Výsledky


Vzorové riešenia úloh 

Vyber krajinu:

Poznámka: Tímy, ktoré súťažili v anglickom jazyku, sú zaradené podľa krajiny svojej školy.

Všetky kategórie
Kategória 7
Kategória 8
Kategória 9
Kategória Sekunda
Kategória Tercia
Kategória Kvarta

Všetky kategórie

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 350
Borci na konci Kvarta Mendelovo G, Opava 528
2. 50
Gaváci Kvarta G A. Vrábla, Levice 322
3. 296
Timko má vŕtačku Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 296
4. 326
Reďkovka Kvarta G Párovská, Nitra 291
5. 127
GREEN TURTLES Kvarta G Alejová, Košice 260
6. 185
Stará huť Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 250
7. 386
Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín 240
8. 12
Victory Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 231
9. 20
Tři a půl mravence v Antarktidě Tercia G Voděradská, Praha - Strašnice 228
10. 145
ICIGOL 8 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves 213
11. 196
Smažky Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 208
12. 247
Kvarta Katolické G, Třebíč 207
13. 291
FUMA Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 205
14. 168
Gymtri 9 Kvarta G Komenského, Třinec 201
15. 195
Šikulíni Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 194
16. 123
Tri mušketierky a d'Artagnan Kvarta G Alejová, Košice 193
17. 365
KALKULAČKY 9 ZŠ A. Kmeťa, Levice 180
18. 14
Okurkový dortík Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 175
19. 110
Tím KUPOU 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice 172
20. 115
KrVoRiOn Sekunda G Alejová, Košice 172
21. 24
29A Kvarta G Voděradská, Praha - Strašnice 172
22. 118
BOBER Gang Sekunda G Alejová, Košice 171
23. 146
4 halušky 9 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves 168
24. 342
Chibyčki 8 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 168
25. 3
Matematické Mašinky Kvarta G a SOŠZE, Vyškov 168
26. 125
Prefíkané líšky Kvarta G Alejová, Košice 158
27. 297
Team Čateja Milaxa Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 157
28. 11
Emerald green team Kvarta G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 155
29. 294
Trecia Tercia Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 154
30. 194
Bobříci Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 149
31. 136
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 148
32. 129
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 145
33. 143
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 144
34. 325
Ine Latte (3/5 MerriDžejn) Kvarta G Párovská, Nitra 138
35. 359
Rýchli a zbesilí 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 130
36. 283
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 129
37. 190
Prostě ti lepší Tercia Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 125
38. 26
die woodys 9 SZŠ Dneperská, Košice 124
39. 404
kamošY Kvarta G V. B. Nedožerského, Prievidza 121
40. 362
B-band 9 ZŠ Beluša 119
41. 166
Einsteinové Sekunda G Komenského, Třinec 117
42. 23
Farmářky a Zita Kvarta G Voděradská, Praha - Strašnice 112
43. 246
Tercia Katolické G, Třebíč 111
44. 135
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 111
45. 366
FÍHA 7 CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov 110
46. 327
Rakeťáci Kvarta G Párovská, Nitra 108
47. 152
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 106
48. 285
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 99
49. 265
No one Kvarta G Angely Merici, Trnava 96
50. 186
Le žemle Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 96
51. 324
Hankini kumpáni Kvarta G Párovská, Nitra 96
52. 56
9 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 95
53. 182
Škulkovia™ 9 ZŠ s MŠ Š. Moysesa, Žiar nad Hronom 93
54. 57
9 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 93
55. 10
Mažikuti Tercia G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 93
56. 292
Krtkova torta Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 92
57. 132
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 91
58. 121
KONGRATZ Tercia G Alejová, Košice 91
59. 21
Vykukující pytlach Tercia G Voděradská, Praha - Strašnice 90
60. 151
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 88
61. 387
Budzogáne Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín 88
62. 368
*** 9 CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov 88
63. 402
tercia1 Tercia G V. B. Nedožerského, Prievidza 87
64. 189
Bojoví pštrosi Tercia Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 87
65. 288
Cypriánove kone Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 85
66. 383
Spartaaa Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín 85
67. 351
Hopíci a zlato Kvarta Mendelovo G, Opava 85
68. 142
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 85
69. 161
XO_gang Sekunda G Kukučínova, Poprad 83
70. 140
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 83
71. 273
Pakistan Boyz Tercia G Karola Štúra, Modra 82
72. 320
Smajlíci OwO Tercia G Párovská, Nitra 82
73. 116
VeKaMaMa Sekunda G Alejová, Košice 82
74. 124
BALLOON TEAM Kvarta G Alejová, Košice 82
75. 155
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 81
76. 323
DR. ÖËTKËR Tercia G Párovská, Nitra 81
77. 40
Matematická strela 9 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 81
78. 274
Rýchla Rota Kvarta G Karola Štúra, Modra 81
79. 119
001101100011101 Tercia G Alejová, Košice 80
80. 138
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 80
81. 255
Řízečkova Crew :* 8 G a SOŠE, Sedlčany 80
82. 39
8 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 79
83. 245
3,141592653589793238462643383279502884197169399375… Sekunda Katolické G, Třebíč 78
84. 212
ôsmaci 8 ZŠ Na Hôrke, Nitra 77
85. 7
Hej Kvarta G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 77
86. 197
ŠkRr Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 76
87. 199
Anaa Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 75
88. 328
Je nám to jedno Kvarta G Párovská, Nitra 74
89. 287
Bezzubky Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 73
90. 53
8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 73
91. 284
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 73
92. 347
HANOI PHO Sekunda Mendelovo G, Opava 73
93. 319
DREAM TEAM Tercia G Párovská, Nitra 73
94. 198
Omega Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 72
95. 289
GxA=M+Č-A Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 72
96. 25
Pí-tým Kvarta G Voděradská, Praha - Strašnice 72
97. 165
tj baník hôrka vs fk veľká lomnica 8:0 Kvarta G Kukučínova, Poprad 72
98. 2
Banánová Korny tičynka Tercia G a SOŠZE, Vyškov 72
99. 164
胜利者 Kvarta G Kukučínova, Poprad 71
100. 154
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 70
101. 208
Švihováci 1 9 ZŠ a MŠ, Švihov 70
102. 126
ŠIŠKY Kvarta G Alejová, Košice 69
103. 13
Vokotero Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 68
104. 22
TCMAT Tercia G Voděradská, Praha - Strašnice 68
105. 318
White squad Sekunda G Párovská, Nitra 67
106. 170
Milada 8 8 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice 67
107. 314
Kiptáčky Sekunda G Párovská, Nitra 67
108. 167
3+nec=Třinec Tercia G Komenského, Třinec 67
109. 128
YELLOW TURTLES Kvarta G Alejová, Košice 66
110. 205
Švihováci 4 8 ZŠ a MŠ, Švihov 66
111. 316
0000 Sekunda G Párovská, Nitra 65
112. 408
HOMO SAPIENSOVIA Tercia G Golianova, Nitra 65
113. 1
РОССИЙСКАЯ СЕМЬЯ 2SA Sekunda G a SOŠZE, Vyškov 65
114. 102
Tím 9 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 65
115. 266
Everyone Kvarta G Angely Merici, Trnava 64
116. 94
Intelektuáli a Adam 9 ZŠ Dostojevského, Poprad 63
117. 406
Dukátové buchtičky Sekunda G Golianova, Nitra 63
118. 137
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 63
119. 349
U5415MYD3571NY Tercia Mendelovo G, Opava 63
120. 364
lepší gumkáči 9 ZŠ A. Kmeťa, Levice 63
121. 248
Rajčianska A 9 ZŠ Rajčianska, Bratislava 62
122. 188
No Name Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 61
123. 256
7 ZŠ s MŠ Školská, Lokca 61
124. 293
Gam(č)a Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 60
125. 258
No name Sekunda G Angely Merici, Trnava 58
126. 158
158 - 8.G 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava 57
127. 19
DB4 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 56
128. 261
Amigos Tercia G Angely Merici, Trnava 55
129. 35
chalektro hodonín Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra 55
130. 376
joukkue3 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 54
131. 6
#WE HATE SCHOOL Tercia G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 54
132. 348
Žanety Sekunda Mendelovo G, Opava 54
133. 192
Pelzl Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 53
134. 384
Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín 53
135. 290
GaMcAgAnG Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 52
136. 42
8 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 52
137. 45
Diamantový záchod Sekunda G A. Vrábla, Levice 52
138. 272
Tercia G Karola Štúra, Modra 51
139. 253
8 G a SOŠE, Sedlčany 51
140. 133
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 51
141. 100
numerus 8 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 51
142. 9
Vaškovci♥( ͡° ͜ʖ ͡°) Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 51
143. 93
Legendy 8 ZŠ Dostojevského, Poprad 50
144. 157
157 - 8.G 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava 50
145. 225
Deviataci 9 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 49
146. 286
sekdab Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 49
147. 295
DOBBY Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 49
148. 313
Math Force 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 48
149. 321
Krtkův dort Tercia G Párovská, Nitra 47
150. 317
IQ 49 Sekunda G Párovská, Nitra 47
151. 183
Chocholúšikovia 8 ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš 46
152. 174
9 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 46
153. 322
Žlté Stíhačky Tercia G Párovská, Nitra 46
154. 91
Dilongáči 9 9 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 46
155. 250
Rajčianska C 9 ZŠ Rajčianska, Bratislava 45
156. 310
Natus Vincere 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 45
157. 235
8 ZŠ Komenského, Dačice 44
158. 282
MAŤO 9 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava 44
159. 5
Mind blowing Tercia G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 43
160. 312
ABL TEAM 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 43
161. 269
xXpu55y_killerz_420Xx Sekunda G Karola Štúra, Modra 43
162. 134
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 43
163. 262
Čmeláci Tercia G Angely Merici, Trnava 42
164. 117
TEAM 4 Sekunda G Alejová, Košice 42
165. 398
sekunda2 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 42
166. 220
Trojúhelníky 9 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 41
167. 41
7 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 41
168. 181
Pachoľci 9 ZŠ Dudova, Bratislava 41
169. 267
Delta IV heavy Sekunda G Karola Štúra, Modra 41
170. 299
Ružové papučky 8 SZŠ Starozagorská, Košice 41
171. 15
Růžová rajčata Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 40
172. 162
Naštvaná Pšenica Tercia G Kukučínova, Poprad 40
173. 184
9 ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš 40
174. 48
FAAA Tercia G A. Vrábla, Levice 39
175. 141
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 39
176. 187
Memelordi Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 39
177. 375
joukkue2 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 39
178. 412
Hurvínkovci Sekunda G Golianova, Nitra 38
179. 252
Najdeme vám Kontejner s.r.o. 8 G a SOŠE, Sedlčany 38
180. 144
žraloci 7 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves 38
181. 254
legendárnítýmjohnyhomafinavyrážívstřícmatematickém… 8 G a SOŠE, Sedlčany 38
182. 279
Flegmathici 7 ZŠ s MŠ Za kasárňou, Bratislava 38
183. 315
Black squad Sekunda G Párovská, Nitra 37
184. 236
9 ZŠ Komenského, Dačice 37
185. 44
9 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 37
186. 397
sekunda1 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 37
187. 213
deviataci 9 ZŠ Na Hôrke, Nitra 36
188. 101
Účastíci 9 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 36
189. 380
8 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 35
190. 89
Dilongáči 8 Matej 8 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 35
191. 270
Kalkulačky Sekunda G Karola Štúra, Modra 35
192. 112
Deti 8 ZŠ Bernolákova 16, Košice 35
193. 8
Vaškovci #VajíčkováOmeleta Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 34
194. 403
tercia2 Tercia G V. B. Nedožerského, Prievidza 34
195. 301
???1 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 34
196. 367
Hrdí hasiči +1 8 CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov 34
197. 382
Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín 34
198. 156
Jejsarkovia 7 SZŠ Bajkalská, Bratislava 34
199. 385
Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín 34
200. 281
Matikári 8 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava 33
201. 4
Krtkova torta Sekunda G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 32
202. 139
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 32
203. 193
Konipas Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 31
204. 149
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 31
205. 202
Švihováci 7 7 ZŠ a MŠ, Švihov 31
206. 130
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 31
207. 249
Rajčianska B 9 ZŠ Rajčianska, Bratislava 30
208. 264
Dáždnik for ever Tercia G Angely Merici, Trnava 30
209. 191
Čmoudi Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 30
210. 358
Krásky a šikulko 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 30
211. 97
Rýchli skokani 7 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 30
212. 113
Ježkovia 8 ZŠ Bernolákova 16, Košice 30
213. 114
Biela Perla 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice 30
214. 47
Petelín Tercia G A. Vrábla, Levice 30
215. 175
sciences of big bang 7 ZŠ Dudova, Bratislava 30
216. 18
DB3 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 30
217. 147
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 29
218. 222
Einsteini 7 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 29
219. 407
Sympaťáci Sekunda G Golianova, Nitra 29
220. 280
ŽIGI 7 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava 29
221. 210
Novaško 2 9 ZŠ Angyalova, Kremnica 29
222. 111
Tím Adam a spol 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice 29
223. 179
Vaše Frajerky 7 ZŠ Dudova, Bratislava 28
224. 169
Milada 7 7 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice 28
225. 260
Scrapy-doo Sekunda G Angely Merici, Trnava 28
226. 400
sekunda 4 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 28
227. 307
Pudlýkova rodinka 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 28
228. 223
Nezávislí Muži 8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 27
229. 268
4 Sekunda G Karola Štúra, Modra 27
230. 263
Stužky Tercia G Angely Merici, Trnava 27
231. 259
Team 2 Sekunda G Angely Merici, Trnava 26
232. 409
Tie úžasné! Tercia G Golianova, Nitra 26
233. 300
Prostě matikáři 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 25
234. 150
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 25
235. 204
Švihováci 5 8 ZŠ a MŠ, Švihov 25
236. 381
ANX 9 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 25
237. 49
Bobeš Kočrút Tercia G A. Vrábla, Levice 25
238. 131
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 24
239. 209
Novaško 1 9 ZŠ Angyalova, Kremnica 24
240. 122
@riska_je_na_insta Tercia G Alejová, Košice 23
241. 55
8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 23
242. 32
Zlatý rytiery zo Slančíkovej Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra 23
243. 153
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 22
244. 275
Myro Kvarta G Karola Štúra, Modra 22
245. 355
Sédmá bé 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 22
246. 88
Dilongáči 7 7 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 22
247. 357
Neviniatka 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 22
248. 163
Ursa Major Tercia G Kukučínova, Poprad 21
249. 180
Ci boaci 9 ZŠ Dudova, Bratislava 21
250. 34
Einsteinkovia z Afganistanu Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra 21
251. 17
DB2 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 21
252. 43
8 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 21
253. 309
Krtkova torta 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 21
254. 172
8.A je suprčupr 8 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 21
255. 203
Švihováci 6 7 ZŠ a MŠ, Švihov 20
256. 395
MatExperti 8.C 8 SŠ, Nitrianske Pravno 20
257. 176
neporaziteľné quatro 7 ZŠ Dudova, Bratislava 20
258. 308
Růžový hvězdičky 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 19
259. 393
SUB2PEW 8 SŠ, Nitrianske Pravno 19
260. 378
Žabky 7 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 19
261. 98
#1 Victory Royale 7 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 19
262. 354
Tuniaci 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 19
263. 99
KALEDATI 8 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 19
264. 178
MAT 7 ZŠ Dudova, Bratislava 18
265. 206
Profíci 9 ZŠ a MŠ, Švihov 18
266. 224
Wýtäsi 8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 18
267. 92
??? 8 ZŠ Dostojevského, Poprad 18
268. 95
Dygaľoozky s.r.o. 9 ZŠ Dostojevského, Poprad 18
269. 16
DB1 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 18
270. 303
Cvanga tým 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 16
271. 394
Gazdinky 8 SŠ, Nitrianske Pravno 16
272. 148
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 16
273. 257
9 ZŠ s MŠ Školská, Lokca 16
274. 54
8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 16
275. 217
Čtyřivjednom 8 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 16
276. 216
Ospalci 7 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 16
277. 221
Loupáci 9 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 16
278. 207
Švihováci 2 9 ZŠ a MŠ, Švihov 16
279. 219
Veverky 9 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 15
280. 392
Matematické hlavy :) 7 SŠ, Nitrianske Pravno 15
281. 311
Quadrifoglio Verde 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 15
282. 96
Pytagorove deti 9 ZŠ Dostojevského, Poprad 15
283. 361
Kvarteto 7 ZŠ Beluša 15
284. 90
Dilongáči 8 Sára 8 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 15
285. 304
Krysáci 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 15
286. 33
Dedukácia Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra 15
287. 31
sekunda b Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra 15
288. 46
Mamkine ponožky Sekunda G A. Vrábla, Levice 14
289. 306
Ticholovec 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 13
290. 173
8 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 13
291. 218
Smečka 8 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 13
292. 214
Kočky 7 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 13
293. 37
7 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 13
294. 30
Sáčky z Billy Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra 13
295. 305
Flamingo team 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 12
296. 276
rasťo Kvarta G Karola Štúra, Modra 12
297. 234
7 ZŠ Komenského, Dačice 12
298. 38
8 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 12
299. 215
Psi 7 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 12
300. 356
Posledná záchrana 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 12
301. 159
Atlantis 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava 12
302. 52
Násobky 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 10
303. 298
SLEK 7 SZŠ Starozagorská, Košice 10
304. 211
Novaško 3 8 ZŠ Angyalova, Kremnica 9
305. 391
Braveniso fuuuuha 7 SŠ, Nitrianske Pravno 9
306. 399
sekunda 3 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 9
307. 51
Gaváci 3 Kvarta G A. Vrábla, Levice 9
308. 401
sekunda 5 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 7
309. 271
Ctiborovci Tercia G Karola Štúra, Modra 6
310. 374
joukkue1 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 6
311. 379
7 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 6
312. 201
Švihováci 8 7 ZŠ a MŠ, Švihov 6
313. 302
Epsilon 6 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 3
314. 29
9 SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom 3
315. 177
Krasavičky 7 ZŠ Dudova, Bratislava 3
316. 171
NEJLEPSEJSI LIDICKY 7 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 3

Kategória 7

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 110
Tím KUPOU 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice 172
2. 366
FÍHA 7 CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov 110
3. 256
7 ZŠ s MŠ Školská, Lokca 61
4. 41
7 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 41
5. 144
žraloci 7 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves 38
6. 279
Flegmathici 7 ZŠ s MŠ Za kasárňou, Bratislava 38
7. 301
???1 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 34
8. 156
Jejsarkovia 7 SZŠ Bajkalská, Bratislava 34
9. 149
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 31
10. 202
Švihováci 7 7 ZŠ a MŠ, Švihov 31
11. 97
Rýchli skokani 7 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 30
12. 175
sciences of big bang 7 ZŠ Dudova, Bratislava 30
13. 147
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 29
14. 222
Einsteini 7 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 29
15. 280
ŽIGI 7 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava 29
16. 111
Tím Adam a spol 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice 29
17. 179
Vaše Frajerky 7 ZŠ Dudova, Bratislava 28
18. 169
Milada 7 7 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice 28
19. 300
Prostě matikáři 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 25
20. 150
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 25
21. 355
Sédmá bé 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 22
22. 88
Dilongáči 7 7 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 22
23. 203
Švihováci 6 7 ZŠ a MŠ, Švihov 20
24. 176
neporaziteľné quatro 7 ZŠ Dudova, Bratislava 20
25. 378
Žabky 7 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 19
26. 98
#1 Victory Royale 7 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 19
27. 354
Tuniaci 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 19
28. 178
MAT 7 ZŠ Dudova, Bratislava 18
29. 148
7 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 16
30. 216
Ospalci 7 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 16
31. 392
Matematické hlavy :) 7 SŠ, Nitrianske Pravno 15
32. 361
Kvarteto 7 ZŠ Beluša 15
33. 214
Kočky 7 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 13
34. 37
7 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 13
35. 234
7 ZŠ Komenského, Dačice 12
36. 215
Psi 7 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 12
37. 52
Násobky 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 10
38. 298
SLEK 7 SZŠ Starozagorská, Košice 10
39. 391
Braveniso fuuuuha 7 SŠ, Nitrianske Pravno 9
40. 374
joukkue1 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 6
41. 379
7 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 6
42. 201
Švihováci 8 7 ZŠ a MŠ, Švihov 6
43. 177
Krasavičky 7 ZŠ Dudova, Bratislava 3
44. 171
NEJLEPSEJSI LIDICKY 7 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 3

Kategória 8

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 145
ICIGOL 8 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves 213
2. 342
Chibyčki 8 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 168
3. 152
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 106
4. 151
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 88
5. 155
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 81
6. 255
Řízečkova Crew :* 8 G a SOŠE, Sedlčany 80
7. 39
8 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 79
8. 212
ôsmaci 8 ZŠ Na Hôrke, Nitra 77
9. 53
8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 73
10. 154
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 70
11. 170
Milada 8 8 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice 67
12. 205
Švihováci 4 8 ZŠ a MŠ, Švihov 66
13. 158
158 - 8.G 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava 57
14. 42
8 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 52
15. 253
8 G a SOŠE, Sedlčany 51
16. 100
numerus 8 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 51
17. 93
Legendy 8 ZŠ Dostojevského, Poprad 50
18. 157
157 - 8.G 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava 50
19. 183
Chocholúšikovia 8 ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš 46
20. 235
8 ZŠ Komenského, Dačice 44
21. 299
Ružové papučky 8 SZŠ Starozagorská, Košice 41
22. 375
joukkue2 8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 39
23. 252
Najdeme vám Kontejner s.r.o. 8 G a SOŠE, Sedlčany 38
24. 254
legendárnítýmjohnyhomafinavyrážívstřícmatematickém… 8 G a SOŠE, Sedlčany 38
25. 380
8 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 35
26. 89
Dilongáči 8 Matej 8 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 35
27. 112
Deti 8 ZŠ Bernolákova 16, Košice 35
28. 367
Hrdí hasiči +1 8 CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov 34
29. 281
Matikári 8 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava 33
30. 113
Ježkovia 8 ZŠ Bernolákova 16, Košice 30
31. 223
Nezávislí Muži 8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 27
32. 204
Švihováci 5 8 ZŠ a MŠ, Švihov 25
33. 55
8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 23
34. 153
8 1. SG Bajkalská, Bratislava - Ružinov 22
35. 357
Neviniatka 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 22
36. 43
8 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 21
37. 172
8.A je suprčupr 8 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 21
38. 395
MatExperti 8.C 8 SŠ, Nitrianske Pravno 20
39. 393
SUB2PEW 8 SŠ, Nitrianske Pravno 19
40. 99
KALEDATI 8 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 19
41. 224
Wýtäsi 8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 18
42. 92
??? 8 ZŠ Dostojevského, Poprad 18
43. 303
Cvanga tým 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 16
44. 394
Gazdinky 8 SŠ, Nitrianske Pravno 16
45. 54
8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 16
46. 217
Čtyřivjednom 8 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 16
47. 90
Dilongáči 8 Sára 8 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 15
48. 304
Krysáci 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 15
49. 306
Ticholovec 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 13
50. 173
8 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 13
51. 218
Smečka 8 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 13
52. 305
Flamingo team 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 12
53. 38
8 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 12
54. 356
Posledná záchrana 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 12
55. 159
Atlantis 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava 12
56. 211
Novaško 3 8 ZŠ Angyalova, Kremnica 9
57. 302
Epsilon 6 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 3

Kategória 9

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 365
KALKULAČKY 9 ZŠ A. Kmeťa, Levice 180
2. 146
4 halušky 9 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves 168
3. 359
Rýchli a zbesilí 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 130
4. 26
die woodys 9 SZŠ Dneperská, Košice 124
5. 362
B-band 9 ZŠ Beluša 119
6. 56
9 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 95
7. 182
Škulkovia™ 9 ZŠ s MŠ Š. Moysesa, Žiar nad Hronom 93
8. 57
9 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad 93
9. 368
*** 9 CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Prešov 88
10. 40
Matematická strela 9 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 81
11. 208
Švihováci 1 9 ZŠ a MŠ, Švihov 70
12. 102
Tím 9 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 65
13. 94
Intelektuáli a Adam 9 ZŠ Dostojevského, Poprad 63
14. 364
lepší gumkáči 9 ZŠ A. Kmeťa, Levice 63
15. 248
Rajčianska A 9 ZŠ Rajčianska, Bratislava 62
16. 376
joukkue3 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 54
17. 225
Deviataci 9 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica 49
18. 313
Math Force 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 48
19. 174
9 ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec 46
20. 91
Dilongáči 9 9 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 46
21. 250
Rajčianska C 9 ZŠ Rajčianska, Bratislava 45
22. 310
Natus Vincere 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 45
23. 282
MAŤO 9 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava 44
24. 312
ABL TEAM 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 43
25. 220
Trojúhelníky 9 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 41
26. 181
Pachoľci 9 ZŠ Dudova, Bratislava 41
27. 184
9 ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš 40
28. 236
9 ZŠ Komenského, Dačice 37
29. 44
9 ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smižany 37
30. 213
deviataci 9 ZŠ Na Hôrke, Nitra 36
31. 101
Účastíci 9 ZŠ s MŠ Koperníkova, Hlohovec 36
32. 249
Rajčianska B 9 ZŠ Rajčianska, Bratislava 30
33. 358
Krásky a šikulko 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 30
34. 114
Biela Perla 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice 30
35. 210
Novaško 2 9 ZŠ Angyalova, Kremnica 29
36. 307
Pudlýkova rodinka 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 28
37. 381
ANX 9 ZŠ E.M.Šoltésovej, Krupina 25
38. 209
Novaško 1 9 ZŠ Angyalova, Kremnica 24
39. 180
Ci boaci 9 ZŠ Dudova, Bratislava 21
40. 309
Krtkova torta 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 21
41. 308
Růžový hvězdičky 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 19
42. 206
Profíci 9 ZŠ a MŠ, Švihov 18
43. 95
Dygaľoozky s.r.o. 9 ZŠ Dostojevského, Poprad 18
44. 257
9 ZŠ s MŠ Školská, Lokca 16
45. 221
Loupáci 9 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 16
46. 207
Švihováci 2 9 ZŠ a MŠ, Švihov 16
47. 219
Veverky 9 ZŠ J. Vohradského, Šluknov 15
48. 311
Quadrifoglio Verde 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice 15
49. 96
Pytagorove deti 9 ZŠ Dostojevského, Poprad 15
50. 29
9 SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom 3

Kategória Sekunda

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 185
Stará huť Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 250
2. 12
Victory Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 231
3. 14
Okurkový dortík Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 175
4. 115
KrVoRiOn Sekunda G Alejová, Košice 172
5. 118
BOBER Gang Sekunda G Alejová, Košice 171
6. 129
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 145
7. 283
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 129
8. 166
Einsteinové Sekunda G Komenského, Třinec 117
9. 285
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 99
10. 186
Le žemle Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 96
11. 132
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 91
12. 288
Cypriánove kone Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 85
13. 383
Spartaaa Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín 85
14. 161
XO_gang Sekunda G Kukučínova, Poprad 83
15. 116
VeKaMaMa Sekunda G Alejová, Košice 82
16. 245
3,141592653589793238462643383279502884197169399375… Sekunda Katolické G, Třebíč 78
17. 287
Bezzubky Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 73
18. 284
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 73
19. 347
HANOI PHO Sekunda Mendelovo G, Opava 73
20. 289
GxA=M+Č-A Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 72
21. 13
Vokotero Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 68
22. 318
White squad Sekunda G Párovská, Nitra 67
23. 314
Kiptáčky Sekunda G Párovská, Nitra 67
24. 316
0000 Sekunda G Párovská, Nitra 65
25. 1
РОССИЙСКАЯ СЕМЬЯ 2SA Sekunda G a SOŠZE, Vyškov 65
26. 406
Dukátové buchtičky Sekunda G Golianova, Nitra 63
27. 188
No Name Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 61
28. 258
No name Sekunda G Angely Merici, Trnava 58
29. 19
DB4 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 56
30. 348
Žanety Sekunda Mendelovo G, Opava 54
31. 290
GaMcAgAnG Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 52
32. 45
Diamantový záchod Sekunda G A. Vrábla, Levice 52
33. 133
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 51
34. 9
Vaškovci♥( ͡° ͜ʖ ͡°) Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 51
35. 286
sekdab Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 49
36. 317
IQ 49 Sekunda G Párovská, Nitra 47
37. 269
xXpu55y_killerz_420Xx Sekunda G Karola Štúra, Modra 43
38. 117
TEAM 4 Sekunda G Alejová, Košice 42
39. 398
sekunda2 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 42
40. 267
Delta IV heavy Sekunda G Karola Štúra, Modra 41
41. 15
Růžová rajčata Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 40
42. 187
Memelordi Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 39
43. 412
Hurvínkovci Sekunda G Golianova, Nitra 38
44. 315
Black squad Sekunda G Párovská, Nitra 37
45. 397
sekunda1 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 37
46. 270
Kalkulačky Sekunda G Karola Štúra, Modra 35
47. 8
Vaškovci #VajíčkováOmeleta Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 34
48. 382
Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín 34
49. 4
Krtkova torta Sekunda G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 32
50. 130
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 31
51. 18
DB3 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 30
52. 407
Sympaťáci Sekunda G Golianova, Nitra 29
53. 260
Scrapy-doo Sekunda G Angely Merici, Trnava 28
54. 400
sekunda 4 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 28
55. 268
4 Sekunda G Karola Štúra, Modra 27
56. 259
Team 2 Sekunda G Angely Merici, Trnava 26
57. 131
Sekunda ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 24
58. 17
DB2 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 21
59. 16
DB1 Sekunda G Voděradská, Praha - Strašnice 18
60. 31
sekunda b Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra 15
61. 46
Mamkine ponožky Sekunda G A. Vrábla, Levice 14
62. 30
Sáčky z Billy Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra 13
63. 399
sekunda 3 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 9
64. 401
sekunda 5 Sekunda G V. B. Nedožerského, Prievidza 7

Kategória Tercia

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 20
Tři a půl mravence v Antarktidě Tercia G Voděradská, Praha - Strašnice 228
2. 291
FUMA Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 205
3. 294
Trecia Tercia Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 154
4. 136
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 148
5. 190
Prostě ti lepší Tercia Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 125
6. 246
Tercia Katolické G, Třebíč 111
7. 135
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 111
8. 10
Mažikuti Tercia G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 93
9. 292
Krtkova torta Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 92
10. 121
KONGRATZ Tercia G Alejová, Košice 91
11. 21
Vykukující pytlach Tercia G Voděradská, Praha - Strašnice 90
12. 402
tercia1 Tercia G V. B. Nedožerského, Prievidza 87
13. 189
Bojoví pštrosi Tercia Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 87
14. 273
Pakistan Boyz Tercia G Karola Štúra, Modra 82
15. 320
Smajlíci OwO Tercia G Párovská, Nitra 82
16. 323
DR. ÖËTKËR Tercia G Párovská, Nitra 81
17. 119
001101100011101 Tercia G Alejová, Košice 80
18. 138
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 80
19. 319
DREAM TEAM Tercia G Párovská, Nitra 73
20. 2
Banánová Korny tičynka Tercia G a SOŠZE, Vyškov 72
21. 22
TCMAT Tercia G Voděradská, Praha - Strašnice 68
22. 167
3+nec=Třinec Tercia G Komenského, Třinec 67
23. 408
HOMO SAPIENSOVIA Tercia G Golianova, Nitra 65
24. 137
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 63
25. 349
U5415MYD3571NY Tercia Mendelovo G, Opava 63
26. 293
Gam(č)a Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 60
27. 261
Amigos Tercia G Angely Merici, Trnava 55
28. 6
#WE HATE SCHOOL Tercia G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 54
29. 384
Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín 53
30. 272
Tercia G Karola Štúra, Modra 51
31. 295
DOBBY Tercia G Grösslingová (Gamča), Bratislava 49
32. 321
Krtkův dort Tercia G Párovská, Nitra 47
33. 322
Žlté Stíhačky Tercia G Párovská, Nitra 46
34. 5
Mind blowing Tercia G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 43
35. 134
Tercia ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 43
36. 262
Čmeláci Tercia G Angely Merici, Trnava 42
37. 162
Naštvaná Pšenica Tercia G Kukučínova, Poprad 40
38. 48
FAAA Tercia G A. Vrábla, Levice 39
39. 403
tercia2 Tercia G V. B. Nedožerského, Prievidza 34
40. 385
Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín 34
41. 264
Dáždnik for ever Tercia G Angely Merici, Trnava 30
42. 47
Petelín Tercia G A. Vrábla, Levice 30
43. 263
Stužky Tercia G Angely Merici, Trnava 27
44. 409
Tie úžasné! Tercia G Golianova, Nitra 26
45. 49
Bobeš Kočrút Tercia G A. Vrábla, Levice 25
46. 122
@riska_je_na_insta Tercia G Alejová, Košice 23
47. 32
Zlatý rytiery zo Slančíkovej Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra 23
48. 163
Ursa Major Tercia G Kukučínova, Poprad 21
49. 33
Dedukácia Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra 15
50. 271
Ctiborovci Tercia G Karola Štúra, Modra 6

Kategória Kvarta

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 350
Borci na konci Kvarta Mendelovo G, Opava 528
2. 50
Gaváci Kvarta G A. Vrábla, Levice 322
3. 296
Timko má vŕtačku Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 296
4. 326
Reďkovka Kvarta G Párovská, Nitra 291
5. 127
GREEN TURTLES Kvarta G Alejová, Košice 260
6. 386
Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín 240
7. 196
Smažky Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 208
8. 247
Kvarta Katolické G, Třebíč 207
9. 168
Gymtri 9 Kvarta G Komenského, Třinec 201
10. 195
Šikulíni Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 194
11. 123
Tri mušketierky a d'Artagnan Kvarta G Alejová, Košice 193
12. 24
29A Kvarta G Voděradská, Praha - Strašnice 172
13. 3
Matematické Mašinky Kvarta G a SOŠZE, Vyškov 168
14. 125
Prefíkané líšky Kvarta G Alejová, Košice 158
15. 297
Team Čateja Milaxa Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 157
16. 11
Emerald green team Kvarta G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 155
17. 194
Bobříci Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 149
18. 143
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 144
19. 325
Ine Latte (3/5 MerriDžejn) Kvarta G Párovská, Nitra 138
20. 404
kamošY Kvarta G V. B. Nedožerského, Prievidza 121
21. 23
Farmářky a Zita Kvarta G Voděradská, Praha - Strašnice 112
22. 327
Rakeťáci Kvarta G Párovská, Nitra 108
23. 265
No one Kvarta G Angely Merici, Trnava 96
24. 324
Hankini kumpáni Kvarta G Párovská, Nitra 96
25. 387
Budzogáne Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín 88
26. 351
Hopíci a zlato Kvarta Mendelovo G, Opava 85
27. 142
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 85
28. 140
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 83
29. 124
BALLOON TEAM Kvarta G Alejová, Košice 82
30. 274
Rýchla Rota Kvarta G Karola Štúra, Modra 81
31. 7
Hej Kvarta G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 77
32. 197
ŠkRr Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 76
33. 199
Anaa Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 75
34. 328
Je nám to jedno Kvarta G Párovská, Nitra 74
35. 198
Omega Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 72
36. 25
Pí-tým Kvarta G Voděradská, Praha - Strašnice 72
37. 165
tj baník hôrka vs fk veľká lomnica 8:0 Kvarta G Kukučínova, Poprad 72
38. 164
胜利者 Kvarta G Kukučínova, Poprad 71
39. 126
ŠIŠKY Kvarta G Alejová, Košice 69
40. 128
YELLOW TURTLES Kvarta G Alejová, Košice 66
41. 266
Everyone Kvarta G Angely Merici, Trnava 64
42. 35
chalektro hodonín Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra 55
43. 192
Pelzl Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 53
44. 141
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 39
45. 139
Kvarta ŠpMNDaG Teplická, Bratislava 32
46. 193
Konipas Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 31
47. 191
Čmoudi Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 30
48. 275
Myro Kvarta G Karola Štúra, Modra 22
49. 34
Einsteinkovia z Afganistanu Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra 21
50. 276
rasťo Kvarta G Karola Štúra, Modra 12
51. 51
Gaváci 3 Kvarta G A. Vrábla, Levice 9