Výsledky


Vzorové riešenia úloh 

Vyber krajinu:

Poznámka: Tímy, ktoré súťažili v anglickom jazyku, sú zaradené podľa krajiny svojej školy.

Všetky kategórie
Kategória 7
Kategória 8
Kategória 9
Kategória Sekunda
Kategória Tercia
Kategória Kvarta

Všetky kategórie (cs)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 350
Borci na konci Kvarta Mendelovo G, Opava 528
2. 185
Stará huť Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 250
3. 12
Victory Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 231
4. 20
Tři a půl mravence v Antarktidě Tercia G Voděradská, Praha - Strašnice 228
5. 196
Smažky Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 208
6. 247
Kvarta Katolické G, Třebíč 207
7. 168
Gymtri 9 Kvarta G Komenského, Třinec 201
8. 195
Šikulíni Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 194
9. 14
Okurkový dortík Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 175
10. 24
29A Kvarta G Voděradská, Praha - Strašnice 172
11. 3
Matematické Mašinky Kvarta G a SOŠZE, Vyškov 168
12. 11
Emerald green team Kvarta G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 155
13. 194
Bobříci Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 149
14. 190
Prostě ti lepší Tercia Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 125
15. 166
Einsteinové Sekunda G Komenského, Třinec 117
16. 23
Farmářky a Zita Kvarta G Voděradská, Praha - Strašnice 112
17. 246
Tercia Katolické G, Třebíč 111
18. 186
Le žemle Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 96
19. 10
Mažikuti Tercia G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 93
20. 21
Vykukující pytlach Tercia G Voděradská, Praha - Strašnice 90
21. 189
Bojoví pštrosi Tercia Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 87
22. 351
Hopíci a zlato Kvarta Mendelovo G, Opava 85
23. 255
Řízečkova Crew :* 8 G a SOŠE, Sedlčany 80
24. 245
3,141592653589793238462643383279502884197169399375… Sekunda Katolické G, Třebíč 78
25. 197
ŠkRr Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 76
26. 199
Anaa Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 75
27. 347
HANOI PHO Sekunda Mendelovo G, Opava 73
28. 198
Omega Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 72
29. 25
Pí-tým Kvarta G Voděradská, Praha - Strašnice 72
30. 2
Banánová Korny tičynka Tercia G a SOŠZE, Vyškov 72
31. 208
Švihováci 1 9 ZŠ a MŠ, Švihov 70
32. 13
Vokotero Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 68
33. 22
TCMAT Tercia G Voděradská, Praha - Strašnice 68
34. 170
Milada 8 8 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice 67
35. 167
3+nec=Třinec Tercia G Komenského, Třinec 67
36. 205
Švihováci 4 8 ZŠ a MŠ, Švihov 66
37. 1
РОССИЙСКАЯ СЕМЬЯ 2SA Sekunda G a SOŠZE, Vyškov 65
38. 349
U5415MYD3571NY Tercia Mendelovo G, Opava 63
39. 188
No Name Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 61
40. 19
DB4 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 56
41. 348
Žanety Sekunda Mendelovo G, Opava 54
42. 192
Pelzl Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 53
43. 253
8 G a SOŠE, Sedlčany 51
44. 9
Vaškovci♥( ͡° ͜ʖ ͡°) Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 51
45. 313
Math Force 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 48
46. 174
9 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 46
47. 310
Natus Vincere 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 45
48. 235
8 ZŠ Komenského, Dačice 44
49. 312
ABL TEAM 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 43
50. 220
Trojúhelníky 9 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 41
51. 15
Růžová rajčata Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 40
52. 187
Memelordi Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 39
53. 252
Najdeme vám Kontejner s.r.o. 8 G a SOŠE, Sedlčany 38
54. 254
legendárnítýmjohnyhomafinavyrážívstřícmatematickém… 8 G a SOŠE, Sedlčany 38
55. 236
9 ZŠ Komenského, Dačice 37
56. 8
Vaškovci #VajíčkováOmeleta Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 34
57. 301
???1 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 34
58. 193
Konipas Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 31
59. 202
Švihováci 7 7 ZŠ a MŠ, Švihov 31
60. 191
Čmoudi Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 30
61. 18
DB3 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 30
62. 169
Milada 7 7 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice 28
63. 307
Pudlýkova rodinka 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 28
64. 300
Prostě matikáři 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 25
65. 204
Švihováci 5 8 ZŠ a MŠ, Švihov 25
66. 17
DB2 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 21
67. 309
Krtkova torta 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 21
68. 172
8.A je suprčupr 8 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 21
69. 203
Švihováci 6 7 ZŠ a MŠ, Švihov 20
70. 308
Růžový hvězdičky 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 19
71. 206
Profíci 9 ZŠ a MŠ, Švihov 18
72. 16
DB1 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 18
73. 303
Cvanga tým 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 16
74. 217
Čtyřivjednom 8 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 16
75. 216
Ospalci 7 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 16
76. 221
Loupáci 9 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 16
77. 207
Švihováci 2 9 ZŠ a MŠ, Švihov 16
78. 219
Veverky 9 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 15
79. 311
Quadrifoglio Verde 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 15
80. 304
Krysáci 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 15
81. 306
Ticholovec 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 13
82. 173
8 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 13
83. 218
Smečka 8 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 13
84. 214
Kočky 7 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 13
85. 305
Flamingo team 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 12
86. 234
7 ZŠ Komenského, Dačice 12
87. 215
Psi 7 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 12
88. 201
Švihováci 8 7 ZŠ a MŠ, Švihov 6
89. 302
Epsilon 6 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 3
90. 171
NEJLEPSEJSI LIDICKY 7 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 3

Kategória 7 (cs)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 301
???1 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 34
2. 202
Švihováci 7 7 ZŠ a MŠ, Švihov 31
3. 169
Milada 7 7 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice 28
4. 300
Prostě matikáři 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 25
5. 203
Švihováci 6 7 ZŠ a MŠ, Švihov 20
6. 216
Ospalci 7 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 16
7. 214
Kočky 7 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 13
8. 234
7 ZŠ Komenského, Dačice 12
9. 215
Psi 7 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 12
10. 201
Švihováci 8 7 ZŠ a MŠ, Švihov 6
11. 171
NEJLEPSEJSI LIDICKY 7 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 3

Kategória 8 (cs)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 255
Řízečkova Crew :* 8 G a SOŠE, Sedlčany 80
2. 170
Milada 8 8 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice 67
3. 205
Švihováci 4 8 ZŠ a MŠ, Švihov 66
4. 253
8 G a SOŠE, Sedlčany 51
5. 235
8 ZŠ Komenského, Dačice 44
6. 252
Najdeme vám Kontejner s.r.o. 8 G a SOŠE, Sedlčany 38
7. 254
legendárnítýmjohnyhomafinavyrážívstřícmatematickém… 8 G a SOŠE, Sedlčany 38
8. 204
Švihováci 5 8 ZŠ a MŠ, Švihov 25
9. 172
8.A je suprčupr 8 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 21
10. 303
Cvanga tým 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 16
11. 217
Čtyřivjednom 8 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 16
12. 304
Krysáci 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 15
13. 306
Ticholovec 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 13
14. 173
8 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 13
15. 218
Smečka 8 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 13
16. 305
Flamingo team 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 12
17. 302
Epsilon 6 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 3

Kategória 9 (cs)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 208
Švihováci 1 9 ZŠ a MŠ, Švihov 70
2. 313
Math Force 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 48
3. 174
9 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 46
4. 310
Natus Vincere 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 45
5. 312
ABL TEAM 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 43
6. 220
Trojúhelníky 9 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 41
7. 236
9 ZŠ Komenského, Dačice 37
8. 307
Pudlýkova rodinka 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 28
9. 309
Krtkova torta 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 21
10. 308
Růžový hvězdičky 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 19
11. 206
Profíci 9 ZŠ a MŠ, Švihov 18
12. 221
Loupáci 9 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 16
13. 207
Švihováci 2 9 ZŠ a MŠ, Švihov 16
14. 219
Veverky 9 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 15
15. 311
Quadrifoglio Verde 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 15

Kategória Sekunda (cs)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 185
Stará huť Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 250
2. 12
Victory Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 231
3. 14
Okurkový dortík Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 175
4. 166
Einsteinové Sekunda G Komenského, Třinec 117
5. 186
Le žemle Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 96
6. 245
3,141592653589793238462643383279502884197169399375… Sekunda Katolické G, Třebíč 78
7. 347
HANOI PHO Sekunda Mendelovo G, Opava 73
8. 13
Vokotero Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 68
9. 1
РОССИЙСКАЯ СЕМЬЯ 2SA Sekunda G a SOŠZE, Vyškov 65
10. 188
No Name Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 61
11. 19
DB4 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 56
12. 348
Žanety Sekunda Mendelovo G, Opava 54
13. 9
Vaškovci♥( ͡° ͜ʖ ͡°) Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 51
14. 15
Růžová rajčata Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 40
15. 187
Memelordi Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 39
16. 8
Vaškovci #VajíčkováOmeleta Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 34
17. 18
DB3 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 30
18. 17
DB2 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 21
19. 16
DB1 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 18

Kategória Tercia (cs)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 20
Tři a půl mravence v Antarktidě Tercia G Voděradská, Praha - Strašnice 228
2. 190
Prostě ti lepší Tercia Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 125
3. 246
Tercia Katolické G, Třebíč 111
4. 10
Mažikuti Tercia G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 93
5. 21
Vykukující pytlach Tercia G Voděradská, Praha - Strašnice 90
6. 189
Bojoví pštrosi Tercia Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 87
7. 2
Banánová Korny tičynka Tercia G a SOŠZE, Vyškov 72
8. 22
TCMAT Tercia G Voděradská, Praha - Strašnice 68
9. 167
3+nec=Třinec Tercia G Komenského, Třinec 67
10. 349
U5415MYD3571NY Tercia Mendelovo G, Opava 63

Kategória Kvarta (cs)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 350
Borci na konci Kvarta Mendelovo G, Opava 528
2. 196
Smažky Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 208
3. 247
Kvarta Katolické G, Třebíč 207
4. 168
Gymtri 9 Kvarta G Komenského, Třinec 201
5. 195
Šikulíni Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 194
6. 24
29A Kvarta G Voděradská, Praha - Strašnice 172
7. 3
Matematické Mašinky Kvarta G a SOŠZE, Vyškov 168
8. 11
Emerald green team Kvarta G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 155
9. 194
Bobříci Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 149
10. 23
Farmářky a Zita Kvarta G Voděradská, Praha - Strašnice 112
11. 351
Hopíci a zlato Kvarta Mendelovo G, Opava 85
12. 197
ŠkRr Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 76
13. 199
Anaa Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 75
14. 198
Omega Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 72
15. 25
Pí-tým Kvarta G Voděradská, Praha - Strašnice 72
16. 192
Pelzl Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 53
17. 193
Konipas Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 31
18. 191
Čmoudi Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 30