NAJNOVŠIE

Súťaž skončila. Oficiálne poradie je zverejnené.

Výsledky

Vzorové riešenia úloh (PDF)



Všetky kategórie
Kategória 7
Kategória 8
Kategória 9
Kategória Sekunda
Kategória Tercia
Kategória Kvarta

Všetky kategórie

Por.IDŠtátNázovKategóriaŠkolaSúťažiaciBody
1.115
MišiTerciaG Praha J. KepleraViktor Fukala, Jakub Petr, Filip Hůlek, Magdalena Mišinová507
2.227
TeLKAKvartaGJH BA NovohradskáKrajčoviechová Lucia, Strišovská Terézia, Demková Karin, Géciová Alexandra330
3.230
4 a pol ovceKvartaGJH BA NovohradskáSládek Tomáš, Meszároš Adam, Ohrablo Andrej, Adamčík Daniel328
4.134
ZoukelníciTerciaG Plzeň Mikulášské nám.Viktorie Valdmanová, Eliška Pirnosová, Adam Blažek, Ondřej Baštař275
5.323
gypyKvartaG P.Coubertina PiešťanyTomáš Lukáč, Jakub Jobus, Denis Horil, Samuel Banas258
6.91
MATFyzáciSekundaG Praha J. KepleraMatěj Novák, Trinh Viet, Adam Vorlíček, Filip Oliver Klimoszek250
7.221
NiektoríSekundaGJH BA NovohradskáHaverlík Matej, Gurňák Matej, Kapko Ján, Pešková Jana245
8.116
Keplerovy KalkulačkyTerciaG Praha J. KepleraMatěj Dvořák, Šimon Brecher, Jan Adámek, Benjamin Verner243
9.314
Pravdova ŠľachtaKvartaŠpMNDaG BA SkalickáJakub Pravda, Miroslav Macko, Michal Horanský, Alex Chudíc222
10.32
π (pí)9SZŠ KE DneperskáBranislav Pastula, Natália Beliová, Marek Kuruc, Michaela Pavuková220
11.139
xxxTerciaMasarykovo G PříborMarek Štefaník, Ludmila Hrušková, Veronika Krčmáriková, Adéla Feixová219
12.13
PYTAGORAS8ZŠ BB RadvanskáLukáš Gáborik, Matej Molnár, Matej Knižka, Matej Huska201
13.133
4 knedlíkyKvartaG NR PárovskáLyžičiar Martin, Barát Krištof, Bolcskei Matej, Černák Timotej199
14.29
kvarta 2KvartaG KE AlejováStanislav Jochman, Samuel Benko, Martin Muller, Juraj Moudrý190
15.10
EINSTEINIKvartaWichterlovo G Ostrava ČREduard Csölle, Ondřej Čech, Lukáš Fryč, Ondřej Klus186
16.182
Farur crewKvartaG Ústí nad Labem, JatečníJan Koudelka, Michal Vaňura, Marek Heide, Kateřina Otáhalová181
17.195
ŠupáciTerciaG Sokolov HusitskáSimona Krušinková, Adam Bauer, Filip Tříska, Kryštof Novák180
18.28
MrožKvartaG KE AlejováAdam Szamosi, Nicolas Karička, Andrej Pankuch, Martin Bertko169
19.74
VEBMA8ZŠ SNV O. KožuchaMartin Dam, Emma Jantošovitšová, Bruno Jakubov, Viktória Jakubcová168
20.87
omega9ZŠ Sabinov Ul. 17. novembraKarina Bakoňová, Gabriel Kormoš, Samuel Maľcovský, Simona Polomská165
21.285
GPUK KVARTAKvartaG PP KukučínovaRóbert Pomietlo, Jakub Pavličko, Karolína Juráčková, Samuel Sopko160
22.90
Tvoje mámaSekundaG Praha J. KepleraPetr Dosedla, Mikuláš Králíček, Nikita Ustinov, David Nadrchal157
23.303
TROJKA9ZŠ Zvolen P. JilemnickéhoAndrej Slovák, Dominik Radler, Barbora Laššáková, Miroslava Liptáková157
24.93
Křižáci8ZŠ Sokolov KřižíkovaVáclav Lokajíček, Rudolf Griessl, Michal Čaban, Patrik Štíbr156
25.24
SilveráciTerciaG KE AlejováMichal Kolcun, Martin Nemjo, Michaela Rusnáková, Matúš Farkaš154
26.96
Lubiňáci9ZŠ Kopřivnice M. HorákovéVendula Nguyenová, Jiří Kowalik, Richard Richter, Kamil Klusák150
27.167
Cylkáči a bodka.8ZŠ Senec TajovskéhoRadka Bírová, Simona Nemcová, Adam Juríček, Jakub Hudák147
28.79
štyri šmyrgeľe9ZŠ BelušaTomáš Černuch, Matej Gavlák, Adam Kučmín, Patrik Sehnoutek145
29.129
Dúhové TEfáKvartaG NR PárovskáKluvancová Hana, Rampašeková Svetlana, Saková Lucia, Matejková Tatiana143
30.152
Vyškov jede!!!!!!!!SekundaG Praha J. KepleraOndřej Volf, Eliška Foukalová, Tobiáš Tichý, Matouš Šafránek141
31.101
Znajneprekryšta lizovávateľnejš ievajúci tetraethylenpen taminoakrylonit rilglycidolKvartaGAV Levice MierováMedzihradský Richard, Balega Martin, Maľová Jana, Čatai Samuel141
32.172
Název neuvedenKvartaG V. Šmejkala Ústí nad LabemHoang Ngoc Hung, Do Hung, Mikulášek Prokop, Veselá Klára138
33.236
Sekunda B 2SekundaG Nymburk KomenskéhoAnička Dobiášová, Jakub Vejtruba, Daniel Dvořák, Kryštof Hubáček136
34.222
Peri Important Vomaranče Oukej Vans Egen Vins It Ól End Bits Evryvan End Aur Ingliš Iz EmejzingTerciaGJH BA NovohradskáVaško Radovan, Gurová Terézia, Bartek Filip, Vozár Vladimír136
35.86
kapa8ZŠ Sabinov Ul. 17. novembraMiloš Kvočák, Alexander Rabinský, Šimon Špinler, Dominik Ďuďák133
36.217
JOPKOSekundaGJH BA NovohradskáOkálová Tezrea, Pantaleo Luisa, Klapková Karin, Jediná Karolína133
37.19
Tí ešte lepší od najlepšíchKvartaG NZ M.R.ŠtefánikaTereza Drahošová, Kristián Haris, Lucia Makaiová, Tatiana Ondrejková130
38.331
TerciaŠpMNDaG BA SkalickáMiroslav Cibula, Tomáš Šimek, Lukáš Obermajer, Daniel Belan129
39.70
GammaSekundaG Plzeň Mikulášské nám.Hubínková Klára, Rybárová Justýna, Bečvářová Hana, Tonarová Hana129
40.68
AlfaSekundaG Plzeň Mikulášské nám.Rous Václav, Křížek Jan, Zeman Dominik, Havlík Jakub127
41.158
xXx_IVČRN-1337_ xXxKvartaG Praha VoděradskáDaniel Skopec, Veronika Jarrahová, Jan Majerníček, Jan Provazník125
42.8
GERONIMO!TerciaWichterlovo G Ostrava ČRJiří Močkoř, Vojtěch David, Jan Lukovský, Ondřej Szymik123
43.131
Nehorázne bolestiKvartaG NR PárovskáŠabík Samuel, Čentéš Richard, Putz Samuel, Zahradníček Michal123
44.197
KvartušeKvartaG Sokolov HusitskáMarie Rozmušová, Jakub Rustler, Šimon Pošta, Michal Srba122
45.65
MATRIX9ZŠ Dubnica n/V. Pod hájomMichal Ondráš, Peter Leitmann, Ema Jungová, Matúš Bielik120
46.215
MiP9ZŠ KE PolianskaNicolas Tabačko, Denis Dúb, Dávid Dudlák, Šimon Pavlišin114
47.108
Veverky na lyžíchKvartaMendelovo G OpavaOndřej Dehner, Martina Kozlová, Jana Hromadová, Adéla Kavalová114
48.145
T.O.T.S8ZŠ Přeštice, Na JordáněPetr Kolář, Jaroslav Košař, Marek Řezníček, Petr Vacek114
49.26
AnanásyTerciaG KE AlejováErik Sedlák, Lenka Hake, Jakub Farbula, Dominika Nguyen114
50.155
Podzaba 99ZŠ BA PodzáhradnáŠeboková Karin, Lackovič Patrik, Rakšányová Sylvia, Ilavská Simona113
51.208
SAKvartaG Praha PostupickáZdobinská Tereza, Vojtěchová Berenika, Trunec Štěpán, Vonášek Michal110
52.31
ČabajkaKvartaG KE AlejováMatej Bálint, Martin Čorovčák, Alena Chylová, Michal Stupar110
53.111
Požiarnik Pizza9ZŠ KE PožiarnickáŠedo Tomáš, Mišinský Erik, Slivečka Samuel, Kováč Marko109
54.102
101 dalmatíncovKvartaGAV Levice MierováKowalczuková Dorota, Gunárová Gabriella, Brzová Vladimíra, Ambrošová Annamária106
55.89
Holky jedouSekundaG Praha J. KepleraEliška Peřichová, Sára Jirků, Matěj Prokopič, Lukáš Veškrna106
56.183
#102SekundaPiar. G TN PalackéhoJakub Aštary, Peter Dražkovec, Martin Dražkovec, Barbora Novosadová106
57.180
Tukábel 2.0TerciaG Ústí nad Labem, JatečníVít Vohryzka, Matouš Moc, František Šípal, Šimon Russ106
58.30
KJMJKvartaG KE AlejováJakub Gembický, Jakub Vojčík, Martin Kozák, Juraj Roman106
59.130
peroxidové blondínkyKvartaG NR PárovskáHolková Michaela, Fábiková Tereza, Patúcová Melisa, Strenková Katarína106
60.330
Sirotci9ZŠ Brno, SirotkovaVilém Raška, Matěj Kadlec, Tomáš Martykán, Jan Bílek106
61.181
LEGENDÁRNÍTerciaG Ústí nad Labem, JatečníSára Loosová, Pavel Ebermann, Jakub Bílý, Anna Kimlová105
62.302
VincoKvartaSŠ BA BachovaBenjamín Kucej, Matúš Posluch, Peter Debnár, Ján Mikla105
63.219
Ó, áno - PykodecylySekundaGJH BA NovohradskáTvarožek Martin, Piškanin Adam, Dang Huy Minh, Brežák Richard99
64.66
Hladné Perníšky9ZŠ Dubnica n/V. Pod hájomRomaňák Martin, Bittera Juraj, Janíček Michal, Kravčák Daniel98
65.22
KrálikovciSekundaG KE AlejováSimona Gibalová, Sára Šoltészová, Filip Baltovič, Bohuslav Líška96
66.254
Rybičky7ZŠ Letohrad KomenskéhoPavel Piňos, Petr Lipenský, Žaneta Vágnerová, Lucie Uchytilová95
67.80
Pro Alfa Allstar TeamKvartaG Plzeň Mikulášské nám.Martin Hubata, Petra Plachá, Daniela Holubová, Vojtěch Pšenák95
68.69
BetaSekundaG Plzeň Mikulášské nám.Šimon Pekár, Kaupe Radek, Nechutný Michal, Vacek Martin94
69.113
(Š)MOULOVÉ8ZŠ Rychnov nad KněžnouAdéla Burketová, Anna Kotyzová, Michaela Řičářová, Jakub Červinka94
70.100
Kappa Vyškov9G VyškovJakub Šišma, Vojtík Formánek, Jenda Jireš, Markéta Kavková93
71.184
ŠťastkoviaTerciaPiar. G TN PalackéhoMaláňová Katarína, Kováčová Gréta, Kleman Michal, Kuchťák Anton92
72.240
Tercie B 1TerciaG Nymburk KomenskéhoTomáš Válek, Antonín Dadák, Adam Kubát, Jan Pavlíček91
73.141
2ein4stein m8KvartaG Plzeň Mikulášské nám.Matěj Ranš, Petr Jícha, Markéta Vojtěchová, Eliška Toncarová91
74.132
Si-ToKvartaG NR PárovskáLahučký Nicolas, Zeleňák Rastislav, Ferenczi Filip, Stupka František90
75.201
PB 1TerciaG Praha PostupickáPřerovský David, Hauptmann Erik, Hloušková Tereza, Křenková Kateřina89
76.36
donfantastyckyp ess7ZŠ BA Hlboká cestaMartin Semris, Lukáš Katona, Jakub Ďurko, Adam Danko88
77.177
8ZŠ Ostrava-Poruba, I. Sekaniny87
78.173
Random teamKvartaG V. Šmejkala Ústí nad LabemSzaffnerová Sára, Reichelová Alena, Stehlík Filip, Vogelová Eva87
79.34
Ondrejská Ľudová veselica8ZŠ BA Hlboká cestaMichal Redhammer, Mathias František Machotka, David Brandšteter, Tomáš Medveczky87
80.78
delamkas8ZŠ BelušaAndrej Thomas Dobrev, Adam Kudlej, Erik Lachký, Samuel Martinisko87
81.284
Literatúra a teológia nie sú vedyTerciaG PP KukučínovaŠtefan Slavkovský, Martin Ďurás, Oliver suchý, Gabriel Ščurka86
82.124
SarumanTerciaG NR PárovskáFilip Lednár, Matúš Dobiáš, Nina Hlavačková, Nicol Gáliková85
83.136
DeltaSekundaG Plzeň Mikulášské nám.Tomáš Fink, Jan Kotrlík, Ondřej Suchý, Jan Cepek85
84.205
PA 1TerciaG Praha PostupickáNedvědová Kateřina, Kubatová Anna, Kabela Marek, Popek Cyril84
85.151
ŠestkaSekundaG Praha J. KepleraČenda Řehoř, Matyáš Vančák, Marek Cuker, Matyáš Bernát84
86.73
GAŠTANKOVIA9ZŠ B. Štiavnica P. DobšinskéhoTerézia Švenková, Zuzana Balážová, Richard Žember, Michal Bačík82
87.229
BIG JOHNNYKvartaGJH BA NovohradskáKováčik Jakub, Vagner Marcel, Horváth Ondrej, Paulík Andrej82
88.196
PiškotiTerciaG Sokolov HusitskáLukáš Pazour, Tomáš Pazour, Petra Kulatá, Standa Kafara81
89.4
Vyholený Blesk8SZŠ BB Jána BakossaKvetoslava Žilková, Pavol Beňo, Martin Lapka, Matúš Lupták81
90.25
Ja neviem ušTerciaG KE AlejováMatúš Pavlík, Hana Šándorová, Boris Daňko, Branko Gomolčák81
91.320
TROJKA 27ZŠ Zvolen P. JilemnickéhoNikolas Hamarik, Michal Švec, Natália Vašková, Juraj Koprda81
92.54
Kvarta BKvartaSŠ NR SlančíkovejKristián Vašíček, Alex Krcho, Kristína Adamčíková, Tereza Chuťková80
93.206
PA 2TerciaG Praha PostupickáKundrát Dominik, Stanke Petr, Ficek Jaromír, Melzer Ondřej79
94.199
Cihelňáci 17ZŠ Karviná, CihelníJiří Kempny, Radek Kaddoumi, Veronika Farna, Natália Owczarzy79
95.35
Hlboké myslenie9ZŠ BA Hlboká cestaSamuel Hojer, Daniel Zwach, Nicol Kormošová, Erika Klimová78
96.203
PB 3TerciaG Praha PostupickáPejša Dominik, Smetana Tadeáš, Jaworski Roman, Švéda Jan78
97.265
Unicorns9ZŠ Králíky MoravskáĎuriš, Laczková, Kubiš, Doubravová78
98.157
Ančin tým92.ZŠ Rakovník Husovo nám.Součková Anna, Pivoňka Vojtěch, Ledvina Vojtěch, Jirásek Radek77
99.140
3.141592sařiTerciaG Plzeň Mikulášské nám.Tomáš Lávička, Hynek Housar, Dominik Farhan, Adam Kobes77
100.282
Fantastická štvorka šiestakov7ZŠ KE PolianskaOskar Hritz, Laura Vasilišinová, Richard Grešák, Marián Šuľa76
101.27
Ružové konvalinkyTerciaG KE AlejováMartin Polyácsko, Filip Tumidalský, Dávid Erdody, Roman Janták76
102.64
KuMaFeLe8ZŠ Dubnica n/V. Pod hájomViktória Kučerová, Matej Macho, Samuel Feja, Iris Leitmannová75
103.214
Cihelňáci 39ZŠ Karviná, CihelníKarel Široký, Ondřej Foltýn, Adéla Řezníčková, Nikola Fránová75
104.17
Synthol9SŠ BeláMarek Meško, Dávid Zimen, Martin Cesnek, Ján Kováč75
105.23
Zhnité banánySekundaG KE AlejováJakub Mičko, Zuzana Kozárová, Dorota Salzerová, Jakub Vojtek75
106.106
Fofíkovci IncSekundaMendelovo G OpavaMartin Fof, Adam Pavelka, Michal Pavlíček, Vojtěch Olšr75
107.179
periodaSekundaG Ústí nad Labem, JatečníDavid Slavíček, Matěj Gajdoš, Josef Procházka, Jan Josef Němec74
108.211
MaxíciSekundaG Praha VoděradskáMaxim Simon, František Mošanský, Jakub Novotný, Tomáš Fic74
109.112
OP Bros7ZŠ Rychnov nad KněžnouPatrik Laštovic, Jan Vařil, Vladimír Pešek, Martin Flegl73
110.243
Kvarta A 2KvartaG Nymburk KomenskéhoChristian Hep, Lukáš Jančík, Tomáš Trnečka, Vítek Veselý73
111.169
Fantastická štvorka9ZŠ Senec TajovskéhoPavlína Koláriková, Eliška Melušová, Katka Králová, Frederik Wiesner73
112.43
Víťazi8ZŠ PP DostojevskéhoDominik Magera, Filip Alexa, Marko Špiner, Paulína Jaremčuková72
113.245
skokaniSekundaG Lipany KomenskéhoMochňák Adam, Piskurová Laura, Kišeľová Mária, Hendrichovský Matúš72
114.138
MatiXSekundaMasarykovo G PříborFilip Jiřík, Vojtěch Dořičák, Richard Rožnovský, Helena Dostálová72
115.63
Kalkulačky7ZŠ Dubnica n/V. Pod hájomKristína Kukosová, Michal Kyselica, Jakub Maco, Matúš Vacho72
116.9
WACTerciaWichterlovo G Ostrava ČRVojtěch Mohelník, Lukáš Čechaček, Vojtěch Moric, Klára Glabazňová72
117.88
sigma9ZŠ Sabinov Ul. 17. novembraFilp Kovalčík, Alžbeta Baňasová, Juliána Gardošová, Katarína Gajdošová70
118.85
DaSaLaVla8ZŠ Sabinov Ul. 17. novembraAlexandra Jakubčová, Daniel Petriľák, Vladimír Stračiak, Ladislav Dobrovič70
119.72
SM3 0R1G1N4LN18ZŠ B. Štiavnica P. DobšinskéhoNikolaj Taliga, Klára Petrová, Samuel Mihalčík, Jakub Kružliak70
120.92
ŠiToToSSekundaG Praha J. KepleraŠimon Rada, Antonín Felix, Tobiáš Pařízek, Samuel Šmíd70
121.174
MAFIJeKvartaG V. Šmejkala Ústí nad LabemŠutka Josef, Galtseva Alina, Matějka Filip, Vaverka Michal70
122.281
Jednorožci9ZŠ Opočno NádražníDenisa Šopíková, Barbora Táglichtová, Martin Meszároš, Jakub Chocholouš70
123.266
izi9ZŠ Králíky MoravskáKubíček K., Kubíček O., Hájek Filip, Chromek Ondřej69
124.198
Klatováci9ZŠ Klatovy PlánickáJakub Šlegl, Tereza Křiváčková, Pepa Flídr, Lukáš Koláček69
125.194
POKRKvartaG ŠternberkPimerová Kristina, Orságová Alena, Opichalová Kateřina, Juránek Richard68
126.244
Kvarta BKvartaG Nymburk KomenskéhoOndřej Techlovský, Michal Tomschik, Jonathan Tobias Williams, Tereza Skořepová68
127.188
Švihováci 48ZŠ a MŠ ŠvihovKryštof Boura, Marie Kouřilová, Aneta Maxová, Magdalena Mikulecká68
128.21
Slovenská poštaSekundaG KE AlejováTomáš Orolín, Deborah Bertová, Lea Jantošovičová, Alexandra Bálintová67
129.301
Hasiči9ZŠ Letohrad KomenskéhoVojtěch Kaplan, Bára Hofmanová, Nikola Lipenská, Klára Dostálková67
130.48
Dalibor nedokáže vybrať meno pre náš tím :D9ZŠ BA RajčianskaDalibor Dzilský, Dušky Markovič, Máááájka Špačková, Ľuboš Valachovič67
131.120
SekunďáciSekundaG NR PárovskáTuan Nguyen, Tomas Valky, Patrik Petovsky, Hugo Hrivnak67
132.41
Gaussove puškyTerciaG F.G.Lorcu BA HronskáLujza Laudová, Alexander Terkovič, Ema Podhorná, Patrícia Pastirčáková67
133.126
ŠmolkoviaTerciaG NR PárovskáRichard Bódi, Andrej Majtas, Lucia Lahučká, Natália Pipíšková66
134.171
KutlankyTerciaG V. Šmejkala Ústí nad LabemNatálie Kutheilová, Štěpánka Lanková, Josef Mašek, Michal Vodvářka66
135.7
TI LEPŠÍ!SekundaWichterlovo G Ostrava ČROskar Martiňák, Ondřej Trojek, Lukáš Výtisk, Beáta Gelnarová66
136.148
Vlaštovky9ZŠ Přeštice, Na JordáněTomáš Choc, Václav Konůpek, Lenka Petrželková, Barbora Schejbalová65
137.135
Dětský HněvKvartaG Plzeň Mikulášské nám.Jakub Pěč, Lubor Klíma, Tomáš Holeček, Josef Karas65
138.170
FešiTeam9ZŠ Senec TajovskéhoMatej Novotný, Ema Medovarská, Soňa Štábelová, Sofia Hrabinská65
139.223
《★Pyrát tatranskí ☆彡TerciaGJH BA NovohradskáPernišová Alexandra, Vaneková Viola, Trajlinková Tereza, Rajský Adam64
140.168
Matici z 8. B8ZŠ Senec TajovskéhoSaša Ovčarenko, Miša Koláriková, Tereza Škriputová, Matej Glasnák64
141.160
za 5 minút to začína8ZŠ NR Na HôrkeMarek Škultéty, Matej Šichula, Lukáš Adámek, Ema Očadlíková64
142.226
ŠNÚROČKATerciaGJH BA NovohradskáŠtefaničková Daniela, Hamidová Barbora, Ležovičová Tereza, Barčík Tobiáš63
143.326
Tým 39ZŠ Dačice KomenskéhoMacků Kateřina, Syrovátka Vít, Fišarová Barbora, Kohout Jiří63
144.318
MiesičiKvartaG M.Kukučína RevúcaMičko Adam, Kunštár Adrián, Hrbál Michal, Šmídt Slavko62
145.56
Hužvárovci8ZŠ Kremnica AngyalovaHužvár Marek, Tončík Dávid, Kán Juraj, Kapusta Samuel62
146.175
Gorazdi9ZŠ ZA Ul. sv. GorazdaMosor Jakub, Szemanová Katarína, Melkovič Timotej, Hruška Slavomír62
147.308
LienkySekundaG Prievidza Matice slovenskejLenka Puškášová, Roman Kupec, Andrej Ďurdina, David Rexa61
148.305
Atomové hřiby9ZŠ Židlochovice TyršovaJakub Špicar, Jakub Weiter, Lukáš Cach, Marek Rapáč61
149.178
9ZŠ Ostrava-Poruba, I. Sekaniny61
150.225
onjeBallströmTerciaGJH BA NovohradskáMatSin7, Ondrej Maslen, Bui Mario, Name Of Anonym61
151.149
XYZ9ZŠ Přeštice, Na JordáněMagdalena Benešová, Tomáš Maňour, Martin Tolar, Gabriela Tůmová60
152.20
Pomalý Internet nestíha!SekundaG KE AlejováTeodor Sepeši, Radoslav Jochman, Tadeáš Cáp, Lukáš Behun58
153.260
1+1=38ZŠ Králíky MoravskáMannl Jan, Ďuriš Michal, Polanský Jiří, Hudetz Filip57
154.2
Balatonské Lososy7SZŠ BB Jána BakossaJakub Feik, Matej Furdík, Adam Púchovský, Michal Mojš57
155.164
VyvoleníSekundaG Čelákovice J.A. KomenskéhoJarmila Fialová, Filip Dunebier, Daniel Buriánek, Štěpán Fišer56
156.122
JaščurkySekundaG NR PárovskáVivien Ballayová, Peťko Fronc, Nina Ábelová, Lucia Valentová55
157.259
králík 818ZŠ Králíky MoravskáTran Tung, Pauk, Kárníková, Kubišová55
158.290
Porazíme VÁS9ZŠ Židlochovice TyršovaDavid Kartaš, Jindra Rylich, Vojta Schiller, Dominik Veselý55
159.60
G Force9ZŠ Kremnica AngyalovaĎurian Jakub, Grajciar Jozef, Ihring Adrian, Wagner Martin55
160.103
PÍla s.r.oKvartaGAV Levice MierováDrozdík Marek, Majzlík Adam, Kosorín Peter, Zigo Jakub55
161.95
Milaďáci7ZŠ Kopřivnice M. HorákovéJan Buček, Lucie Chromečková, Alice Miroszková, Barbora Strejčková55
162.277
(J)ELITA8G TGM Frýdlant n. OstravicíFrantišek Škola, Dalibor Morys, Matěj Pešek, Filip Kubíček54
163.156
Druhá hliadka9ZŠ ZA V. JavorkuMatúš Korbáš, Martin Vydra, Ondrej Lipták, Šimon Káčer54
164.42
Nač sa pýtašKvartaG F.G.Lorcu BA HronskáBartók Juraj, Filipovičová Linda, Harmaniak Adam, Nagyová Jana54
165.296
maths8ZŠ Trhové SvinyMartin, Tomaš, Dominik, Petra54
166.109
Počtáři8ZŠ Blatná J.A.KomenskéhoPodlešák Jan, Janota Vojtěch, Habada Vít, Slavík Zdeněk54
167.114
No name9ZŠ Rychnov nad KněžnouMatěj Záviský, Radek Műller, Štěpánka Beránková, Veronika Morchová53
168.77
fedex9ZŠ PO LesníckanyBe, JOSEF, d-_-b, mnedaj53
169.165
DUDLÍCITerciaG Čelákovice J.A. KomenskéhoJakub Veselý, Ondřej Čech, Vojtěch Větrovec, Jakub Janda53
170.234
Sekunda ASekundaG Nymburk KomenskéhoMichal Döme, Daniel Mrázek, Jiří Šantavý, František Vlasák52
171.224
ChlorofilTerciaGJH BA NovohradskáStepanovičová Laura, Lachová Emma, Čurillová Lucia, Kolníková Miroslava52
172.105
Lepší ako PÍla s.r.o.KvartaGAV Levice MierováVarga Dušan, Czúdor Matúš, Haulíková Soňa, Labovská Andrea52
173.286
Šikovní7ZŠ Židlochovice TyršovaMartin Buchta, Filip Janek, Václav Matoušek, Klára Valentová51
174.147
Calculatoři9ZŠ Přeštice, Na JordáněMartin Fořt, Václav Frouz, Daniel Kastner51
175.231
Električková traťKvartaGJH BA NovohradskáJakub Malý, Toma Filip, Illáš Matej51
176.159
Nahlavičku7ZŠ NR Na HôrkeAdam Balko, Marek Sádovský, Hana Rigáňová, Natália Vargová50
177.278
Frýdlant n.O.8G TGM Frýdlant n. OstravicíNikol Urbančíková, Kristýna Illesová, Anežka Faltínová, Michaela Čárková50
178.110
Superteam8ZŠ KE PožiarnickáČerveňáková Karolína, Gasparová Michaela, Hojdová Ivana, Figula Daniel50
179.76
8.b8ZŠ PO LesníckaOlejcuk, Popovic, Gulasova, Zajacova49
180.99
Cokoliv9ZŠ Jirkov StudentskáFilip Hartman, Jan Tonka, Petr Hájek, David Pěnkava48
181.279
Dream Team8G TGM Frýdlant n. OstravicíKlára Uherková, Hana Tomečková, Karolína Wagnerová, Kateřina Kameníková48
182.218
MaximSekundaGJH BA NovohradskáBodnár Maxim, Nandraský Erik, Chreno Jakub, Uhlík Martin48
183.228
KajanveKvartaGJH BA NovohradskáPálková Veronika, Vrtiaková Anna, Ťažká Katarína, Cingelová Alexandra47
184.193
FAKHTerciaG ŠternberkStach Filip, Janošík Adam, Bergerová Klaudie, Sládek Jan46
185.154
Podzaba 88ZŠ BA PodzáhradnáRedeky Christopher, Kromer Richard, Baránková Denisa, Žilinská Karolína46
186.189
Švihováci 59ZŠ a MŠ ŠvihovDaniel Achac, Veronika Křenová, Ladislav Kubát, Simona Mečlová46
187.329
Tým 69ZŠ Dačice KomenskéhoTříletý Radim, Chvátal Pavel, Hrůza Daniel, Jakubec Michal46
188.235
Sekunda B 1SekundaG Nymburk KomenskéhoLucie Vaněčková, Michaela Marková, Sára Hušnerová, Kristýna Černá45
189.186
Švihováci 27ZŠ a MŠ ŠvihovLukáš Cibulka, Jitka Pittrová, Filip Slíva, Simona Voráčková45
190.232
Seveřani9ZŠ Šluknov T.G.MasarykaMichalíčková Eliška, Bartoš Ondřej, Krejčík Rostislav, Jirků Natálie45
191.207
SBKvartaG Praha PostupickáBenda Tomáš, Bularga Kryštof, Kučera Ondřej, Tilhon Vojtěch45
192.192
DÍRYTerciaG ŠternberkLetochová Karolína, Šmídová Tereza, Pospíšilová Helena, Skyva Pavel44
193.161
Kappa1238ZŠ NR Na HôrkePatrik Kaschný, Ondrej Mada, Dominika Mikulášiková, Barbora Slováková44
194.107
MendláčataTerciaMendelovo G OpavaRobin Grussman, Kateřina Válková, Johan Paul, Klára Majdaniczová44
195.200
Cihelňáci 28ZŠ Karviná, CihelníPetr Bromnik, Barbora Voznicová, Jan Kielkovský, Damien Grzybek44
196.288
JIGGA JIGGA8ZŠ Židlochovice TyršovaJáchym Lazar, Patrik Jílek, Denis Najman, David Pirožek43
197.300
Čtyři statečné7ZŠ Letohrad KomenskéhoNatálie Hrabcová, Pavla Rudischová, Hana Šmídková, Radka Kalousková43
198.45
Grindererr9ZŠ PP DostojevskéhoAdam Krett, Dominik Mičo, Patrik Cmorej, Patrik Friedmann43
199.291
Liga nejlepších9ZŠ Židlochovice TyršovaJulie Weisová, Vladimír Horák, Radim Strach, Libuše Janková43
200.315
IgelitentníTerciaG M.Kukučína RevúcaPoprocká Natália, Frandel David, Hutka Dominik, Krištof Igor43
201.137
My a DaveSekundaMasarykovo G PříborAgáta Vahalová, David Mrózek, Romana Vřesňáková, Helena Mrózková42
202.61
MRVCE9ZŠ Kremnica AngyalovaRoob Matej, Červenáková Martina, Reichl Sebastián, Kučera Ján42
203.289
PatMat48ZŠ Židlochovice TyršovaLukeš Petr, Kubešová Alexandra, Prokeš Jan, Procházka Jiří42
204.307
PlchySekundaG Prievidza Matice slovenskejViera Glevitzká, Adam Benjamín Plšek, Matej Antalík, Matej Melchiory42
205.44
EXPRESS9ZŠ PP DostojevskéhoLukáš Horváth, Štefan Bujňaček, Dominik Skokan, Bruno Schweitzer41
206.309
LíškySekundaG Prievidza Matice slovenskejMichal Líška, Martin Lukáč, Martin Čáp, Erik Gubov41
207.250
POP8ZŠ Zdice KomenskéhoPetr Andrlík, Ondřej Šebesta, Petr Prajzler40
208.53
Kinder MafiaKvartaSŠ NR SlančíkovejJakub Horinka, Lenka Horváthová, Teodor Turek, Adam Petráš40
209.304
Kockáči8ZŠ s MŠ Trnava VančurovaPatrik Adam, Erik Beck, Barbora Lipovská, Peter Maslaňák40
210.144
3,5 chlapa8ZŠ Přeštice, Na JordáněJiří Dražka, Martin Kozdera, Dominik Vladař40
211.125
Dream TeamTerciaG NR PárovskáLukáš Ševčík, Lenka Zelinková, Zuzana Trepáčová, Laura Antolová40
212.187
Švihováci 38ZŠ a MŠ ŠvihovDavid Hájek, Julie Krůsová, Jana Rousová, Tomáš Sláma40
213.204
PB 4TerciaG Praha PostupickáSkuhra Radek, Vyčítalová Anna, Syrovátková Štěpánka, Aminová Natalya40
214.242
Kvarta A 1KvartaG Nymburk KomenskéhoDominik Filip, Alex Müller, František Procházka, Michal Zoubek40
215.190
hvězdySekundaG ŠternberkSvětnický František, Metlík Štěpán, Mentlíková Denisa, Kameníčková Adéla39
216.176
7ZŠ Ostrava-Poruba, I. Sekaniny39
217.202
PB 2TerciaG Praha PostupickáPánek Adam, Klubarski Robin, Pham Khann, Zavadil Jindřich39
218.216
MIX Přerov n.L8ZŠ Přerov nad LabemAneta Hodaničová, Tereza Mlchová, Jiří Slovák, Miroslav Šebek38
219.47
Rajčianska 88ZŠ BA RajčianskaKönözsiová, Jančušová, Illéšová, Žiak38
220.241
Tercie B 2TerciaG Nymburk KomenskéhoVojtěch Pustý, Martin Laš, Zuzana Šaldová, Samuel Tomčík38
221.12
Masters of logic8ZŠ s MŠ ZuberecLukáš Hajdúk, Lukáš Litvák, Maroš Dudáš, Jakub Gonda38
222.128
Tím ChaosTerciaG NR Párovská Barbora Bezáková, Laura Nemčičová, Kristína Kutnarová, Natália Bányiová37
223.142
N.A.S.A7ZŠ Přeštice, Na JordáněJakub Hrubý, Vojtěch Mašek, Jan Pergler, David Stuchl37
224.150
QuatroSekundaG Praha J. KepleraNikoleta, Emily, Bára, Amálie37
225.75
759ZŠ PO LesníckaFecko, Hirko, Olejárová, Max37
226.143
PVFK7ZŠ Přeštice, Na JordáněPetr Brada, Kateřina Burianová, Vanda Krsová, Filip Křenek36
227.332
R4SekundaG PP KukučínovaKatarína Mišurdová, Ema Bujňáková, Ivana Mlynárová, Marianna Glevaňáková36
228.58
Tileschovci8ZŠ Kremnica AngyalovaTilesch Denis, Sobek Adam, Koka Patrik, Domiňák Andrej35
229.39
JEDNOROŽCE8ZŠ s MŠ ZuberecErika Jurinová, Aneta Kluchťáková, Jakub Ondrík, Martin Filek35
230.220
LauraSekundaGJH BA NovohradskáKačmárová Laura, Tekulová Emma, Jajcayová Gréta Lea, Klimentová Ema35
231.210
Švihováci 79ZŠ a MŠ ŠvihovKlára Denková, Michaela Populová, Lenka Šalanská, Vojtěch Šimůnek34
232.264
králík 919ZŠ Králíky MoravskáŽdan, Zezulková, Nováková, Pospíšil34
233.123
KtoSiMiskuVydla beTenSiJuAjVydl abeSekundaG NR PárovskáMiškov Patrik, Suláni Martin, Jašo Patrik, Matúšková Natália34
234.98
(j)elita8ZŠ Jirkov StudentskáJakub Šebek, Jan Brož, Tomáš Šolar, Marek Eliáš33
235.121
JeBalkaidský bojovníciSekundaG NR PárovskáMarijan Crnkovič ( ͡° ͜ʖ ͡°), Adam Orlica ( ͡° ͜ʖ ͡°), Oliver Bona ( ͡° ͜ʖ ͡°), Timon Matiaska ( ͡° ͜ʖ ͡°)32
236.46
Samijamo7ZŠ BA RajčianskaLenický, Kováč Jakub, Kocian, Ceconík31
237.97
Horáci9ZŠ Kopřivnice M. HorákovéLukáš Váňa, Tomáš Hykl, Petr Špirka, Filip Klečka31
238.40
UnicornsSekundaG F.G.Lorcu BA HronskáKatarína Palusková, Ksenija Djordjevič, Barbora Azórová, Gabriela Michálková31
239.297
mistři devítek9ZŠ Trhové SvinyKateryna Belynets, Rostislav Rychlík, Marek Lust, Jan Jezvík31
240.33
Motorové mačičky7ZŠ BA Hlboká cestaMichal Špánik, Nora Obadiová, Dorota Vicianová, Patrik Vajgel31
241.212
PegateamSekundaG Praha VoděradskáAneta Sedláková, Anna Cabicarová, Andrea Vaňková, Tereza Lavrinčíková31
242.268
ZBYTKY7ZŠ Zbraslav KomenskéhoLadislav Mohelský, Martin Kabelka, David Košir, Beata Žáková30
243.283
PytagorovciSekundaG PP KukučínovaKakalejčík Samuel, Jakub Ján Ferenčák, Katarína Závacká, Natália Králová29
244.271
7ZŠ Ostrava-Mar.Hory29
245.94
Mrňavci7ZŠ Kopřivnice M. HorákovéJulie Šaňková, René Kamenský, Daniel Nguyen, Vojtěch Stacha29
246.238
Sekunda B 4SekundaG Nymburk KomenskéhoAdéla Dudková, Aneta Večerková, Veronika Žmolilová, Dana Hůlová28
247.269
EkoSekunda1SekundaEKO G Multimediálních studií PoděbradyHamannová Anna, Svatá Alexandra, Denisa Barello, Zíchová Sára28
248.317
GympláčkyKvartaG M.Kukučína RevúcaIstóková Zuzana, Frandelová Terézia, Genigová Zuzana, Balcová Adriana28
249.237
Sekunda B 3SekundaG Nymburk KomenskéhoKarel Toman, Filip Kábrt, Dominik Najman, Ondřej Danzer28
250.295
8.A8ZŠ Trhové SvinyVáclav, Miroslav, Kristýna, Nikola28
251.191
hvězdičkySekundaG ŠternberkDoležal Matyáš, Heroldová Nicole, Kvapil David, Krejčířová Kristýna28
252.71
Štiavnické cukríčky7ZŠ B. Štiavnica P. DobšinskéhoEmma Baranyaiová, Dana Žemberová, Júlia Balážová, Ema Dunová28
253.83
gama7ZŠ Sabinov Ul. 17. novembraBarbora Oboňová, Denisa Cehelská, Matej Dujava, Anna Čorňáková28
254.104
dream team of global elitesKvartaGAV Levice MierováŠvec Miroslav, Žilkay Dominik, Paukovič Martin27
255.119
#UnCoUnTaBlESekundaG NR PárovskáMatúš Adamík, Filip Balko, Martin Kopček, Adam Polyák27
256.267
Čerepacha team9ZŠ Králíky MoravskáBrandejsová Teraza, Novotná Michaela, Stránská Veronika, Kodytková Veronika27
257.325
Tým 29ZŠ Dačice KomenskéhoŠtěpánová Adéla, Norbert Marek, Koutný Tomáš, Duchová Martina27
258.18
Optimisti9SŠ BeláAnna Ďuranová, Patrik Majerov, Katarína Kubáňová, Anna Chabadová26
259.233
Severští vlci9ZŠ Šluknov T.G.MasarykaVrána Libor, Oppítz Tomáš, Pešan Jindřich, Kolářová Alexandra26
260.246
RFJA7ZŠ Zdice KomenskéhoResch, Frýbertová, Janoušková, Ditchi25
261.252
eKappa8ZŠ Zdice KomenskéhoHynek Johan, Martin Novák, Tomáš Preis, Matěj Slaboch25
262.166
Rýchli a zbesilí7ZŠ Senec TajovskéhoAdam Morvay, Dominik Bedlek, Jakub Bittara, Samuel Pastor25
263.62
Električky9ZŠ Kremnica AngyalovaRošková Veronika, Blahyjová Natália, Petríková Zuzana, Kupková Kristína25
264.49
Sekunda ASekundaSŠ NR SlančíkovejMarián Šmatlák, Sebastián Kóša, Tomáš Kiss, Dárius Jančo24
265.153
Podzaba 77ZŠ BA PodzáhradnáRakšány Peter, Führich Maxim, Rudohradský Matej, Kittler Robert24
266.50
Babkine vložkySekundaSŠ NR SlančíkovejLenka Križanová, Alena Lenďáková, Dalibor Jung, Samuel Hornáček24
267.319
Kohout a slepičky7ZŠ BesedniceJakub Blažek, Denisa Berková, Šárka Šindelířová, Eliška Šafránková24
268.306
BorciSekundaG Prievidza Matice slovenskejFilip Bakoš, Jakub Hudec, Juraj Kaňuch, Rastislav Majdák24
269.81
alfa7ZŠ Sabinov Ul. 17. novembraRadovan Šašala, Aneta Semančíková, Hugo Štoff, Kristína Šimčíková24
270.117
Obdachlose8ZŠ HolčoviceKlára Římanová, Adéla Vávrová, Jiří Galia, Vojtěch Gašparik23
271.57
Nektarinkovci8ZŠ Kremnica AngyalovaBelička Jaroslav, Tučeková Lenka, Bieliková Monika, Gordulič Filip21
272.118
Wenda´s gang8ZŠ HolčoviceVendula Poláchová, Jakub David Kubacký, Roman Winkler, Martin Váňa21
273.272
9ZŠ Ostrava-Mar.Hory21
274.209
Švihováci 68ZŠ a MŠ ŠvihovKateřina Kašpárková, Anna Krotká, Tereza Pošarová, Natálie Šebestová21
275.256
králík 717ZŠ Králíky MoravskáBorovička, Vágner, Mrklovský21
276.127
Dva žirafa z TatraTerciaG NR PárovskáDominik Nagy, Jakub Karaka, Adam Balala, Naďa Esterková20
277.270
EkoSekunda2SekundaEKO G Multimediálních studií PoděbradyBělohlávek Adam, Radim Němeček, Matoušková Rosalie, Juláková Marie20
278.322
Topinky8G, ZŠ a MŠ Hello, OstravaAdel, kača, Lili, Vanes, Adel, kača, Lili, Vanes20
279.15
Unicorns8SŠ BeláMichaela Lodňanová, Zuzana Mariašová, Patrícia Vráblová, Katarína Bukovinská20
280.287
Počtáři8ZŠ Židlochovice TyršovaJakub Latta, Filip Reim, Petr Wolinger, Valerie Philippi20
281.247
VSUV7ZŠ Zdice KomenskéhoVelechovská, Štěpánová, Uhlířová, Valešová19
282.84
Jednorožcy8ZŠ Sabinov Ul. 17. novembraViktória Sroková, Tadeáš Kravec, Viktória Lukáčová, Margaréta Grušková19
283.261
#H.T.C.W.8ZŠ Králíky MoravskáPetruželková, Sotonová, Mezuliánová, Válková19
284.327
Tým 49ZŠ Dačice KomenskéhoNeméth Jaromír, Folk František, Šimánek Michal19
285.249
JEMS7ZŠ Zdice KomenskéhoJitka Krajíčková, Eliška Klimešová, Michal Burcal, Šimon Stehlík19
286.146
NiKaAłMa8ZŠ Přeštice, Na JordáněAlena Trachtová, Martina Taflíková, Nikola Rybínová, Karolína Wislocká18
287.67
Fantastická48ZŠ StrečnoRebeka Dudusová, Kristína Tarabová, Margaréta Kadašiová, Lucia Ovečková18
288.298
VATM9ZŠ Trhové SvinyTereza Princová, Jaromír Brůžek, Adam Maňásek, Vojtěch Jezl18
289.316
24HPDOTerciaG M.Kukučína RevúcaFázik Lukáš, Palaš Filip, Grenda Vít, Mázik Stano17
290.248
FJKM7ZŠ Zdice KomenskéhoFilip Kříž, Jakub Kříž, Kateřina Rozkošná, Michal Vospálek16
291.51
VýhercoviaTerciaSŠ NR SlančíkovejAlex Švec, Denis Ambruš, Filipko Zahradníček, Danco Pekarovič16
292.324
Tým 18ZŠ Dačice KomenskéhoLovětínský Matyáš, Stach Jonáš, Bastl Václav, Přívětivý Tomáš16
293.321
Chytrolíni7G, ZŠ a MŠ Hello, OstravaDominik Kraus, Barbora Janetová, Natálie Voznicová, Jan Hlaváček16
294.258
pečivo, chleba, 4 rohlíky7ZŠ Králíky MoravskáFaltus, Maťašovský, Muchová N., Malošková16
295.82
retardunicorns7ZŠ Sabinov Ul. 17. novembraAndrea Zimovčáková, Lukáš Škovran, Anna Nathalia Jacková, Eva Karnišová16
296.3
MZLM7SZŠ BB Jána BakossaMatej Dimoš, Matej Ulický, Lucia Hricová, Zora Tomaníková16
297.11
Big math experts7ZŠ s MŠ ZuberecDominika Motyčáková, Sarah Zúbeková, Jakub Valek, Marek Kurcin16
298.163
Krkavčíci9ZŠ Mikulovice, HlavníOlga Partyka, Kateřina Plašilová, Barbora Sedlářová, Jan Zrník16
299.255
Teoretisté7ZŠ Letohrad KomenskéhoŽaneta Vilčková, Vojtěch Kudláček, Viktorie Kaplanová, Jan Vojtíšek16
300.253
Cucumbers8ZŠ Zdice KomenskéhoNikola Cermanová, Miroslav Klán, Tereza Marzová, Míra Vosička13
301.239
Sekunda B 5SekundaG Nymburk KomenskéhoJakub Formánek, Matouš Litera, Aleš Prokop, Matěj Kryštof13
302.52
Muller RisoTerciaSŠ NR SlančíkovejAlexandra Bútorová, Lucia Bobošová, Martina Budayová, Alexandra Sachsová13
303.59
Ernekovci8ZŠ Kremnica AngyalovaPšídová Laura, Erneková Hana, Tothová Silvia, Krátky Ladislav13
304.55
Twister7ZŠ Kremnica AngyalovaKarvašová Vanda, Kupková Veronika, Fodorová Radka, Vodislavská Katarína12
305.328
Tým 59ZŠ Dačice KomenskéhoSvobodová Lucie, Bastlová Renáta, Urbancová Michaela12
306.257
králík 727ZŠ Králíky MoravskáHejkrlíková, Babicová, Tomková, Halířová12
307.299
Stifleři9ZŠ Trhové SvinyKarel Zmeškal, David Písko, Filip Koňa, Jakub Vrábek10
308.292
Banáni 7.A7ZŠ Trhové SvinyBlanka Bušková, Petr Kápl, Karol Lakatoš, Barbora Varhaníková10
309.251
Jednorožci <38ZŠ Zdice KomenskéhoAndrea Loubrová, Nela Němečková, Elizabeth Peterková, Bára Trtúšková9
310.16
Kaštanky8SŠ BeláAlexandra Šušoliaková, Štefan Franček, Jakub Stročka, Marek Mihalčatin9
311.280
4 Kořeni9ZŠ Králíky MoravskáHejkrlík, Malý, Ptáček, Priesol9
312.294
Velký Holky!7ZŠ Trhové SvinyDenisa Ježková, Pavla Maříková, Kateřina Balláková, Zuzana Holinková9
313.185
Švihováci 17ZŠ a MŠ ŠvihovZuzana Hašková, Adam Krs, Andrea Kubalaková, Luboš Prantl9
314.293
7.B7ZŠ Trhové SvinyJosef Štěpánek, Vojtěch Krebs, Jan Lukáš6
315.262
Hitches8ZŠ Králíky MoravskáBrůna M., Heš, Myšková6
316.162
Mimoni7ZŠ Mikulovice, HlavníAdrian Fekete, Richard Loučka, Kristýna Mrlinova, Lukáš Surovík6
317.263
Einsteini8ZŠ Králíky MoravskáSlodičáková, Martincová, Šveráková6
318.14
Siedmaci7SŠ BeláMatúš Cabadaj, Roman Franek3


Kategória 7

Por.IDŠtátNázovŠkolaSúťažiaciBody
1.254
RybičkyZŠ Letohrad KomenskéhoPavel Piňos, Petr Lipenský, Žaneta Vágnerová, Lucie Uchytilová95
2.36
donfantastyckyp essZŠ BA Hlboká cestaMartin Semris, Lukáš Katona, Jakub Ďurko, Adam Danko88
3.320
TROJKA 2ZŠ Zvolen P. JilemnickéhoNikolas Hamarik, Michal Švec, Natália Vašková, Juraj Koprda81
4.199
Cihelňáci 1ZŠ Karviná, CihelníJiří Kempny, Radek Kaddoumi, Veronika Farna, Natália Owczarzy79
5.282
Fantastická štvorka šiestakovZŠ KE PolianskaOskar Hritz, Laura Vasilišinová, Richard Grešák, Marián Šuľa76
6.112
OP BrosZŠ Rychnov nad KněžnouPatrik Laštovic, Jan Vařil, Vladimír Pešek, Martin Flegl73
7.63
KalkulačkyZŠ Dubnica n/V. Pod hájomKristína Kukosová, Michal Kyselica, Jakub Maco, Matúš Vacho72
8.2
Balatonské LososySZŠ BB Jána BakossaJakub Feik, Matej Furdík, Adam Púchovský, Michal Mojš57
9.95
MilaďáciZŠ Kopřivnice M. HorákovéJan Buček, Lucie Chromečková, Alice Miroszková, Barbora Strejčková55
10.286
ŠikovníZŠ Židlochovice TyršovaMartin Buchta, Filip Janek, Václav Matoušek, Klára Valentová51
11.159
NahlavičkuZŠ NR Na HôrkeAdam Balko, Marek Sádovský, Hana Rigáňová, Natália Vargová50
12.186
Švihováci 2ZŠ a MŠ ŠvihovLukáš Cibulka, Jitka Pittrová, Filip Slíva, Simona Voráčková45
13.300
Čtyři statečnéZŠ Letohrad KomenskéhoNatálie Hrabcová, Pavla Rudischová, Hana Šmídková, Radka Kalousková43
14.176
ZŠ Ostrava-Poruba, I. Sekaniny39
15.142
N.A.S.AZŠ Přeštice, Na JordáněJakub Hrubý, Vojtěch Mašek, Jan Pergler, David Stuchl37
16.143
PVFKZŠ Přeštice, Na JordáněPetr Brada, Kateřina Burianová, Vanda Krsová, Filip Křenek36
17.46
SamijamoZŠ BA RajčianskaLenický, Kováč Jakub, Kocian, Ceconík31
18.33
Motorové mačičkyZŠ BA Hlboká cestaMichal Špánik, Nora Obadiová, Dorota Vicianová, Patrik Vajgel31
19.268
ZBYTKYZŠ Zbraslav KomenskéhoLadislav Mohelský, Martin Kabelka, David Košir, Beata Žáková30
20.271
ZŠ Ostrava-Mar.Hory29
21.94
MrňavciZŠ Kopřivnice M. HorákovéJulie Šaňková, René Kamenský, Daniel Nguyen, Vojtěch Stacha29
22.71
Štiavnické cukríčkyZŠ B. Štiavnica P. DobšinskéhoEmma Baranyaiová, Dana Žemberová, Júlia Balážová, Ema Dunová28
23.83
gamaZŠ Sabinov Ul. 17. novembraBarbora Oboňová, Denisa Cehelská, Matej Dujava, Anna Čorňáková28
24.246
RFJAZŠ Zdice KomenskéhoResch, Frýbertová, Janoušková, Ditchi25
25.166
Rýchli a zbesilíZŠ Senec TajovskéhoAdam Morvay, Dominik Bedlek, Jakub Bittara, Samuel Pastor25
26.153
Podzaba 7ZŠ BA PodzáhradnáRakšány Peter, Führich Maxim, Rudohradský Matej, Kittler Robert24
27.319
Kohout a slepičkyZŠ BesedniceJakub Blažek, Denisa Berková, Šárka Šindelířová, Eliška Šafránková24
28.81
alfaZŠ Sabinov Ul. 17. novembraRadovan Šašala, Aneta Semančíková, Hugo Štoff, Kristína Šimčíková24
29.256
králík 71ZŠ Králíky MoravskáBorovička, Vágner, Mrklovský21
30.247
VSUVZŠ Zdice KomenskéhoVelechovská, Štěpánová, Uhlířová, Valešová19
31.249
JEMSZŠ Zdice KomenskéhoJitka Krajíčková, Eliška Klimešová, Michal Burcal, Šimon Stehlík19
32.248
FJKMZŠ Zdice KomenskéhoFilip Kříž, Jakub Kříž, Kateřina Rozkošná, Michal Vospálek16
33.321
ChytrolíniG, ZŠ a MŠ Hello, OstravaDominik Kraus, Barbora Janetová, Natálie Voznicová, Jan Hlaváček16
34.258
pečivo, chleba, 4 rohlíkyZŠ Králíky MoravskáFaltus, Maťašovský, Muchová N., Malošková16
35.82
retardunicornsZŠ Sabinov Ul. 17. novembraAndrea Zimovčáková, Lukáš Škovran, Anna Nathalia Jacková, Eva Karnišová16
36.3
MZLMSZŠ BB Jána BakossaMatej Dimoš, Matej Ulický, Lucia Hricová, Zora Tomaníková16
37.11
Big math expertsZŠ s MŠ ZuberecDominika Motyčáková, Sarah Zúbeková, Jakub Valek, Marek Kurcin16
38.255
TeoretistéZŠ Letohrad KomenskéhoŽaneta Vilčková, Vojtěch Kudláček, Viktorie Kaplanová, Jan Vojtíšek16
39.55
TwisterZŠ Kremnica AngyalovaKarvašová Vanda, Kupková Veronika, Fodorová Radka, Vodislavská Katarína12
40.257
králík 72ZŠ Králíky MoravskáHejkrlíková, Babicová, Tomková, Halířová12
41.292
Banáni 7.AZŠ Trhové SvinyBlanka Bušková, Petr Kápl, Karol Lakatoš, Barbora Varhaníková10
42.294
Velký Holky!ZŠ Trhové SvinyDenisa Ježková, Pavla Maříková, Kateřina Balláková, Zuzana Holinková9
43.185
Švihováci 1ZŠ a MŠ ŠvihovZuzana Hašková, Adam Krs, Andrea Kubalaková, Luboš Prantl9
44.293
7.BZŠ Trhové SvinyJosef Štěpánek, Vojtěch Krebs, Jan Lukáš6
45.162
MimoniZŠ Mikulovice, HlavníAdrian Fekete, Richard Loučka, Kristýna Mrlinova, Lukáš Surovík6
46.14
SiedmaciSŠ BeláMatúš Cabadaj, Roman Franek3


Kategória 8

Por.IDŠtátNázovŠkolaSúťažiaciBody
1.13
PYTAGORASZŠ BB RadvanskáLukáš Gáborik, Matej Molnár, Matej Knižka, Matej Huska201
2.74
VEBMAZŠ SNV O. KožuchaMartin Dam, Emma Jantošovitšová, Bruno Jakubov, Viktória Jakubcová168
3.93
KřižáciZŠ Sokolov KřižíkovaVáclav Lokajíček, Rudolf Griessl, Michal Čaban, Patrik Štíbr156
4.167
Cylkáči a bodka.ZŠ Senec TajovskéhoRadka Bírová, Simona Nemcová, Adam Juríček, Jakub Hudák147
5.86
kapaZŠ Sabinov Ul. 17. novembraMiloš Kvočák, Alexander Rabinský, Šimon Špinler, Dominik Ďuďák133
6.145
T.O.T.SZŠ Přeštice, Na JordáněPetr Kolář, Jaroslav Košař, Marek Řezníček, Petr Vacek114
7.113
(Š)MOULOVÉZŠ Rychnov nad KněžnouAdéla Burketová, Anna Kotyzová, Michaela Řičářová, Jakub Červinka94
8.177
ZŠ Ostrava-Poruba, I. Sekaniny87
9.34
Ondrejská Ľudová veselicaZŠ BA Hlboká cestaMichal Redhammer, Mathias František Machotka, David Brandšteter, Tomáš Medveczky87
10.78
delamkasZŠ BelušaAndrej Thomas Dobrev, Adam Kudlej, Erik Lachký, Samuel Martinisko87
11.4
Vyholený BleskSZŠ BB Jána BakossaKvetoslava Žilková, Pavol Beňo, Martin Lapka, Matúš Lupták81
12.64
KuMaFeLeZŠ Dubnica n/V. Pod hájomViktória Kučerová, Matej Macho, Samuel Feja, Iris Leitmannová75
13.43
VíťaziZŠ PP DostojevskéhoDominik Magera, Filip Alexa, Marko Špiner, Paulína Jaremčuková72
14.85
DaSaLaVlaZŠ Sabinov Ul. 17. novembraAlexandra Jakubčová, Daniel Petriľák, Vladimír Stračiak, Ladislav Dobrovič70
15.72
SM3 0R1G1N4LN1ZŠ B. Štiavnica P. DobšinskéhoNikolaj Taliga, Klára Petrová, Samuel Mihalčík, Jakub Kružliak70
16.188
Švihováci 4ZŠ a MŠ ŠvihovKryštof Boura, Marie Kouřilová, Aneta Maxová, Magdalena Mikulecká68
17.168
Matici z 8. BZŠ Senec TajovskéhoSaša Ovčarenko, Miša Koláriková, Tereza Škriputová, Matej Glasnák64
18.160
za 5 minút to začínaZŠ NR Na HôrkeMarek Škultéty, Matej Šichula, Lukáš Adámek, Ema Očadlíková64
19.56
HužvárovciZŠ Kremnica AngyalovaHužvár Marek, Tončík Dávid, Kán Juraj, Kapusta Samuel62
20.260
1+1=3ZŠ Králíky MoravskáMannl Jan, Ďuriš Michal, Polanský Jiří, Hudetz Filip57
21.259
králík 81ZŠ Králíky MoravskáTran Tung, Pauk, Kárníková, Kubišová55
22.277
(J)ELITAG TGM Frýdlant n. OstravicíFrantišek Škola, Dalibor Morys, Matěj Pešek, Filip Kubíček54
23.296
mathsZŠ Trhové SvinyMartin, Tomaš, Dominik, Petra54
24.109
PočtářiZŠ Blatná J.A.KomenskéhoPodlešák Jan, Janota Vojtěch, Habada Vít, Slavík Zdeněk54
25.278
Frýdlant n.O.G TGM Frýdlant n. OstravicíNikol Urbančíková, Kristýna Illesová, Anežka Faltínová, Michaela Čárková50
26.110
SuperteamZŠ KE PožiarnickáČerveňáková Karolína, Gasparová Michaela, Hojdová Ivana, Figula Daniel50
27.76
8.bZŠ PO LesníckaOlejcuk, Popovic, Gulasova, Zajacova49
28.279
Dream TeamG TGM Frýdlant n. OstravicíKlára Uherková, Hana Tomečková, Karolína Wagnerová, Kateřina Kameníková48
29.154
Podzaba 8ZŠ BA PodzáhradnáRedeky Christopher, Kromer Richard, Baránková Denisa, Žilinská Karolína46
30.161
Kappa123ZŠ NR Na HôrkePatrik Kaschný, Ondrej Mada, Dominika Mikulášiková, Barbora Slováková44
31.200
Cihelňáci 2ZŠ Karviná, CihelníPetr Bromnik, Barbora Voznicová, Jan Kielkovský, Damien Grzybek44
32.288
JIGGA JIGGAZŠ Židlochovice TyršovaJáchym Lazar, Patrik Jílek, Denis Najman, David Pirožek43
33.289
PatMat4ZŠ Židlochovice TyršovaLukeš Petr, Kubešová Alexandra, Prokeš Jan, Procházka Jiří42
34.250
POPZŠ Zdice KomenskéhoPetr Andrlík, Ondřej Šebesta, Petr Prajzler40
35.304
KockáčiZŠ s MŠ Trnava VančurovaPatrik Adam, Erik Beck, Barbora Lipovská, Peter Maslaňák40
36.144
3,5 chlapaZŠ Přeštice, Na JordáněJiří Dražka, Martin Kozdera, Dominik Vladař40
37.187
Švihováci 3ZŠ a MŠ ŠvihovDavid Hájek, Julie Krůsová, Jana Rousová, Tomáš Sláma40
38.216
MIX Přerov n.LZŠ Přerov nad LabemAneta Hodaničová, Tereza Mlchová, Jiří Slovák, Miroslav Šebek38
39.47
Rajčianska 8ZŠ BA RajčianskaKönözsiová, Jančušová, Illéšová, Žiak38
40.12
Masters of logicZŠ s MŠ ZuberecLukáš Hajdúk, Lukáš Litvák, Maroš Dudáš, Jakub Gonda38
41.58
TileschovciZŠ Kremnica AngyalovaTilesch Denis, Sobek Adam, Koka Patrik, Domiňák Andrej35
42.39
JEDNOROŽCEZŠ s MŠ ZuberecErika Jurinová, Aneta Kluchťáková, Jakub Ondrík, Martin Filek35
43.98
(j)elitaZŠ Jirkov StudentskáJakub Šebek, Jan Brož, Tomáš Šolar, Marek Eliáš33
44.295
8.AZŠ Trhové SvinyVáclav, Miroslav, Kristýna, Nikola28
45.252
eKappaZŠ Zdice KomenskéhoHynek Johan, Martin Novák, Tomáš Preis, Matěj Slaboch25
46.117
ObdachloseZŠ HolčoviceKlára Římanová, Adéla Vávrová, Jiří Galia, Vojtěch Gašparik23
47.57
NektarinkovciZŠ Kremnica AngyalovaBelička Jaroslav, Tučeková Lenka, Bieliková Monika, Gordulič Filip21
48.118
Wenda´s gangZŠ HolčoviceVendula Poláchová, Jakub David Kubacký, Roman Winkler, Martin Váňa21
49.209
Švihováci 6ZŠ a MŠ ŠvihovKateřina Kašpárková, Anna Krotká, Tereza Pošarová, Natálie Šebestová21
50.322
TopinkyG, ZŠ a MŠ Hello, OstravaAdel, kača, Lili, Vanes, Adel, kača, Lili, Vanes20
51.15
UnicornsSŠ BeláMichaela Lodňanová, Zuzana Mariašová, Patrícia Vráblová, Katarína Bukovinská20
52.287
PočtářiZŠ Židlochovice TyršovaJakub Latta, Filip Reim, Petr Wolinger, Valerie Philippi20
53.84
JednorožcyZŠ Sabinov Ul. 17. novembraViktória Sroková, Tadeáš Kravec, Viktória Lukáčová, Margaréta Grušková19
54.261
#H.T.C.W.ZŠ Králíky MoravskáPetruželková, Sotonová, Mezuliánová, Válková19
55.146
NiKaAłMaZŠ Přeštice, Na JordáněAlena Trachtová, Martina Taflíková, Nikola Rybínová, Karolína Wislocká18
56.67
Fantastická4ZŠ StrečnoRebeka Dudusová, Kristína Tarabová, Margaréta Kadašiová, Lucia Ovečková18
57.324
Tým 1ZŠ Dačice KomenskéhoLovětínský Matyáš, Stach Jonáš, Bastl Václav, Přívětivý Tomáš16
58.253
CucumbersZŠ Zdice KomenskéhoNikola Cermanová, Miroslav Klán, Tereza Marzová, Míra Vosička13
59.59
ErnekovciZŠ Kremnica AngyalovaPšídová Laura, Erneková Hana, Tothová Silvia, Krátky Ladislav13
60.251
Jednorožci <3ZŠ Zdice KomenskéhoAndrea Loubrová, Nela Němečková, Elizabeth Peterková, Bára Trtúšková9
61.16
KaštankySŠ BeláAlexandra Šušoliaková, Štefan Franček, Jakub Stročka, Marek Mihalčatin9
62.262
HitchesZŠ Králíky MoravskáBrůna M., Heš, Myšková6
63.263
EinsteiniZŠ Králíky MoravskáSlodičáková, Martincová, Šveráková6


Kategória 9

Por.IDŠtátNázovŠkolaSúťažiaciBody
1.32
π (pí)SZŠ KE DneperskáBranislav Pastula, Natália Beliová, Marek Kuruc, Michaela Pavuková220
2.87
omegaZŠ Sabinov Ul. 17. novembraKarina Bakoňová, Gabriel Kormoš, Samuel Maľcovský, Simona Polomská165
3.303
TROJKAZŠ Zvolen P. JilemnickéhoAndrej Slovák, Dominik Radler, Barbora Laššáková, Miroslava Liptáková157
4.96
LubiňáciZŠ Kopřivnice M. HorákovéVendula Nguyenová, Jiří Kowalik, Richard Richter, Kamil Klusák150
5.79
štyri šmyrgeľeZŠ BelušaTomáš Černuch, Matej Gavlák, Adam Kučmín, Patrik Sehnoutek145
6.65
MATRIXZŠ Dubnica n/V. Pod hájomMichal Ondráš, Peter Leitmann, Ema Jungová, Matúš Bielik120
7.215
MiPZŠ KE PolianskaNicolas Tabačko, Denis Dúb, Dávid Dudlák, Šimon Pavlišin114
8.155
Podzaba 9ZŠ BA PodzáhradnáŠeboková Karin, Lackovič Patrik, Rakšányová Sylvia, Ilavská Simona113
9.111
Požiarnik PizzaZŠ KE PožiarnickáŠedo Tomáš, Mišinský Erik, Slivečka Samuel, Kováč Marko109
10.330
SirotciZŠ Brno, SirotkovaVilém Raška, Matěj Kadlec, Tomáš Martykán, Jan Bílek106
11.66
Hladné PerníškyZŠ Dubnica n/V. Pod hájomRomaňák Martin, Bittera Juraj, Janíček Michal, Kravčák Daniel98
12.100
Kappa VyškovG VyškovJakub Šišma, Vojtík Formánek, Jenda Jireš, Markéta Kavková93
13.73
GAŠTANKOVIAZŠ B. Štiavnica P. DobšinskéhoTerézia Švenková, Zuzana Balážová, Richard Žember, Michal Bačík82
14.35
Hlboké myslenieZŠ BA Hlboká cestaSamuel Hojer, Daniel Zwach, Nicol Kormošová, Erika Klimová78
15.265
UnicornsZŠ Králíky MoravskáĎuriš, Laczková, Kubiš, Doubravová78
16.157
Ančin tým2.ZŠ Rakovník Husovo nám.Součková Anna, Pivoňka Vojtěch, Ledvina Vojtěch, Jirásek Radek77
17.214
Cihelňáci 3ZŠ Karviná, CihelníKarel Široký, Ondřej Foltýn, Adéla Řezníčková, Nikola Fránová75
18.17
SyntholSŠ BeláMarek Meško, Dávid Zimen, Martin Cesnek, Ján Kováč75
19.169
Fantastická štvorkaZŠ Senec TajovskéhoPavlína Koláriková, Eliška Melušová, Katka Králová, Frederik Wiesner73
20.88
sigmaZŠ Sabinov Ul. 17. novembraFilp Kovalčík, Alžbeta Baňasová, Juliána Gardošová, Katarína Gajdošová70
21.281
JednorožciZŠ Opočno NádražníDenisa Šopíková, Barbora Táglichtová, Martin Meszároš, Jakub Chocholouš70
22.266
iziZŠ Králíky MoravskáKubíček K., Kubíček O., Hájek Filip, Chromek Ondřej69
23.198
KlatováciZŠ Klatovy PlánickáJakub Šlegl, Tereza Křiváčková, Pepa Flídr, Lukáš Koláček69
24.301
HasičiZŠ Letohrad KomenskéhoVojtěch Kaplan, Bára Hofmanová, Nikola Lipenská, Klára Dostálková67
25.48
Dalibor nedokáže vybrať meno pre náš tím :DZŠ BA RajčianskaDalibor Dzilský, Dušky Markovič, Máááájka Špačková, Ľuboš Valachovič67
26.148
VlaštovkyZŠ Přeštice, Na JordáněTomáš Choc, Václav Konůpek, Lenka Petrželková, Barbora Schejbalová65
27.170
FešiTeamZŠ Senec TajovskéhoMatej Novotný, Ema Medovarská, Soňa Štábelová, Sofia Hrabinská65
28.326
Tým 3ZŠ Dačice KomenskéhoMacků Kateřina, Syrovátka Vít, Fišarová Barbora, Kohout Jiří63
29.175
GorazdiZŠ ZA Ul. sv. GorazdaMosor Jakub, Szemanová Katarína, Melkovič Timotej, Hruška Slavomír62
30.305
Atomové hřibyZŠ Židlochovice TyršovaJakub Špicar, Jakub Weiter, Lukáš Cach, Marek Rapáč61
31.178
ZŠ Ostrava-Poruba, I. Sekaniny61
32.149
XYZZŠ Přeštice, Na JordáněMagdalena Benešová, Tomáš Maňour, Martin Tolar, Gabriela Tůmová60
33.290
Porazíme VÁSZŠ Židlochovice TyršovaDavid Kartaš, Jindra Rylich, Vojta Schiller, Dominik Veselý55
34.60
G ForceZŠ Kremnica AngyalovaĎurian Jakub, Grajciar Jozef, Ihring Adrian, Wagner Martin55
35.156
Druhá hliadkaZŠ ZA V. JavorkuMatúš Korbáš, Martin Vydra, Ondrej Lipták, Šimon Káčer54
36.114
No nameZŠ Rychnov nad KněžnouMatěj Záviský, Radek Műller, Štěpánka Beránková, Veronika Morchová53
37.77
fedexZŠ PO LesníckanyBe, JOSEF, d-_-b, mnedaj53
38.147
CalculatořiZŠ Přeštice, Na JordáněMartin Fořt, Václav Frouz, Daniel Kastner51
39.99
CokolivZŠ Jirkov StudentskáFilip Hartman, Jan Tonka, Petr Hájek, David Pěnkava48
40.189
Švihováci 5ZŠ a MŠ ŠvihovDaniel Achac, Veronika Křenová, Ladislav Kubát, Simona Mečlová46
41.329
Tým 6ZŠ Dačice KomenskéhoTříletý Radim, Chvátal Pavel, Hrůza Daniel, Jakubec Michal46
42.232
SeveřaniZŠ Šluknov T.G.MasarykaMichalíčková Eliška, Bartoš Ondřej, Krejčík Rostislav, Jirků Natálie45
43.45
GrindererrZŠ PP DostojevskéhoAdam Krett, Dominik Mičo, Patrik Cmorej, Patrik Friedmann43
44.291
Liga nejlepšíchZŠ Židlochovice TyršovaJulie Weisová, Vladimír Horák, Radim Strach, Libuše Janková43
45.61
MRVCEZŠ Kremnica AngyalovaRoob Matej, Červenáková Martina, Reichl Sebastián, Kučera Ján42
46.44
EXPRESSZŠ PP DostojevskéhoLukáš Horváth, Štefan Bujňaček, Dominik Skokan, Bruno Schweitzer41
47.75
75ZŠ PO LesníckaFecko, Hirko, Olejárová, Max37
48.210
Švihováci 7ZŠ a MŠ ŠvihovKlára Denková, Michaela Populová, Lenka Šalanská, Vojtěch Šimůnek34
49.264
králík 91ZŠ Králíky MoravskáŽdan, Zezulková, Nováková, Pospíšil34
50.97
HoráciZŠ Kopřivnice M. HorákovéLukáš Váňa, Tomáš Hykl, Petr Špirka, Filip Klečka31
51.297
mistři devítekZŠ Trhové SvinyKateryna Belynets, Rostislav Rychlík, Marek Lust, Jan Jezvík31
52.267
Čerepacha teamZŠ Králíky MoravskáBrandejsová Teraza, Novotná Michaela, Stránská Veronika, Kodytková Veronika27
53.325
Tým 2ZŠ Dačice KomenskéhoŠtěpánová Adéla, Norbert Marek, Koutný Tomáš, Duchová Martina27
54.18
OptimistiSŠ BeláAnna Ďuranová, Patrik Majerov, Katarína Kubáňová, Anna Chabadová26
55.233
Severští vlciZŠ Šluknov T.G.MasarykaVrána Libor, Oppítz Tomáš, Pešan Jindřich, Kolářová Alexandra26
56.62
ElektričkyZŠ Kremnica AngyalovaRošková Veronika, Blahyjová Natália, Petríková Zuzana, Kupková Kristína25
57.272
ZŠ Ostrava-Mar.Hory21
58.327
Tým 4ZŠ Dačice KomenskéhoNeméth Jaromír, Folk František, Šimánek Michal19
59.298
VATMZŠ Trhové SvinyTereza Princová, Jaromír Brůžek, Adam Maňásek, Vojtěch Jezl18
60.163
KrkavčíciZŠ Mikulovice, HlavníOlga Partyka, Kateřina Plašilová, Barbora Sedlářová, Jan Zrník16
61.328
Tým 5ZŠ Dačice KomenskéhoSvobodová Lucie, Bastlová Renáta, Urbancová Michaela12
62.299
StifleřiZŠ Trhové SvinyKarel Zmeškal, David Písko, Filip Koňa, Jakub Vrábek10
63.280
4 KořeniZŠ Králíky MoravskáHejkrlík, Malý, Ptáček, Priesol9


Kategória Sekunda

Por.IDŠtátNázovŠkolaSúťažiaciBody
1.91
MATFyzáciG Praha J. KepleraMatěj Novák, Trinh Viet, Adam Vorlíček, Filip Oliver Klimoszek250
2.221
NiektoríGJH BA NovohradskáHaverlík Matej, Gurňák Matej, Kapko Ján, Pešková Jana245
3.90
Tvoje mámaG Praha J. KepleraPetr Dosedla, Mikuláš Králíček, Nikita Ustinov, David Nadrchal157
4.152
Vyškov jede!!!!!!!!G Praha J. KepleraOndřej Volf, Eliška Foukalová, Tobiáš Tichý, Matouš Šafránek141
5.236
Sekunda B 2G Nymburk KomenskéhoAnička Dobiášová, Jakub Vejtruba, Daniel Dvořák, Kryštof Hubáček136
6.217
JOPKOGJH BA NovohradskáOkálová Tezrea, Pantaleo Luisa, Klapková Karin, Jediná Karolína133
7.70
GammaG Plzeň Mikulášské nám.Hubínková Klára, Rybárová Justýna, Bečvářová Hana, Tonarová Hana129
8.68
AlfaG Plzeň Mikulášské nám.Rous Václav, Křížek Jan, Zeman Dominik, Havlík Jakub127
9.89
Holky jedouG Praha J. KepleraEliška Peřichová, Sára Jirků, Matěj Prokopič, Lukáš Veškrna106
10.183
#102Piar. G TN PalackéhoJakub Aštary, Peter Dražkovec, Martin Dražkovec, Barbora Novosadová106
11.219
Ó, áno - PykodecylyGJH BA NovohradskáTvarožek Martin, Piškanin Adam, Dang Huy Minh, Brežák Richard99
12.22
KrálikovciG KE AlejováSimona Gibalová, Sára Šoltészová, Filip Baltovič, Bohuslav Líška96
13.69
BetaG Plzeň Mikulášské nám.Šimon Pekár, Kaupe Radek, Nechutný Michal, Vacek Martin94
14.136
DeltaG Plzeň Mikulášské nám.Tomáš Fink, Jan Kotrlík, Ondřej Suchý, Jan Cepek85
15.151
ŠestkaG Praha J. KepleraČenda Řehoř, Matyáš Vančák, Marek Cuker, Matyáš Bernát84
16.23
Zhnité banányG KE AlejováJakub Mičko, Zuzana Kozárová, Dorota Salzerová, Jakub Vojtek75
17.106
Fofíkovci IncMendelovo G OpavaMartin Fof, Adam Pavelka, Michal Pavlíček, Vojtěch Olšr75
18.179
periodaG Ústí nad Labem, JatečníDavid Slavíček, Matěj Gajdoš, Josef Procházka, Jan Josef Němec74
19.211
MaxíciG Praha VoděradskáMaxim Simon, František Mošanský, Jakub Novotný, Tomáš Fic74
20.245
skokaniG Lipany KomenskéhoMochňák Adam, Piskurová Laura, Kišeľová Mária, Hendrichovský Matúš72
21.138
MatiXMasarykovo G PříborFilip Jiřík, Vojtěch Dořičák, Richard Rožnovský, Helena Dostálová72
22.92
ŠiToToSG Praha J. KepleraŠimon Rada, Antonín Felix, Tobiáš Pařízek, Samuel Šmíd70
23.21
Slovenská poštaG KE AlejováTomáš Orolín, Deborah Bertová, Lea Jantošovičová, Alexandra Bálintová67
24.120
SekunďáciG NR PárovskáTuan Nguyen, Tomas Valky, Patrik Petovsky, Hugo Hrivnak67
25.7
TI LEPŠÍ!Wichterlovo G Ostrava ČROskar Martiňák, Ondřej Trojek, Lukáš Výtisk, Beáta Gelnarová66
26.308
LienkyG Prievidza Matice slovenskejLenka Puškášová, Roman Kupec, Andrej Ďurdina, David Rexa61
27.20
Pomalý Internet nestíha!G KE AlejováTeodor Sepeši, Radoslav Jochman, Tadeáš Cáp, Lukáš Behun58
28.164
VyvoleníG Čelákovice J.A. KomenskéhoJarmila Fialová, Filip Dunebier, Daniel Buriánek, Štěpán Fišer56
29.122
JaščurkyG NR PárovskáVivien Ballayová, Peťko Fronc, Nina Ábelová, Lucia Valentová55
30.234
Sekunda AG Nymburk KomenskéhoMichal Döme, Daniel Mrázek, Jiří Šantavý, František Vlasák52
31.218
MaximGJH BA NovohradskáBodnár Maxim, Nandraský Erik, Chreno Jakub, Uhlík Martin48
32.235
Sekunda B 1G Nymburk KomenskéhoLucie Vaněčková, Michaela Marková, Sára Hušnerová, Kristýna Černá45
33.137
My a DaveMasarykovo G PříborAgáta Vahalová, David Mrózek, Romana Vřesňáková, Helena Mrózková42
34.307
PlchyG Prievidza Matice slovenskejViera Glevitzká, Adam Benjamín Plšek, Matej Antalík, Matej Melchiory42
35.309
LíškyG Prievidza Matice slovenskejMichal Líška, Martin Lukáč, Martin Čáp, Erik Gubov41
36.190
hvězdyG ŠternberkSvětnický František, Metlík Štěpán, Mentlíková Denisa, Kameníčková Adéla39
37.150
QuatroG Praha J. KepleraNikoleta, Emily, Bára, Amálie37
38.332
R4G PP KukučínovaKatarína Mišurdová, Ema Bujňáková, Ivana Mlynárová, Marianna Glevaňáková36
39.220
LauraGJH BA NovohradskáKačmárová Laura, Tekulová Emma, Jajcayová Gréta Lea, Klimentová Ema35
40.123
KtoSiMiskuVydla beTenSiJuAjVydl abeG NR PárovskáMiškov Patrik, Suláni Martin, Jašo Patrik, Matúšková Natália34
41.121
JeBalkaidský bojovníciG NR PárovskáMarijan Crnkovič ( ͡° ͜ʖ ͡°), Adam Orlica ( ͡° ͜ʖ ͡°), Oliver Bona ( ͡° ͜ʖ ͡°), Timon Matiaska ( ͡° ͜ʖ ͡°)32
42.40
UnicornsG F.G.Lorcu BA HronskáKatarína Palusková, Ksenija Djordjevič, Barbora Azórová, Gabriela Michálková31
43.212
PegateamG Praha VoděradskáAneta Sedláková, Anna Cabicarová, Andrea Vaňková, Tereza Lavrinčíková31
44.283
PytagorovciG PP KukučínovaKakalejčík Samuel, Jakub Ján Ferenčák, Katarína Závacká, Natália Králová29
45.238
Sekunda B 4G Nymburk KomenskéhoAdéla Dudková, Aneta Večerková, Veronika Žmolilová, Dana Hůlová28
46.269
EkoSekunda1EKO G Multimediálních studií PoděbradyHamannová Anna, Svatá Alexandra, Denisa Barello, Zíchová Sára28
47.237
Sekunda B 3G Nymburk KomenskéhoKarel Toman, Filip Kábrt, Dominik Najman, Ondřej Danzer28
48.191
hvězdičkyG ŠternberkDoležal Matyáš, Heroldová Nicole, Kvapil David, Krejčířová Kristýna28
49.119
#UnCoUnTaBlEG NR PárovskáMatúš Adamík, Filip Balko, Martin Kopček, Adam Polyák27
50.49
Sekunda ASŠ NR SlančíkovejMarián Šmatlák, Sebastián Kóša, Tomáš Kiss, Dárius Jančo24
51.50
Babkine vložkySŠ NR SlančíkovejLenka Križanová, Alena Lenďáková, Dalibor Jung, Samuel Hornáček24
52.306
BorciG Prievidza Matice slovenskejFilip Bakoš, Jakub Hudec, Juraj Kaňuch, Rastislav Majdák24
53.270
EkoSekunda2EKO G Multimediálních studií PoděbradyBělohlávek Adam, Radim Němeček, Matoušková Rosalie, Juláková Marie20
54.239
Sekunda B 5G Nymburk KomenskéhoJakub Formánek, Matouš Litera, Aleš Prokop, Matěj Kryštof13


Kategória Tercia

Por.IDŠtátNázovŠkolaSúťažiaciBody
1.115
MišiG Praha J. KepleraViktor Fukala, Jakub Petr, Filip Hůlek, Magdalena Mišinová507
2.134
ZoukelníciG Plzeň Mikulášské nám.Viktorie Valdmanová, Eliška Pirnosová, Adam Blažek, Ondřej Baštař275
3.116
Keplerovy KalkulačkyG Praha J. KepleraMatěj Dvořák, Šimon Brecher, Jan Adámek, Benjamin Verner243
4.139
xxxMasarykovo G PříborMarek Štefaník, Ludmila Hrušková, Veronika Krčmáriková, Adéla Feixová219
5.195
ŠupáciG Sokolov HusitskáSimona Krušinková, Adam Bauer, Filip Tříska, Kryštof Novák180
6.24
SilveráciG KE AlejováMichal Kolcun, Martin Nemjo, Michaela Rusnáková, Matúš Farkaš154
7.222
Peri Important Vomaranče Oukej Vans Egen Vins It Ól End Bits Evryvan End Aur Ingliš Iz EmejzingGJH BA NovohradskáVaško Radovan, Gurová Terézia, Bartek Filip, Vozár Vladimír136
8.331
ŠpMNDaG BA SkalickáMiroslav Cibula, Tomáš Šimek, Lukáš Obermajer, Daniel Belan129
9.8
GERONIMO!Wichterlovo G Ostrava ČRJiří Močkoř, Vojtěch David, Jan Lukovský, Ondřej Szymik123
10.26
AnanásyG KE AlejováErik Sedlák, Lenka Hake, Jakub Farbula, Dominika Nguyen114
11.180
Tukábel 2.0G Ústí nad Labem, JatečníVít Vohryzka, Matouš Moc, František Šípal, Šimon Russ106
12.181
LEGENDÁRNÍG Ústí nad Labem, JatečníSára Loosová, Pavel Ebermann, Jakub Bílý, Anna Kimlová105
13.184
ŠťastkoviaPiar. G TN PalackéhoMaláňová Katarína, Kováčová Gréta, Kleman Michal, Kuchťák Anton92
14.240
Tercie B 1G Nymburk KomenskéhoTomáš Válek, Antonín Dadák, Adam Kubát, Jan Pavlíček91
15.201
PB 1G Praha PostupickáPřerovský David, Hauptmann Erik, Hloušková Tereza, Křenková Kateřina89
16.284
Literatúra a teológia nie sú vedyG PP KukučínovaŠtefan Slavkovský, Martin Ďurás, Oliver suchý, Gabriel Ščurka86
17.124
SarumanG NR PárovskáFilip Lednár, Matúš Dobiáš, Nina Hlavačková, Nicol Gáliková85
18.205
PA 1G Praha PostupickáNedvědová Kateřina, Kubatová Anna, Kabela Marek, Popek Cyril84
19.196
PiškotiG Sokolov HusitskáLukáš Pazour, Tomáš Pazour, Petra Kulatá, Standa Kafara81
20.25
Ja neviem ušG KE AlejováMatúš Pavlík, Hana Šándorová, Boris Daňko, Branko Gomolčák81
21.206
PA 2G Praha PostupickáKundrát Dominik, Stanke Petr, Ficek Jaromír, Melzer Ondřej79
22.203
PB 3G Praha PostupickáPejša Dominik, Smetana Tadeáš, Jaworski Roman, Švéda Jan78
23.140
3.141592sařiG Plzeň Mikulášské nám.Tomáš Lávička, Hynek Housar, Dominik Farhan, Adam Kobes77
24.27
Ružové konvalinkyG KE AlejováMartin Polyácsko, Filip Tumidalský, Dávid Erdody, Roman Janták76
25.9
WACWichterlovo G Ostrava ČRVojtěch Mohelník, Lukáš Čechaček, Vojtěch Moric, Klára Glabazňová72
26.41
Gaussove puškyG F.G.Lorcu BA HronskáLujza Laudová, Alexander Terkovič, Ema Podhorná, Patrícia Pastirčáková67
27.126
ŠmolkoviaG NR PárovskáRichard Bódi, Andrej Majtas, Lucia Lahučká, Natália Pipíšková66
28.171
KutlankyG V. Šmejkala Ústí nad LabemNatálie Kutheilová, Štěpánka Lanková, Josef Mašek, Michal Vodvářka66
29.223
《★Pyrát tatranskí ☆彡GJH BA NovohradskáPernišová Alexandra, Vaneková Viola, Trajlinková Tereza, Rajský Adam64
30.226
ŠNÚROČKAGJH BA NovohradskáŠtefaničková Daniela, Hamidová Barbora, Ležovičová Tereza, Barčík Tobiáš63
31.225
onjeBallströmGJH BA NovohradskáMatSin7, Ondrej Maslen, Bui Mario, Name Of Anonym61
32.165
DUDLÍCIG Čelákovice J.A. KomenskéhoJakub Veselý, Ondřej Čech, Vojtěch Větrovec, Jakub Janda53
33.224
ChlorofilGJH BA NovohradskáStepanovičová Laura, Lachová Emma, Čurillová Lucia, Kolníková Miroslava52
34.193
FAKHG ŠternberkStach Filip, Janošík Adam, Bergerová Klaudie, Sládek Jan46
35.192
DÍRYG ŠternberkLetochová Karolína, Šmídová Tereza, Pospíšilová Helena, Skyva Pavel44
36.107
MendláčataMendelovo G OpavaRobin Grussman, Kateřina Válková, Johan Paul, Klára Majdaniczová44
37.315
IgelitentníG M.Kukučína RevúcaPoprocká Natália, Frandel David, Hutka Dominik, Krištof Igor43
38.125
Dream TeamG NR PárovskáLukáš Ševčík, Lenka Zelinková, Zuzana Trepáčová, Laura Antolová40
39.204
PB 4G Praha PostupickáSkuhra Radek, Vyčítalová Anna, Syrovátková Štěpánka, Aminová Natalya40
40.202
PB 2G Praha PostupickáPánek Adam, Klubarski Robin, Pham Khann, Zavadil Jindřich39
41.241
Tercie B 2G Nymburk KomenskéhoVojtěch Pustý, Martin Laš, Zuzana Šaldová, Samuel Tomčík38
42.128
Tím ChaosG NR Párovská Barbora Bezáková, Laura Nemčičová, Kristína Kutnarová, Natália Bányiová37
43.127
Dva žirafa z TatraG NR PárovskáDominik Nagy, Jakub Karaka, Adam Balala, Naďa Esterková20
44.316
24HPDOG M.Kukučína RevúcaFázik Lukáš, Palaš Filip, Grenda Vít, Mázik Stano17
45.51
VýhercoviaSŠ NR SlančíkovejAlex Švec, Denis Ambruš, Filipko Zahradníček, Danco Pekarovič16
46.52
Muller RisoSŠ NR SlančíkovejAlexandra Bútorová, Lucia Bobošová, Martina Budayová, Alexandra Sachsová13


Kategória Kvarta

Por.IDŠtátNázovŠkolaSúťažiaciBody
1.227
TeLKAGJH BA NovohradskáKrajčoviechová Lucia, Strišovská Terézia, Demková Karin, Géciová Alexandra330
2.230
4 a pol ovceGJH BA NovohradskáSládek Tomáš, Meszároš Adam, Ohrablo Andrej, Adamčík Daniel328
3.323
gypyG P.Coubertina PiešťanyTomáš Lukáč, Jakub Jobus, Denis Horil, Samuel Banas258
4.314
Pravdova ŠľachtaŠpMNDaG BA SkalickáJakub Pravda, Miroslav Macko, Michal Horanský, Alex Chudíc222
5.133
4 knedlíkyG NR PárovskáLyžičiar Martin, Barát Krištof, Bolcskei Matej, Černák Timotej199
6.29
kvarta 2G KE AlejováStanislav Jochman, Samuel Benko, Martin Muller, Juraj Moudrý190
7.10
EINSTEINIWichterlovo G Ostrava ČREduard Csölle, Ondřej Čech, Lukáš Fryč, Ondřej Klus186
8.182
Farur crewG Ústí nad Labem, JatečníJan Koudelka, Michal Vaňura, Marek Heide, Kateřina Otáhalová181
9.28
MrožG KE AlejováAdam Szamosi, Nicolas Karička, Andrej Pankuch, Martin Bertko169
10.285
GPUK KVARTAG PP KukučínovaRóbert Pomietlo, Jakub Pavličko, Karolína Juráčková, Samuel Sopko160
11.129
Dúhové TEfáG NR PárovskáKluvancová Hana, Rampašeková Svetlana, Saková Lucia, Matejková Tatiana143
12.101
Znajneprekryšta lizovávateľnejš ievajúci tetraethylenpen taminoakrylonit rilglycidolGAV Levice MierováMedzihradský Richard, Balega Martin, Maľová Jana, Čatai Samuel141
13.172
Název neuvedenG V. Šmejkala Ústí nad LabemHoang Ngoc Hung, Do Hung, Mikulášek Prokop, Veselá Klára138
14.19
Tí ešte lepší od najlepšíchG NZ M.R.ŠtefánikaTereza Drahošová, Kristián Haris, Lucia Makaiová, Tatiana Ondrejková130
15.158
xXx_IVČRN-1337_ xXxG Praha VoděradskáDaniel Skopec, Veronika Jarrahová, Jan Majerníček, Jan Provazník125
16.131
Nehorázne bolestiG NR PárovskáŠabík Samuel, Čentéš Richard, Putz Samuel, Zahradníček Michal123
17.197
KvartušeG Sokolov HusitskáMarie Rozmušová, Jakub Rustler, Šimon Pošta, Michal Srba122
18.108
Veverky na lyžíchMendelovo G OpavaOndřej Dehner, Martina Kozlová, Jana Hromadová, Adéla Kavalová114
19.208
SAG Praha PostupickáZdobinská Tereza, Vojtěchová Berenika, Trunec Štěpán, Vonášek Michal110
20.31
ČabajkaG KE AlejováMatej Bálint, Martin Čorovčák, Alena Chylová, Michal Stupar110
21.102
101 dalmatíncovGAV Levice MierováKowalczuková Dorota, Gunárová Gabriella, Brzová Vladimíra, Ambrošová Annamária106
22.30
KJMJG KE AlejováJakub Gembický, Jakub Vojčík, Martin Kozák, Juraj Roman106
23.130
peroxidové blondínkyG NR PárovskáHolková Michaela, Fábiková Tereza, Patúcová Melisa, Strenková Katarína106
24.302
VincoSŠ BA BachovaBenjamín Kucej, Matúš Posluch, Peter Debnár, Ján Mikla105
25.80
Pro Alfa Allstar TeamG Plzeň Mikulášské nám.Martin Hubata, Petra Plachá, Daniela Holubová, Vojtěch Pšenák95
26.141
2ein4stein m8G Plzeň Mikulášské nám.Matěj Ranš, Petr Jícha, Markéta Vojtěchová, Eliška Toncarová91
27.132
Si-ToG NR PárovskáLahučký Nicolas, Zeleňák Rastislav, Ferenczi Filip, Stupka František90
28.173
Random teamG V. Šmejkala Ústí nad LabemSzaffnerová Sára, Reichelová Alena, Stehlík Filip, Vogelová Eva87
29.229
BIG JOHNNYGJH BA NovohradskáKováčik Jakub, Vagner Marcel, Horváth Ondrej, Paulík Andrej82
30.54
Kvarta BSŠ NR SlančíkovejKristián Vašíček, Alex Krcho, Kristína Adamčíková, Tereza Chuťková80
31.243
Kvarta A 2G Nymburk KomenskéhoChristian Hep, Lukáš Jančík, Tomáš Trnečka, Vítek Veselý73
32.174
MAFIJeG V. Šmejkala Ústí nad LabemŠutka Josef, Galtseva Alina, Matějka Filip, Vaverka Michal70
33.194
POKRG ŠternberkPimerová Kristina, Orságová Alena, Opichalová Kateřina, Juránek Richard68
34.244
Kvarta BG Nymburk KomenskéhoOndřej Techlovský, Michal Tomschik, Jonathan Tobias Williams, Tereza Skořepová68
35.135
Dětský HněvG Plzeň Mikulášské nám.Jakub Pěč, Lubor Klíma, Tomáš Holeček, Josef Karas65
36.318
MiesičiG M.Kukučína RevúcaMičko Adam, Kunštár Adrián, Hrbál Michal, Šmídt Slavko62
37.103
PÍla s.r.oGAV Levice MierováDrozdík Marek, Majzlík Adam, Kosorín Peter, Zigo Jakub55
38.42
Nač sa pýtašG F.G.Lorcu BA HronskáBartók Juraj, Filipovičová Linda, Harmaniak Adam, Nagyová Jana54
39.105
Lepší ako PÍla s.r.o.GAV Levice MierováVarga Dušan, Czúdor Matúš, Haulíková Soňa, Labovská Andrea52
40.231
Električková traťGJH BA NovohradskáJakub Malý, Toma Filip, Illáš Matej51
41.228
KajanveGJH BA NovohradskáPálková Veronika, Vrtiaková Anna, Ťažká Katarína, Cingelová Alexandra47
42.207
SBG Praha PostupickáBenda Tomáš, Bularga Kryštof, Kučera Ondřej, Tilhon Vojtěch45
43.53
Kinder MafiaSŠ NR SlančíkovejJakub Horinka, Lenka Horváthová, Teodor Turek, Adam Petráš40
44.242
Kvarta A 1G Nymburk KomenskéhoDominik Filip, Alex Müller, František Procházka, Michal Zoubek40
45.317
GympláčkyG M.Kukučína RevúcaIstóková Zuzana, Frandelová Terézia, Genigová Zuzana, Balcová Adriana28
46.104
dream team of global elitesGAV Levice MierováŠvec Miroslav, Žilkay Dominik, Paukovič Martin27