Výsledky


Vzorové riešenia úloh 

Vyber krajinu:

Poznámka: Tímy, ktoré súťažili v anglickom jazyku, sú zaradené podľa krajiny svojej školy.

Všetky kategórie
Kategória 7
Kategória 8
Kategória 9
Kategória Sekunda
Kategória Tercia
Kategória Kvarta

Všetky kategórie (sk)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 50
Gaváci Kvarta G A. Vrábla, Levice 322
2. 296
Timko má vŕtačku Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 296
3. 326
Reďkovka Kvarta G Párovská, Nitra 291
4. 127
GREEN TURTLES Kvarta G Alejová, Košice 260
5. 386
Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín 240
6. 145
ICIGOL 8 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves 213
7. 291
FUMA Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 205
8. 123
Tri mušketierky a d'Artagnan Kvarta G Alejová, Košice 193
9. 365
KALKULAČKY 9 ZŠ A. Kmeťa, Levice 180
10. 110
Tím KUPOU 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice 172
11. 115
KrVoRiOn Sekunda G Alejová, Košice 172
12. 118
BOBER Gang Sekunda G Alejová, Košice 171
13. 146
4 halušky 9 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves 168
14. 342
Chibyčki 8 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 168
15. 125
Prefíkané líšky Kvarta G Alejová, Košice 158
16. 297
Team Čateja Milaxa Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 157
17. 294
Trecia Tercia Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 154
18. 136
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 148
19. 129
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 145
20. 143
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 144
21. 325
Ine Latte (3/5 MerriDžejn) Kvarta G Párovská, Nitra 138
22. 359
Rýchli a zbesilí 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 130
23. 283
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 129
24. 26
die woodys 9 SZŠ Dneperská, Košice 124
25. 404
kamošY Kvarta G V. B. Nedožerského, Prievidza 121
26. 362
B-band 9 ZŠ Beluša 119
27. 135
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 111
28. 366
FÍHA 7 CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov 110
29. 327
Rakeťáci Kvarta G Párovská, Nitra 108
30. 152
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 106
31. 285
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 99
32. 265
No one Kvarta G Angely Merici, Trnava 96
33. 324
Hankini kumpáni Kvarta G Párovská, Nitra 96
34. 56
9 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 95
35. 182
Škulkovia™ 9 ZŠ s MŠ Š. Moysesa, Žiar nad Hronom 93
36. 57
9 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 93
37. 292
Krtkova torta Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 92
38. 132
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 91
39. 121
KONGRATZ Tercia G Alejová, Košice 91
40. 151
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 88
41. 387
Budzogáne Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín 88
42. 368
*** 9 CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov 88
43. 402
tercia1 Tercia G V. B. Nedožerského, Prievidza 87
44. 288
Cypriánove kone Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 85
45. 383
Spartaaa Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín 85
46. 142
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 85
47. 161
XO_gang Sekunda G Kukučínova, Poprad 83
48. 140
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 83
49. 273
Pakistan Boyz Tercia G Karola Štúra, Modra 82
50. 320
Smajlíci OwO Tercia G Párovská, Nitra 82
51. 116
VeKaMaMa Sekunda G Alejová, Košice 82
52. 124
BALLOON TEAM Kvarta G Alejová, Košice 82
53. 155
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 81
54. 323
DR. ÖËTKËR Tercia G Párovská, Nitra 81
55. 40
Matematická strela 9 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 81
56. 274
Rýchla Rota Kvarta G Karola Štúra, Modra 81
57. 119
001101100011101 Tercia G Alejová, Košice 80
58. 138
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 80
59. 39
8 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 79
60. 212
ôsmaci 8 ZŠ Na Hôrke, Nitra 77
61. 7
Hej Kvarta G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 77
62. 328
Je nám to jedno Kvarta G Párovská, Nitra 74
63. 287
Bezzubky Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 73
64. 53
8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 73
65. 284
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 73
66. 319
DREAM TEAM Tercia G Párovská, Nitra 73
67. 289
GxA=M+Č-A Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 72
68. 165
tj baník hôrka vs fk veľká lomnica 8:0 Kvarta G Kukučínova, Poprad 72
69. 164
胜利者 Kvarta G Kukučínova, Poprad 71
70. 154
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 70
71. 126
ŠIŠKY Kvarta G Alejová, Košice 69
72. 318
White squad Sekunda G Párovská, Nitra 67
73. 314
Kiptáčky Sekunda G Párovská, Nitra 67
74. 128
YELLOW TURTLES Kvarta G Alejová, Košice 66
75. 316
0000 Sekunda G Párovská, Nitra 65
76. 408
HOMO SAPIENSOVIA Tercia G Golianova, Nitra 65
77. 102
Tím 9 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 65
78. 266
Everyone Kvarta G Angely Merici, Trnava 64
79. 94
Intelektuáli a Adam 9 ZŠ Dostojevského, Poprad 63
80. 406
Dukátové buchtičky Sekunda G Golianova, Nitra 63
81. 137
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 63
82. 364
lepší gumkáči 9 ZŠ A. Kmeťa, Levice 63
83. 248
Rajčianska A 9 ZŠ Rajčianska, Bratislava 62
84. 256
7 ZŠ s MŠ Školská, Lokca 61
85. 293
Gam(č)a Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 60
86. 258
No name Sekunda G Angely Merici, Trnava 58
87. 158
158 - 8.G 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava 57
88. 261
Amigos Tercia G Angely Merici, Trnava 55
89. 35
chalektro hodonín Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra 55
90. 376
joukkue3 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 54
91. 6
#WE HATE SCHOOL Tercia G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 54
92. 384
Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín 53
93. 290
GaMcAgAnG Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 52
94. 42
8 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 52
95. 45
Diamantový záchod Sekunda G A. Vrábla, Levice 52
96. 272
Tercia G Karola Štúra, Modra 51
97. 133
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 51
98. 100
numerus 8 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 51
99. 93
Legendy 8 ZŠ Dostojevského, Poprad 50
100. 157
157 - 8.G 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava 50
101. 225
Deviataci 9 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 49
102. 286
sekdab Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 49
103. 295
DOBBY Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 49
104. 321
Krtkův dort Tercia G Párovská, Nitra 47
105. 317
IQ 49 Sekunda G Párovská, Nitra 47
106. 183
Chocholúšikovia 8 ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš 46
107. 322
Žlté Stíhačky Tercia G Párovská, Nitra 46
108. 91
Dilongáči 9 9 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 46
109. 250
Rajčianska C 9 ZŠ Rajčianska, Bratislava 45
110. 282
MAŤO 9 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava 44
111. 5
Mind blowing Tercia G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 43
112. 269
xXpu55y_killerz_420Xx Sekunda G Karola Štúra, Modra 43
113. 134
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 43
114. 262
Čmeláci Tercia G Angely Merici, Trnava 42
115. 117
TEAM 4 Sekunda G Alejová, Košice 42
116. 398
sekunda2 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 42
117. 41
7 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 41
118. 181
Pachoľci 9 ZŠ Dudova, Bratislava 41
119. 267
Delta IV heavy Sekunda G Karola Štúra, Modra 41
120. 299
Ružové papučky 8 SZŠ Starozagorská, Košice 41
121. 162
Naštvaná Pšenica Tercia G Kukučínova, Poprad 40
122. 184
9 ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš 40
123. 48
FAAA Tercia G A. Vrábla, Levice 39
124. 141
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 39
125. 375
joukkue2 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 39
126. 412
Hurvínkovci Sekunda G Golianova, Nitra 38
127. 144
žraloci 7 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves 38
128. 279
Flegmathici 7 ZŠ s MŠ Za kasárňou, Bratislava 38
129. 315
Black squad Sekunda G Párovská, Nitra 37
130. 44
9 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 37
131. 397
sekunda1 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 37
132. 213
deviataci 9 ZŠ Na Hôrke, Nitra 36
133. 101
Účastíci 9 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 36
134. 380
8 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 35
135. 89
Dilongáči 8 Matej 8 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 35
136. 270
Kalkulačky Sekunda G Karola Štúra, Modra 35
137. 112
Deti 8 ZŠ Bernolákova 16, Košice 35
138. 403
tercia2 Tercia G V. B. Nedožerského, Prievidza 34
139. 367
Hrdí hasiči +1 8 CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov 34
140. 382
Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín 34
141. 156
Jejsarkovia 7 SZŠ Bajkalská, Bratislava 34
142. 385
Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín 34
143. 281
Matikári 8 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava 33
144. 4
Krtkova torta Sekunda G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 32
145. 139
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 32
146. 149
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 31
147. 130
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 31
148. 249
Rajčianska B 9 ZŠ Rajčianska, Bratislava 30
149. 264
Dáždnik for ever Tercia G Angely Merici, Trnava 30
150. 358
Krásky a šikulko 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 30
151. 97
Rýchli skokani 7 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 30
152. 113
Ježkovia 8 ZŠ Bernolákova 16, Košice 30
153. 114
Biela Perla 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice 30
154. 47
Petelín Tercia G A. Vrábla, Levice 30
155. 175
sciences of big bang 7 ZŠ Dudova, Bratislava 30
156. 147
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 29
157. 222
Einsteini 7 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 29
158. 407
Sympaťáci Sekunda G Golianova, Nitra 29
159. 280
ŽIGI 7 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava 29
160. 210
Novaško 2 9 ZŠ Angyalova, Kremnica 29
161. 111
Tím Adam a spol 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice 29
162. 179
Vaše Frajerky 7 ZŠ Dudova, Bratislava 28
163. 260
Scrapy-doo Sekunda G Angely Merici, Trnava 28
164. 400
sekunda 4 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 28
165. 223
Nezávislí Muži 8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 27
166. 268
4 Sekunda G Karola Štúra, Modra 27
167. 263
Stužky Tercia G Angely Merici, Trnava 27
168. 259
Team 2 Sekunda G Angely Merici, Trnava 26
169. 409
Tie úžasné! Tercia G Golianova, Nitra 26
170. 150
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 25
171. 381
ANX 9 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 25
172. 49
Bobeš Kočrút Tercia G A. Vrábla, Levice 25
173. 131
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 24
174. 209
Novaško 1 9 ZŠ Angyalova, Kremnica 24
175. 122
@riska_je_na_insta Tercia G Alejová, Košice 23
176. 55
8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 23
177. 32
Zlatý rytiery zo Slančíkovej Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra 23
178. 153
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 22
179. 275
Myro Kvarta G Karola Štúra, Modra 22
180. 355
Sédmá bé 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 22
181. 88
Dilongáči 7 7 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 22
182. 357
Neviniatka 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 22
183. 163
Ursa Major Tercia G Kukučínova, Poprad 21
184. 180
Ci boaci 9 ZŠ Dudova, Bratislava 21
185. 34
Einsteinkovia z Afganistanu Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra 21
186. 43
8 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 21
187. 395
MatExperti 8.C 8 SŠ, Nitrianske Pravno 20
188. 176
neporaziteľné quatro 7 ZŠ Dudova, Bratislava 20
189. 393
SUB2PEW 8 SŠ, Nitrianske Pravno 19
190. 378
Žabky 7 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 19
191. 98
#1 Victory Royale 7 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 19
192. 354
Tuniaci 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 19
193. 99
KALEDATI 8 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 19
194. 178
MAT 7 ZŠ Dudova, Bratislava 18
195. 224
Wýtäsi 8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 18
196. 92
??? 8 ZŠ Dostojevského, Poprad 18
197. 95
Dygaľoozky s.r.o. 9 ZŠ Dostojevského, Poprad 18
198. 394
Gazdinky 8 SŠ, Nitrianske Pravno 16
199. 148
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 16
200. 257
9 ZŠ s MŠ Školská, Lokca 16
201. 54
8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 16
202. 392
Matematické hlavy :) 7 SŠ, Nitrianske Pravno 15
203. 96
Pytagorove deti 9 ZŠ Dostojevského, Poprad 15
204. 361
Kvarteto 7 ZŠ Beluša 15
205. 90
Dilongáči 8 Sára 8 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 15
206. 33
Dedukácia Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra 15
207. 31
sekunda b Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra 15
208. 46
Mamkine ponožky Sekunda G A. Vrábla, Levice 14
209. 37
7 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 13
210. 30
Sáčky z Billy Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra 13
211. 276
rasťo Kvarta G Karola Štúra, Modra 12
212. 38
8 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 12
213. 356
Posledná záchrana 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 12
214. 159
Atlantis 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava 12
215. 52
Násobky 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 10
216. 298
SLEK 7 SZŠ Starozagorská, Košice 10
217. 211
Novaško 3 8 ZŠ Angyalova, Kremnica 9
218. 391
Braveniso fuuuuha 7 SŠ, Nitrianske Pravno 9
219. 399
sekunda 3 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 9
220. 51
Gaváci 3 Kvarta G A. Vrábla, Levice 9
221. 401
sekunda 5 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 7
222. 271
Ctiborovci Tercia G Karola Štúra, Modra 6
223. 374
joukkue1 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 6
224. 379
7 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 6
225. 29
9 SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom 3
226. 177
Krasavičky 7 ZŠ Dudova, Bratislava 3

Kategória 7 (sk)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 110
Tím KUPOU 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice 172
2. 366
FÍHA 7 CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov 110
3. 256
7 ZŠ s MŠ Školská, Lokca 61
4. 41
7 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 41
5. 144
žraloci 7 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves 38
6. 279
Flegmathici 7 ZŠ s MŠ Za kasárňou, Bratislava 38
7. 156
Jejsarkovia 7 SZŠ Bajkalská, Bratislava 34
8. 149
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 31
9. 97
Rýchli skokani 7 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 30
10. 175
sciences of big bang 7 ZŠ Dudova, Bratislava 30
11. 147
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 29
12. 222
Einsteini 7 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 29
13. 280
ŽIGI 7 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava 29
14. 111
Tím Adam a spol 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice 29
15. 179
Vaše Frajerky 7 ZŠ Dudova, Bratislava 28
16. 150
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 25
17. 355
Sédmá bé 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 22
18. 88
Dilongáči 7 7 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 22
19. 176
neporaziteľné quatro 7 ZŠ Dudova, Bratislava 20
20. 378
Žabky 7 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 19
21. 98
#1 Victory Royale 7 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 19
22. 354
Tuniaci 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 19
23. 178
MAT 7 ZŠ Dudova, Bratislava 18
24. 148
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 16
25. 392
Matematické hlavy :) 7 SŠ, Nitrianske Pravno 15
26. 361
Kvarteto 7 ZŠ Beluša 15
27. 37
7 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 13
28. 52
Násobky 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 10
29. 298
SLEK 7 SZŠ Starozagorská, Košice 10
30. 391
Braveniso fuuuuha 7 SŠ, Nitrianske Pravno 9
31. 374
joukkue1 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 6
32. 379
7 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 6
33. 177
Krasavičky 7 ZŠ Dudova, Bratislava 3

Kategória 8 (sk)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 145
ICIGOL 8 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves 213
2. 342
Chibyčki 8 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 168
3. 152
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 106
4. 151
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 88
5. 155
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 81
6. 39
8 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 79
7. 212
ôsmaci 8 ZŠ Na Hôrke, Nitra 77
8. 53
8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 73
9. 154
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 70
10. 158
158 - 8.G 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava 57
11. 42
8 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 52
12. 100
numerus 8 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 51
13. 93
Legendy 8 ZŠ Dostojevského, Poprad 50
14. 157
157 - 8.G 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava 50
15. 183
Chocholúšikovia 8 ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš 46
16. 299
Ružové papučky 8 SZŠ Starozagorská, Košice 41
17. 375
joukkue2 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 39
18. 380
8 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 35
19. 89
Dilongáči 8 Matej 8 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 35
20. 112
Deti 8 ZŠ Bernolákova 16, Košice 35
21. 367
Hrdí hasiči +1 8 CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov 34
22. 281
Matikári 8 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava 33
23. 113
Ježkovia 8 ZŠ Bernolákova 16, Košice 30
24. 223
Nezávislí Muži 8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 27
25. 55
8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 23
26. 153
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 22
27. 357
Neviniatka 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 22
28. 43
8 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 21
29. 395
MatExperti 8.C 8 SŠ, Nitrianske Pravno 20
30. 393
SUB2PEW 8 SŠ, Nitrianske Pravno 19
31. 99
KALEDATI 8 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 19
32. 224
Wýtäsi 8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 18
33. 92
??? 8 ZŠ Dostojevského, Poprad 18
34. 394
Gazdinky 8 SŠ, Nitrianske Pravno 16
35. 54
8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 16
36. 90
Dilongáči 8 Sára 8 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 15
37. 38
8 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 12
38. 356
Posledná záchrana 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 12
39. 159
Atlantis 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava 12
40. 211
Novaško 3 8 ZŠ Angyalova, Kremnica 9

Kategória 9 (sk)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 365
KALKULAČKY 9 ZŠ A. Kmeťa, Levice 180
2. 146
4 halušky 9 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves 168
3. 359
Rýchli a zbesilí 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 130
4. 26
die woodys 9 SZŠ Dneperská, Košice 124
5. 362
B-band 9 ZŠ Beluša 119
6. 56
9 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 95
7. 182
Škulkovia™ 9 ZŠ s MŠ Š. Moysesa, Žiar nad Hronom 93
8. 57
9 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 93
9. 368
*** 9 CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov 88
10. 40
Matematická strela 9 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 81
11. 102
Tím 9 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 65
12. 94
Intelektuáli a Adam 9 ZŠ Dostojevského, Poprad 63
13. 364
lepší gumkáči 9 ZŠ A. Kmeťa, Levice 63
14. 248
Rajčianska A 9 ZŠ Rajčianska, Bratislava 62
15. 376
joukkue3 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 54
16. 225
Deviataci 9 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 49
17. 91
Dilongáči 9 9 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 46
18. 250
Rajčianska C 9 ZŠ Rajčianska, Bratislava 45
19. 282
MAŤO 9 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava 44
20. 181
Pachoľci 9 ZŠ Dudova, Bratislava 41
21. 184
9 ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš 40
22. 44
9 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 37
23. 213
deviataci 9 ZŠ Na Hôrke, Nitra 36
24. 101
Účastíci 9 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 36
25. 249
Rajčianska B 9 ZŠ Rajčianska, Bratislava 30
26. 358
Krásky a šikulko 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 30
27. 114
Biela Perla 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice 30
28. 210
Novaško 2 9 ZŠ Angyalova, Kremnica 29
29. 381
ANX 9 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 25
30. 209
Novaško 1 9 ZŠ Angyalova, Kremnica 24
31. 180
Ci boaci 9 ZŠ Dudova, Bratislava 21
32. 95
Dygaľoozky s.r.o. 9 ZŠ Dostojevského, Poprad 18
33. 257
9 ZŠ s MŠ Školská, Lokca 16
34. 96
Pytagorove deti 9 ZŠ Dostojevského, Poprad 15
35. 29
9 SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom 3

Kategória Sekunda (sk)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 115
KrVoRiOn Sekunda G Alejová, Košice 172
2. 118
BOBER Gang Sekunda G Alejová, Košice 171
3. 129
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 145
4. 283
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 129
5. 285
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 99
6. 132
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 91
7. 288
Cypriánove kone Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 85
8. 383
Spartaaa Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín 85
9. 161
XO_gang Sekunda G Kukučínova, Poprad 83
10. 116
VeKaMaMa Sekunda G Alejová, Košice 82
11. 287
Bezzubky Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 73
12. 284
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 73
13. 289
GxA=M+Č-A Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 72
14. 318
White squad Sekunda G Párovská, Nitra 67
15. 314
Kiptáčky Sekunda G Párovská, Nitra 67
16. 316
0000 Sekunda G Párovská, Nitra 65
17. 406
Dukátové buchtičky Sekunda G Golianova, Nitra 63
18. 258
No name Sekunda G Angely Merici, Trnava 58
19. 290
GaMcAgAnG Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 52
20. 45
Diamantový záchod Sekunda G A. Vrábla, Levice 52
21. 133
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 51
22. 286
sekdab Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 49
23. 317
IQ 49 Sekunda G Párovská, Nitra 47
24. 269
xXpu55y_killerz_420Xx Sekunda G Karola Štúra, Modra 43
25. 117
TEAM 4 Sekunda G Alejová, Košice 42
26. 398
sekunda2 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 42
27. 267
Delta IV heavy Sekunda G Karola Štúra, Modra 41
28. 412
Hurvínkovci Sekunda G Golianova, Nitra 38
29. 315
Black squad Sekunda G Párovská, Nitra 37
30. 397
sekunda1 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 37
31. 270
Kalkulačky Sekunda G Karola Štúra, Modra 35
32. 382
Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín 34
33. 4
Krtkova torta Sekunda G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 32
34. 130
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 31
35. 407
Sympaťáci Sekunda G Golianova, Nitra 29
36. 260
Scrapy-doo Sekunda G Angely Merici, Trnava 28
37. 400
sekunda 4 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 28
38. 268
4 Sekunda G Karola Štúra, Modra 27
39. 259
Team 2 Sekunda G Angely Merici, Trnava 26
40. 131
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 24
41. 31
sekunda b Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra 15
42. 46
Mamkine ponožky Sekunda G A. Vrábla, Levice 14
43. 30
Sáčky z Billy Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra 13
44. 399
sekunda 3 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 9
45. 401
sekunda 5 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 7

Kategória Tercia (sk)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 291
FUMA Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 205
2. 294
Trecia Tercia Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 154
3. 136
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 148
4. 135
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 111
5. 292
Krtkova torta Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 92
6. 121
KONGRATZ Tercia G Alejová, Košice 91
7. 402
tercia1 Tercia G V. B. Nedožerského, Prievidza 87
8. 273
Pakistan Boyz Tercia G Karola Štúra, Modra 82
9. 320
Smajlíci OwO Tercia G Párovská, Nitra 82
10. 323
DR. ÖËTKËR Tercia G Párovská, Nitra 81
11. 119
001101100011101 Tercia G Alejová, Košice 80
12. 138
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 80
13. 319
DREAM TEAM Tercia G Párovská, Nitra 73
14. 408
HOMO SAPIENSOVIA Tercia G Golianova, Nitra 65
15. 137
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 63
16. 293
Gam(č)a Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 60
17. 261
Amigos Tercia G Angely Merici, Trnava 55
18. 6
#WE HATE SCHOOL Tercia G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 54
19. 384
Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín 53
20. 272
Tercia G Karola Štúra, Modra 51
21. 295
DOBBY Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 49
22. 321
Krtkův dort Tercia G Párovská, Nitra 47
23. 322
Žlté Stíhačky Tercia G Párovská, Nitra 46
24. 5
Mind blowing Tercia G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 43
25. 134
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 43
26. 262
Čmeláci Tercia G Angely Merici, Trnava 42
27. 162
Naštvaná Pšenica Tercia G Kukučínova, Poprad 40
28. 48
FAAA Tercia G A. Vrábla, Levice 39
29. 403
tercia2 Tercia G V. B. Nedožerského, Prievidza 34
30. 385
Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín 34
31. 264
Dáždnik for ever Tercia G Angely Merici, Trnava 30
32. 47
Petelín Tercia G A. Vrábla, Levice 30
33. 263
Stužky Tercia G Angely Merici, Trnava 27
34. 409
Tie úžasné! Tercia G Golianova, Nitra 26
35. 49
Bobeš Kočrút Tercia G A. Vrábla, Levice 25
36. 122
@riska_je_na_insta Tercia G Alejová, Košice 23
37. 32
Zlatý rytiery zo Slančíkovej Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra 23
38. 163
Ursa Major Tercia G Kukučínova, Poprad 21
39. 33
Dedukácia Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra 15
40. 271
Ctiborovci Tercia G Karola Štúra, Modra 6

Kategória Kvarta (sk)

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 50
Gaváci Kvarta G A. Vrábla, Levice 322
2. 296
Timko má vŕtačku Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 296
3. 326
Reďkovka Kvarta G Párovská, Nitra 291
4. 127
GREEN TURTLES Kvarta G Alejová, Košice 260
5. 386
Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín 240
6. 123
Tri mušketierky a d'Artagnan Kvarta G Alejová, Košice 193
7. 125
Prefíkané líšky Kvarta G Alejová, Košice 158
8. 297
Team Čateja Milaxa Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 157
9. 143
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 144
10. 325
Ine Latte (3/5 MerriDžejn) Kvarta G Párovská, Nitra 138
11. 404
kamošY Kvarta G V. B. Nedožerského, Prievidza 121
12. 327
Rakeťáci Kvarta G Párovská, Nitra 108
13. 265
No one Kvarta G Angely Merici, Trnava 96
14. 324
Hankini kumpáni Kvarta G Párovská, Nitra 96
15. 387
Budzogáne Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín 88
16. 142
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 85
17. 140
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 83
18. 124
BALLOON TEAM Kvarta G Alejová, Košice 82
19. 274
Rýchla Rota Kvarta G Karola Štúra, Modra 81
20. 7
Hej Kvarta G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 77
21. 328
Je nám to jedno Kvarta G Párovská, Nitra 74
22. 165
tj baník hôrka vs fk veľká lomnica 8:0 Kvarta G Kukučínova, Poprad 72
23. 164
胜利者 Kvarta G Kukučínova, Poprad 71
24. 126
ŠIŠKY Kvarta G Alejová, Košice 69
25. 128
YELLOW TURTLES Kvarta G Alejová, Košice 66
26. 266
Everyone Kvarta G Angely Merici, Trnava 64
27. 35
chalektro hodonín Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra 55
28. 141
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 39
29. 139
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 32
30. 275
Myro Kvarta G Karola Štúra, Modra 22
31. 34
Einsteinkovia z Afganistanu Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra 21
32. 276
rasťo Kvarta G Karola Štúra, Modra 12
33. 51
Gaváci 3 Kvarta G A. Vrábla, Levice 9