Results


Model solutions 

Pick a country:

Note: Teams that competed in the English language, are classified according to the country of their school

All categories
Category Year 7
Category Year 8
Category Year 9
Category Year 7 (grammar school)
Category Year 8 (grammar school)
Category Year 9 (grammar school)

All categories (sk)

# ID Lang. Name Category School Points
1. 90
Zabudli sme Year 9 (grammar school) G Alejová, Košice 178
2. 229
B16 na druhú Year 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice 105
3. 88
Bifľoši Year 8 (grammar school) G Alejová, Košice 75
4. 291
Year 8 (grammar school) G sv. Františka z Assisi, Žilina 75
5. 91
POLnaPOL ŠTVORKA Year 9 (grammar school) G Alejová, Košice 72
6. 86
4 Year 8 (grammar school) G Alejová, Košice 67
7. 236
Rýchlik z Bratislavy do Košíc nestojí v Leviciach Year 8 (grammar school) G A. Vrábla, Levice 62
8. 70
Golden MaRS Year 7 (grammar school) G J. A. Raymana, Prešov 61
9. 226
TASR Year 9 (grammar school) G Párovská, Nitra 59
10. 64
Pomenovaný tím č.64 Year 8 ZŠ s MŠ Zuberec 58
11. 284
TIE ŠIKOVNÉ Year 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 58
12. 167
Year 7 ZŠ s MŠ Hriňová 57
13. 311
Year 9 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 55
14. 85
Ružové ovečky Year 7 (grammar school) G Alejová, Košice 54
15. 254
FANT4STIC Year 8 (grammar school) G Angely Merici, Trnava 52
16. 320
GyPy Kvarta Year 9 (grammar school) G P. de Coubertina, Piešťany 52
17. 169
Year 8 ZŠ s MŠ Hriňová 51
18. 62
Year 9 ZŠ Pri Podlužianke, Levice 49
19. 329
Year 7 ZŠ s MŠ Hriňová 49
20. 297
Meno_tímu Year 9 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 48
21. 382
Zadajte názov tímu Year 7 G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 48
22. 332
červený ruksak Year 9 ZŠ s MŠ Hriňová 45
23. 381
HVAM Year 7 G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 44
24. 244
Jablko Year 9 (grammar school) G Dubnica n/V. 43
25. 353
super tím z PGJBTN 353. Year 7 (grammar school) Piar. G J. Braneckého, Trenčín 42
26. 98
Matematickí πráti Year 8 (grammar school) G J. A. Raymana, Prešov 42
27. 84
Hlavný uzáver plynu Year 7 (grammar school) G Alejová, Košice 41
28. 256
69_kinder mafia weed bros on crack_420 Year 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 40
29. 4
kvarteto Year 9 ZŠ Beluša 40
30. 82
Teplé rožky Year 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 40
31. 152
Pomenovaný tím č. 123 Year 9 ZŠ Karpatská, Žilina 40
32. 111
Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 39
33. 247
3,14-Ráti Year 9 ZŠ Saratovská, Levice 39
34. 153
Year 9 ZŠ Bystré 38
35. 296
ventilátor Year 8 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 38
36. 326
Zeusový potomkovia Year 9 ZŠ Svrčinovec 38
37. 15
Pomenovaný tím číslo 15 Year 8 SZŠ Dneperská, Košice 37
38. 227
the players Year 9 (grammar school) G Párovská, Nitra 36
39. 101
Pomenovaný tím č. 101 Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 36
40. 37
NYNJA TURTĽES Year 9 (grammar school) G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 36
41. 379
mi Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 35
42. 388
Year 9 (grammar school) G A. Vrábla, Levice 34
43. 295
Year 8 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 34
44. 196
Drím tím Year 9 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 34
45. 31
Pečivový Gang Year 7 ZŠ Rajčianska, Bratislava 33
46. 32
73_own_team Year 8 ZŠ Rajčianska, Bratislava 33
47. 184
3 emká a jeden formuláč Year 9 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 33
48. 118
kukrica hrášok fazuľa a teta zuzuľa Year 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 32
49. 224
Year 7 ZŠ Kúpeľná, Prešov 32
50. 228
DOTO Year 9 (grammar school) G Párovská, Nitra 32
51. 164
Názov tímu č.164 Year 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 31
52. 280
NEVYRIEŠENÁ ROVNICA Year 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 31
53. 350
Year 8 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 31
54. 191
suuret aivot Year 8 CSŠ Štefánikova, Piešťany 30
55. 308
CodeGirls Year 8 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 30
56. 112
Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 30
57. 331
Kyslíkaté deriváty Year 9 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 30
58. 87
Neviem Year 8 (grammar school) G Alejová, Košice 29
59. 234
BORCI Z GOLIANKA Year 9 (grammar school) G Golianova, Nitra 29
60. 56
guličky s mliekom Year 8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 29
61. 262
E Year 9 (grammar school) G Párovská, Nitra 29
62. 252
Nekonečno na druhú Year 8 (grammar school) G Angely Merici, Trnava 28
63. 255
EJOM Year 9 (grammar school) G Angely Merici, Trnava 28
64. 170
Pisoň Šuleková Rojíková Fitala Beraxová Žilková Year 8 ZŠ s MŠ Hriňová 28
65. 266
A Year 8 (grammar school) G Párovská, Nitra 28
66. 76
Nepomenovaný tím č. 76 Year 9 ZŠ Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves 28
67. 306
Ružové Jahody Year 8 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 28
68. 96
Year 8 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 28
69. 282
ORBITKY Year 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 28
70. 354
Year 8 (grammar school) Piar. G J. Braneckého, Trenčín 28
71. 193
Matejov tím Year 9 CSŠ Štefánikova, Piešťany 27
72. 260
Brutálny Banán Year 8 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 27
73. 265
pɹɐɥ os dɐus oʇ pǝǝu ʇ ̗upıp noʎ 'sıs ɟɟo doԀ Year 8 (grammar school) G P. de Coubertina, Piešťany 26
74. 166
Chňavovci Year 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 26
75. 333
SLAJ stars Year 7 ZŠ s MŠ Nitrica 26
76. 114
60 korún stojí tuk Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 26
77. 310
Year 9 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 26
78. 352
Sme slabé ako popradský čaj Year 8 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 26
79. 110
Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 25
80. 293
NoName Year 7 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 25
81. 309
Year 8 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 25
82. 117
Princezničky Year 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 25
83. 188
Year 9 SZŠ Starozagorská, Košice 25
84. 281
Eleven Year 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 25
85. 292
Pyrañjas Year 9 (grammar school) G sv. Františka z Assisi, Žilina 25
86. 192
Year 8 CSŠ Štefánikova, Piešťany 25
87. 355
Year 9 (grammar school) Piar. G J. Braneckého, Trenčín 24
88. 302
Year 9 ZŠ Kukučínova, Detva 24
89. 83
Just Dance Year 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 23
90. 161
Hatatitla Year 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 23
91. 75
yes Year 7 ZŠ Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves 23
92. 338
Year 7 ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 23
93. 178
M4T3M4T1K4 Year 9 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 23
94. 380
Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 22
95. 190
ZZGJ Year 7 CSŠ Štefánikova, Piešťany 22
96. 194
Králi matX-u Year 7 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 22
97. 53
Zlatý tým Year 9 ZŠ Zlatá, Rožňava 22
98. 195
Š.L.M.T. 195 Year 7 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 22
99. 44
Year 8 ZŠ Michaľany 22
100. 230
Year 7 (grammar school) G Golianova, Nitra 22
101. 156
najlepší matematikári Year 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 22
102. 57
MAT PROS Year 8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 22
103. 144
Year 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 22
104. 119
Year 9 ZŠ s MŠ Lipovce 21
105. 383
Couch Potatoes Year 7 G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 21
106. 115
Big Cox Year 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 21
107. 89
Spice Girls Year 8 (grammar school) G Alejová, Košice 21
108. 454
Year 9 ZŠ Spišský Štvrtok 21
109. 81
Absolútne netuším Year 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 21
110. 67
Year 8 ZŠ s MŠ Udiča 20
111. 304
Year 7 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 20
112. 298
Year 9 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 20
113. 225
IQ 57 Year 9 (grammar school) G Párovská, Nitra 20
114. 307
Year 8 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 20
115. 339
Year 7 ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 20
116. 235
Tri Tvorivé Tvory Year 9 ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava 20
117. 351
Year 8 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 19
118. 107
VALE tím Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 19
119. 237
Year 8 (grammar school) G A. Vrábla, Levice 19
120. 68
4 mudrci Year 9 ZŠ s MŠ Udiča 19
121. 177
Fantastic four Year 9 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 19
122. 109
mužní muži Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 19
123. 97
Year 8 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 19
124. 94
Year 7 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 19
125. 279
BVJV Year 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 19
126. 30
Year 7 ZŠ Michaľany 18
127. 29
Year 7 ZŠ Michaľany 18
128. 455
Year 8 (grammar school) Piar. G J. Braneckého, Trenčín 18
129. 283
KRISTÍNA A DOMINIKA V AKCII Year 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 18
130. 290
Klub_Matematických_Logikov Year 7 (grammar school) G sv. Františka z Assisi, Žilina 17
131. 63
Year 7 ZŠ Školská, Poltár 17
132. 65
Chlapci zo 7.A Year 7 ZŠ s MŠ Udiča 17
133. 303
Loptoši Year 8 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 17
134. 240
Year 7 ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava 17
135. 103
Superteam Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 17
136. 42
Year 8 ZŠ Komenského, Svit 16
137. 239
AnTiSe Year 7 (grammar school) G Alejová, Košice 16
138. 33
Calculator®Defilers™ Year 8 ZŠ Rajčianska, Bratislava 16
139. 102
Náš tím Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 16
140. 261
LV426 Year 8 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 16
141. 278
#POMARANČE# Year 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 16
142. 264
Year 7 (grammar school) G P. de Coubertina, Piešťany 16
143. 212
Tím Alfa-Omega Year 7 ZŠ Ul. pionierov, Rožňava 16
144. 163
9.A Year 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 16
145. 66
Námesačníci Year 8 ZŠ s MŠ Udiča 16
146. 182
Nepomenovateľní Year 7 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 15
147. 138
Year 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 15
148. 246
LELO Year 8 ZŠ Saratovská, Levice 15
149. 301
1ZŠ Detva Year 9 ZŠ Kukučínova, Detva 15
150. 288
My a Boris Year 9 ZŠ M. Lechkého, Košice 15
151. 305
Year 7 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 14
152. 257
KиB Year 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 14
153. 47
Year 8 ZŠ s MŠ Sl. uč. tovarišstva, V. Rovné 14
154. 411
Year 8 ZŠ M. Lechkého, Košice 14
155. 248
king&queens Year 7 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 13
156. 136
Year 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 13
157. 43
Year 8 ZŠ Michaľany 13
158. 95
Year 7 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 13
159. 285
Suchari Year 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 13
160. 349
Year 9 ZŠ Hliník n/Hronom 13
161. 378
Year 9 ZŠ s MŠ Hriňová 13
162. 108
Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 13
163. 330
Druhá odmocnina na druhú Year 8 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 13
164. 71
ĽAMPKA Year 9 (grammar school) G J. A. Raymana, Prešov 13
165. 140
Year 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 13
166. 116
Year 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 13
167. 78
Baby zo 7. E Year 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 13
168. 300
BaNaDaTi Year 9 ZŠ Kukučínova, Detva 13
169. 258
Madrid Saint Germain Year 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 13
170. 165
Year 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 13
171. 253
cubeheadi Year 8 (grammar school) G Angely Merici, Trnava 13
172. 198
Year 9 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 12
173. 185
Year 9 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 12
174. 154
Year 9 ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava 12
175. 286
zslechkeho Year 7 ZŠ M. Lechkého, Košice 12
176. 197
Posledný boli Year 9 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 12
177. 39
Year 9 ZŠ Grundschule, Medzev 12
178. 80
Malinčatá Year 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 10
179. 337
Year 7 ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 10
180. 159
Balkóniky Year 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 10
181. 48
Year 9 ZŠ s MŠ Sl. uč. tovarišstva, V. Rovné 10
182. 250
Matikáči Year 7 ZŠ s MŠ J. D. Matejovie, L. Hrádok 10
183. 232
Kolesový traktor č. 232 Year 7 (grammar school) G Golianova, Nitra 10
184. 142
Year 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 10
185. 74
Year 9 ZŠ Spišský Štvrtok 9
186. 58
Year 8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 9
187. 137
Year 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 9
188. 263
Year 7 (grammar school) G P. de Coubertina, Piešťany 9
189. 299
tím č.299 Year 8 ZŠ Kukučínova, Detva 9
190. 105
Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 9
191. 259
noob team Year 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 9
192. 231
No Year 7 (grammar school) G Golianova, Nitra 9
193. 176
Year 8 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 9
194. 233
bongola Year 7 (grammar school) G Golianova, Nitra 9
195. 106
Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 9
196. 174
Year 7 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 9
197. 168
Year 7 ZŠ s MŠ Hriňová 9
198. 55
Year 8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 9
199. 183
Year 7 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 9
200. 249
Squad of Gamers Year 7 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 9
201. 72
Avengers Year 8 ZŠ Spišský Štvrtok 9
202. 189
Year 7 CSŠ Štefánikova, Piešťany 9
203. 155
7A Year 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
204. 277
DEVOČKY Year 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 6
205. 162
Lejko Plejko Year 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
206. 38
FC Parky Year 9 ZŠ Grundschule, Medzev 6
207. 143
Year 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 6
208. 49
Year 9 ZŠ s MŠ Sl. uč. tovarišstva, V. Rovné 6
209. 208
Sedmokrásky Year 7 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 6
210. 3
Belušský expres Year 8 ZŠ Beluša 6
211. 160
Year 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
212. 141
Year 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 6
213. 157
Silná štvorka Year 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
214. 79
Janko Króner Year 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 6
215. 139
Year 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 3
216. 113
Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 3
217. 175
Year 7 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 3
218. 77
Chalani zo 7. E Year 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 3
219. 1
Year 7 ZŠ Beluša 3
220. 158
Hokejisti Year 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 3
221. 104
šprťáci(šprts) Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 3
222. 287
MEJK Year 8 ZŠ M. Lechkého, Košice 3

Category Year 7 (sk)

# ID Lang. Name Category School Points
1. 167
Year 7 ZŠ s MŠ Hriňová 57
2. 329
Year 7 ZŠ s MŠ Hriňová 49
3. 382
Zadajte názov tímu Year 7 G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 48
4. 381
HVAM Year 7 G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 44
5. 256
69_kinder mafia weed bros on crack_420 Year 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 40
6. 101
Pomenovaný tím č. 101 Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 36
7. 31
Pečivový Gang Year 7 ZŠ Rajčianska, Bratislava 33
8. 224
Year 7 ZŠ Kúpeľná, Prešov 32
9. 280
NEVYRIEŠENÁ ROVNICA Year 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 31
10. 333
SLAJ stars Year 7 ZŠ s MŠ Nitrica 26
11. 75
yes Year 7 ZŠ Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves 23
12. 338
Year 7 ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 23
13. 190
ZZGJ Year 7 CSŠ Štefánikova, Piešťany 22
14. 194
Králi matX-u Year 7 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 22
15. 195
Š.L.M.T. 195 Year 7 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 22
16. 156
najlepší matematikári Year 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 22
17. 383
Couch Potatoes Year 7 G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 21
18. 339
Year 7 ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 20
19. 107
VALE tím Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 19
20. 94
Year 7 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 19
21. 279
BVJV Year 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 19
22. 30
Year 7 ZŠ Michaľany 18
23. 29
Year 7 ZŠ Michaľany 18
24. 63
Year 7 ZŠ Školská, Poltár 17
25. 65
Chlapci zo 7.A Year 7 ZŠ s MŠ Udiča 17
26. 240
Year 7 ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava 17
27. 103
Superteam Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 17
28. 102
Náš tím Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 16
29. 278
#POMARANČE# Year 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 16
30. 212
Tím Alfa-Omega Year 7 ZŠ Ul. pionierov, Rožňava 16
31. 182
Nepomenovateľní Year 7 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 15
32. 138
Year 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 15
33. 257
KиB Year 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 14
34. 248
king&queens Year 7 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 13
35. 136
Year 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 13
36. 95
Year 7 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 13
37. 108
Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 13
38. 78
Baby zo 7. E Year 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 13
39. 258
Madrid Saint Germain Year 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 13
40. 286
zslechkeho Year 7 ZŠ M. Lechkého, Košice 12
41. 337
Year 7 ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 10
42. 250
Matikáči Year 7 ZŠ s MŠ J. D. Matejovie, L. Hrádok 10
43. 137
Year 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 9
44. 105
Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 9
45. 259
noob team Year 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 9
46. 106
Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 9
47. 174
Year 7 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 9
48. 168
Year 7 ZŠ s MŠ Hriňová 9
49. 183
Year 7 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 9
50. 249
Squad of Gamers Year 7 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 9
51. 189
Year 7 CSŠ Štefánikova, Piešťany 9
52. 155
7A Year 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
53. 277
DEVOČKY Year 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 6
54. 208
Sedmokrásky Year 7 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 6
55. 157
Silná štvorka Year 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
56. 139
Year 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 3
57. 175
Year 7 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 3
58. 77
Chalani zo 7. E Year 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 3
59. 1
Year 7 ZŠ Beluša 3
60. 158
Hokejisti Year 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 3
61. 104
šprťáci(šprts) Year 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 3

Category Year 8 (sk)

# ID Lang. Name Category School Points
1. 64
Pomenovaný tím č.64 Year 8 ZŠ s MŠ Zuberec 58
2. 169
Year 8 ZŠ s MŠ Hriňová 51
3. 111
Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 39
4. 15
Pomenovaný tím číslo 15 Year 8 SZŠ Dneperská, Košice 37
5. 379
mi Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 35
6. 32
73_own_team Year 8 ZŠ Rajčianska, Bratislava 33
7. 191
suuret aivot Year 8 CSŠ Štefánikova, Piešťany 30
8. 112
Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 30
9. 56
guličky s mliekom Year 8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 29
10. 170
Pisoň Šuleková Rojíková Fitala Beraxová Žilková Year 8 ZŠ s MŠ Hriňová 28
11. 96
Year 8 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 28
12. 282
ORBITKY Year 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 28
13. 260
Brutálny Banán Year 8 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 27
14. 114
60 korún stojí tuk Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 26
15. 110
Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 25
16. 281
Eleven Year 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 25
17. 192
Year 8 CSŠ Štefánikova, Piešťany 25
18. 161
Hatatitla Year 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 23
19. 380
Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 22
20. 44
Year 8 ZŠ Michaľany 22
21. 57
MAT PROS Year 8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 22
22. 144
Year 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 22
23. 67
Year 8 ZŠ s MŠ Udiča 20
24. 109
mužní muži Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 19
25. 97
Year 8 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 19
26. 283
KRISTÍNA A DOMINIKA V AKCII Year 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 18
27. 303
Loptoši Year 8 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 17
28. 42
Year 8 ZŠ Komenského, Svit 16
29. 33
Calculator®Defilers™ Year 8 ZŠ Rajčianska, Bratislava 16
30. 261
LV426 Year 8 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 16
31. 66
Námesačníci Year 8 ZŠ s MŠ Udiča 16
32. 246
LELO Year 8 ZŠ Saratovská, Levice 15
33. 47
Year 8 ZŠ s MŠ Sl. uč. tovarišstva, V. Rovné 14
34. 411
Year 8 ZŠ M. Lechkého, Košice 14
35. 43
Year 8 ZŠ Michaľany 13
36. 330
Druhá odmocnina na druhú Year 8 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 13
37. 140
Year 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 13
38. 80
Malinčatá Year 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 10
39. 159
Balkóniky Year 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 10
40. 142
Year 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 10
41. 58
Year 8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 9
42. 299
tím č.299 Year 8 ZŠ Kukučínova, Detva 9
43. 176
Year 8 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 9
44. 55
Year 8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 9
45. 72
Avengers Year 8 ZŠ Spišský Štvrtok 9
46. 162
Lejko Plejko Year 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
47. 143
Year 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 6
48. 3
Belušský expres Year 8 ZŠ Beluša 6
49. 160
Year 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
50. 141
Year 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 6
51. 79
Janko Króner Year 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 6
52. 113
Year 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 3
53. 287
MEJK Year 8 ZŠ M. Lechkého, Košice 3

Category Year 9 (sk)

# ID Lang. Name Category School Points
1. 229
B16 na druhú Year 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice 105
2. 284
TIE ŠIKOVNÉ Year 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 58
3. 62
Year 9 ZŠ Pri Podlužianke, Levice 49
4. 332
červený ruksak Year 9 ZŠ s MŠ Hriňová 45
5. 4
kvarteto Year 9 ZŠ Beluša 40
6. 82
Teplé rožky Year 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 40
7. 152
Pomenovaný tím č. 123 Year 9 ZŠ Karpatská, Žilina 40
8. 247
3,14-Ráti Year 9 ZŠ Saratovská, Levice 39
9. 153
Year 9 ZŠ Bystré 38
10. 326
Zeusový potomkovia Year 9 ZŠ Svrčinovec 38
11. 196
Drím tím Year 9 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 34
12. 184
3 emká a jeden formuláč Year 9 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 33
13. 118
kukrica hrášok fazuľa a teta zuzuľa Year 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 32
14. 164
Názov tímu č.164 Year 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 31
15. 331
Kyslíkaté deriváty Year 9 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 30
16. 76
Nepomenovaný tím č. 76 Year 9 ZŠ Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves 28
17. 193
Matejov tím Year 9 CSŠ Štefánikova, Piešťany 27
18. 166
Chňavovci Year 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 26
19. 117
Princezničky Year 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 25
20. 188
Year 9 SZŠ Starozagorská, Košice 25
21. 302
Year 9 ZŠ Kukučínova, Detva 24
22. 83
Just Dance Year 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 23
23. 178
M4T3M4T1K4 Year 9 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 23
24. 53
Zlatý tým Year 9 ZŠ Zlatá, Rožňava 22
25. 119
Year 9 ZŠ s MŠ Lipovce 21
26. 115
Big Cox Year 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 21
27. 454
Year 9 ZŠ Spišský Štvrtok 21
28. 81
Absolútne netuším Year 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 21
29. 235
Tri Tvorivé Tvory Year 9 ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava 20
30. 68
4 mudrci Year 9 ZŠ s MŠ Udiča 19
31. 177
Fantastic four Year 9 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 19
32. 163
9.A Year 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 16
33. 301
1ZŠ Detva Year 9 ZŠ Kukučínova, Detva 15
34. 288
My a Boris Year 9 ZŠ M. Lechkého, Košice 15
35. 285
Suchari Year 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 13
36. 349
Year 9 ZŠ Hliník n/Hronom 13
37. 378
Year 9 ZŠ s MŠ Hriňová 13
38. 116
Year 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 13
39. 300
BaNaDaTi Year 9 ZŠ Kukučínova, Detva 13
40. 165
Year 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 13
41. 198
Year 9 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 12
42. 185
Year 9 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 12
43. 154
Year 9 ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava 12
44. 197
Posledný boli Year 9 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 12
45. 39
Year 9 ZŠ Grundschule, Medzev 12
46. 48
Year 9 ZŠ s MŠ Sl. uč. tovarišstva, V. Rovné 10
47. 74
Year 9 ZŠ Spišský Štvrtok 9
48. 38
FC Parky Year 9 ZŠ Grundschule, Medzev 6
49. 49
Year 9 ZŠ s MŠ Sl. uč. tovarišstva, V. Rovné 6

Category Year 7 (grammar school) (sk)

# ID Lang. Name Category School Points
1. 70
Golden MaRS Year 7 (grammar school) G J. A. Raymana, Prešov 61
2. 85
Ružové ovečky Year 7 (grammar school) G Alejová, Košice 54
3. 353
super tím z PGJBTN 353. Year 7 (grammar school) Piar. G J. Braneckého, Trenčín 42
4. 84
Hlavný uzáver plynu Year 7 (grammar school) G Alejová, Košice 41
5. 293
NoName Year 7 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 25
6. 230
Year 7 (grammar school) G Golianova, Nitra 22
7. 304
Year 7 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 20
8. 290
Klub_Matematických_Logikov Year 7 (grammar school) G sv. Františka z Assisi, Žilina 17
9. 239
AnTiSe Year 7 (grammar school) G Alejová, Košice 16
10. 264
Year 7 (grammar school) G P. de Coubertina, Piešťany 16
11. 305
Year 7 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 14
12. 232
Kolesový traktor č. 232 Year 7 (grammar school) G Golianova, Nitra 10
13. 263
Year 7 (grammar school) G P. de Coubertina, Piešťany 9
14. 231
No Year 7 (grammar school) G Golianova, Nitra 9
15. 233
bongola Year 7 (grammar school) G Golianova, Nitra 9

Category Year 8 (grammar school) (sk)

# ID Lang. Name Category School Points
1. 88
Bifľoši Year 8 (grammar school) G Alejová, Košice 75
2. 291
Year 8 (grammar school) G sv. Františka z Assisi, Žilina 75
3. 86
4 Year 8 (grammar school) G Alejová, Košice 67
4. 236
Rýchlik z Bratislavy do Košíc nestojí v Leviciach Year 8 (grammar school) G A. Vrábla, Levice 62
5. 254
FANT4STIC Year 8 (grammar school) G Angely Merici, Trnava 52
6. 98
Matematickí πráti Year 8 (grammar school) G J. A. Raymana, Prešov 42
7. 296
ventilátor Year 8 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 38
8. 295
Year 8 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 34
9. 350
Year 8 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 31
10. 308
CodeGirls Year 8 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 30
11. 87
Neviem Year 8 (grammar school) G Alejová, Košice 29
12. 252
Nekonečno na druhú Year 8 (grammar school) G Angely Merici, Trnava 28
13. 266
A Year 8 (grammar school) G Párovská, Nitra 28
14. 306
Ružové Jahody Year 8 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 28
15. 354
Year 8 (grammar school) Piar. G J. Braneckého, Trenčín 28
16. 265
pɹɐɥ os dɐus oʇ pǝǝu ʇ ̗upıp noʎ 'sıs ɟɟo doԀ Year 8 (grammar school) G P. de Coubertina, Piešťany 26
17. 352
Sme slabé ako popradský čaj Year 8 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 26
18. 309
Year 8 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 25
19. 89
Spice Girls Year 8 (grammar school) G Alejová, Košice 21
20. 307
Year 8 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 20
21. 351
Year 8 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 19
22. 237
Year 8 (grammar school) G A. Vrábla, Levice 19
23. 455
Year 8 (grammar school) Piar. G J. Braneckého, Trenčín 18
24. 253
cubeheadi Year 8 (grammar school) G Angely Merici, Trnava 13

Category Year 9 (grammar school) (sk)

# ID Lang. Name Category School Points
1. 90
Zabudli sme Year 9 (grammar school) G Alejová, Košice 178
2. 91
POLnaPOL ŠTVORKA Year 9 (grammar school) G Alejová, Košice 72
3. 226
TASR Year 9 (grammar school) G Párovská, Nitra 59
4. 311
Year 9 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 55
5. 320
GyPy Kvarta Year 9 (grammar school) G P. de Coubertina, Piešťany 52
6. 297
Meno_tímu Year 9 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 48
7. 244
Jablko Year 9 (grammar school) G Dubnica n/V. 43
8. 227
the players Year 9 (grammar school) G Párovská, Nitra 36
9. 37
NYNJA TURTĽES Year 9 (grammar school) G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 36
10. 388
Year 9 (grammar school) G A. Vrábla, Levice 34
11. 228
DOTO Year 9 (grammar school) G Párovská, Nitra 32
12. 234
BORCI Z GOLIANKA Year 9 (grammar school) G Golianova, Nitra 29
13. 262
E Year 9 (grammar school) G Párovská, Nitra 29
14. 255
EJOM Year 9 (grammar school) G Angely Merici, Trnava 28
15. 310
Year 9 (grammar school) G Ľ. Štúra, Zvolen 26
16. 292
Pyrañjas Year 9 (grammar school) G sv. Františka z Assisi, Žilina 25
17. 355
Year 9 (grammar school) Piar. G J. Braneckého, Trenčín 24
18. 298
Year 9 (grammar school) G Kukučínova, Poprad 20
19. 225
IQ 57 Year 9 (grammar school) G Párovská, Nitra 20
20. 71
ĽAMPKA Year 9 (grammar school) G J. A. Raymana, Prešov 13