica, Trieda SNPMonika Šnírerová, Isabella Andersson22
348.57
RIDL-SPRÁVNA VOĽBA7SŠ Bratislava, NovohradskáTomagová Rebeca, Špačeková Johana, Čikovský Štefan, Vaško Samuel22
349.561
Black MathTerciaCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáDulovec Samuel, Štít Roman, Slovák Lukáš22
350.566
Matematické muškyKvartaCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáSmoleňová Klárka, Špircová Barborka22
351.394
NOKIA 33108ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceDolníková Terézia, Füleová Katarína, Kolesárová Barbora, Sokolová Michaela22
352.658
Hlavičky8G sv. Andreja RužomberokDaniela černinská, Michaela Veselovská, Valentín Tišťan, Emma Plazová22
353.581
7ZŠ Kladno, Norská22
354.616
DžygoArmy8ZŠ L. Janáčka HukvaldyDaniel Ochman, Nikola Sokolová, Adéla Zigová, Michaela Drlíková21
355.155
ŠmolkoviA7ZŠ Bratislava, RajčianskaGlavč, Jančušová Lucia, Vlašič, Konozsiová21
356.95
Čreivničky8ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomVacho, Maco21
357.569
ALFA CENCAURIKvartaG Oty Pavla PrahaTheo Nauš, Samba Goldin, Šimon Kučera, Jindra Jiras21
358.59
OBELIX8SŠ Bratislava, NovohradskáKováčik Matúš, Ježovít Lukáš, Zbudila Adam, Maheľová Hana21
359.298
RED DEVILS7ZŠ Kremnica, AngyalovaKanala Samuel, Košíi Filip, Antonyová Anna-Mária, Petríková Paula21
360.143
WG5SekundaWichterlovo G OstravaAdéla Míčková, Adriana Čukátová, Adéla Lapšanská, Kateřina Rubišarová21
361.546
kolotočari7ZŠ Bratislava, Dubováslipky, iMAJDO, MartinPapaYka, MamBo21
362.36
7ZŠ Banská Bystrica, Radvanská21
363.246
9ZŠ Jindřichův Hradec, Vajgar21
364.354
BobaniTerciaG Praha - Strašnice, VoděradskáOndřej Boháč, Tomáš Haken, Kryštof Pecha, Jan Slavík21
365.257
Sedmička7ZŠ s MŠ TovarnéVanesa Hricutová, Martina Hricová, Janka Mattová, Sabína Krišková21
366.28
DeafOne9ZŠ s MŠ Bratislava, Drotárska cestaČermák Viktor, Palkech Kristián, Giertl Daniel Patrick, Leginus Martin21
367.639
8ZŠ Modra, Komenského21
368.92
Mozgožrúti7ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomRendeková, Fatrsík, Salová, Halková21
369.371
9ZŠ Zdice, Komenského21
370.305
Matematická štvorka7SŠ BeláTamara Ďurinová, František Meško, Peter Kubala, Ľubomír Zuziak21
371.199
8ZŠ Prešov, Bajkalská *21
372.580
Bum-bác8ZŠ Svidník, KomenskéhoNatália Jackaninová, Filip Dzivý, Matej Makara, Filip Savčák21
373.536
the best of everone7ZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinMarta Veselková, Samuel Pekelský, Juraj Frkáň, Matúš Staňo21
374.497
ALFASekundaG a SOŠ V. Šmejkala Ústí n/L.Ondřej Brokl, Vojtěch Dvořák, Václav Šedivý, Štěpán Vostřel21
375.135
VII.B ARMY7ZŠ Bratislava, BeňovskéhoTichá Simona, Blaškovič Dominik, Botto Samuel, Molnár Maroš21
376.24
Fire Breathing Rubber Duckies8ZŠ Bratislava, ŽelezničnáKarolína Marcinová, Vanessa Ondrejková, Daniela Kovácsová, Jakub Balatoni21
377.432
ĎáblovéTerciaG J. Škody PřerovDočkalíková Martina, Lanč Ondřej, Lažová Aneta, Oščádal Jan21
378.58
RADŠEJ KNIHU7SŠ Bratislava, NovohradskáPetrovič Matej, Burianová Soňa, Suchár David, Dudík Daniel21
379.134
doge=such a pro=us7ZŠ Bratislava, BeňovskéhoMašán Matej, Čerňanský Juraj, Biely Samuel, Biely Michal21
380.630
Nadpriemer9SŠ Nitrianske PravnoCachovan Damián, Majorová Nikoleta, Lazoňová Patrícia, Čmelová Soňa20
381.369
9ZŠ Zdice, Komenského20
382.632
baklažáán9SŠ Nitrianske PravnoLehoczká Nikola, Svitková Jarmila, Filkornová Katarína, Kobzová Nelly20
383.604
JOKERY :-)7ZŠ s MŠ RakoviceLucia Rehaneková, Alojz Blahovec, Daniel Kolník, Lukáš Kepko20
384.320
OMEGASekundaG Nitra, PárovskáBystrický Matej, Lopúch Adam, Pauko Juraj, Požgaj Martin20
385.393
7ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceČurajová Antónia, Guľašová Barbora, Vargová Lívia, Sabolová Sofia20
386.512
8ZŠ s MŠ Zubák20
387.653
EUTSekundaG M. Kukučína RevúcaIvan Rakšányi, Tomáš Buchta, Ivana Korenová, Matúš Rastocký20
388.252
To je jednoTerciaMendelovo G OpavaJakub Hronek, Lukáš Procházka, Ondřej Sembol, Tomáš Adamec20
389.479
MORKSekundaG M. M. Hodžu Liptovský MikulášPovažský Marek, Parajka Oliver, Škáchová Rebeka, Gonšenicová Katarína20
390.347
B99ZŠ Pardubice, Závodu míruBoháč Kryštof, Kučera David, Šimáková Adéla, Zákoutská Aneta20
391.368
9ZŠ Zdice, Komenského20
392.453
IQ Draci8ZŠ J. C. Hronského ŠaľaRebeka Kisteleki, Alica Mladá, Natália Novosadová, Klaudia Pappová20
393.608
MC OlemsaTerciaG Poprad, KukučínovaEma Bujňáková, Laura Poradová, Samuel Kakalejčík, Olívia Horníková20
394.99
Vrabčiaci8ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomDlhý, Šafár, Šimko19
395.38
Šamorínska jednotkaSekundaG F. G. Lorcu BratislavaKováč Matej, Luca Peter, Žarnovičan Andrej, Kotásek Samuel19
396.186
Kalkurátori7ZŠ s MŠ Oravská JasenicaAurel Jatyel , Adrián Kopta, Aneta Pavčová, Roman Polák19
397.464
The Pythagorean quadruple7Cambridge Int. School BratislavaMatej Janyík, Samo Martinka, Doraid Sleiman, Šimon Žilak19
398.463
Sekunda1. České G Karlovy Vary19
399.611
CasioKvartaG Poprad, KukučínovaViktória Smreková, Karolína Rusnačková, Viktória Kromková, Sára Gurková19
400.188
Večne poslední9ZŠ s MŠ Oravská JasenicaTomáš Prielomek, Dominik Resutík, Andrej Farský, Nina Anna Nečasová19
401.527
FK Slavoj Vyšehrad JL108ZŠ Králíky, MoravskáMatoulek Filip, Trlica Bohuslav, Vágner Vítek, Látal David19
402.101
Neviditeľný9ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomMartinek, Leitmannová, Levčík, Gereg19
403.628
AutistiSK8SŠ Nitrianske PravnoValentínová Kornélia, Greschová Adriana, Kocák Denis, Valchovník Samuel19
404.534
TerkaNaDruhou9ZŠ Králíky, MoravskáMarková Tereza, Kárníková Tereza19
405.98
Dutohlavy8ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomHrbáčiková, Mojto, Bieliková19
406.228
Trotlovia7ZŠ BelušaEma Boleková, Ivan Levčík, Marek Pavlac, Maroš Šedík19
407.162
Podzaba 88ZŠ Bratislava, PodzáhradnáFührich Maxim , Matlovičová Viktória, Rakšány Peter , Rudohradský Matej 19
408.457
Trnovec9ZŠ J. C. Hronského ŠaľaVeronika Hubáčiková, Alexia Jesková, Daniela Laurenčíková, Denis Telkesi19
409.555
9.B9ZŠ Trhové SvinyŠtěpánek Martin, Le Petr Huy, Němcová Petra, Kopřiva Tomáš19
410.499
7ZŠ s MŠ Lokca, ŠkolskáRadoslav Madleňák, Michal Socha, Juraj Hurák, Jozef Kušnierik19
411.75
Becquerel8ZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraAndrea Zimovčáková, Kristián Kandra, Marián Marton, Štefan Hrabčák19
412.496
8ZŠ s MŠ R. Dilonga Trstená19
413.14
Kapráči8ZŠ Košice, BelehradskáWuksta Viktor, Veterný Viktor, Ščambora Samuel, Sleboda Filip19
414.373
NWMSekundaEvanjelické G J. A. Komenského KošiceMartin Čižmárik, Adam Bednář, Ema Bujňáková, Patrícia Patakiová 19
415.216
7ZŠ Krásná Lípa19
416.230
trolko9ZŠ Svratka, PartyzánskáPetr Vitek, Martin Janeba, Vilém Netolický, Miloš Hobza19
417.327
KAMZÍCITerciaG Nitra, PárovskáAdamík Matúš, Kopček Martin, Jašo Patrik, Balko Filip19
418.537
Buchty a klobásy8ZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinBarbora Rosenbergová, Alžbeta Révayová, Paulína Romančíková, Michal Čech19
419.172
tým 1SekundaG Ústí nad Labem, JatečníJirásková, Drahovzalová, Luzumová, Veselá18
420.586
AnonymusSekundaG J. A. Raymana PrešovKaduková Petra, Gáliková Kristína, Ferencová Zuzana, Matiová Dorota18
421.585
Lacík-Macík-Ibi zaSekundaG J. A. Raymana PrešovKotuľáková Ema, Gavurová Paula, Šofranková Barbora, Kolenková Klára18
422.126
Marťani7ZŠ Jirkov, StudentskáHutyrová, Nosková, Voráček, Vopat18
423.114
Smajlíci7ZŠ Židlochovice, TyršovaZuzana Bednářová, Matěj Štýbl, Klára Koníčková, Eva Zabilová18
424.119
MRTVOLKOVÁ INTELIGENCE8ZŠ Židlochovice, TyršovaViktorie Kubešová, Anna Králová, Lucie Korberová, Lenka Virglová18
425.329
JEDEN POMARANČTerciaG Nitra, PárovskáMiškov Patrik, Polyák Adam, Suláni Martin, Crnkovič Marijan18
426.304
magic panda9ZŠ Kremnica, AngyalovaBieliková Monika, Rajčanová Duška Elizabeth, Kurtíková Martina18
427.525
$-Team experts-$8ZŠ Králíky, MoravskáKadrnožka Matěj, Maťašovský Samuel, Sokolíková Iveta, Venusová Kristýna18
428.624
KvartaG sv. Františka Assiského Levoča18
429.429
LOGICKÝ VLÁČEKSekundaG J. Škody PřerovNavrátil Jan, Punge Oliver, Matějová Barbora, Foltas Dominik18
430.454
Divoké srnky8ZŠ J. C. Hronského ŠaľaMichal Boledovič, Ľubomír Bogár, Tomáš Juhász, Nikolas Kučera18
431.11
Kinder mafia7ZŠ Košice, BelehradskáKřešťák Samuel, Křešťák René, Palkov Martin, Jakab Gabriel18
432.127
Kameni7ZŠ Jirkov, StudentskáDaniš, Krocová, Abrahamová, Tonka18
433.405
J 1SekundaG Praha - Opatov, Konstantinova18
434.52
MIŠKO A SPOL.TerciaG Košice, AlejováMichal Tóth, Jakub Hudák, Zuzana Kozárová, Andrea Mojžišová17
435.281
Švihováci 89ZŠ a MŠ ŠvihovKosohorská Marika, Kašpárková Kateřina, Krotká Anna, Šebestová Natálie17
436.553
#ZaStáňu8ZŠ Trhové SvinyŠtěpánek Josef, Krebs Vojtěch, Lukáš Jan, Ježková Denisa17
437.335
Logickí mágovia9ZŠ Lipt. Mikuláš, DemänovskáAdriana Dúbravcová, Jakub Krnáč, Andrej Kalla, Dávid Grešo17
438.391
7ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceSedláková Sofia, Lukáš Benedikt, Bender Lukáš, Fabian Juraj17
439.195
7ZŠ Prešov, Bajkalská *17
440.198
8ZŠ Prešov, Bajkalská *17
441.197
8ZŠ Prešov, Bajkalská *17
442.179
deváťáci9ZŠ s MŠ Benešov n/Pl., OpletalovaNergl Martin, Nergl Matěj, Mazáčková Lucie, Kulíková Barbora17
443.93
Šarkani7ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomGašpar, Babača, Dulák, Menich16
444.211
Ajnštajni9ZŠ Poprad, DostojevskéhoViktória Kredatusová, Lucia Szentiványiová, Andrea Liptáková, Lukrécia Bilohuščinová16
445.562
SØMEBØDY :DTerciaCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáDúhová Júlia, Máliková Mária Zuzana16
446.564
ihlanovciKvartaCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáNadežda Bereňová, Mária Slobodová, Lívia Šimeková, Silvia Rovná16
447.582
Sojky z Lesní školky8ZŠ Kladno, NorskáFilip Kučera, Štěpán Veverka, Alice Svrčková, Vojtěch Novák16
448.530
Králíci8ZŠ Králíky, MoravskáKrejčí Martin, Mrklovský Matěj, Faltus Štěpán, Borovička Martin16
449.167
MASKáči7ZŠ s MŠ Podolínec16
450.601
7ZŠ Ostrava - Dubina, V. Košaře16
451.258
Big eight8ZŠ s MŠ TovarnéRichard Ján Repko, Diana Gurová, Antónia Činčárová, Bibiana Starypánová16
452.96
Kone8ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomMarček, Kotúč16
453.627
9.A9SZŠ Esprit Bratislava, MajerníkovaMartin Selecký, Karolína Dubjelová, Tomáš Sucha, Filip Sedlák16
454.552
8.A8ZŠ Trhové SvinyLakatoš Karol, Bušková Blanka, Kápl Petr, Fiala Samuel16
455.311
Bengálsky tigerKvartaG J. Chalupku BreznoGabriela Tereková, Žofia Surová, Alexandra Vojtasová, Kristián Nosko16
456.488
Tutti BelloTerciaSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraDucháčková Hanka, Vargová Tamara, Welnitzová Nina, Oršulová Nikol16
457.422
Dark7ZŠ Pardubice, Závodu míruMazalová, Fridlová, Václavková, Krupauerová16
458.125
PATaMAT9ZŠ Židlochovice, TyršovaPetr Lukeš, Alexandra Kubešová, Kryštof Nováček, Luboš Pelikán16
459.593
KarimatkaTerciaG J. A. Raymana PrešovHomolka Anton, Červeňák Teodor, Zakuťanský Martin, Hvišč Maroš16
460.493
Orech´s TEAMSekundaG Snina, Študentská16
461.72
Archimedes7ZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraPatrícia Smetanová, Simona Dobrovičová, Oliver Cuker, Oliver Urvinitka16
462.617
RAŠ BI8ZŠ L. Janáčka HukvaldyTomáš Novák, Veronika Bůžková, Tadeáš Řeháček, Viktor Hrček16
463.112
Mickeyho klubík7ZŠ Židlochovice, TyršovaRadek Studený, Samuel Ryšavý, Robin Wolinger, Polina Semenova16
464.420
Sportovci7ZŠ a MŠ Kladno, VelvarskáPetr Černý, Jan Doníni, Kateřina Jehličková, Filip Chmátal16
465.625
7.A7SZŠ Esprit Bratislava, MajerníkovaDenis Laifr, Matej Jelínek, Filip Fedák16
466.528
Banánci8ZŠ Králíky, MoravskáBorovička Michal, Kubíček Martin, Novák Aleš, Starý Michal16
467.173
tým 2SekundaG Ústí nad Labem, JatečníBrož, Pittner, Bláha, Vondráček15
468.10
Global of math7ZŠ Košice, BelehradskáHritz František, Focko Timotej, Nagy Adrián, Hogya Peter15
469.459
Super47ZŠ Svidník, KomenskéhoZuzana Kačmárová, Marek Mňahončák, Timotej Sadiv, Ľuboslava Gmiterová15
470.419
Lopaty8ZŠ a MŠ Kladno, VelvarskáJiří Deák, Lukáš Baron, Martina Cajthamlová, Anna Marie Hajníková15
471.531
Albert Einstein JUNIOR9ZŠ Králíky, MoravskáPolanský Jiří, Mannl Jan, Ďuriš Michal, Krupička jakub15
472.602
7ZŠ Ostrava - Dubina, V. Košaře15
473.237
8ZŠ TGM Moravské Budějovice15
474.259
Best four8ZŠ s MŠ TovarnéMatúš Ďorda, Andrea Chovancová, Valéria Kerčáková, Tamara Tomášová15
475.620
SekundaG sv. Františka Assiského Levoča15
476.451
Čokoládová lokomotíva7ZŠ J. C. Hronského ŠaľaKatarína Kleštincová, Simona Malíková, Beáta Pecsérke, Katarína Zlatošová15
477.111
1117ZŠ Svratka, PartyzánskáRobin Řádek, Adéla Pavlíková, Daniel Kovařík, Šimon Řádek15
478.268
XTAM9ZŠ HolčoviceVendula Poláchová, Roman Winkler, Tereza Myšková, František Šikula15
479.359
3,14159KvartaG Praha - Strašnice, VoděradskáTomáš Procházka, Šimon Chren, Václav Svoboda, Pavel Rusňák15
480.118
Venuše8ZŠ Židlochovice, TyršovaMagdaléna Weisová, Natálie Furchová, Barbora Sedláčková , Michaela Morysová 15
481.460
Rohatí srnci8ZŠ Svidník, KomenskéhoBranislav Feckanin, Juliána Savčáková, Jerguš Koreň, Martin Hudák15
482.441
MYP 2 - Group 2SekundaThe Ostrava International SchoolLee Yeonwoo, Mehysova Karolina, Moon Jihye, Tarannikova Oleksandra15
483.556
Kockáči8ZŠ s MŠ R. Hečku Dolná SúčaDominik Duša, Holíček Timotej, Šedivý Jaroslav, Repová Karolína15
484.170
Rohlíci z Jeníkova7ZŠ Větrný JeníkovVojtěch Kružík, Viktorie Nováková, Zuzana Nováková, Jana Dvořáková15
485.516
Experti z Požiarnickej7ZŠ Košice, PožiarnickáSamuel Kubáni, Lucia Kissová, Matej Jošťák, Adam Starec15
486.656
SPACEKvartaG M. Kukučína RevúcaNatália Poprocká, David Frandel, Dominik Hutka, Miki Kuchta15
487.578
Pohádaní susedia7SZŠ Wonderschool BratislavaVictoria V., Lili G., Martin C., Patrik S.15
488.532
Kra929ZŠ Králíky, MoravskáMezuliánová Iveta, Sotonová Marie, Brůna Martin, Válková Simona15
489.171
8ZŠ Větrný Jeníkov15
490.344
698ZŠ Pardubice, Závodu míruSeverin Vladimír, Horák František, Všetečková Anna, Vavřinová Gabriela14
491.466
The power of four8Cambridge Int. School BratislavaViktória Adámyová, Han Gyu Cho, Alexandra Fehérová, Ekaterina Kolgina14
492.392
7ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceČuraj Samuel, Dobrík Samuel, Gburík Matúš, Onuška Viktor13
493.296
Four naughty9ZŠ s MŠ TovarnéDominik Michalov, Viliam Kerčák, Barbora Marcinová, Natália Šuľaková13
494.549
7.A7ZŠ Trhové SvinyBrabec Daniel, Skamene Ondřej, Lustová Gabriela, Trajerová Jana13
495.364
8ZŠ Zdice, Komenského13
496.615
Princezny ♥7ZŠ L. Janáčka HukvaldyKarolína Fujáková ♥, Lucie Cváčková ♥, Julie Axmannová ♥, Marta Anna Kučová ♥13
497.87
HAPPYSTUPIDFOUR9ZŠ s MŠ ZuberecBianka Šrobová, Saskia Hrnčiarová, Laura Líšková, Kristína Borsíková13
498.425
Akčná devina9ZŠ SNP StrečnoMargaréta Kadašiová, Rebeka Dudusová, Kristína Tarabová, Daniel Klimo13
499.494
( ͡° ͜ʖ ͡°)8SZŠ Žilina, Oravská cesta13
500.397
BUDAPEST8ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceKopsa Igor, Hrnčiar Tomáš, Mikloš Jakub, Majerník Marek13
501.25
tím rohlík9ZŠ Bratislava, Železničnámartin komiňák, kristián žigo, samuela švedová13
502.136
Paprade8ZŠ Bratislava, BeňovskéhoKristian Chorvát, Časová Sofia, Ďurecová Mahuliena, Ďurecová Kristína13
503.247
9ZŠ Jindřichův Hradec, Vajgar13
504.245
7ZŠ Jindřichův Hradec, Vajgar13
505.382
Jedovatý potkanSekundaG P. J. Šafárika Rožňava13
506.484
DNV8SG Bratislava, Česká (elok. Kremeľská)Natália Streďanská, Natália Hanušová, Michal Hanzel, Erik Weber13
507.120
Šikulové8ZŠ Židlochovice, TyršovaMatoušek Václav, Janek Filip, Valentová Klára, Hublík Tomáš13
508.510
7ZŠ s MŠ Zubák13
509.13
BLACK MATH8ZŠ Košice, BelehradskáPekľanský Miroslav, Palečková Barbora, Vargová Kristína, Valenčík Gregor13
510.511
7ZŠ s MŠ Zubák13
511.145
MimoniSekundaWichterlovo G OstravaMichal Chovaniok, Anna Hýžová, Marta Kynclová, Eliška Brožková13
512.366
8ZŠ Zdice, Komenského13
513.657
7G sv. Andreja Ružomberok13
514.597
GopniksKvartaG J. A. Raymana PrešovPlančár Markus, Bobot Jozef, Baňas Samuel13
515.435
LavinaKvartaG J. Škody PřerovFilip Dostál, Tomáš Vojtěchovský, Radim Plško, Vladimír Mikluš13
516.207
Géniovia8ZŠ Poprad, DostojevskéhoBruno Schweitzer, Marek Koreň, Soňa Šlosárová, Soňa Horníková13
517.573
SekundaG Tvrdošín, Školská13
518.231
LYptovskÝ EYnsteYnY7ZŠ Lipt. Mikuláš, DemänovskáJakub Hromádka, Markus Schmidt, Dušan Kuchta, Ján Berník13
519.621
SekundaG sv. Františka Assiského Levoča13
520.557
Spomalené tulene9ZŠ s MŠ R. Hečku Dolná SúčaRoman Pleva, Barbora Brlejová, Radka Trúnková, Lucia Sabadková13
521.489
Námesační jasnovidciTerciaSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraKviatkovská Lucia, Veselá Daniela, Paulík Matej, Fuglík Jakub13
522.113
TOMZ7ZŠ Židlochovice, TyršovaMartin Plášek, Tomáš Plášek, Pavlína Málková, Zdeněk Švestka12
523.21
Maniaci7ZŠ Bratislava, ŽelezničnáTimea Fritschová, Lucia Hrušková, Filip Mikušiak, Michal Búran12
524.370
9ZŠ Zdice, Komenského12
525.361
8ZŠ Zdice, Komenského12
526.502
Vyvolení ze 7.A7ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaKubelka Jiří, Peterka Tobias, Bartoš Ladislav, Hanzlík Martin12
527.73
Aristrachos7ZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraNorbert Tupta, Tomáš Onderko, Marianna Čekanová, Libuša Rabinská12
528.144
WG6SekundaWichterlovo G OstravaMatěj Manzal, Tomáš Hrabec, Dalibor Večeřa, Tomáš Piatek12
529.607
Four BoysSekundaG Poprad, KukučínovaAndrej Kazimir, Peter Pomietlo, Matej Korp, Samuel Sedláček12
530.168
SKOKANI 48ZŠ s MŠ Podolínec12
531.349
STARS8ZŠ SlovinkyNatália, Daniel, Janka, Liliana12
532.150
sedmičky7ZŠ Dačice, KomenskéhoNeuvirt Jan, Tříletý Michal, Jelínek Kryštof, Elsterová Elena12
533.661
Infinite trouble9Cambridge Int. School BratislavaKornel Cajka, Martin Kavec, Matej Seben, Sofia Lisikova12
534.613
vYdláciKvartaG a SOŠ Rájec-JestřebíKristýna Vlasáková, Adéla Skotáková, David Novák, Vojtěch Honzátko12
535.300
88ZŠ Kremnica, AngyalovaKarvašová Vanda, Fodorová Radka, Wagnerová Nicole, Kupková Veronika12
536.214
4 Angels9ZŠ Poprad, DostojevskéhoAnetta Svitaneková, Dominika Majerníková, Klaudia Gildenová, Sofia Ďuricová12
537.550
7.B7ZŠ Trhové SvinyMašek Richard, Tušl Martin, Meierhofer Christina, Klímová Karla12
538.548
3 rezne za 50 centov8ZŠ Bratislava, DubováLenka, Zuzka, Ninka10
539.123
Matfyzáci9ZŠ Židlochovice, TyršovaJakub Latta, Petr Wolinger, Valerie Philippi, Filip Reim10
540.117
MaMiDaGa8ZŠ Židlochovice, TyršovaMartin Buchta, Michal Zeman, Gabriela Suská, David Mička10
541.189
WESS7ZŠ s MŠ Bratislava, CádrovaSamuel Zemeš, William Pál, Simona Turanová, Elizabeth Deutsch10
542.131
Matematické šable7ZŠ s MŠ ZuberecAdam Borsík, Matej Gonda, Peter Mičík, Michal Motyčák10
543.524
Kra747ZŠ Králíky, MoravskáJuránková, Trlicová, Severýnová, Šafářová10
544.115
Incredible people7ZŠ Židlochovice, TyršovaHana Svobodová, Patrik Paták, Jan Mahovský, Tereza Machovská 10
545.85
GENIUS OF MATH8ZŠ s MŠ ZuberecDominika Motyčáková, Sarah Zúbeková, Dominika Vrláková, Marek Kurcin10
546.655
JVJMSekundaG M. Kukučína RevúcaJana Máliková, Martina Székelyová, Jakub Hvišč, Vladimír Belica10
547.609
DiblodocusTerciaG Poprad, KukučínovaKatarína Závacká, Marianna Glevaňáková, Ivana Mlynárová, Miroslav Beck10
548.274
Švihováci 17ZŠ a MŠ ŠvihovHajdúk Martin, Toman Michal, Sláma Jakub, Waldmann Pavel10
549.128
Párky v rohlíku7ZŠ Jirkov, StudentskáBartošová, Lászlová, Koutský, Mrhal10
550.579
Gadžovia7SZŠ Wonderschool BratislavaMatus, Martin, Petra, Sona10
551.277
Švihováci 48ZŠ a MŠ ŠvihovHašková Zuzana, Kubalaková Andrea , Prantl Luboš, Pošarová Tereza 9
552.654
EMLNSekundaG M. Kukučína RevúcaMartina Pomajová, Lenka Kolmokovová, Veronika Kunštárová, Ema Ďudrďáková9
553.208
Ulievači8ZŠ Poprad, DostojevskéhoDávid Škovira, Miroslav Oravec, Filip Lacko, Juraj Minarovič9
554.260
Simply the best9ZŠ s MŠ TovarnéBianka Baníková, Michaela Polláková, Nikola Varichajová, Radoslava Kičinová9
555.130
Hrušky7ZŠ Jirkov, StudentskáSrbecká, Palkosková, Šádová, Keřková9
556.90
Problems Gang8ZŠ a MŠ BesedniceEliška Šafránková, Jakub Blažek, Nicola Huťová, Erika Syrovátková9
557.522
Béčkaři7ZŠ Králíky, MoravskáKučerová Šárka, Šinová Valentýna, Mezuliánová Adéla9
558.659
9G sv. Andreja Ružomberok9
559.363
8ZŠ Zdice, Komenského9
560.302
klobásy9ZŠ Kremnica, AngyalovaKoka Patrik, Gordulič Filip, Domiňák Andrej, Skokňa René9
561.518
NASASekundaG Nitra, GolianovaNikola Horniaková, Alžbeta Žiarovská, Soňa Palumbínyová, Adam Tkáč9
562.83
HARD MATHEMATICIANS7ZŠ s MŠ ZuberecIvana Fileková, Bianka Kovalčíková, Rebeka Magerčáková, Matúš Filek9
563.651
*ˇ*ELITA*ˇ* ¯\_(ツ)_/¯9ZŠ Michalovce, OkružnáAlexander Kováč, Richard Leško, Richard Nagy, Matúš Stanko9
564.26
turbomeganajvac najlepsimatemat ici9ZŠ Bratislava, ŽelezničnáPetra, Matúš, Matej, Sophia9
565.78
Cantor9ZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraSlavomír Sabolík, Jakub Balucha, Sabína Blaščáková, Viktória Sroková9
566.116
Skřeti7ZŠ Židlochovice, TyršovaRoušárová Lenka, Hristova Desislava, Vyorálková Lada, Lukáš Zemánek9
567.278
Švihováci 58ZŠ a MŠ ŠvihovCibulka Lukáš, Pittrová Jitka, Slíva Filip, Svatoň Hynek9
568.133
UNICORN7ZŠ s MŠ ZuberecEva Magerčáková, Eliška Gibasová, Tatiana Barancová, Petra Kučerová9
569.156
Ližjari7ZŠ Bratislava, RajčianskaMatej Danis, Marián Šín, Denis Tomašech, Zuzana Vlašičová9
570.157
Béčka7ZŠ Bratislava, RajčianskaRoman Škrabák, Miriam Porubänová, Tatiana Petrocová, Vanessa Tászliová9
571.542
BESST 7.A7SZŠ BESST TrnavaDavid Bartakovič, Tomáš Dudžák, Andrej Prosman, Adam Martiš9
572.365
8ZŠ Zdice, Komenského9
573.535
SiedmaAci7ZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinSlávka Holubjaková, Dominik Tretina, Alžbeta Bosini, Jakub Novák9
574.191
Jednorožci7ZŠ Letohrad, KomenskéhoKlára Fajtová, Marjánka Masarovičová, Matyáš Jeník, Jiří Švéda9
575.348
Siedmaci7ZŠ SlovinkyMatej, Oliver, Matúš, Matúš9
576.88
VACKISS7ZŠ a MŠ BesedniceFrantišek Pöschko, Miroslav Pollák, Lucie Šindelířová, Daniela Syrovátková9
577.227
Zlatá bedňa7ZŠ BelušaNina Huťová, Daniel Rybanský, Aneta Sviečková, Radovan Synák9
578.295
RobitusinTerciaG A. Vrábla LeviceTomáš Gazdík, Samuel Čenger, Ján Szebellai, Tobias Baláž9
579.178
Osmáci8ZŠ s MŠ Benešov n/Pl., OpletalovaKrejčí Jaromír, Mališová Kamila, Dvořáková Kateřina, Matoušková Kateřina9
580.551
7.C7ZŠ Trhové SvinyŠpergerová Sabina, Žáková Kristýna, Machová Bára, Múllerová Laura9
581.185
Majstri berke8ZŠ Košice, Bernolákova 16Tomáš Kaduk, Daniel Meitner, Andrej Kráľovský, Marek Lumtzer7
582.151
osmičky8ZŠ Dačice, KomenskéhoPřívětivý Tomáš, Hrubý Josef, Poláček Tomáš, Novák Václav7
583.495
8ZŠ s MŠ R. Dilonga Trstená7
584.23
8ZŠ Bratislava, Železničná7
585.74
Aristofanes8ZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraEva Karnišová, Kristína Šimčíková, Hugo Štoff, Radovan Šašala7
586.100
Dračice8ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomAndelová, Reháková, Uhliarová6
587.424
Šťastná sedmička7ZŠ SNP StrečnoMiroslav Jánešík, Nina Franeková, Jakub Mičlo, Simona Sapietová6
588.89
BEZEJMENÍ7ZŠ a MŠ BesedniceAlex Magdolen, Oleh Kovalchyn, Leona Lemochová, Petra Schneiderová6
589.103
Kopýtko9ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomMenich, Druso, Rebrová, Borovský6
590.217
8ZŠ Krásná Lípa6
591.526
Terčiny holky:)8ZŠ Králíky, MoravskáBřečková Tereza, Muchová Natálie, Malošková Klára, Urnerová Alena6
592.619
SekundaG sv. Františka Assiského Levoča6
593.94
No name7ZŠ Dubnica n/V., Pod hájomŠtefanec, Veselý, Vanková, Obert6
594.209
Anjeli8ZŠ Poprad, DostojevskéhoKatarína Slebodníková, Michaela Kašická, Slavomíra Špaková, Soňa Pitoňáková6
595.443
MYP 3 - Group 2TerciaThe Ostrava International SchoolKim Ji Min, Lee Da Yeon, Lee Hyeon Seo, Daryanani Sonakshi6
596.401
KULIOVIA9ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošicePavúková Lucia, Sedláková Lucia, Vaľková Patrícia, Toporová Alžbeta6
597.206
Unicorn7ZŠ Poprad, DostojevskéhoKatarína Kromková, Karolína Alexová, Terézia Zamišková , Petra Navrátilová6
598.545
Pajnus7ZŠ Bratislava, DubováAnton Naumenko, Marko Sanader, Patrik Valent, Marco Kusalik6
599.521
DAMKOVÉ7ZŠ Králíky, MoravskáBrůnová Anna, Skalová Kateřina, Adamcová Marcela, Čumová Anežka6
600.612
Blue marbieTerciaG a SOŠ Rájec-JestřebíHana Bušová, Ester Válková, Tereza Horáčková, Barbora Martinková6
601.487
MAKLABENESekundaSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraJozeková Klára, Pogáňová Magdaléna, Mrázová Alžbeta, Krajčovičová Natália6
602.9
Matematická štvorka7ZŠ Košice, BelehradskáDemjanovič Matej, Jámbor Dominik, Filip Fecko, Škrinár Norbert6
603.276
Švihováci 37ZŠ a MŠ ŠvihovValečka Tomáš, Křen Jakub, Klíma David, Bubeníková Michaela6
604.626
8.A8SZŠ Esprit Bratislava, MajerníkovaVincelová Linda, Gordová Mia, Glosová Patrícia, Futrikanič Martin6
605.121
PLL8ZŠ Židlochovice, TyršovaKolegarová Aneta, Peterková Nikola, Jandová Lenka, Hanáková Soňa6
606.299
77ZŠ Kremnica, AngyalovaZiman Samuel, Kaštier Miroslav, Slanina Martin, Rosenzweig Adam6
607.440
MYP 2 - Group 1SekundaThe Ostrava International SchoolCorkill Johana, Husain Aaminah Mirza, Park Sehwan, Hwangbo Seongil6
608.334
CHLAPCI Z DRUŽINYKvartaG Nitra, PárovskáKormančík Filip, Jačman Alex, Sovík Matúš, Karaka Jakub3
609.514
9ZŠ s MŠ Zubák3
610.523
Kra747ZŠ Králíky, MoravskáDostál, Janda, Kapacová, Macková3
611.362
8ZŠ Zdice, Komenského3
612.29
9ZŠ a MŠ Přerov nad Labem3
613.442
MYP 3 - group 1TerciaThe Ostrava International SchoolValalik Pavel, Ojha Raman, Grossmann Martin, Juchelkova Emma3
614.303
Kačky9ZŠ Kremnica, AngyalovaŠavolt Branislav, Belička Jaroslav, Tučeková Lenka3
615.12
SKT T17ZŠ Košice, BelehradskáGuttman Jakub, Sirotka Daniel, Mazák Ľuboš, Čisár Benjamín3
616.505
sykorkyTerciaSSŠ Košice, StarozagorskáSebastian 3
617.271
Slovengers8ZŠ Lučenec, HaličskáJán Kantorák, Jakub Budáč, Martin Rutkay, Alexander Tóth3
618.498
MatRab7ZŠ s MŠ RabčaMiloš Hadár, Dávid Štefaniak, Alexandra Kvasničáková, Allel Turac Azzouz3
619.614
nepojmenovaný tým7ZŠ L. Janáčka HukvaldyJan Hájek, Ondřej Mužný, Matěj Tomaščin, Tomáš Balcárek0
620.129
Máťáci7ZŠ Jirkov, StudentskáHeierová, Bureš, Janů, Turčíková0
621.124
Tygříci9ZŠ Židlochovice, TyršovaDenis Najman, Jáchym Lazar, Tamara Melicharová, Patrik Jílek0
622.360
sedmička7ZŠ Zdice, KomenskéhoKumarová Sára, Pollaková Veronika, Trnková Veronika, Lukáš Filip0
623.417
8ZŠ s MŠ Malá Lehota0
624.81
Fantastická čtyřkaTerciaG Sokolov, HusitskáHugo Krotil, Albert Havlíček, Jiří Třesohlavý, Ondřej Zolotar0


Kategória 7

Por.IDJazykNázovŠkolaSúťažiaciBody
1.414
kalkulačkyZŠ A. Kmeťa LeviceJán Mederly, Igor Smolka, Jakub Lacek75
2.32
siedmaciZŠ Nitra, Na HôrkeMichael Kalaba, Petra Šichulová, Michaela Maťová, Samuel Vozárik62
3.448
AVENGERSZŠ Zvolen, P. JilemnickéhoNikolas Hamarik, Natália Vašková, Lucia Renčová, Michal Švec62
4.415
HROZNÉ HROZNÁZŠ A. Kmeťa LeviceAlexandra Habiňáková, Soňa Tužinská, Sabina Prištiaková, Jozef Urban60
5.515
DilongáčiZŠ s MŠ R. Dilonga TrstenáBielončík Jerguš, Gálik Adam, Kuráň Erik, Skovajsa Ján45
6.154
Lords of MATHSZŠ Bratislava, RajčianskaKováč Jakub, Jarábek Lukáš, Drozdík Lukáš, Vízner Roland43
7.262
ceruzkyZŠ Veľký Krtíš, KomenskéhoNikoleta Beláková, Ján Krajčík, Simona Šramková, Lea Krapková40
8.638
ZŠ Modra, Komenského38
9.379
siedmaciZŠ Banská Štiavnica, P. DobšinskéhoBruno Janek, Barbora Murgačová, Martin Bačo, Sophia Blašková36
10.506
ATA SplashSplash International KošiceAmalie Fedorovova, Tereza Plecenik-Gasparova, Adam Hathaway36
11.275
Švihováci 2ZŠ a MŠ ŠvihovJiráková Natálie, Sláma Ondřej, Kalouner Dominik, Bošková Veronika36
12.416
MatematičkyZŠ s MŠ Malá LehotaĽubomíra Barancová , Terézia Debnárová, Andrea Rajnohová35
13.343
PtáciZŠ Pardubice, Závodu míruBakrlík Adam, Polák Tomáš, Houdek Jaromír, Kvapil Martin34
14.605
Matematické esáZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinPeter Beniač, Veronika Olasová, Tobiáš Kozman33
15.27
BiTaFiOlZŠ ŽdaňaBianka Pavlíková, Tamara Lukáčová, Filip Deák, Oliver Pastor33
16.421
FuturumSZŠ Futurum TrenčínNina Valigurová, Natália Gódány, Maximo Vicente, Patrik Hlucháň32
17.342
ČmeláciZŠ Pardubice, Závodu míruStarý Daniel, Hebek Tomáš, Štichhauer Daniel, Nguyen Duc Anh31
18.390
ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceLakatošová Tamara, Liptáková Andrea, Zimovčáková Marianna, Fatulová Ema31
19.8
K na štvrtúZŠ Košice, BelehradskáNagyová Kristína, Volková Karolína, Kuzárová Katarína, Vojčíková Katarína29
20.218
Worst Heroes EverZŠ Senec, TajovskéhoMatej Sninčák, Jozef Ťažký, Samuel Rajský, Samuel Kapoun29
21.18
WinersZŠ Bratislava, Hlboká cestaJakub Farkaš, Adam Puclík, Leonard Satty, Ivan Vereš28
22.164
ZŠ Frýdek-Místek, Lískovec28
23.465
To infinity and beyondCambridge Int. School BratislavaPetra Krišková, Nelly Melichárková, Bibiana Pogány, Sofia Šimonovičová28
24.219
Rýchli a zbesilíZŠ Senec, TajovskéhoDominik Bedlek, Adam Morvay, Samo Pásztor, Jakub Bittara28
25.205
IntelektuáliZŠ Poprad, DostojevskéhoMartin Kučera, Jakub Šulej, Jakub Rigda, Nikolas Ján Budz27
26.452
Bojovníci AdMi ErFiZŠ J. C. Hronského ŠaľaErika Babíková, Filip Ižák, Michal Pollák, Adam Zlatoš27
27.31
ŠikovníZŠ Spišská Nová Ves, O. KožuchaZajacová Lucia, Dovalová Juliána, Hamrák Tomáš, Kvasňák Adam27
28.235
ZŠ TGM Moravské Budějovice26
29.384
Rýchli hráčiZŠ Banská Bystrica, ĎumbierskaTomáš , Paulína, Lukáš, Broňa26
30.22
MakačiZŠ Bratislava, ŽelezničnáViliam Sirkovský, Richard Krajcsik, Patrik Folťan, Dominika Patca25
31.183
Strelené kvasinkyZŠ Košice, Bernolákova 16Alex Begéni, Viktória Sláviková, Tomáš Marčišin, Sarah Jarková25
32.232
AAAAteamZŠ Lipt. Mikuláš, DemänovskáAndrej Hollý, Adrián Kružliak, Denisa Dzúrová, Adrián Laco24
33.541
BESST 7.BSZŠ BESST TrnavaMiroslav Nemčic, Natália Horváthová, Samuel Ševčík, Ivanka Chen24
34.161
Podzaba 7ZŠ Bratislava, PodzáhradnáKútna Viktória , Polák Sebastian, Holúbek Jakub, Lamoš Patrik24
35.91
ZaskolaciZŠ Lipt. Mikuláš, Jura JanoškuMarek Baláž, Tobiáš Hrmo, Radoslav Mlynček23
36.84
GumkáčiZŠ s MŠ ZuberecMarko Dedinský, Peter Vidiečan, Matej Tkáč, Erik Klocháň22
37.57
RIDL-SPRÁVNA VOĽBASŠ Bratislava, NovohradskáTomagová Rebeca, Špačeková Johana, Čikovský Štefan, Vaško Samuel22
38.581
ZŠ Kladno, Norská22
39.155
ŠmolkoviAZŠ Bratislava, RajčianskaGlavč, Jančušová Lucia, Vlašič, Konozsiová21
40.298
RED DEVILSZŠ Kremnica, AngyalovaKanala Samuel, Košíi Filip, Antonyová Anna-Mária, Petríková Paula21
41.546
kolotočariZŠ Bratislava, Dubováslipky, iMAJDO, MartinPapaYka, MamBo21
42.36
ZŠ Banská Bystrica, Radvanská21
43.257
SedmičkaZŠ s MŠ TovarnéVanesa Hricutová, Martina Hricová, Janka Mattová, Sabína Krišková21
44.92
MozgožrútiZŠ Dubnica n/V., Pod hájomRendeková, Fatrsík, Salová, Halková21
45.305
Matematická štvorkaSŠ BeláTamara Ďurinová, František Meško, Peter Kubala, Ľubomír Zuziak21
46.536
the best of everoneZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinMarta Veselková, Samuel Pekelský, Juraj Frkáň, Matúš Staňo21
47.135
VII.B ARMYZŠ Bratislava, BeňovskéhoTichá Simona, Blaškovič Dominik, Botto Samuel, Molnár Maroš21
48.58
RADŠEJ KNIHUSŠ Bratislava, NovohradskáPetrovič Matej, Burianová Soňa, Suchár David, Dudík Daniel21
49.134
doge=such a pro=usZŠ Bratislava, BeňovskéhoMašán Matej, Čerňanský Juraj, Biely Samuel, Biely Michal21
50.604
JOKERY :-)ZŠ s MŠ RakoviceLucia Rehaneková, Alojz Blahovec, Daniel Kolník, Lukáš Kepko20
51.393
ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceČurajová Antónia, Guľašová Barbora, Vargová Lívia, Sabolová Sofia20
52.186
KalkurátoriZŠ s MŠ Oravská JasenicaAurel Jatyel , Adrián Kopta, Aneta Pavčová, Roman Polák19
53.464
The Pythagorean quadrupleCambridge Int. School BratislavaMatej Janyík, Samo Martinka, Doraid Sleiman, Šimon Žilak19
54.228
TrotloviaZŠ BelušaEma Boleková, Ivan Levčík, Marek Pavlac, Maroš Šedík19
55.499
ZŠ s MŠ Lokca, ŠkolskáRadoslav Madleňák, Michal Socha, Juraj Hurák, Jozef Kušnierik19
56.216
ZŠ Krásná Lípa19
57.126
MarťaniZŠ Jirkov, StudentskáHutyrová, Nosková, Voráček, Vopat18
58.114
SmajlíciZŠ Židlochovice, TyršovaZuzana Bednářová, Matěj Štýbl, Klára Koníčková, Eva Zabilová18
59.11
Kinder mafiaZŠ Košice, BelehradskáKřešťák Samuel, Křešťák René, Palkov Martin, Jakab Gabriel18
60.127
KameniZŠ Jirkov, StudentskáDaniš, Krocová, Abrahamová, Tonka18
61.391
ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceSedláková Sofia, Lukáš Benedikt, Bender Lukáš, Fabian Juraj17
62.195
ZŠ Prešov, Bajkalská *17
63.93
ŠarkaniZŠ Dubnica n/V., Pod hájomGašpar, Babača, Dulák, Menich16
64.167
MASKáčiZŠ s MŠ Podolínec16
65.601
ZŠ Ostrava - Dubina, V. Košaře16
66.422
DarkZŠ Pardubice, Závodu míruMazalová, Fridlová, Václavková, Krupauerová16
67.72
ArchimedesZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraPatrícia Smetanová, Simona Dobrovičová, Oliver Cuker, Oliver Urvinitka16
68.112
Mickeyho klubíkZŠ Židlochovice, TyršovaRadek Studený, Samuel Ryšavý, Robin Wolinger, Polina Semenova16
69.420
SportovciZŠ a MŠ Kladno, VelvarskáPetr Černý, Jan Doníni, Kateřina Jehličková, Filip Chmátal16
70.625
7.ASZŠ Esprit Bratislava, MajerníkovaDenis Laifr, Matej Jelínek, Filip Fedák16
71.10
Global of mathZŠ Košice, BelehradskáHritz František, Focko Timotej, Nagy Adrián, Hogya Peter15
72.459
Super4ZŠ Svidník, KomenskéhoZuzana Kačmárová, Marek Mňahončák, Timotej Sadiv, Ľuboslava Gmiterová15
73.602
ZŠ Ostrava - Dubina, V. Košaře15
74.451
Čokoládová lokomotívaZŠ J. C. Hronského ŠaľaKatarína Kleštincová, Simona Malíková, Beáta Pecsérke, Katarína Zlatošová15
75.111
111ZŠ Svratka, PartyzánskáRobin Řádek, Adéla Pavlíková, Daniel Kovařík, Šimon Řádek15
76.170
Rohlíci z JeníkovaZŠ Větrný JeníkovVojtěch Kružík, Viktorie Nováková, Zuzana Nováková, Jana Dvořáková15
77.516
Experti z PožiarnickejZŠ Košice, PožiarnickáSamuel Kubáni, Lucia Kissová, Matej Jošťák, Adam Starec15
78.578
Pohádaní susediaSZŠ Wonderschool BratislavaVictoria V., Lili G., Martin C., Patrik S.15
79.392
ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceČuraj Samuel, Dobrík Samuel, Gburík Matúš, Onuška Viktor13
80.549
7.AZŠ Trhové SvinyBrabec Daniel, Skamene Ondřej, Lustová Gabriela, Trajerová Jana13
81.615
Princezny ♥ZŠ L. Janáčka HukvaldyKarolína Fujáková ♥, Lucie Cváčková ♥, Julie Axmannová ♥, Marta Anna Kučová ♥13
82.245
ZŠ Jindřichův Hradec, Vajgar13
83.510
ZŠ s MŠ Zubák13
84.511
ZŠ s MŠ Zubák13
85.657
G sv. Andreja Ružomberok13
86.231
LYptovskÝ EYnsteYnYZŠ Lipt. Mikuláš, DemänovskáJakub Hromádka, Markus Schmidt, Dušan Kuchta, Ján Berník13
87.113
TOMZZŠ Židlochovice, TyršovaMartin Plášek, Tomáš Plášek, Pavlína Málková, Zdeněk Švestka12
88.21
ManiaciZŠ Bratislava, ŽelezničnáTimea Fritschová, Lucia Hrušková, Filip Mikušiak, Michal Búran12
89.502
Vyvolení ze 7.AZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaKubelka Jiří, Peterka Tobias, Bartoš Ladislav, Hanzlík Martin12
90.73
AristrachosZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraNorbert Tupta, Tomáš Onderko, Marianna Čekanová, Libuša Rabinská12
91.150
sedmičkyZŠ Dačice, KomenskéhoNeuvirt Jan, Tříletý Michal, Jelínek Kryštof, Elsterová Elena12
92.550
7.BZŠ Trhové SvinyMašek Richard, Tušl Martin, Meierhofer Christina, Klímová Karla12
93.189
WESSZŠ s MŠ Bratislava, CádrovaSamuel Zemeš, William Pál, Simona Turanová, Elizabeth Deutsch10
94.131
Matematické šableZŠ s MŠ ZuberecAdam Borsík, Matej Gonda, Peter Mičík, Michal Motyčák10
95.524
Kra74ZŠ Králíky, MoravskáJuránková, Trlicová, Severýnová, Šafářová10
96.115
Incredible peopleZŠ Židlochovice, TyršovaHana Svobodová, Patrik Paták, Jan Mahovský, Tereza Machovská 10
97.274
Švihováci 1ZŠ a MŠ ŠvihovHajdúk Martin, Toman Michal, Sláma Jakub, Waldmann Pavel10
98.128
Párky v rohlíkuZŠ Jirkov, StudentskáBartošová, Lászlová, Koutský, Mrhal10
99.579
GadžoviaSZŠ Wonderschool BratislavaMatus, Martin, Petra, Sona10
100.130
HruškyZŠ Jirkov, StudentskáSrbecká, Palkosková, Šádová, Keřková9
101.522
BéčkařiZŠ Králíky, MoravskáKučerová Šárka, Šinová Valentýna, Mezuliánová Adéla9
102.83
HARD MATHEMATICIANSZŠ s MŠ ZuberecIvana Fileková, Bianka Kovalčíková, Rebeka Magerčáková, Matúš Filek9
103.116
SkřetiZŠ Židlochovice, TyršovaRoušárová Lenka, Hristova Desislava, Vyorálková Lada, Lukáš Zemánek9
104.133
UNICORNZŠ s MŠ ZuberecEva Magerčáková, Eliška Gibasová, Tatiana Barancová, Petra Kučerová9
105.156
LižjariZŠ Bratislava, RajčianskaMatej Danis, Marián Šín, Denis Tomašech, Zuzana Vlašičová9
106.157
BéčkaZŠ Bratislava, RajčianskaRoman Škrabák, Miriam Porubänová, Tatiana Petrocová, Vanessa Tászliová9
107.542
BESST 7.ASZŠ BESST TrnavaDavid Bartakovič, Tomáš Dudžák, Andrej Prosman, Adam Martiš9
108.535
SiedmaAciZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinSlávka Holubjaková, Dominik Tretina, Alžbeta Bosini, Jakub Novák9
109.191
JednorožciZŠ Letohrad, KomenskéhoKlára Fajtová, Marjánka Masarovičová, Matyáš Jeník, Jiří Švéda9
110.348
SiedmaciZŠ SlovinkyMatej, Oliver, Matúš, Matúš9
111.88
VACKISSZŠ a MŠ BesedniceFrantišek Pöschko, Miroslav Pollák, Lucie Šindelířová, Daniela Syrovátková9
112.227
Zlatá bedňaZŠ BelušaNina Huťová, Daniel Rybanský, Aneta Sviečková, Radovan Synák9
113.551
7.CZŠ Trhové SvinyŠpergerová Sabina, Žáková Kristýna, Machová Bára, Múllerová Laura9
114.424
Šťastná sedmičkaZŠ SNP StrečnoMiroslav Jánešík, Nina Franeková, Jakub Mičlo, Simona Sapietová6
115.89
BEZEJMENÍZŠ a MŠ BesedniceAlex Magdolen, Oleh Kovalchyn, Leona Lemochová, Petra Schneiderová6
116.94
No nameZŠ Dubnica n/V., Pod hájomŠtefanec, Veselý, Vanková, Obert6
117.206
UnicornZŠ Poprad, DostojevskéhoKatarína Kromková, Karolína Alexová, Terézia Zamišková , Petra Navrátilová6
118.545
PajnusZŠ Bratislava, DubováAnton Naumenko, Marko Sanader, Patrik Valent, Marco Kusalik6
119.521
DAMKOVÉZŠ Králíky, MoravskáBrůnová Anna, Skalová Kateřina, Adamcová Marcela, Čumová Anežka6
120.9
Matematická štvorkaZŠ Košice, BelehradskáDemjanovič Matej, Jámbor Dominik, Filip Fecko, Škrinár Norbert6
121.276
Švihováci 3ZŠ a MŠ ŠvihovValečka Tomáš, Křen Jakub, Klíma David, Bubeníková Michaela6
122.299
7ZŠ Kremnica, AngyalovaZiman Samuel, Kaštier Miroslav, Slanina Martin, Rosenzweig Adam6
123.523
Kra74ZŠ Králíky, MoravskáDostál, Janda, Kapacová, Macková3
124.12
SKT T1ZŠ Košice, BelehradskáGuttman Jakub, Sirotka Daniel, Mazák Ľuboš, Čisár Benjamín3
125.498
MatRabZŠ s MŠ RabčaMiloš Hadár, Dávid Štefaniak, Alexandra Kvasničáková, Allel Turac Azzouz3
126.614
nepojmenovaný týmZŠ L. Janáčka HukvaldyJan Hájek, Ondřej Mužný, Matěj Tomaščin, Tomáš Balcárek0
127.129
MáťáciZŠ Jirkov, StudentskáHeierová, Bureš, Janů, Turčíková0
128.360
sedmičkaZŠ Zdice, KomenskéhoKumarová Sára, Pollaková Veronika, Trnková Veronika, Lukáš Filip0


Kategória 8

Por.IDJazykNázovŠkolaSúťažiaciBody
1.398
O2HZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceKlemová Veronika, Jurková Michaela, Ivančová Klára, Jenčušová Tatiana75
2.41
FukumikoZŠ ZbehyJuraj Mikuš, Kristína Kováčová, Vladimír Kupec, Tomáš Fúska70
3.543
BESST 8.ASZŠ BESST TrnavaZuzana Barošová, Richard Hirner, Peter Krajčovič, Laura Kissová63
4.386
ojedoZŠ Banská Bystrica, ĎumbierskaEduard Martinka, Ondrej Magna63
5.192
RybičkyZŠ Letohrad, KomenskéhoŽaneta Vágnerová, Natálie Hrabcová, Lucie Uchytilová, Petr Lipenský58
6.184
BojovníciZŠ Košice, Bernolákova 16Anežka Mártonfiová, Jakub Szabados, Tatiana Kerestiová, Miriam Borbélyová53
7.97
ŠalinaZŠ Dubnica n/V., Pod hájomKyselica, Kukosová51
8.387
Tupé hlavyZŠ Banská Bystrica, Ďumbierska50
9.385
ZŠ Banská Bystrica, Ďumbierska48
10.196
ZŠ Prešov, Bajkalská *46
11.650
8.DZŠ Michalovce, OkružnáMichal Mečiar, Samuel Gavura, Richard Stanko, Ondrej Sivák46
12.547
ryža,slíže,mrkv aZŠ Bratislava, DubováD4N13L, M4T3J, M4RT1Ň46
13.517
LogiciZŠ Košice, PožiarnickáPatrik Bogno, Richard Šalapa, Ivana Dzubáková, Patrícia Zeťáková45
14.224
Y4QZŠ Smižany, SmrekováSára Maľaková, Gabriel Tobiaš, Michal Turčan, Jakub Zemjanek44
15.599
UgandoZimbabwsk í StrelciSZŠ Skalica, GorkéhoBudinský Juraj, Dujsík Radoslav, Romanová Ema, Smyk Juraj44
16.500
OsmaciZŠ s MŠ Lokca, ŠkolskáDávid Snovák, Katarína Maťugová, Adriána Gemeľová, Lukáš Gemeľa43
17.503
3+1ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaJan Vařil, Ondřej Viesner, Patrik Laštovic, Michaela Wilkusová43
18.649
8CZŠ Michalovce, OkružnáNatália Kalinová, Michaela Kolesárová, Radoslav Vapnár, Adam Nálešník41
19.396
VEVERKYZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceGrešš Michal, Koribská Katarína, Jačaninová Zuzana, Labaničová Terézia40
20.19
Epic_MugZŠ Bratislava, Hlboká cestaLukáš Katona, Jakub Ďurko, Adam Danko, Jakub Antoš39
21.576
Disco ČervíkyZŠ s MŠ MotešicePeter Blizi Bližňák, Samuel Gründel, Patrik Laššo, Patrik Križan37
22.165
ZŠ Frýdek-Místek, Lískovec36
23.380
PinkiesBSZŠ Banská Štiavnica, P. DobšinskéhoDanka Žemberová, Júlia Balážová, Ema Dunová, Denis Tekula34
24.603
ZŠ Ostrava - Dubina, V. Košaře33
25.60
DUBÁCISŠ Bratislava, NovohradskáDobáková Tereza, Greguš Jakub, Červenka Fedor, Hrušovský David31
26.236
ZŠ TGM Moravské Budějovice31
27.600
FlexySexyCrew 69.66.420.SZŠ Skalica, GorkéhoAntálková Veronika, Lašák Adam, Vajla Michal, Vlková Dáša29
28.449
TABLETKYZŠ Zvolen, P. JilemnickéhoHana Sujová, Martin Pavlenda, Jakub Škurla, Viviana Hamariková29
29.467
Exponentially increasing polygonsCambridge Int. School BratislavaAdam Gajdoš, Lukáš Košťál, Artur Varmuža, Tomáš Záhymský29
30.538
Blesk ☺ZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinKarolína Hájková, Ján Okál, Soňa Olbertová, Patrik Kubatka28
31.264
SNP 2ZŠ Banská Bystrica, Trieda SNPMartin Švantner, Miroslav Danislav, Jakub Bartkovič27
32.558
Dankov tímCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáMatúš Mahút, Adam Svitek, Juraj Dieška, Lukáš Ďaďo27
33.220
izzy winZŠ Senec, TajovskéhoAdam Bartko, Jakub Lauro, Dominik Wiesner, Marek Talamon25
34.33
Na hlavičkuZŠ Nitra, Na HôrkeMarek Sádovský, Viktória Búšová, Adam Balko, Marek Lorinc25
35.263
SNP 1ZŠ Banská Bystrica, Trieda SNPGabriš Tobiáš Jarolím, Chladný Samuel, Koreň Tomáš, Lendvorský Claudio25
36.76
BernoulliZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraBarbora Oboňová, Matej Dujava, Olívia Lukáčová, Denisa Cehelská24
37.193
MástřiZŠ Letohrad, KomenskéhoPavel Piňos, Žaneta Vilčková, Viktorie Kaplanová, Hana Šmídková24
38.399
BAGRISTIZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceHatala Boris, Kubík Lukáš, Dobrík Daniel Tadeáš, Vaľko František24
39.187
EXPERTIZŠ s MŠ Oravská JasenicaAneta Paterková, Soňa Vrábová, Matej Polák, Štefan Laštík24
40.395
PANDYZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceSkladaný Peter, Varga Lukáš, Uriga Jozef, Majoroš Lukáš24
41.345
ChytrolíniZŠ Pardubice, Závodu míruKosa Jakub, Pavlíček Marek, Králíček Adam, Lukáč Miroslav24
42.210
SrandistiZŠ Poprad, DostojevskéhoMichal Grigľák, Patrik Ondo, Matúš Adamec, Patrik Bizovský24
43.529
jednorožciZŠ Králíky, MoravskáBabicová Karolína, Hejkrlíková Mirka, Tomková Andrea, Halířová Veronika24
44.306
BelaniSŠ BeláAdriána Bajanová, Samuel Lesko, Romana Vráblová, Sára Zimenová23
45.158
No NameZŠ Bratislava, RajčianskaRischerová, Liptáková, Kocián, Csongová23
46.307
MladuchySŠ BeláKristián Chabada, Marek Miho, Juraj Orlický, Pavol Rusnák23
47.629
TicTaciSŠ Nitrianske PravnoŠujanová Nina, Richter Denis, Smatana Marek , Krebes Marek23
48.233
MIRRORZŠ Lipt. Mikuláš, DemänovskáZara Karakaya, Matúš Grieš, Matej Zubek22
49.265
SNP 3ZŠ Banská Bystrica, Trieda SNPMonika Šnírerová, Isabella Andersson22
50.394
NOKIA 3310ZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceDolníková Terézia, Füleová Katarína, Kolesárová Barbora, Sokolová Michaela22
51.658
HlavičkyG sv. Andreja RužomberokDaniela černinská, Michaela Veselovská, Valentín Tišťan, Emma Plazová22
52.616
DžygoArmyZŠ L. Janáčka HukvaldyDaniel Ochman, Nikola Sokolová, Adéla Zigová, Michaela Drlíková21
53.95
ČreivničkyZŠ Dubnica n/V., Pod hájomVacho, Maco21
54.59
OBELIXSŠ Bratislava, NovohradskáKováčik Matúš, Ježovít Lukáš, Zbudila Adam, Maheľová Hana21
55.639
ZŠ Modra, Komenského21
56.199
ZŠ Prešov, Bajkalská *21
57.580
Bum-bácZŠ Svidník, KomenskéhoNatália Jackaninová, Filip Dzivý, Matej Makara, Filip Savčák21
58.24
Fire Breathing Rubber DuckiesZŠ Bratislava, ŽelezničnáKarolína Marcinová, Vanessa Ondrejková, Daniela Kovácsová, Jakub Balatoni21
59.512
ZŠ s MŠ Zubák20
60.453
IQ DraciZŠ J. C. Hronského ŠaľaRebeka Kisteleki, Alica Mladá, Natália Novosadová, Klaudia Pappová20
61.99
VrabčiaciZŠ Dubnica n/V., Pod hájomDlhý, Šafár, Šimko19
62.527
FK Slavoj Vyšehrad JL10ZŠ Králíky, MoravskáMatoulek Filip, Trlica Bohuslav, Vágner Vítek, Látal David19
63.628
AutistiSKSŠ Nitrianske PravnoValentínová Kornélia, Greschová Adriana, Kocák Denis, Valchovník Samuel19
64.98
DutohlavyZŠ Dubnica n/V., Pod hájomHrbáčiková, Mojto, Bieliková19
65.162
Podzaba 8ZŠ Bratislava, PodzáhradnáFührich Maxim , Matlovičová Viktória, Rakšány Peter , Rudohradský Matej 19
66.75
BecquerelZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraAndrea Zimovčáková, Kristián Kandra, Marián Marton, Štefan Hrabčák19
67.496
ZŠ s MŠ R. Dilonga Trstená19
68.14
KapráčiZŠ Košice, BelehradskáWuksta Viktor, Veterný Viktor, Ščambora Samuel, Sleboda Filip19
69.537
Buchty a klobásyZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinBarbora Rosenbergová, Alžbeta Révayová, Paulína Romančíková, Michal Čech19
70.119
MRTVOLKOVÁ INTELIGENCEZŠ Židlochovice, TyršovaViktorie Kubešová, Anna Králová, Lucie Korberová, Lenka Virglová18
71.525
$-Team experts-$ZŠ Králíky, MoravskáKadrnožka Matěj, Maťašovský Samuel, Sokolíková Iveta, Venusová Kristýna18
72.454
Divoké srnkyZŠ J. C. Hronského ŠaľaMichal Boledovič, Ľubomír Bogár, Tomáš Juhász, Nikolas Kučera18
73.553
#ZaStáňuZŠ Trhové SvinyŠtěpánek Josef, Krebs Vojtěch, Lukáš Jan, Ježková Denisa17
74.198
ZŠ Prešov, Bajkalská *17
75.197
ZŠ Prešov, Bajkalská *17
76.582
Sojky z Lesní školkyZŠ Kladno, NorskáFilip Kučera, Štěpán Veverka, Alice Svrčková, Vojtěch Novák16
77.530
KrálíciZŠ Králíky, MoravskáKrejčí Martin, Mrklovský Matěj, Faltus Štěpán, Borovička Martin16
78.258
Big eightZŠ s MŠ TovarnéRichard Ján Repko, Diana Gurová, Antónia Činčárová, Bibiana Starypánová16
79.96
KoneZŠ Dubnica n/V., Pod hájomMarček, Kotúč16
80.552
8.AZŠ Trhové SvinyLakatoš Karol, Bušková Blanka, Kápl Petr, Fiala Samuel16
81.617
RAŠ BIZŠ L. Janáčka HukvaldyTomáš Novák, Veronika Bůžková, Tadeáš Řeháček, Viktor Hrček16
82.528
BanánciZŠ Králíky, MoravskáBorovička Michal, Kubíček Martin, Novák Aleš, Starý Michal16
83.419
LopatyZŠ a MŠ Kladno, VelvarskáJiří Deák, Lukáš Baron, Martina Cajthamlová, Anna Marie Hajníková15
84.237
ZŠ TGM Moravské Budějovice15
85.259
Best fourZŠ s MŠ TovarnéMatúš Ďorda, Andrea Chovancová, Valéria Kerčáková, Tamara Tomášová15
86.118
VenušeZŠ Židlochovice, TyršovaMagdaléna Weisová, Natálie Furchová, Barbora Sedláčková , Michaela Morysová 15
87.460
Rohatí srnciZŠ Svidník, KomenskéhoBranislav Feckanin, Juliána Savčáková, Jerguš Koreň, Martin Hudák15
88.556
KockáčiZŠ s MŠ R. Hečku Dolná SúčaDominik Duša, Holíček Timotej, Šedivý Jaroslav, Repová Karolína15
89.171
ZŠ Větrný Jeníkov15
90.344
69ZŠ Pardubice, Závodu míruSeverin Vladimír, Horák František, Všetečková Anna, Vavřinová Gabriela14
91.466
The power of fourCambridge Int. School BratislavaViktória Adámyová, Han Gyu Cho, Alexandra Fehérová, Ekaterina Kolgina14
92.364
ZŠ Zdice, Komenského13
93.494
( ͡° ͜ʖ ͡°)SZŠ Žilina, Oravská cesta13
94.397
BUDAPESTZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceKopsa Igor, Hrnčiar Tomáš, Mikloš Jakub, Majerník Marek13
95.136
PapradeZŠ Bratislava, BeňovskéhoKristian Chorvát, Časová Sofia, Ďurecová Mahuliena, Ďurecová Kristína13
96.484
DNVSG Bratislava, Česká (elok. Kremeľská)Natália Streďanská, Natália Hanušová, Michal Hanzel, Erik Weber13
97.120
ŠikulovéZŠ Židlochovice, TyršovaMatoušek Václav, Janek Filip, Valentová Klára, Hublík Tomáš13
98.13
BLACK MATHZŠ Košice, BelehradskáPekľanský Miroslav, Palečková Barbora, Vargová Kristína, Valenčík Gregor13
99.366
ZŠ Zdice, Komenského13
100.207
GénioviaZŠ Poprad, DostojevskéhoBruno Schweitzer, Marek Koreň, Soňa Šlosárová, Soňa Horníková13
101.361
ZŠ Zdice, Komenského12
102.168
SKOKANI 4ZŠ s MŠ Podolínec12
103.349
STARSZŠ SlovinkyNatália, Daniel, Janka, Liliana12
104.300
8ZŠ Kremnica, AngyalovaKarvašová Vanda, Fodorová Radka, Wagnerová Nicole, Kupková Veronika12
105.548
3 rezne za 50 centovZŠ Bratislava, DubováLenka, Zuzka, Ninka10
106.117
MaMiDaGaZŠ Židlochovice, TyršovaMartin Buchta, Michal Zeman, Gabriela Suská, David Mička10
107.85
GENIUS OF MATHZŠ s MŠ ZuberecDominika Motyčáková, Sarah Zúbeková, Dominika Vrláková, Marek Kurcin10
108.277
Švihováci 4ZŠ a MŠ ŠvihovHašková Zuzana, Kubalaková Andrea , Prantl Luboš, Pošarová Tereza 9
109.208
UlievačiZŠ Poprad, DostojevskéhoDávid Škovira, Miroslav Oravec, Filip Lacko, Juraj Minarovič9
110.90
Problems GangZŠ a MŠ BesedniceEliška Šafránková, Jakub Blažek, Nicola Huťová, Erika Syrovátková9
111.363
ZŠ Zdice, Komenského9
112.278
Švihováci 5ZŠ a MŠ ŠvihovCibulka Lukáš, Pittrová Jitka, Slíva Filip, Svatoň Hynek9
113.365
ZŠ Zdice, Komenského9
114.178
OsmáciZŠ s MŠ Benešov n/Pl., OpletalovaKrejčí Jaromír, Mališová Kamila, Dvořáková Kateřina, Matoušková Kateřina9
115.185
Majstri berkeZŠ Košice, Bernolákova 16Tomáš Kaduk, Daniel Meitner, Andrej Kráľovský, Marek Lumtzer7
116.151
osmičkyZŠ Dačice, KomenskéhoPřívětivý Tomáš, Hrubý Josef, Poláček Tomáš, Novák Václav7
117.495
ZŠ s MŠ R. Dilonga Trstená7
118.23
ZŠ Bratislava, Železničná7
119.74
AristofanesZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraEva Karnišová, Kristína Šimčíková, Hugo Štoff, Radovan Šašala7
120.100
DračiceZŠ Dubnica n/V., Pod hájomAndelová, Reháková, Uhliarová6
121.217
ZŠ Krásná Lípa6
122.526
Terčiny holky:)ZŠ Králíky, MoravskáBřečková Tereza, Muchová Natálie, Malošková Klára, Urnerová Alena6
123.209
AnjeliZŠ Poprad, DostojevskéhoKatarína Slebodníková, Michaela Kašická, Slavomíra Špaková, Soňa Pitoňáková6
124.626
8.ASZŠ Esprit Bratislava, MajerníkovaVincelová Linda, Gordová Mia, Glosová Patrícia, Futrikanič Martin6
125.121
PLLZŠ Židlochovice, TyršovaKolegarová Aneta, Peterková Nikola, Jandová Lenka, Hanáková Soňa6
126.362
ZŠ Zdice, Komenského3
127.271
SlovengersZŠ Lučenec, HaličskáJán Kantorák, Jakub Budáč, Martin Rutkay, Alexander Tóth3
128.417
ZŠ s MŠ Malá Lehota0


Kategória 9

Por.IDJazykNázovŠkolaSúťažiaciBody
1.221
Cylkáči a bodka.ZŠ Senec, TajovskéhoSimona Nemcová, Radka Bírová, Adam Juríček, Jakub Hudák276
2.261
BWOAHZŠ Pov. Bystrica, Slov. partizánovMatúš Papšo, Martin Bucko, Vladimír Nečesaný, Eduard Mrug124
3.30
Spišské strelyZŠ Spišská Nová Ves, O. KožuchaJakubov Bruno, Frličková Aneta, Jakubcová Viktória, Szilvási Adam115
4.290
( ͡° ͜ʖ ͡°)ZŠ Brno, ÚvozKarel "The Beast" Camrda, Šimon "Nutella" Prek, David "Jesus" Kubíček, Daniel "Džordža" Georgiev112
5.652
eXtatus.ROGZŠ Michalovce, OkružnáPavol Biačko, Juraj Hadžala, Boris Savov, Ivan Čurma109
6.256
Π (pí)SZŠ Košice, DneperskáMarek Kuruc, Michaela Pavuková, Lukáš Boguský, Erik Lazár96
7.37
PYTAGORASZŠ Banská Bystrica, RadvanskáMatej Huska, Matej Molnár, Ján Kortiš, Lukáš Gáborik92
8.212
ŠMK AzkabanZŠ Poprad, DostojevskéhoDominik Magera, Kristián Petrik, Paulína Jaremčuková, Marko Špiner88
9.137
deviatačkyZŠ Bratislava, BeňovskéhoJanáčková Adriana, Dobiášová Simona, Stará Michaela, Baňaková Karolína88
10.61
KLOKANISŠ Bratislava, NovohradskáČajkovičová Lujza, Bieliková Alexandra, Hanzalík Jakub, Vladyka Andrej81
11.226
Zapekané rožkyZŠ s MŠ Oravská LesnáPatrik Krivulčík, Marcela Beloritová, Štefan Blahovec, Tamara Kvaková80
12.289
._. zZZŠ Brno, ÚvozKlára Henzlová, Lukáš Poledňa, Matyáš Spurný, Vojta Světlík66
13.450
SILUETYZŠ Zvolen, P. JilemnickéhoBarbora Kubišová, Maxmilián Nový, Radka Pivarčeková, Alexej Eliáš61
14.62
...Team4theWin. ..SŠ Bratislava, NovohradskáBrťka Branislav, Krajčík David, Schill Martin, Struharová Naďa60
15.388
MALiNaZŠ Banská Bystrica, ĎumbierskaMatej Gregor, Alica Kalinová, Lucia Bečková, Nina Reguliová60
16.267
SNP 5ZŠ Banská Bystrica, Trieda SNPJakub Babica, Ivan Steiniger59
17.544
BESST 9.ASZŠ BESST TrnavaPaulína Pobiecká, Nina Lukáčová, Timotej Čambál, Oliver Slimák58
18.16
NO NAMEZŠ Košice, BelehradskáBlandón Alex, Vlk Richard, Guttmanová Barbora, Zajacová Michaela55
19.403
NO NAMEZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceKardoš Dávid, Pohl Eduard, Horňák Samuel, Kozel Tomáš54
20.346
S2MANYZŠ Pardubice, Závodu míruMakarov Matyáš, Daniel Orts, Janoušek Štěpán, Bendák Marian52
21.583
Destiny/s ChildZŠ Kladno, NorskáPavla Rajsnerová, Květa Chaloupková, Ester Salajová51
22.297
T.O.T.S.ZŠ Přeštice, Na JordáněMarek Řezníček, Jaroslav Košař, Petr Vacek, Petr Kolář51
23.132
BágreZŠ s MŠ ZuberecMartin Filek, Erika Jurinová, Jakub Ondrík, Aneta Kluchťáková51
24.35
#NosorožceZŠ Nitra, Na HôrkeMichal Fulier, Barbora Slováková, Dominika Mikulášiková, Ondrej Mada49
25.153
KřižáciZŠ Sokolov, KřižíkovaVáclav Lokajíček, Rudolf Griessl, Patrik Štíbr, Michal Čaban49
26.539
Clash Royale 4everZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinMartin Knor, Jozef Brincka, Martin Novák, Matúš Kubala49
27.513
ZŠ s MŠ Zubák47
28.229
Mr. BrainZŠ BelušaAndrej Thomas Dobrev, Adam Kudlej, Erik Lachký, Samuel Martinisko47
29.501
LišáciZŠ a MŠ Staré Město, JamnickáAleš Socha, Jiří Šustek, Martin Švejkovský, Jonáš Koziorek46
30.222
Einsteinove guleZŠ Senec, TajovskéhoMatej Glasnák, Matej Baier, Ema Krutá, Dominika Kollárová46
31.79
CiolkovskijZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraMiloš Kvočák, Alexander Rabinský, Šimon Špinler, Erik Kazanovský45
32.77
BoltzmannZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraDominik Ďuďak, Ladislav Dobrovič, Lýdia Štofaníková, Vladimír Stračiak45
33.631
Autisti S.R.O.SŠ Nitrianske PravnoKrebesová Natália, Antol Roderik, Mendel Matúš, Bridová Veronika45
34.640
NanukZŠ Modra, KomenskéhoNina Andelová, Tereza Oravcová, Dominik Tichý, Adam Peško44
35.280
Švihováci 7ZŠ a MŠ ŠvihovBoura Kryštof , Kouřilová Marie, Maxová Aneta, Mikulecká Magdalena44
36.540
Šťastný kohútZŠ s MŠ A. Bernoláka MartinChabadová Martina, Zjavková Dominika, Ovsianková Alexandra, Barancová Tereza43
37.584
ChibaZŠ Kladno, NorskáAlexandr Belčenko, Filip Dávidík , Jiří Prikner43
38.42
GorazdiZŠ Žilina, Ul. sv. GorazdaSlavomír Hruška, Timotej Melkovič, Boris Filip, Marián Miho42
39.458
ShukufihmaZŠ J. C. Hronského ŠaľaOndrej Chatrnuch, William Petison, Áron Vincze, Dáša Vojtaššáková41
40.301
9ZŠ Kremnica, AngyalovaKán Juraj, Tončík Dávid, Hužvár Marek, Tilesch Denis39
41.279
Švihováci 6ZŠ a MŠ ŠvihovHájek David, Krůsová Julie, Rousová Jana, Sláma Tomáš38
42.509
Vančuráci :)ZŠ s MŠ Trnava, VančurovaBarbora Lipovská, Katka Bachoríková, Patrik Adam, Peter Maslaňák38
43.533
Kra93ZŠ Králíky, MoravskáŠtěpánek Ondřej, Pauk Jiří, Tran Tung38
44.400
SLOVAKIA TEAMZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceTakáč Tomáš, Schmögner Kristián, Kacsmarik Matej, Nižník Jakub37
45.20
Ondrejská ľudová veselicaZŠ Bratislava, Hlboká cestaMichal Redhammer, Tomáš Medveczky, David Branšteter, Juraj Nittnaus37
46.504
Syntax ERRORZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaMichaela Řičářová, Adéla Burketová, Anna Kotyzová, Jakub Červinka37
47.15
YOGIZŠ Košice, BelehradskáSemanová Viktória, Bulejčík Jakub, Meľuch Erik, Želinský Daniel36
48.34
Pokus je prvý krok k neúspechu !ZŠ Nitra, Na HôrkeMatej Šichula, Ema Očadlíková, Lukáš Adámek, Marek Škultéty36
49.367
ZŠ Zdice, Komenského36
50.568
vyčapy crewZŠ Výčapy - Opatovcegenius, albert, euclides, pytagoras35
51.152
Teplí bratřiZŠ Dačice, KomenskéhoStach Jonáš, Lovětínský Matyáš, Bastl Václav, Bachel Jan34
52.468
Trigonometry squadCambridge Int. School BratislavaJakub Gazda, Jakub Ujhazy, Tomas Tazar, Danil Zhmutski34
53.163
Podzaba 9ZŠ Bratislava, PodzáhradnáLamošová Viktória, Šulek Adrián, Szakálová Zuzana, Miklóš Jakub33
54.17
Matematický šakaliZŠ Košice, BelehradskáBodo Benjamin, Dubecký Peter, Andrejková Ema, Gerec Jakub33
55.308
AnanásSŠ BeláJozef Franček, Michaela Lodňanová, Zuzana Mariašová, Patrícia Vráblová32
56.567
ZŠ Výčapy - Opatovce32
57.104
ČúčekovciZŠ Dubnica n/V., Pod hájomPúček, Macho, Kučerová, Páleníková31
58.577
Kukurica B612ZŠ s MŠ MotešiceMišička Eklová, Slávuška Novosadová, Laurinka Laššová, Šimonko Chrobáčik31
59.554
9.A NA HRADZŠ Trhové SvinyMikyšková Nikola, Čížková Kristýna, Jindra Miroslav, Zítek Filip31
60.238
ZŠ TGM Moravské Budějovice31
61.660
Quadratic girlsCambridge Int. School BratislavaDaniela Tesarova, Laura Mihalekova, Ella Iro, Alzbeta Miskovska31
62.190
Resttove vtáčikyZŠ s MŠ Bratislava, CádrovaMatej Škuba, Peter Adamica, Zuzana Stoláriková, Vanessa Gerhátová 30
63.138
DANK MEMEY LORDzZŠ Bratislava, BeňovskéhoČerňanský Jozef, Prešinský Tomáš, Beluško Filip, Letovanec Peter30
64.559
Gandalf šedý-feat_Sauro novo oko/PikomatCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáKramár Jakub, Bobček Marián, Feranc Samuel, Slamková Dominika30
65.455
BlažejovciZŠ J. C. Hronského ŠaľaKristína Belovičová, Miriam Hrdá, Nicol Mojžišová, Perla Puterová30
66.86
Masters of logicZŠ s MŠ ZuberecLukáš Litvák, Maroš Dudáš, Jakub Gonda, Lukáš Hajdúk30
67.350
FAJDZŠ SlovinkyFilip, Aneta, Johana, Dominika29
68.225
AntitalentyZŠ Smižany, SmrekováMiloš Vrábeľ, Lukáš Šuba, Ján Kuľbaga, Martin Bartoš29
69.389
ZŠ Banská Bystrica, Ďumbierska29
70.102
#Čučus crewZŠ Dubnica n/V., Pod hájomFeja, Pagáč, Šírová, Bartošová28
71.159
FašírkyZŠ Bratislava, RajčianskaJančušová Marianna, Tokovics, Gluch, Opoldová28
72.213
PANDASCHEMZŠ Poprad, DostojevskéhoŠtefan Bujňaček, Dušan Surmaj, Benjamín Sliva, Dominik Skokan28
73.456
Osamelý QuarkZŠ J. C. Hronského ŠaľaAdrián Hipp, Tomáš Jakuš, Michal Sántai, Michal Svoboda28
74.239
ZŠ TGM Moravské Budějovice27
75.122
KopytaZŠ Židlochovice, TyršovaDaniel Broskva, Oleksandra Prytulyak, Kristýna Zyková, Gabriela Lattenbergová26
76.169
AUTISTIZŠ s MŠ Podolínec26
77.166
ZŠ Frýdek-Místek, Lískovec26
78.618
PasamadoZŠ L. Janáčka HukvaldyPavla Ondříčková, Samuel Žárský, Markéta Štajerová, Dominika Macášková 25
79.381
Geniálny tanečníciZŠ Banská Štiavnica, P. DobšinskéhoJakub Kružliak, David Leštiansky, Barbora Luptáková, Emma Marková25
80.404
PÍTRA PARKERZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceKupcová Petra, Ižolová Zuzana, Radáčiová Kristína, Neufeldová Lea25
81.423
OčkaZŠ Pardubice, Závodu míruSedláčková Julie, Urbánková Ema, Nováková Laura, Bažantová Jesika24
82.418
JašťúrkyZŠ s MŠ Malá LehotaBianka Rajnohová, Laura Víglaská, Vanesa Holičková24
83.194
Klan demakašiZŠ Letohrad, KomenskéhoMartina Křivohlávková, Katka Jeníková, Adéla Peřinová, Šimon Stejskal24
84.273
DVKS 9.AZŠ Lučenec, HaličskáDiana , Veronika, Kristína, Samuel23
85.402
KARLA TEAMZŠ sv. Cyrila a Metoda KošiceSokolová Karla, Belej Andrej, Stankovič Dávid, Počatko Milan23
86.266
SNP 4ZŠ Banská Bystrica, Trieda SNPMartin Kostiviar, Martin Krajan23
87.234
IQ borciZŠ Lipt. Mikuláš, DemänovskáDaniela Dorková, Kristína Haragová, Martin Hollý, František Moravčík22
88.215
Tím1ZŠ Poprad, DostojevskéhoNatália Kontrošová, Miriam Kováčová, Timotej Maďar, Sofia Svitaneková22
89.272
WandaXZŠ Lučenec, HaličskáWanda, Veronika, Martin, Barbara22
90.246
ZŠ Jindřichův Hradec, Vajgar21
91.28
DeafOneZŠ s MŠ Bratislava, Drotárska cestaČermák Viktor, Palkech Kristián, Giertl Daniel Patrick, Leginus Martin21
92.371
ZŠ Zdice, Komenského21
93.630
NadpriemerSŠ Nitrianske PravnoCachovan Damián, Majorová Nikoleta, Lazoňová Patrícia, Čmelová Soňa20
94.369
ZŠ Zdice, Komenského20
95.632
baklažáánSŠ Nitrianske PravnoLehoczká Nikola, Svitková Jarmila, Filkornová Katarína, Kobzová Nelly20
96.347
B9ZŠ Pardubice, Závodu míruBoháč Kryštof, Kučera David, Šimáková Adéla, Zákoutská Aneta20
97.368
ZŠ Zdice, Komenského20
98.188
Večne posledníZŠ s MŠ Oravská JasenicaTomáš Prielomek, Dominik Resutík, Andrej Farský, Nina Anna Nečasová19
99.101
NeviditeľnýZŠ Dubnica n/V., Pod hájomMartinek, Leitmannová, Levčík, Gereg19
100.534
TerkaNaDruhouZŠ Králíky, MoravskáMarková Tereza, Kárníková Tereza19
101.457
TrnovecZŠ J. C. Hronského ŠaľaVeronika Hubáčiková, Alexia Jesková, Daniela Laurenčíková, Denis Telkesi19
102.555
9.BZŠ Trhové SvinyŠtěpánek Martin, Le Petr Huy, Němcová Petra, Kopřiva Tomáš19
103.230
trolkoZŠ Svratka, PartyzánskáPetr Vitek, Martin Janeba, Vilém Netolický, Miloš Hobza19
104.304
magic pandaZŠ Kremnica, AngyalovaBieliková Monika, Rajčanová Duška Elizabeth, Kurtíková Martina18
105.281
Švihováci 8ZŠ a MŠ ŠvihovKosohorská Marika, Kašpárková Kateřina, Krotká Anna, Šebestová Natálie17
106.335
Logickí mágoviaZŠ Lipt. Mikuláš, DemänovskáAdriana Dúbravcová, Jakub Krnáč, Andrej Kalla, Dávid Grešo17
107.179
deváťáciZŠ s MŠ Benešov n/Pl., OpletalovaNergl Martin, Nergl Matěj, Mazáčková Lucie, Kulíková Barbora17
108.211
AjnštajniZŠ Poprad, DostojevskéhoViktória Kredatusová, Lucia Szentiványiová, Andrea Liptáková, Lukrécia Bilohuščinová16
109.627
9.ASZŠ Esprit Bratislava, MajerníkovaMartin Selecký, Karolína Dubjelová, Tomáš Sucha, Filip Sedlák16
110.125
PATaMATZŠ Židlochovice, TyršovaPetr Lukeš, Alexandra Kubešová, Kryštof Nováček, Luboš Pelikán16
111.531
Albert Einstein JUNIORZŠ Králíky, MoravskáPolanský Jiří, Mannl Jan, Ďuriš Michal, Krupička jakub15
112.268
XTAMZŠ HolčoviceVendula Poláchová, Roman Winkler, Tereza Myšková, František Šikula15
113.532
Kra92ZŠ Králíky, MoravskáMezuliánová Iveta, Sotonová Marie, Brůna Martin, Válková Simona15
114.296
Four naughtyZŠ s MŠ TovarnéDominik Michalov, Viliam Kerčák, Barbora Marcinová, Natália Šuľaková13
115.87
HAPPYSTUPIDFOURZŠ s MŠ ZuberecBianka Šrobová, Saskia Hrnčiarová, Laura Líšková, Kristína Borsíková13
116.425
Akčná devinaZŠ SNP StrečnoMargaréta Kadašiová, Rebeka Dudusová, Kristína Tarabová, Daniel Klimo13
117.25
tím rohlíkZŠ Bratislava, Železničnámartin komiňák, kristián žigo, samuela švedová13
118.247
ZŠ Jindřichův Hradec, Vajgar13
119.557
Spomalené tuleneZŠ s MŠ R. Hečku Dolná SúčaRoman Pleva, Barbora Brlejová, Radka Trúnková, Lucia Sabadková13
120.370
ZŠ Zdice, Komenského12
121.661
Infinite troubleCambridge Int. School BratislavaKornel Cajka, Martin Kavec, Matej Seben, Sofia Lisikova12
122.214
4 AngelsZŠ Poprad, DostojevskéhoAnetta Svitaneková, Dominika Majerníková, Klaudia Gildenová, Sofia Ďuricová12
123.123
MatfyzáciZŠ Židlochovice, TyršovaJakub Latta, Petr Wolinger, Valerie Philippi, Filip Reim10
124.260
Simply the bestZŠ s MŠ TovarnéBianka Baníková, Michaela Polláková, Nikola Varichajová, Radoslava Kičinová9
125.659
G sv. Andreja Ružomberok9
126.302
klobásyZŠ Kremnica, AngyalovaKoka Patrik, Gordulič Filip, Domiňák Andrej, Skokňa René9
127.651
*ˇ*ELITA*ˇ* ¯\_(ツ)_/¯ZŠ Michalovce, OkružnáAlexander Kováč, Richard Leško, Richard Nagy, Matúš Stanko9
128.26
turbomeganajvac najlepsimatemat iciZŠ Bratislava, ŽelezničnáPetra, Matúš, Matej, Sophia9
129.78
CantorZŠ Sabinov, Ul. 17. novembraSlavomír Sabolík, Jakub Balucha, Sabína Blaščáková, Viktória Sroková9
130.103
KopýtkoZŠ Dubnica n/V., Pod hájomMenich, Druso, Rebrová, Borovský6
131.401
KULIOVIAZŠ sv. Cyrila a Metoda KošicePavúková Lucia, Sedláková Lucia, Vaľková Patrícia, Toporová Alžbeta6
132.514
ZŠ s MŠ Zubák3
133.29
ZŠ a MŠ Přerov nad Labem3
134.303
KačkyZŠ Kremnica, AngyalovaŠavolt Branislav, Belička Jaroslav, Tučeková Lenka3
135.124
TygříciZŠ Židlochovice, TyršovaDenis Najman, Jáchym Lazar, Tamara Melicharová, Patrik Jílek0


Kategória Sekunda

Por.IDJazykNázovŠkolaSúťažiaciBody
1.248
HopíciMendelovo G OpavaMartin Boček, František Urbiš, Jakub Müller, Matěj Hopp97
2.142
ŠikulíniWichterlovo G OstravaTomáš Hrbáč, Kryštof Borkovec, Jonáš Dej, Eduard Grňa91
3.316
KočkyG Brno, tř. Kpt. JarošeAnna Hronová, Kateřina Dvořáková, Linda Pezlarová, Veronika Miškufová84
4.48
MaJaLaBa STARSG Košice, AlejováMatej Vasky, Jakub Horvat, Tomáš Proks, Barbora Marcinčáková84
5.64
#tonebolmojflas hSŠ Bratislava, NovohradskáTóth Erik, Ďurkáč Eduard, Demko Tibor, Bulla Šimon76
6.644
Trenčianska vodárenská spoločnosťG Bratislava GAMČA Grösslingová74
7.63
MAT MENOSŠ Bratislava, NovohradskáWaterloos Samuel, Štepánek Martin, Mocný Matej, Roger René70
8.309
MegalodomozgyG J. Chalupku BreznoMartin Kopčány, Šimon Jech, Anna Bížová, Samuel Havlíček66
9.645
G Bratislava GAMČA Grösslingová66
10.646
ÚžasníG Bratislava GAMČA Grösslingová55
11.475
OráčiKatolické G TřebíčLinda Baštrnáková, Michaela Halová, Václav Hess, Vojtěch Oravec54
12.315
{NZQR}G Brno, tř. Kpt. JarošeJakub Koňárek, Daniel Svatopluk Bohata, Matěj Duda, Vojtěch Krupica54
13.47
ALLEJKÁRG Košice, AlejováEduard Fekete, Adam Vlček, Ján Tomčovčík, Jakub Ľuptáčik52
14.65
BURINASŠ Bratislava, NovohradskáDohnal Michal, Polek Adam, Peter Rajský, Diko Alexander51
15.321
MATIKA s. r. o.G Nitra, PárovskáVoros Tomáš, Horváth Filip, Konc Jakub, Tóth Matúš49
16.352
Unicorni <:)G Praha - Strašnice, VoděradskáMichaela Bučinská, Matěj Čermák, Vojtěch Sudík, Adam Víšek46
17.317
WeFromPricniG Brno, tř. Kpt. JarošeRudolf Komanec, Patrik Košťál, Petr Bílek, Šimon Hohl45
18.322
JEDNOROŽCEG Nitra, PárovskáZahradníčková Hana, Bezáková Lenka, Bebjaková Eunika, Gábrišová Andrea44
19.291
Gaváci PTTRG A. Vrábla LevicePeter Beňo, Tomáš Béreš, Tobiáš Borsík, Roman Holečka43
20.407
KG Praha - Opatov, Konstantinova43
21.473
EvženiKatolické G TřebíčKateřina Ošmerová, Natálie Kodrlová, Michaela Blažková, Maya Thomet42
22.426
Kluci z družinyG J. Škody PřerovMatěj Beťák, Marek Hradil, Petr Příkazský, Jaromír Nezhyba42
23.180
inteligentné zlomkyG Hlohovec, KomenskéhoMartin Potanko, Juraj Brunčák, Matej Petřvalský, Stanislav Lukáč40
24.2
mašinkyG a SOŠZE VyškovBébar Matěj, Chromý Ondřej Jakub, Kudlička Robert, Kužílek Martin40
25.474
ZerzovkyKatolické G TřebíčAmálie Hartmanová, Markéta Vlčková, Veronika Vaníčková, Adéla Veselá39
26.461
IZY TURTLES1. České G Karlovy VaryAdam Kakrda, Tomáš Heimerle, Štěpán Mikule, Tomáš Gromnadský39
27.351
Sekunda B1G Praha - Strašnice, VoděradskáVít Křivonoska, Vojtěch Niederle, Adéla Syrovátková, Vilém Zahradník39
28.141
WG3Wichterlovo G OstravaKristýna Hrabovská, Kateřina Peterková, Eva Machytková, Klára Bódiová34
29.428
EINSTEINIUMG J. Škody PřerovFilipová Dominika, Bartošová Štěpánka, Skýpalová Julie, Kubíček Matouš34
30.139
BobřiWichterlovo G OstravaJaroslav Balhar, Vojtěch Auda, Marco Velan, Bořek Vajda34
31.519
GreenhorniG Nitra, GolianovaAndrej Čerňanský, Anka Dukesová, Oliver Grofčík, Peťa Billiková33
32.285
KytičkyG Strakonice, MáchovaPacovská Gabriela, Voborníková Diana, Štérová Veronika, Šímová Lenka32
33.589
GjarmatiG J. A. Raymana PrešovHorvát Matej, Marinica Karol, Barica Tomáš32
34.324
PRAŽENÉ JAHODYG Nitra, PárovskáGarláty Marek, Guľváš Jakub, Spišák Martin, Wagner Maximilián32
35.174
PrincessG Ústí nad Labem, JatečníTrejbalová, Zamfirescu, Maruštíková, Hozáková31
36.427
Fun on a bunG J. Škody PřerovPatrik Prinz, Martin Tomčala, Mikuláš Trojek, Petra Bártová31
37.406
J 2G Praha - Opatov, KonstantinovaOndřej Michálek, Tadeáš Rulf, Lenka Sůvová, Tetyana Freyishyn31
38.588
Šnečky a KomáreG J. A. Raymana PrešovFerencová Michaela, Homzová Christiana, Marcinová Tamara, Zápotoková Marianna30
39.325
TICHÍ MRAVČIARIG Nitra, PárovskáBelicová Rebeka, Barto Michal Anton, Nádašdi Matúš, Rosinský Tomáš30
40.44
IQáčiG Košice, AlejováZuzana Kudláčová, Peter Borták, Hana Lučanská, Erika Gregová30
41.462
junikorni1. České G Karlovy VaryLucie Voháňková, Sofie Dimitrová, Adéla Zátková, Viktorie Hoffmanová29
42.249
MedvědiMendelovo G OpavaJan Vilč, Marek Chwistek, Michal Vícha, Vladimír Kolář29
43.140
Matematičtí expertiWichterlovo G OstravaMatyáš Hrbáč, Tomáš Janoušek, Petr Szymik, Mikuláš Novotný28
44.46
ŠIŠKAG Košice, AlejováAdam Póša, Samuel Janták, Jakub Tomčovčík, Patrik Sobotka28
45.323
KARMAG Nitra, PárovskáĎuranová Ema, Bobková Ema, Ferencová Barbora, Neviďanská Ľudmila28
46.283
Adekvátní božstvoG Strakonice, MáchovaAdrián Zámečník, Denis Bastián, Vítek Houška, Šimek Jakub28
47.45
DETIG Košice, AlejováMichal Liško, Andrej Nguyen, Peter Nedbálek, Veronika Nemjová28
48.43
Balón teamG Košice, AlejováSamuel Sabadko, Karol Grék, Richard Sláma, Peter Marušiak27
49.507
Kappa TímPiar. G Trenčín, PalackéhoTimotej Ďurčo, Lucia Ambrosová, Rudolf Pardubický, Tatiana Vasková27
50.641
El PerroEvanjelické G J. A. Komenského KošiceMichal Kišeľák, Viktória Veverková, Michaela Simanová, Lenka Hájková27
51.486
MAT-FYZ-GCMSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraGašparovič Marek, Matušek Lukáš, Petruška Matúš, Farkašová Žofia26
52.485
NEMASTNÍ-NESLAN ÍSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraGajdoš Ján, Páleník Ondrej, Čulák Ondrej, Čulák Marek25
53.146
ŠváchovciG Sokolov, HusitskáTobiáš Kyrian, Magdalena Králová, Markéta Bauerová, Petr Sacher25
54.147
Team GymflexG Trhové SvinyVojtěch Dohnal, Radek Laštovička, David Czepiec, Matěj Kučera25
55.372
All-starzEvanjelické G J. A. Komenského KošiceKristián Žiga, Adam Kiraľvarga, Tomáš Jáger, René Bodnár25
56.469
Team Chi-Nu-KaiG a SOŠ V. Šmejkala Ústí n/L.Anežka Jabůrková, Karolína Křížová, Zuzana Kutheilová, Jan Toman24
57.520
KEBABG Nitra, GolianovaBarbora Chobotová, Emma Ulrichová, Simona Valová, Ema Horská24
58.587
P.M.S.G J. A. Raymana PrešovFurman Andrej, Kollár Eduard, Orlický Vít23
59.606
Team LogicG Poprad, KukučínovaKatarína Žiaková, Emma Chmurová, Viktória Jordánová, Lucia Šavelová23
60.284
Dívky dvojí krveG Strakonice, MáchovaKrejčová Karolína, Krejčová Kristýna, Hlaváčová Renata, Nguyen Thi Ha My22
61.143
WG5Wichterlovo G OstravaAdéla Míčková, Adriana Čukátová, Adéla Lapšanská, Kateřina Rubišarová21
62.497
ALFAG a SOŠ V. Šmejkala Ústí n/L.Ondřej Brokl, Vojtěch Dvořák, Václav Šedivý, Štěpán Vostřel21
63.320
OMEGAG Nitra, PárovskáBystrický Matej, Lopúch Adam, Pauko Juraj, Požgaj Martin20
64.653
EUTG M. Kukučína RevúcaIvan Rakšányi, Tomáš Buchta, Ivana Korenová, Matúš Rastocký20
65.479
MORKG M. M. Hodžu Liptovský MikulášPovažský Marek, Parajka Oliver, Škáchová Rebeka, Gonšenicová Katarína20
66.38
Šamorínska jednotkaG F. G. Lorcu BratislavaKováč Matej, Luca Peter, Žarnovičan Andrej, Kotásek Samuel19
67.463
1. České G Karlovy Vary19
68.373
NWMEvanjelické G J. A. Komenského KošiceMartin Čižmárik, Adam Bednář, Ema Bujňáková, Patrícia Patakiová 19
69.172
tým 1G Ústí nad Labem, JatečníJirásková, Drahovzalová, Luzumová, Veselá18
70.586
AnonymusG J. A. Raymana PrešovKaduková Petra, Gáliková Kristína, Ferencová Zuzana, Matiová Dorota18
71.585
Lacík-Macík-Ibi zaG J. A. Raymana PrešovKotuľáková Ema, Gavurová Paula, Šofranková Barbora, Kolenková Klára18
72.429
LOGICKÝ VLÁČEKG J. Škody PřerovNavrátil Jan, Punge Oliver, Matějová Barbora, Foltas Dominik18
73.405
J 1G Praha - Opatov, Konstantinova18
74.493
Orech´s TEAMG Snina, Študentská16
75.173
tým 2G Ústí nad Labem, JatečníBrož, Pittner, Bláha, Vondráček15
76.620
G sv. Františka Assiského Levoča15
77.441
MYP 2 - Group 2The Ostrava International SchoolLee Yeonwoo, Mehysova Karolina, Moon Jihye, Tarannikova Oleksandra15
78.382
Jedovatý potkanG P. J. Šafárika Rožňava13
79.145
MimoniWichterlovo G OstravaMichal Chovaniok, Anna Hýžová, Marta Kynclová, Eliška Brožková13
80.573
G Tvrdošín, Školská13
81.621
G sv. Františka Assiského Levoča13
82.144
WG6Wichterlovo G OstravaMatěj Manzal, Tomáš Hrabec, Dalibor Večeřa, Tomáš Piatek12
83.607
Four BoysG Poprad, KukučínovaAndrej Kazimir, Peter Pomietlo, Matej Korp, Samuel Sedláček12
84.655
JVJMG M. Kukučína RevúcaJana Máliková, Martina Székelyová, Jakub Hvišč, Vladimír Belica10
85.654
EMLNG M. Kukučína RevúcaMartina Pomajová, Lenka Kolmokovová, Veronika Kunštárová, Ema Ďudrďáková9
86.518
NASAG Nitra, GolianovaNikola Horniaková, Alžbeta Žiarovská, Soňa Palumbínyová, Adam Tkáč9
87.619
G sv. Františka Assiského Levoča6
88.487
MAKLABENESKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraJozeková Klára, Pogáňová Magdaléna, Mrázová Alžbeta, Krajčovičová Natália6
89.440
MYP 2 - Group 1The Ostrava International SchoolCorkill Johana, Husain Aaminah Mirza, Park Sehwan, Hwangbo Seongil6


Kategória Tercia

Por.IDJazykNázovŠkolaSúťažiaciBody
1.634
Tvoje mámaG J. Keplera PrahaPetr Dosedla, Mikuláš Králíček, Matouš Šafránek, Nikita Ustinov169
2.67
Tvár sa, že pracuješSŠ Bratislava, NovohradskáHaverlík Matej, Gurňák Matej, Jediná Karolína, Stankovičová Martina167
3.438
Gymtri1G Třinec, KomenskéhoBialožyt Marek, Kantorová Anna, Sobol Ondřej, Tomoszek Lukáš111
4.250
Fofíkovci s.r.o.Mendelovo G OpavaAdam Pavelka, Martin Fof, Michal Pavlíček, Vojtěch Olšr97
5.50
Klo - básniciG Košice, AlejováFilip Brutovský, Tadeáš Kaminský, Lea Jantošovičová, Daniela Stuparová94
6.51
KRÁLIKOVCIG Košice, AlejováSimona Gibalová, Filip Baltovič, Bohuslav Líška, Jakub Mičko91
7.356
VodníciG Praha - Strašnice, VoděradskáMichal Beránek, Matěj Chvojka, Filip Kučera, Jakub Lukáš84
8.353
Tercie A1G Praha - Strašnice, VoděradskáTomáš Fic, František Mošanský, Jakub Novotný, Maxim Simon82
9.375
Joj KinoEvanjelické G J. A. Komenského KošiceMartin Kliment, Matej Hajduk, Klaudia Kováčová, Soňa Suchá 80
10.318
NEPODSTATNÍG Brno, tř. Kpt. JarošeMartin Dominik, Jakub Devát, Zdeněk Pezlar, Vojtěch Obořil76
11.66
MINHOSŠ Bratislava, NovohradskáMinh Dang Huy, Piškanin Adam, Brežák Richard, Kapko Ján76
12.476
Stickstoffkreis laufKatolické G TřebíčEva Jeřábková, Lenka Kolomazníková, Eliška Kostková, Julie Šislerová69
13.409
G 2G Praha - Opatov, Konstantinova69
14.635
TechnoBabkyG J. Keplera PrahaMatěj Prokopič, Nikoletta Verbeščuková, Eliška Peřichová, Emily Hoskins66
15.319
MLOKG Brno, tř. Kpt. JarošeTran Ha Mi, Jakub Hartmann, Lucie Reichertová, Ondřej Němec66
16.633
MATFyzáciG J. Keplera PrahaFilip Oliver Klimoszek, Trinh Viet, Matěj Novák, Adam Vorlíček64
17.408
G 1G Praha - Opatov, KonstantinovaMarko Matoničkin, Tomáš Kuzma, Ondřej Kupsa, Tomáš Kovářík64
18.148
KoumáciG Trhové SvinyMarek Bulant, David Šafránek, Tomáš Kortiš, Aneta Prouzová61
19.430
Matematická alianceG J. Škody PřerovPecháčková Anna, Onderková Vendula, Laitochová Lucie, Pilmajerová Eliška60
20.560
Two and half manCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáZaťko Pavol, Duda Dávid, Rídzi Martin59
21.470
FripapošG a SOŠ V. Šmejkala Ústí n/L.Viktorie Frišová, Radek Pavelka, Martin Polák, Petr Šulc59
22.49
PlantážniciG Košice, AlejováRadoslav Jochman, Katarína Helmeciová, Teodor Sepeši, Lukáš Behun53
23.477
TajfunKatolické G TřebíčNela Nováčková, Kateřina Pražáková, Adéla Sochorová, Tereza Tručková52
24.433
Frajeři na třetíG J. Škody PřerovDrkoš Tomáš, Harašta Jakub, Prinz Karel, Nesvatbová Hana52
25.68
DUHOVE PANDYSŠ Bratislava, NovohradskáJajcayová Gréta, Kačmárová Laura, Pantaleo Luisa, Stančík Samuel52
26.622
G sv. Františka Assiského Levoča51
27.326
RODRIGOVA BANDAG Nitra, PárovskáJindra Ivan, Polonyiová Renee, Peťovský Patrik, Nguyen Minh Tuan49
28.80
Jiná liga ...G Sokolov, HusitskáVladan Trhlík, Bohumil Kulvejt, Adam Králič, Oldřich Kohoutek49
29.591
Tie z GjarkaG J. A. Raymana PrešovMatusová Laura, Bernátová Laura, Bobáková Rebeka, Dzurillová Alexandra45
30.181
G.I.K. s.r.o.G Hlohovec, KomenskéhoJakub Martin Hulala, Dominik Špalek, Sára Polačiková, Alexandra Sobotovičová44
31.251
Matematický vláčekMendelovo G OpavaDan Kašpárek, David Langer, Prokop Válek, Helena Krčková43
32.310
TerciánkyG J. Chalupku BreznoNatália Bachmanová, Simona Čapeková, Tamara Matulová, Emma Račáková43
33.223
ŠupáciG J. Lettricha MartinMarek Zumrík, Adam Hjadlovský, Michal Nosáľ, Paulína Tomečková40
34.253
Forestovy jahůdkyMendelovo G OpavaJiří Latoň, Martin Wagner, Tereza Lukovicsová, Veronika Poustková40
35.590
RadiátorG J. A. Raymana PrešovVargovčíková Lenka, Miškaňová Zuzana, Jenčová Veronika40
36.3
KonstantyG a SOŠZE VyškovTomáš Formánek, Karel Josef Čáp, Jaroslava Karásková, Aneta Masaříková39
37.292
F4G A. Vrábla LeviceMarian Štefanka, David Furda, Timo Pavuk, Jakub Horváth38
38.175
Kvantoví motýliG Ústí nad Labem, JatečníProcházka, Hájek, Němec, Gajdoš37
39.355
Tercie A3G Praha - Strašnice, VoděradskáTereza Lavrinčíková, Lea Anna Polívková, Aneta Romanová, Aneta Sedláková35
40.293
CTRL+ALT+DELETEG A. Vrábla LeviceJozef Šprlák, Monika Homolová, Hanka Forgáčová33
41.594
StupňosG J. A. Raymana PrešovSabol Dominik, Malík Martin, Strýček Ján33
42.574
G Tvrdošín, Školská32
43.328
ORANŽOVÝ SYSEĽG Nitra, PárovskáMatiaska Timon, Orlík Adam, Hozlár Matej, Lauko Vladimír31
44.410
H 1G Praha - Opatov, KonstantinovaDobišová Zuzana, Marat Filip, Pham Tomáš, Průša Vojtěch31
45.592
DavidovciG J. A. Raymana PrešovKlimko Matúš, Korž Matej, Krenický Ondrej, Brodňanský Dávid31
46.445
AMDAG M. M. Hodžu Liptovský MikulášĎurica Adam, Laheye Marek, Kellová Dominika, Lepišová Adriana29
47.294
Nakladáme uhorkyG A. Vrábla LevicePatrik Pintér, Tomáš Bielený, Filip Žilkay, Šimon Škvarka28
48.411
H 2G Praha - Opatov, KonstantinovaMichal Gabriel, Petr Janas, Daniela Stachová, Antonín Muller25
49.39
Beautiful AngelsG F. G. Lorcu BratislavaKatarína Palusková, Barbora Azórová, Ksenija Djordjevič, Gabika Michálková24
50.431
Matematičtí ninjovéG J. Škody PřerovKolomazník Jonáš, Jobánek Jonáš, Galnor Tomáš, Koch Michal22
51.561
Black MathCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáDulovec Samuel, Štít Roman, Slovák Lukáš22
52.354
BobaniG Praha - Strašnice, VoděradskáOndřej Boháč, Tomáš Haken, Kryštof Pecha, Jan Slavík21
53.432
ĎáblovéG J. Škody PřerovDočkalíková Martina, Lanč Ondřej, Lažová Aneta, Oščádal Jan21
54.252
To je jednoMendelovo G OpavaJakub Hronek, Lukáš Procházka, Ondřej Sembol, Tomáš Adamec20
55.608
MC OlemsaG Poprad, KukučínovaEma Bujňáková, Laura Poradová, Samuel Kakalejčík, Olívia Horníková20
56.327
KAMZÍCIG Nitra, PárovskáAdamík Matúš, Kopček Martin, Jašo Patrik, Balko Filip19
57.329
JEDEN POMARANČG Nitra, PárovskáMiškov Patrik, Polyák Adam, Suláni Martin, Crnkovič Marijan18
58.52
MIŠKO A SPOL.G Košice, AlejováMichal Tóth, Jakub Hudák, Zuzana Kozárová, Andrea Mojžišová17
59.562
SØMEBØDY :DCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáDúhová Júlia, Máliková Mária Zuzana16
60.488
Tutti BelloSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraDucháčková Hanka, Vargová Tamara, Welnitzová Nina, Oršulová Nikol16
61.593
KarimatkaG J. A. Raymana PrešovHomolka Anton, Červeňák Teodor, Zakuťanský Martin, Hvišč Maroš16
62.489
Námesační jasnovidciSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraKviatkovská Lucia, Veselá Daniela, Paulík Matej, Fuglík Jakub13
63.609
DiblodocusG Poprad, KukučínovaKatarína Závacká, Marianna Glevaňáková, Ivana Mlynárová, Miroslav Beck10
64.295
RobitusinG A. Vrábla LeviceTomáš Gazdík, Samuel Čenger, Ján Szebellai, Tobias Baláž9
65.443
MYP 3 - Group 2The Ostrava International SchoolKim Ji Min, Lee Da Yeon, Lee Hyeon Seo, Daryanani Sonakshi6
66.612
Blue marbieG a SOŠ Rájec-JestřebíHana Bušová, Ester Válková, Tereza Horáčková, Barbora Martinková6
67.442
MYP 3 - group 1The Ostrava International SchoolValalik Pavel, Ojha Raman, Grossmann Martin, Juchelkova Emma3
68.505
sykorkySSŠ Košice, StarozagorskáSebastian 3
69.81
Fantastická čtyřkaG Sokolov, HusitskáHugo Krotil, Albert Havlíček, Jiří Třesohlavý, Ondřej Zolotar0


Kategória Kvarta

Por.IDJazykNázovŠkolaSúťažiaciBody
1.647
G Bratislava GAMČA GrösslingováMichal Farnbauer, Matej Urban, Tereza Škublová, Viktor Balan346
2.357
iks na druhouG Praha - Strašnice, VoděradskáViktor Nezveda, David Martínek, Lukáš Veselý, Martin Losinský257
3.610
Humanitné vedy nie sú vedyG Poprad, KukučínovaŠtefan Slavkovský, Oliver Suchý, Martin Ďuras, Gabriel Ščurka199
4.636
Tvoje maticeG J. Keplera PrahaFilip Hůlek, Jakub Petr, Viktor Fukala, Magdaléna Mišinová198
5.637
TB 2017G J. Keplera PrahaJan Adámek, Šimon Brecher, Otakar Doubrava, Matěj Dvořák168
6.269
Cowboy HackerWichterlovo G OstravaJiří Močkoř, Vojtěch David, Vojtěch Mohelník, Ondřej Szymik157
7.648
G Bratislava GAMČA Grösslingová150
8.56
Čierne banányG Košice, AlejováMartin Polyácsko, Dávid Erdödy, Lenka Hake, Filip Tumidalský140
9.70
PERY IMPORTANT VOMARANČE OK VANS EGENSŠ Bratislava, NovohradskáGurová Terézia, Bartek Filip, Vozár Vladimír, Vaško Radovan139
10.595
ČušNinaG J. A. Raymana PrešovMizeráková Nina, Pásztorová Emma, Vorobel Michal, Jakubík Michal130
11.270
Cowboy hackerWichterlovo G OstravaJan Lukovský, Klára Glabazňová, Lukáš Čechaček, David Ondřejek116
12.434
ŠkodovkaG J. Škody PřerovAmálie Dostalíková, Vít Ulehla, Martin Koňařík, Tadeáš Böhm112
13.643
Aj fusy maš takeG P.Coubertina PiešťanySamuel Banas, Silvester Dupkanič, Barbora Jančarová, Anna Kleinová104
14.287
Bez jménaG Strakonice, MáchovaSára Klenovcová, Nikola Maroušková, Helena Semirádová, Eliška Valentová97
15.436
Kvarta b tým 1G J. Škody PřerovLucie Dorazilová, Filip Trhlík, Eliška Škrabalová, Štěpán Kosík91
16.478
AdélkaKatolické G TřebíčAdéla Tržilová, Patrik Kašpárek, Lukáš Matějek, Karel Pecha91
17.53
SilveráciG Košice, AlejováMichal Kolcun, Martin Nemjo, Michaela Rusnáková, Matúš Farkaš89
18.55
Modré ananásyG Košice, AlejováJakub Farbula, Erik Sedlák, Filip Bušovský, Dominika Nguyen88
19.182
PLATINYG Hlohovec, KomenskéhoAndrej Morovics, Michal Minarovský, Peter Preťo, Natália Práznovská87
20.177
JATEČKAG Ústí nad Labem, JatečníBílý, Kimlová, Pražáková, Ebermann85
21.413
SG Praha - Opatov, Konstantinova84
22.149
No commentG Trhové SvinyKateřina Žohová, Lenka Kuřilová, Vojtěch Švarc, Milan Šavrda82
23.472
↓Ti pod námi jsou horší↓G a SOŠ V. Šmejkala Ústí n/L.Marek Broul, Štěpánka Lanková, Josef Mašek, Michal Vodvářka80
24.71
ROZTOPENÍ ANALFABETISŠ Bratislava, NovohradskáBarčík Toby, Hamidová Bubu, Ležovičová Ležo, Mitrík Dantik76
25.288
IndividualityG Strakonice, MáchovaAdam Hoštička, Štěpán Kalbáč, Petr Ředina, Vít Zákostelecký76
26.412
RG Praha - Opatov, KonstantinovaMichal Kraus, Eduard Dylyn , Michal Smieško , Ondřej Petrach74
27.176
AEDG Ústí nad Labem, JatečníŠípal, Vohryzka, Vála, Russ71
28.437
Kvarta b tým 2G J. Škody PřerovDavid Tobolík, Martin Šváb, Tomáš Calábek, Aleš Caletka69
29.69
TUTURU~SŠ Bratislava, NovohradskáKopunec Andrej, Gregor Václav, Štefaničková Daniela, Linh Quyen Bui66
30.82
KvartíciG Sokolov, HusitskáAdam Bauer, Simona Krušinková, Filip Tříska, Kryštof Novák65
31.439
Gymtri2G Třinec, KomenskéhoCzepczorová Karolína, Hložek Ondřej, Horňák Dominik, Rajca David60
32.572
Maruška to určitě vymyslí!G Oty Pavla PrahaBára Slavíková, Maruška Janeková, Zuzka Slavíčková, Martin Pokorný59
33.54
GalejkaG Košice, AlejováBoris Daňko, Tomáš Pavlík, Dalibor Bernár, Branko Gomolčák59
34.508
KvarťáciPiar. G Trenčín, PalackéhoMaláňová Katarína, Kováčová Gréta, Kuchťák Anton, Kleman Michal59
35.40
TeletubbiesG F. G. Lorcu BratislavaPodhorná Ema, Pastirčáková Patrícia, Laudová Lujza, Havlíčková Patrícia57
36.563
CevoludCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáJán Kamas, Martin Matejčík, Peter Dulovec55
37.377
PizzaNaAnanaseEvanjelické G J. A. Komenského KošiceIvana Moščovičová, Diana Katonová, Richard Mackulín, Pavol Kliment 54
38.286
ŠkebličkyG Strakonice, MáchovaKlára Koudelková, Kana Kubů, Marie Vlasáková, Vítek Vokáč51
39.492
BilingvaSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraKováč Vojtech, Marková Terézia, Fedorko Dávid, Kosír Sebastián51
40.333
POHOĎÁCIG Nitra, PárovskáBorovský Michal, Blažo Richard, Nemček Oliver, Dobiáš Matúš48
41.254
KappaMendelovo G OpavaVojtěch Krobot, Kateřina Válková, Sony Tran, Linda Onderková48
42.565
Oravské gorilyCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáŠoch Samuel, Kozoň Martin46
43.282
PRIGOPřírodovědné G PRIGO OstravaAneta Misková, Lucie Vlašánková, Marek Večeřa46
44.471
Natkózní Rouhanisté a Žlutá SílaG a SOŠ V. Šmejkala Ústí n/L.Natálie Kutheilová, Anna Šedivá, Viktorie Vaňková, Huong Giang Nguyen45
45.570
Honza je borec!G Oty Pavla PrahaBára Jasková, Eliška Barešová, Šimon Mára, Marek Klíma43
46.571
KSDMG Oty Pavla PrahaMartin Pipek, Dan Dvořáček, Sofča Svatoňová, Kačka Mikelová42
47.446
JMMFG M. M. Hodžu Liptovský MikulášGábor Ján, Čajka Martin, Popardovský Martin, Buša Filip42
48.331
MYSLI TYČINKYG Nitra, PárovskáBódi Richard, Majtas Andrej, Lahučká Lucia, Pipíšková Laura37
49.160
RealiťáciG Lipany, KomenskéhoDominik Diňa, Ľubomíra Jurušová, Ema Ivanová, Adam Mochňák36
50.447
MozgonautiG M. M. Hodžu Liptovský MikulášKyčina Pavol, Nahálka Martin, Kramorišová Stanislava, Matejková Simona34
51.490
HeadlockSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraPáleník Viliam, Zeleňáková Ema, Farkaš Benedikt, Kviatkovský Jakub32
52.491
ČerpadláSKŠ-G sv. Cyrila a Metoda NitraKmeťo Filip, Toráč Jakub, Lacuška Filip, Koprdová Barbora31
53.598
OutsideriG J. A. Raymana PrešovBebjak Richard, Huk Martin, Baláž Marek31
54.4
KubarťáciG a SOŠZE VyškovAdéla Jelínková, Tereza Mazlová, Natálie Veiglerová, Karel Srna30
55.383
G P. J. Šafárika Rožňava29
56.330
ČOKOLÁDAG Nitra, PárovskáBányiová Natália, Gáliková Nicol, Bezáková Barbora, Nemčičová Laura28
57.596
Ružové sobyG J. A. Raymana PrešovBadžanová Zuzana, Kucháriková Ema, Vyhonská Barbora28
58.623
G sv. Františka Assiského Levoča28
59.255
EpsilonMendelovo G OpavaAdam Burda, Karolína Kunovjánková, Vojtěch Jánošík, Robin Grussmann26
60.444
MYP4 Group1The Ostrava International SchoolDawson Adela, Kim Kyumin, Barbora Motykova, Nair Prerna, Dawson Adela, Kim Kyumin, Korner Dieter, Nair Prerna26
61.358
Chyba v Matrixu.G Praha - Strašnice, VoděradskáAnna Houžvičková, Vendula Drobilíková, Sarah Jaňourová, Anastasia Sergunina25
62.575
G Tvrdošín, Školská25
63.332
NO NAMEG Nitra, PárovskáLednár Filip, Balala Adam, Kilian Michal, Antolová Laura24
64.566
Matematické muškyCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáSmoleňová Klárka, Špircová Barborka22
65.569
ALFA CENCAURIG Oty Pavla PrahaTheo Nauš, Samba Goldin, Šimon Kučera, Jindra Jiras21
66.611
CasioG Poprad, KukučínovaViktória Smreková, Karolína Rusnačková, Viktória Kromková, Sára Gurková19
67.624
G sv. Františka Assiského Levoča18
68.564
ihlanovciCirkevná SŠ Dolný Kubín, OkružnáNadežda Bereňová, Mária Slobodová, Lívia Šimeková, Silvia Rovná16
69.311
Bengálsky tigerG J. Chalupku BreznoGabriela Tereková, Žofia Surová, Alexandra Vojtasová, Kristián Nosko16
70.359
3,14159G Praha - Strašnice, VoděradskáTomáš Procházka, Šimon Chren, Václav Svoboda, Pavel Rusňák15
71.656
SPACEG M. Kukučína RevúcaNatália Poprocká, David Frandel, Dominik Hutka, Miki Kuchta15
72.597
GopniksG J. A. Raymana PrešovPlančár Markus, Bobot Jozef, Baňas Samuel13
73.435
LavinaG J. Škody PřerovFilip Dostál, Tomáš Vojtěchovský, Radim Plško, Vladimír Mikluš13
74.613
vYdláciG a SOŠ Rájec-JestřebíKristýna Vlasáková, Adéla Skotáková, David Novák, Vojtěch Honzátko12
75.334
CHLAPCI Z DRUŽINYG Nitra, PárovskáKormančík Filip, Jačman Alex, Sovík Matúš, Karaka Jakub3