Výsledky


Vzorové riešenia úloh 

Vyber krajinu:

Poznámka: Tímy, ktoré súťažili v anglickom jazyku, sú zaradené podľa krajiny svojej školy.

Všetky kategórie
Kategória 7
Kategória 8
Kategória 9
Kategória Sekunda
Kategória Tercia
Kategória Kvarta

Všetky kategórie

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Súťažiaci Body
1. 273
Skoro první Kvarta Mendelovo G, Opava Adam Pavelka, Martin Fof, Marek Chwistek, Martin Boček 627
2. 131
Spielverderber Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava Martin Kalab, Nela Danovska, Matus Hladky, Tomas Zatroch 375
3. 518
Čokopiškotky Kvarta G Jana Palacha, Mělník Hlavsič, Karlík, Dinka, Bára 375
4. 191
Nosy Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Karolína Jediná, Mária Jóžová, Eva Dingová, Martina Stankovičová 218
5. 47
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava Pavol Pivko, Boris Šavel, Marián Meško, Martin Belavý 171
6. 317
Elegantní ondoňové z bambusového pralesa Kvarta Gymnázium, Česká Lípa Salavcová Anna, Salavcová Hana, Bartáková Jana, Machač Filip 169
7. 321
spoločnosť čokoládovej brožetty 2 dni pred vypršan… 9 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Lukáš Katona, Patrik Vajgel, Jakub Ďurko, Timotej Cesnak 160
8. 286
Šikulíni Tercia Wichterlovo G, Ostrava Hrbáč Tomáš, Borkovec Kryštof, Dej Jonáš, Grňa Eduard 150
9. 50
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 150
10. 25
A.D.O.L.F 8 ZŠ Polianska, Košice Laura Vasilišinová, Richard Grešák, Marián Šuľa, Marek Graban 150
11. 51
Společenstvo logiky 8 ZŠ Větrný Jeníkov Filip Menšík, Vojtěch Hobza, Vojtěch Kružík, Jana Dvořáková 139
12. 189
Root Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Matej Gurňák, Jakub Melkus, Minh Dang Huy, Richard Brežák 128
13. 360
nouzáci Kvarta G nám. J. M. Marků, Lanškroun Radim Janů, Matyáš Langer, Vladimír Říha, Josef Chládek 127
14. 289
Wigym2 Tercia Wichterlovo G, Ostrava Jaroslav Balhar, Dalibor Večeřa, Matěj Manczal, Anna Hýžová 127
15. 142
MATIKA s.r.o. Tercia G Párovská, Nitra Filip Horváth, Tomáš Vöröš, Matúš Tóth, Jakub Konc 123
16. 311
GJB Alfa Kvarta G J. Barranda, Beroun Matouš Hofmeister, Matyáš Hudeček, Teodor Machart, Vít Žebra 120
17. 330
V jednotě je síla Kvarta Podkrušnohorské G, Most Daniel Vostrý, Tomáš Pěnkava, Martin Straka, Filip Műller 117
18. 37
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava Lucia Chladná, Jaroslav Janáček, Michal Imrišek, Michal Semko 117
19. 514
TROJKA 8 ZŠ P. Jilemnického, Zvolen Nikolas Ján Hamarik, Michal Švec, Natália Drottnerová, Michal Hrčka 116
20. 24
CDIDC 9 ZŠ Na Hôrke, Nitra Marek Sádovský, Adam Balko, Marek Lörinc 115
21. 185
Aminoteril-(2-aminatyletoxy)-poly(oxy(metyl-1,2-et… Tercia SŠ Novohradská, Bratislava Peter Rajský, Martin Štěpánek, Teodor Hasala, Samo Waterloos 114
22. 280
Budúca elita národa Slovenského Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín Aštary Jakub, Dražkovec Martin, Dražkovec Peter, Barbora Novosadová 110
23. 101
Ninja korytnačky Tercia G Alejová, Košice Zuzana Kudláčová, Erika Gregová, Richard Sláma, Peter Borták 107
24. 124
Tercia ŠpMNDaG, Bratislava 105
25. 107
DaLeSaTa Kvarta G Alejová, Košice Alexandra Bálintová, Daniela Stuparová, Lea Jantošovičová, Tadeáš Kaminský 101
26. 244
O2H 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Klemová Veronika, Jurková Michaela, Hyková Annamária, Ivančová Klára 100
27. 41
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava Matúš Ševček, Dominik Cseri, Filip Pázmán, Richard Ďurači 99
28. 45
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 97
29. 285
Prostě ti nejlepší Sekunda Wichterlovo G, Ostrava Jan Holuša, Adam Walder, Julie Skleničková, Michal Sládeček 95
30. 312
Sekunda Gymnázium, Česká Lípa Suchá Dagmar, Cenknerová Alena, Hluštíková Alena, Kec Martin 95
31. 95
The Nine :): 9 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice Branislav Bubán, Tomáš Gašpárek, Natália Nádaská, Barbora Šeligová 95
32. 343
Kvarta G J. Chalupku, Brezno 95
33. 297
Berounské Traktůrky Sekunda G J. Barranda, Beroun Adam Koranda, Tomáš Kotrla, Zuzana Matějková, Marek Chleboun 95
34. 335
Gems 7 SZŠ Bajkalská, Bratislava Matúš Jonaštík, Viktória Vargicová, Oliver Murcín, Šimon Linczényi 93
35. 16
Deviataci 9 ZŠ s MŠ Školská, Lokca Snovák Dávid, Gemeľová Adriána, Gemeľa Lukáš, Maťugová Katarína 91
36. 187
2^77 232 917 − 1 Tercia SŠ Novohradská, Bratislava Alex Diko, Michal Dohnal, Erik Tóth, Anton Vojtko 91
37. 109
Králikovci Kvarta G Alejová, Košice Simona Gibalová, Filip Baltovič, Bohuslav Líška, Michael Šedivý 91
38. 126
Autisti Tercia ŠpMNDaG, Bratislava EmmaK, EmmaD, Vanessa, Anamária 86
39. 12
Milada 9 9 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice Alice Miroszková, Lucie Chromečková, Jana Cao Thanh Huyen, Jan Buček 85
40. 130
TOP 10 vitaznych timov bez vitaznych timov ( ͡° ͜… Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava Ja, On, Tiez on, dŽIGOOOOOOLO 85
41. 428
Kvarta G Kukučínova, Poprad 84
42. 246
GymtriMat Tercia G Komenského, Třinec Petr Martynek, Rudolf Kubík, Vojtěch Přeček, Šimon Lipus 83
43. 302
BČRN Tercia G J. Barranda, Beroun Matyáš Levíček, Tomáš Sitek, Tobiáš Salva, Jan Seidl 82
44. 267
NOXIS Sekunda Mendelovo G, Opava Tereza Kunčíková, Milena Grafová, Mila Gjonličová, Barbora Zezulová 80
45. 117
My štyria Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Viktor Vaškanin, Jozef Bachniček, Peter Ďuriš, Šimon Kováčik 80
46. 228
Srdiečka 9 ZŠ Okružná, Michalovce Rebeca Sabová, Natália Kalinová, Maroš Prada, Michaela Kolesárová 78
47. 336
Dots 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava Karolína Pavlíková, Jakub Sokolovský, David Bobek, Emma Pongrácová 78
48. 81
Gaváci Tercia G A. Vrábla, Levice Tomáš Béreš, Peter Beňo, Oleksandra Chovpey, Tomáš Borsík 78
49. 46
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 78
50. 105
ALEJ BOOM Tercia G Alejová, Košice Jakub Ľuptáčik, Lukáš Majerník, Ján Tomčovčík, Matej Pokorný 77
51. 252
Dúhový zväz 9 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš Sára Kočiová, Vanesa Sabolová, Daniel Ruman, Martin Kyseľ 77
52. 287
JaVaNoVel Tercia Wichterlovo G, Ostrava Tomáš Janoušek, Bořek Vajda, Mikuláš Novotný, Marco Velan 77
53. 102
Balónová fiesta Tercia G Alejová, Košice Peter Marušiak, Šimon Kentoš, Šimon Jambor, Miroslav Ivan 77
54. 448
OG kvarta 1 Kvarta Open Gate Boarding School, Babice Adéla Archalousová, Nela Uhlířová, Martin Kubíček, Eliška Hauferová 76
55. 310
X-grills Kvarta G J. Barranda, Beroun Katka Hartigová, Markéta Karousová, Eliška Komancová, Julie Chlebounová 75
56. 444
Čtyřka 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Bradová Sabina, Langová Lucie, Slouková Klára, Abrahámová Aneta 73
57. 112
Logici 7 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves Kirňak Šimon, Ječim Branislav, Krotký Filip, Le Duy Kim Uye 73
58. 2
mašinky Tercia G a SOŠZE, Vyškov Mozgová Simona, Chromý Ondřej Jakub, Kužílek Martin, Kudlička Robert 71
59. 125
tvoja mamička Tercia ŠpMNDaG, Bratislava Maximilián Ágh, Matej Zigo, Zuzana Hladká, Ondřej Špaňár 71
60. 132
Okurky Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem Adam Hubený, Lucie Kubrichtová, Eliška Tintěrová, Ivana Žižková 70
61. 36
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 70
62. 306
Antigentle(wo)men Tercia G J. Barranda, Beroun Petr Pavlis, Amálie Kebrlová, Irena Gregůrková, Anastázie Kubásková 70
63. 193
Brežákovi Kysne Ucho Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Martin Tvarožek, Ján Kapko 70
64. 290
Supreme Gang Kvarta Wichterlovo G, Ostrava Oskar Martiňák, Petr Kuhejda, Lukáš Výtisk, Hedvika Stachovcová 69
65. 304
Tůmathics Tercia G J. Barranda, Beroun Petr Handl, Matyáš Tůma, Ladislav Prokš, Jakub Matějka 69
66. 135
Fripanguš Kvarta G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem Radek Pavelka, Petr Šulc, Viktorie Frišová, Huong Giang Nguyen 68
67. 192
Trolejbus Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Richard Ďurina, Martin Uhlík, Jakub Chrenowicz, Samuel Stančík 67
68. 283
Rybičky 9 ZŠ Komenského, Letohrad Petr Lipenský, Pavel Piňos, Žaneta Vágnerová, Lucie Uchytilová 66
69. 272
BNK Tercia Mendelovo G, Opava Jan Vilč, Matěj Hopp, František Urbiš, Jakub Müller 66
70. 382
STAS Tercia G Ivana Kupca, Hlohovec Stanislav Lukáč, Tuan Anh Nguyen, Anna Karabová, Samuel Bakoš 65
71. 146
Nevieme vymyslieť originálny názov Kvarta G Párovská, Nitra Majo, Namík, Ivanos, Nina 65
72. 108
Palpatine did nothing wrong Kvarta G Alejová, Košice Ondrej Ovčar, Radoslav Jochman, Teodor Sepeši, Lukáš Behun 65
73. 42
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 64
74. 138
NEMÁME Sekunda G Párovská, Nitra Jantošková Ema, Čavojská Ema, Rapavý Matej, Královič Matúš 64
75. 220
MENDES ARMY 9 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Wilkusová, Tobišková, Kaiserová, Kholová 63
76. 373
9 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Emma Baranyaiová, Ema Dunová, Júlia Balážová, Dana Žemberová 62
77. 564
kumiko 9 ZŠ, Zbehy Juraj Mikuš, Vladimír Kupec, Kristína Kováčová 62
78. 179
PIEŠŤANSKÉ ČAJKY 8 SŠ Novohradská, Bratislava Adam Meľko, Matej Petrovič, Soňa Burianová, Rebeka Tomagová 61
79. 106
LOGIC Tercia G Alejová, Košice Emanuel Antol, Eduard Fekete, Laura Mišovicová, Barbora Marcinčáková 61
80. 29
KELEĎULA Kvarta G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš Kellová Dominika, Lepišová Adriana, Ďurica Adam, Laheye Marek 60
81. 186
HLAS Tercia SŠ Novohradská, Bratislava Hana Frimmelová, Laura Filková, Annamária Beňová, Soňa Hýblová 60
82. 188
Happy Valentine's day Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Laura Kačmárová, Tereza Okálová, Luisa Pantaleo, Jana Pešková 60
83. 219
4 + 0 9 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Vařil, Viesner, Laštovic, Halamka 60
84. 89
Archimedes 8 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica Lichý, Kollárová, Harťanský, Lukáč 60
85. 123
NeviemeAkoSaNazvat Tercia ŠpMNDaG, Bratislava Viktoria Srbecka, Sabina Cvekova, Nina Bacharova, Martin Tomes 59
86. 239
Fosforovci 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Gburík Matúš, Čuraj Samuel, Dobrík Samuel, Onuška Viktor 58
87. 485
čučoriedky Tercia G Golianova, Nitra Adam Tkáč, Simona Valová, Anna Dukesová, Barbora Chobotová 58
88. 338
Mix Sekunda SZŠ Bajkalská, Bratislava Matej Hrušovský, Danko Štěpánek, Samuel Vančík, Richard Přibáň 58
89. 33
4 PÁTRAČI 9 ZŠ s MŠ, Podolínec Marko Poľanský, Jakub Šebest, Ľubomír Ferencko, Gregor Hajostek 58
90. 119
4 vadní Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Martin Bekeč, Alex Kotian, Vlado Bochnička, Adam Zich 58
91. 120
my a oni Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Gregory Šimko, Laura Skalošová, Roman Žitňanský, Tamara Lednárová 58
92. 243
Poslední 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Grešš Michal, Hrnčiar Tomáš, Kopsa Igor, Ducarová Miriam 58
93. 337
Ants 9 SZŠ Bajkalská, Bratislava Braňo Hitzinger, Šimon Nahálka, Tomáš Holič, Laura Lešová 58
94. 241
NO SIGNAL 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Sokolová Michaela, Füleová Katarína, Toporová Katarína, Dolníková Terézia 57
95. 44
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 57
96. 60
Mozog 8 ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš Tobiáš Hrmo, Baláž Marek, Mlynček Radoslav, Kossuth Tomáš 57
97. 278
Algebros Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín Rudolf Pardubický, Veronika Chovancová, Richard Berith, Klára Hradocká 57
98. 143
Medzerník Tercia G Párovská, Nitra Eunika Bebjaková, Andrea Gábrišová, Hana Zahradníčková, Ema Bobková 56
99. 305
Potterheadi Tercia G J. Barranda, Beroun Ivana Hronková, Johana Fleková, Kristýna Hrnčířová, Kristýna Bílková 56
100. 268
Nitroglycerinové bratrstvo Sekunda Mendelovo G, Opava Martin Tulis, František Janošík, Albert Vlček, Václav Orlík 55
101. 524
SMRT 8 ZŠ Tyršova, Židlochovice Plášek Martin, Plášek Tomáš, Semenova Polina, Ryšavý Samuel 54
102. 358
Tercia G nám. J. M. Marků, Lanškroun 54
103. 512
Srdiečka 8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Diana Urbanová, Petra Kučerová, Ema Čarnogurská, Lea Šomšáková 54
104. 97
Oranžový baklažán Sekunda G Alejová, Košice Dávid Kepič, Katarína Sedláková, Patrik Pecha, Jakub Müller 53
105. 103
Prefíkané líšky Tercia G Alejová, Košice Veronika Nemjová, Michal Liško, Andrej Nguyen, Adam Póša 53
106. 144
LBBH Tercia G Párovská, Nitra Adam Lopúch, Matej Bystrický, Lenka Bezáková, Adel Hromcová 53
107. 359
Tercia G nám. J. M. Marků, Lanškroun 53
108. 263
PsýGuláš.com 9 ZŠ, Brodské Tomáš Varmuža, Sára Mrázová, Andrej Jakubec, Sabina Heseková 53
109. 329
My nevíme Kvarta Podkrušnohorské G, Most Veronika Bíbová, Marie Mlezivová, Kristýna Farkášová, Milan Mach 52
110. 516
Géniové Sekunda G Jana Palacha, Mělník Jakub Daniel Mejsnar, Jakub Hampl, Vít Bradáček, Josef Kryml 52
111. 225
Momentka 8 ZŠ Okružná, Michalovce Soňa Spišáková, Šimon Spodniak, Martina Heimová, Matej Rovder 52
112. 270
Stakanatte Sekunda Mendelovo G, Opava Kateřina Lindovská, Natálie Mertová, Tereza Klásková, Kateřina Nešutová 52
113. 116
inteligenti 8 SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom Peter Václavek, Mária Dubinová, Veronika Pavlechová, Martin Jakubek 52
114. 48
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 52
115. 307
Kvarta G J. Barranda, Beroun Jitka Zatloukalová, Lubomíra Forejtová, Julie Červená 52
116. 484
NASA Tercia G Golianova, Nitra Nikola Horniaková, Alžbeta Žiarovská, Soňa Palumbínyová, Andrej Čerňanský 52
117. 157
Fyzmatix 314404 9 ZŠ Demänovská, Liptovský Mikuláš Matúš Grieš, Andrej Hollý, Matej Zubek, Katarína Vozáriková 52
118. 136
ALFA&OMEGA Sekunda G Párovská, Nitra Tóth Šimon, Drlík Martin, Rác Oliver, Mrázik Pavol 51
119. 339
Upgrades Sekunda SZŠ Bajkalská, Bratislava Alex Omelka, Boris Bikár, Krištof Kopas, Nina Balážová 51
120. 127
x + y = 2 Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava Mária Matejová, Jakub Drobný, Matej Sova, Matej Nižňan 51
121. 129
Slovenský Harvard Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava BenjoKopcso, Aďo, DichyGottmann, PeteP ČapaČ 50
122. 427
ELSI Kvarta G Kukučínova, Poprad Ema Bujňáková, Laura Poradová, Ivana Mlynárová, Samuel Kakalejčík 50
123. 118
0 bodov Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Dávid Parobek, Alex Janč, Filip Matejovič, Matej Kubrický 49
124. 149
RASTový hormón Kvarta G Párovská, Nitra Sára Korčeková, Adriána Mačeková, Tomáš Války, Renee Polónyiová 49
125. 150
Kvarta G Párovská, Nitra 49
126. 76
Kapustníky 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice Alexandra Ištvánová, Anežka Mártonfiová, Viktória Slivková, Sabína Michalová 49
127. 303
Pižmoni Tercia G J. Barranda, Beroun Věrka Bacíková, Marek Havelka, Adam Janošek 49
128. 425
Triceps Tercia G Kukučínova, Poprad Peter Pomietlo,, Samuel Sedláček, Matej Korp, Adam Slimák 49
129. 515
Sekunda G Jana Palacha, Mělník 48
130. 140
AZBO Sekunda G Párovská, Nitra Hlaváčková Barbora, Rampašeková Zoja, Jančovičová Alexandra, Kotrusz Oliver 48
131. 1
SuperČokoládki Sekunda G a SOŠZE, Vyškov Ondřej Formánek, Tomáš Tenk, Hana Števková, Šimon Novák 48
132. 23
99 8 ZŠ Na Hôrke, Nitra Michael Kalaba, Petra Śichulová, Michaela Maťová, Samuel Vozárik 48
133. 314
Párek z bufetu vrací úder Tercia Gymnázium, Česká Lípa Zátka Jan, Baloun Viktor, Vomlela Tomáš, Moravík Jan 48
134. 381
Naked Matematiks Tercia G Ivana Kupca, Hlohovec Samuel Kucharík, Juraj Brunčák, Jakub Miklovič, Jakub Gese 47
135. 114
Euklidovci 9 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves Kačenga Samuel, Neuvirth Miloš, Hagovská Daniela, Mistríková Alexandra 47
136. 449
Kuba Gang Kvarta Open Gate Boarding School, Babice Radim Dvořák, Merlin Garbini, Denis Vu, Jakub Jersenský 46
137. 115
Clasic team 7 SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom Dário Mráz, Matej Pisca, Ondrej Szarka, Ctibor Trebichavský 46
138. 122
Bojove Fretky/matemágovia Tercia ŠpMNDaG, Bratislava i luv those maymays, Western spy, Photomathák, Computer guy/shashlik prince 46
139. 447
OG Sekunda X. Sekunda Open Gate Boarding School, Babice Richard Česnek, Barbora Votlučková, Richard Švejda, Kryštof Kadaník 46
140. 34
Súkmeňovci 7 ZŠ Smreková, Smižany Jana Mareková, Michal Jasečko, Laura Novotná, Adam Tkáč 46
141. 190
Piskoty Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Maxim Bodnar, Alexandra Holikova, Emma Revajova, Monika Palencarova 46
142. 521
Škuľkovia™ 8 ZŠ s MŠ Š. Moysesa, Žiar nad Hronom Dominik Pavla, Dominik Olajec, Veronika Pavlová, Terézia Hešková 45
143. 148
HBO již nikoliv stačej přidat vodu Kvarta G Párovská, Nitra Patrik Miškov, Martin Suláni, Patrik Peťovský, Šimon Černák 45
144. 49
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 45
145. 300
LOPATY Sekunda G J. Barranda, Beroun Luky, Filip R., Filip E., Tonda 45
146. 96
The Best 9 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice Sára Bubánová, Sabína Gabrielová, Marcela Maliarová, Hortenzia Remenárová 44
147. 583
Jedničky 9 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená Paulína Šurinová, Veronika Sokolovská, Dominika Šrámková, Patrik Pánik 43
148. 13
Futuráci 7 7 SZŠ Futurum, Trenčín Klára Komorovská, Laura Tinková, Martin Okša, Filip Zdarilek 42
149. 139
Stehenná kosť Sekunda G Párovská, Nitra Dávid Pavol, Knížat Ondrej, Hačko Benjamín, Tomka Samuel 42
150. 582
8 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 42
151. 134
SK Ankalezu Tercia G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem Anežka Jabůrková, Karolína Křížová, Zuzana Kutheilová, Lenka Zahradníková 41
152. 82
KAUKAZ Kvarta G A. Vrábla, Levice Jakub Horváth, Dávid Furda, Marian Štefanka, Timo Pavuk 41
153. 35
IQ Maccaroni WTS 9 ZŠ Smreková, Smižany Gabriel Tobiaš, Jakub Zemjanek, Michal Turčan, Sára Maľaková 41
154. 550
martinmatusemmabobor 7 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Harausová Emma, Kováč Martin, Dvorščík Matúš, Mikes Dalibor 41
155. 288
princezny Tercia Wichterlovo G, Ostrava Rubišarová Kateřina, Machytková Eva, Bódiová Klára, Lapšanská Adéla 41
156. 58
Zaklínači hadov 8 ZŠ Beluša Boleková Ema, Šedík Maroš, Turza Adam, Macák Juraj 40
157. 61
Veselá kopa 8 SZŠ Dneperská, Košice Lukáš Boguský, Erik Lazár, Dana Semancová, Michal Dlabaj 40
158. 11
Milada 7 7 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice Adéla Nguyenová, Hana Pištěláková, Tomáš Janák, Tomáš Klusák 40
159. 568
Mythic stream 8 ZŠ s MŠ, Rakovice Alojz Blahovec, Daniel Kolník, Lukáš Kepko 40
160. 590
Binomial expansion 8 Cambridge Int. School, Bratislava Petra Kriskova, Samo Martinka, Matej Janyik, Doraid Sleiman 40
161. 271
Přebytečné prádlo na druhou Sekunda Mendelovo G, Opava Kryštof Tichý, Jan Vítek, Jakub Dehner, Václav Borunský 40
162. 94
Quatro 8 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice Alžbeta Remenárová, Martina Rapantová, Natália Blatnická, Alexandra Hetešová 40
163. 323
Jatajem Sekunda Podkrušnohorské G, Most Jana Kundertová, Ema Kerliková, Jan Matuščín, Tadeáš Svoboda 39
164. 14
Futuráci 8 8 SZŠ Futurum, Trenčín Natália Noémi Gódány, Nina Valigurová, Ema Slezáková, Maximo Vicente 39
165. 245
Ľadoborci 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Kubík Lukáš, Dobrík Daniel Tadeáš, Mikloš Jakub, Rajnič Samuel 39
166. 184
Macovia Tercia SŠ Novohradská, Bratislava Šimon Bulla, Eduard Ďurkáč, Tibor Demko, Adam Polek 39
167. 279
Guľky Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín Vasková, Gavendová, Ambrosová, Dobiašová 39
168. 446
Kašpárci 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Pergler Jan, Brada Petr, Kateřina Burianová, Hrubý Jakub 38
169. 223
Podzaba 9 9 ZŠ Podzáhradná, Bratislava Fuhrich Maxim, Kádár Martin, Rudohradský Matej, Nemessanyiová Anna 38
170. 99
JOJODELFÍNICI Sekunda G Alejová, Košice Samuel Kalivoda, Dominik Čabrák, Martin Mikušák, Martin Šmilňák 38
171. 379
Ezy 2 Kvarta G a SOŠ, Podbořany Tempelová Klára, Ryšavý Lukáš, Hotový Dominik, Zeman Tadeáš 38
172. 324
Talon Sekunda Podkrušnohorské G, Most Mohamed Al-naggar, Lukáš Műller, Martin Kovář, Ondřej Sternthal 37
173. 98
PeLaToJa Sekunda G Alejová, Košice Petra Psotová, Ladislav Antoži, Tomáš Hutňan, Jakub Kukura 37
174. 269
N.A.M.E Sekunda Mendelovo G, Opava Marie Janovská, Nela Kubesová, Eva Doleží, Tereza Przeczková 37
175. 27
NAMJETOJEDNO Sekunda G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš Bebko Samuel, Droppa Adam, Bačík Adam, Perončík Jerguš 37
176. 249
Rýchli a zbesilí 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Matej Sninčák, Matej Kurila, Adam Morvay, Samuel Kapoun 37
177. 113
Štedráci 8 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves Juliána Dovalová, Ráchel Midlíková, Tomáš Hamrák, Michaela Rumanová 37
178. 155
Lyptovský Eynsteyny 7 ZŠ Demänovská, Liptovský Mikuláš Jakub Hromádka, Hana Griešová, Ján Berník, Dušan Kuchta 37
179. 230
BossClub 8 ZŠ, Slovinky Oliver, Matej, Matúš, Matúš 36
180. 262
LITHIUM 9 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Pavlíček Marek, Gregorová Denisa, Hájková Veronika, Králíček Adam 35
181. 31
IC 4 8 ZŠ s MŠ, Podolínec Slávka Dziaková, Ivanka Lutzová, Martin Leščinský, Jaroslav Kromka 35
182. 309
Ambrož Kvarta G J. Barranda, Beroun Marek Chvátal, Jakub Cihlář, Vojtěch Novák, Antonín Mařík 35
183. 110
Mentolová farba Kvarta G Alejová, Košice Nina Mamčaková, Jakub Hudák, Jakub Vojtek, Adam Melničak 35
184. 174
Švihováci 4 8 ZŠ a MŠ, Švihov Ondřej Sláma, Václav Petelík, Natálie Jiráková, Veronika Bošková 35
185. 28
DROB Tercia G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš Dalibor Blcha, Rebeka Škáchová, Oliver Parajka, Barbora Hrnčiarová 34
186. 299
Waflos Doritos Sekunda G J. Barranda, Beroun Sebastian Libiš, Oliver Duda, Petr Ježek 34
187. 43
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 34
188. 238
Dievčatá 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Zimovčáková Marianna, Hudáková Simona, Palenčárová Gabriela, Turčeková Tereza 34
189. 224
V.D+VI.D 7 ZŠ Okružná, Michalovce 34
190. 552
Fuziny Poddaný 9 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Ferancová Linda, Ivicová Martina, Veronika Haršanyová, Gladiš Matej 34
191. 59
Arnold´s crew 9 ZŠ Beluša Slávik Maroš, Kopp Kristián, Mičuda Ivan, Sehnoutek Daniel 34
192. 450
OG Potatoes Kvarta Open Gate Boarding School, Babice Roušarová Kateřina, Hauferová Markéta, Sedláková Julie, Kolomazník Vojtěch 34
193. 74
Vyprážané chrusty 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice Katarína Šucová, Martina Blanárová, Lenka Hudáková, Daniela Slávkovská 33
194. 121
mrtve paradajky Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Jakub Nagy, Samuel Michalík, Marko Kelbel, Dominick Németh 33
195. 254
Belani 9 Spojená škola, Belá Kristián Chabada, Samuel Lesko, Romana Vráblová, Sára Zimenová 33
196. 75
Čierna perla 8 ZŠ Bernolákova 16, Košice Sarah Jarková, Martina Žáková, Alex Peter Begéni, Martin Dunca 32
197. 156
Math Shadows 8 ZŠ Demänovská, Liptovský Mikuláš Adrián Laco, Adam Javorský, Denisa Dzúrová, Daniel Christopher Vučkan 32
198. 513
mrože123 8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Denis Šifra, Lara Badr, Jana Šelengová, Adam Chudík 32
199. 147
Alibaba Squad Kvarta G Párovská, Nitra Filip Balko, Matúš Adamík, Patrik Jašo, Adam Polyák 32
200. 30
SMAJLICI 7 ZŠ s MŠ, Podolínec Valéria Dubjelová, Lukáš Buxár, Tobias Valek, Tatiana Kaletová 32
201. 21
SNP-9C 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Koreň Tomáš, Lendvorský Claudio 32
202. 145
Prepočítavam... Tercia G Párovská, Nitra Martin Požgaj, Juraj Pauko, Tomáš Rosinský, Max Wagner 32
203. 235
KADERNÍCI 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Belej Martin, Bujňáková Adriana, Vilinská Viktória, Beľanová Sára 32
204. 313
Minecraft boiz Sekunda Gymnázium, Česká Lípa Jakub Hadrbolec, Měrka Jan, Sichrovský Tomáš, Špindler Adam 32
205. 333
Lachtani 8 ZŠ Bratří Čapků, Příbram Monika Burdová, Zuzana Havlíčková, Josef Šíp, Dominik Tůma 32
206. 210
MIRO07 Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra Miroslav Marik, Liana Vidová, Adam Vogel, Naďa Eliašová 32
207. 322
Žubrofky <3 9 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Adam Danko, Dorota Vicianová, Nina Podhradská, Dominika Kubicová 31
208. 410
Tupreme 9 ZŠ Komenského, Svidník Filip Savčák, Matej Makara, Šimon Čandík, Natália Jackaninová 31
209. 133
ŠK NEŠACHNEM SI Tercia G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem Antonín Gabriel, Václav Šedivý, Jan Toman, Štěpán Vostřel 31
210. 83
Astralis Kvarta G A. Vrábla, Levice Patrik Pintér, Šimon Škvarka, Tomáš Bielený, Filip Žilkay 31
211. 253
Experti 7.A 7 Spojená škola, Belá Ema Holubková, Ján Kováč, Katarína Stráska, Barbora Vráblová 31
212. 85
Fialové kvietky-fialky 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice Katarína Tomková, Viktória Ficeryová, Eleonóra Výrostková, Ľudmila Uramová 31
213. 52
Ukončete výstup a nástup, dveře se zavírají! 9 ZŠ Větrný Jeníkov Lada Farková, Sára Neprašová, Matěj Vintr, Jan Král 30
214. 92
PeJaBaKa Kvarta G F. G. Lorcu, Bratislava Peter Mancal, Jakub Benčík, Barbora Azórová, Katarína Palusková 30
215. 38
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 30
216. 357
Sekunda G nám. J. M. Marků, Lanškroun 30
217. 3
Beta Kvarta G a SOŠZE, Vyškov Tomáš Formánek, Karel Josef Čáp, Jaroslava Karásková, Petra Štolfová 30
218. 308
Dezider Kvarta G J. Barranda, Beroun Julie Baštová, Denisa Černá, Julie Žáčková, Markéta Lipinská 29
219. 32
IXáčky 9 ZŠ s MŠ, Podolínec Simona Hanečáková, Sára Strakulová, Alžbeta Dubjelová, Sofia Redajová 29
220. 233
MATHS 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Kozelová Alžbeta, Dvorčáková Natália, Ihnátová Tamara, Filková Dorota 29
221. 153
Fantastická 4 8 ZŠ TGM, Moravské Budějovice Eliška Pipalová, Tadeáš Novotný, Daniel Linduška, Martin Škoda 29
222. 319
matxxx 8 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Samuel Masaryk, Adam Puclík, Daniel Antala, Leonard Satty 29
223. 40
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 29
224. 26
SYNTAX_ERROR Sekunda G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš Polečová Lucia, Šimonová Tereza, Laheye Veronika, Hrošová Karin 28
225. 315
Nakládané okurky Tercia Gymnázium, Česká Lípa Motlík Tomáš, Veštšíková Anna, Šorfová Markéta, Čechová Tereza 28
226. 231
Piráti Karibiku 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Kaduková Karolína, Lakatošová Sára, Hudáková Kristína, Čurajová Anna 28
227. 282
Aquamarines Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín Hrádocká, Vanková, Šarinová 28
228. 275
MALV Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín Andrej Paška, Lukáš Smejkal, Viktória Balážová, Maroš Rybár 28
229. 536
9.A. 9 ZŠ, Trhové Sviny Blánč, Petřík, Anča, Nykola 28
230. 551
8AB 8 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Čík Samuel, Gavorníková Laura, Lukačovičová Simona, Šimonovič Šimon 28
231. 154
Havískovi je dneska 14 9 ZŠ TGM, Moravské Budějovice Havísek, Dášenka, Elišenka, Kačenka 27
232. 328
SMARTIES Tercia Podkrušnohorské G, Most Anna Dobiášová, Tereza Burdová, Adéla Gremlicová, Kristýna Libová 27
233. 182
Hlavný uzáver plynu-hup 9 SŠ Novohradská, Bratislava Adam Zbudila, Patrik Brenčič, Lukáš Ježovít, Matúš Kováčik 27
234. 181
Eins Zwei Polizei 8 SŠ Novohradská, Bratislava Johana Špačeková, Anabela Ralbovská, Juraj Blanárik, Dominika Káčerová 27
235. 508
Zvodnice 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Alžbeta Rečičárová, Petra Pitoňáková, Eva Žáková, Michaela Tomusková 26
236. 163
GUMKÁČI 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Peter Vidiečan, Marko Dedinský, Erik Klocháň, Matej Gonda 26
237. 380
Džuskovci Sekunda G Ivana Kupca, Hlohovec Maxmilián Macháček, Filip Husár, Nikol Zomborská, Samo Ondrej Hulala 26
238. 261
S Danem 9 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Sádovský Vladimír, Kosková Kristýna, Daniela Jelínková, Daniel Skryp 26
239. 15
Osmaci 8 ZŠ s MŠ Školská, Lokca Socha Michal, Kukla Ľuboš, Madleňák Radoslav 26
240. 526
Lopaty 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice Zeman Michal, Mička David, Suská Gabriela, Buchta Martin 26
241. 93
Horalky 8 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice Hana Benedikovičová, Eliška Juríková, Marcela Tomašovičová, Viktória Režnáková 26
242. 340
Sekunda G J. Chalupku, Brezno 26
243. 19
SNP-9A 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Brezanská Viktória, Šónová Sofia, Šónová Viktória 25
244. 170
Karamelky 9 ZŠ s MŠ, Lemešany Natália Petrová, Natália Sabolová, Michaela Buzogáňová, Nina Takáčová 25
245. 69
Experti 9 ZŠ Moravská, Králíky Muchová Natálie, Urnerová Alena, Maťašovský Samuel, Malošková Klára 25
246. 237
Krémeše 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Sedláková Sophia, Fabian Juraj, Lukáš Benedikt, Sokolová Sára 25
247. 281
Hey hou Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín Mária Ines Gajdošíková, Sophia Halásová, Alicia Donate Klimešová 25
248. 276
Bomby Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín Melicheríková, Bartošíková, Lukáčová, Venglik 25
249. 128
Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava 25
250. 517
Sekunda G Jana Palacha, Mělník 24
251. 430
Tercia G J. Chalupku, Brezno 24
252. 209
Lietajúce sáčky 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Ema Blážová, Katarína Poliaková, Vanda Marelová, Alex Bizub 24
253. 251
Uhlomery 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Dominik Wiesner, Adam Bartko, Angelika Koželuhová, Jakub Lauro 24
254. 91
Nezmaturujem Tercia G F. G. Lorcu, Bratislava Lucia Kvasniičková, Klára Selešová, Nina Gužáková, Alex Kirčák 24
255. 565
Vzteklé veverky 8 G Mojmírovo nám., Brno Patrícia Chodúrová, Mariana Michlíčková, Filip Hromádko, Marika Švejdová 24
256. 226
8 ZŠ Okružná, Michalovce 24
257. 39
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 24
258. 409
Otvorené zátvorky 9 ZŠ Komenského, Svidník Jerguš Koreň, Branislav Feckanin, Juliana Savčáková, Martin Hudák 24
259. 55
Mudrlanti 7 ZŠ Beluša Ftorek Štefan, Kabzanová Monika, Kopšík Šimon, Bellan Andrej 24
260. 298
BORCY Sekunda G J. Barranda, Beroun Kryštof Daněk, Jonáš Koller, Matyáš Dušek, Michal Zásměta 24
261. 141
SSGRDPUB Tercia G Párovská, Nitra Rebeka Belicová, Barbora Ferencová, Ema Ďuranová, Paulína Borovská 24
262. 532
8.A Naďa FOREVER <3 8 ZŠ, Trhové Sviny Janča Trajerová, Nikča Kunáglová, Odík Skamene, Gábinka Lustová 24
263. 88
Euklides 7 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica Dian, Joščák, Videršpánová, Vinarčíková 24
264. 426
Tatrín Tercia G Kukučínova, Poprad Rastislav Miško, Andrej Kazimír, Chiara Vladimíra Michaľáková, Ema Závacká 24
265. 137
DOMISLITESI Sekunda G Párovská, Nitra Koprda Samuel, Igaz Adam, Mika Adam, Kiesel Matej 23
266. 242
Čo ja viem? 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Skladaný Peter, Varga Lukáš, Uriga Jozef, Strapec Ondrej 23
267. 445
TTMT 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Aulíková Tereza, Cibulková Tereza, Cvačková Martina, Rybáček Tomáš 23
268. 56
Hento 8 ZŠ Beluša Synák Radovan, Pavlac Marek, Huťová Nina, Rybanský Daniel 23
269. 218
HOCHMALOVCI 8 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Kubelka, Peterka, Petříková, Hermanová 23
270. 70
Falta power 9 ZŠ Moravská, Králíky Borovička Martin, Faltus Štěpán, Toman Kvido 23
271. 214
PoRnSTaRs Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra Michal Vereš, Dárius Jančo, Tomáš Kiss, Martin Sršeň 23
272. 432
Tercia G J. Chalupku, Brezno 23
273. 440
Pudlýkova rodinka 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Sedláčková Evelína, Sedláčková Karolína, Kokošková Nela, Kokošková Michaela 22
274. 8
bečka 8 ZŠ Železničná, Bratislava Martin Halák, Viliam Sirkovský, Patrik Folťan, Dominika Patca 22
275. 466
Parťáčky 8 ZŠ s MŠ, Malá Lehota Terézia Debnárová, Andrea Rajnohová, Ľubomíra Barancová 22
276. 104
Zub za zub Tercia G Alejová, Košice Jakub Janura, Filip Múdry, Jakub Tomčovčík, Július Kurimský 22
277. 331
Tulipány 9 G Komenského, Lipany Matúš Hendrichovský, Stanislav Girašek, Ema Ivanová, Laura Piskurová 22
278. 236
SEGINE 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Hruščáková Ivana, Gregová Laura, Morgan Kathryn, Jačaninová Michaela 22
279. 256
LOS POLLOS SON LA LEY 7 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Horák Vítek, Raška Jan, Juška Michal, Brož Josef 22
280. 424
Podtatranci Sekunda G Kukučínova, Poprad Ondrej Kubáň, Kevin Urban, Vladimír Pastorek, Duc Minh Dao 22
281. 342
Sekunda G J. Chalupku, Brezno 21
282. 320
chceme 1 na vysvedčení 8 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Valentína Prociková, Lejla Csinová, Dominika Hajnalová, Nina Kopnická 21
283. 9
ačka 9 ZŠ Železničná, Bratislava Timea Fritschová, Martin Waclawek, Filip Mikušiak, Lucia Némethová 21
284. 535
9.B #NASTÁŇU 9 ZŠ, Trhové Sviny Pepča Štěpánek, Honča Lukáš, Pajča Maříková, Mirča Matyáš 21
285. 257
ZLOMKAŘI 8 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Starý Daniel, Štichhauer Daniel, Záruba Patrik, Hebek Tomáš 21
286. 172
Švihováci 2 7 ZŠ a MŠ, Švihov Eva Kovaříková, Tereza Melková, Jakub Valečka, Veronika Pícková 21
287. 344
Kvarta G J. Chalupku, Brezno 21
288. 208
Krtkovci 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Tamara Dávidová, Simona Moučková, Martin Kručay, Samuel Marek Hamrák 21
289. 199
MK Kukulienka 7 ZŠ Dostojevského, Poprad Vladimír Sabo, Tobias Závacký, Jakub Jaremčuk, Lukáš Fridmanský 21
290. 332
PEDRA TEAM 7 ZŠ P. Jilemnického, Zvolen Ivan Marianek, Alexandra Butkovská, Neli Novodomská, Dorota Marková 21
291. 10
ôsmaci 9 ZŠ Železničná, Bratislava Richard Krajcsik, Lívia Múčková, Tomáš Rákoczy, Michal Búran 21
292. 326
UZENINY GANG Tercia Podkrušnohorské G, Most Vojtěch Musil, Vojtěch Hošek, Štěpán Štrébl, Jan Bertlík 20
293. 227
9 ZŠ Okružná, Michalovce 20
294. 442
ODS_PEŠTUKA 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Brož Lukáš, Kučera Pavel, Štengl Jiří, Košař Matěj 20
295. 259
KROCANI 8 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Bakrlík Adam, Kvapil Martin, Polák Tomáš, Houdek Jaromír 20
296. 334
Tým Arrow 9 ZŠ Bratří Čapků, Příbram David Filipovský, Tomáš To Xuan, Václav Hanáček, Lucie Nováková 20
297. 423
Tatranky Sekunda G Kukučínova, Poprad Nela Kakalejčíková, Katarína Korvinová, Alžbeta Omámiková, Dominika Kanovitsová 20
298. 527
Mrtvolková inteligence 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice Králová Anna, Korberová Lucie, Kubešová Viktorie, Virglová Lenka 20
299. 203
Prfky 8 ZŠ Dostojevského, Poprad Martin Kučera, Jakub Šulej, Teodor Šmondrk, Adam Madžo 20
300. 537
tilimilitranija Kvarta SG Life Academy, Poprad Yuliia Loshak, Bruno Schweitzer, Alexandra Diabelková, Juliána Kaločayová 19
301. 178
Švihováci 8 9 ZŠ a MŠ, Švihov Filip Slíva, Luboš Prantl, Jitka Pittrová, Andrea Kubalaková 19
302. 464
Doberáci 8 Základní škola, Dobré Dirlam, Táčner, Michlová, Mosnák 19
303. 369
Horákovci 7 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Maroš Orolin, Diana Lukáčová, Adam Potančok, Silvia Kondeková 19
304. 71
cukrouši 9 ZŠ Moravská, Králíky Feltlová Helena, Halířová Veronika, Tomková Andrea, Hejkrlíková Mirka 19
305. 581
Siedmacka banda 7 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená Matej Žatko, Kristína Motyčáková, Sebastian Stas, Peter Skovajsa 19
306. 164
DÁŽDNIK 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Peter Mičík, Natália Tarajová, Michal Motyčák, Patrik Samardák 19
307. 165
HARD MATHEMATICIANS 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Bianka Kovalčíková, Ivana Fileková, Rebeka Magerčáková, Matúš Filek 19
308. 183
Indi Vindi 9 SŠ Novohradská, Bratislava Fedor Červenka, Marián Parajko, Alex Juráška, Peter Hozlár 19
309. 169
Elita 8 ZŠ s MŠ, Lemešany Patrik Szmolka, Sandra Hasmanová, Tomáš Kolesár, René Dedinský 19
310. 569
Matematické skills 8 ZŠ s MŠ, Rakovice Lucia Rehaneková, Veronika RIčovská, Natália Adamcová 19
311. 355
monkaS 8 ZŠ Angyalova, Kremnica Mutňanský Jakub, Páchnik Adam, Fodor Martin, Svitok Marek 19
312. 511
Anti-Mozog 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Ján Máté, Diana Slavkovská, Marián Kornaj, Adriana Hadbavná 18
313. 87
PRIGO A Tercia Přírodovědné G PRIGO, Ostrava Oliver Pospíšil, Jakub Dungel 18
314. 346
Four geniuses 9 ZŠ s MŠ, Zuberec Dominika Motyčáková, Sarah Zúbeková, Lukáš Kováľ, Jakub Valek 18
315. 176
Švihováci 6 8 ZŠ a MŠ, Švihov Tomáš Valečka, Jakub Křen, Tomáš Bubeník, Natálie Brožová 18
316. 204
Pikaču 8 ZŠ Dostojevského, Poprad Marianna Papcunová, Lucia Lišková, Ema Husárová, Martina Máliková 18
317. 318
Šúšn 7 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Ivan Alexander Vereš, Erich Palšovič, Martin Kuzmík, Matej Sivák 17
318. 510
Gucci gang 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Ina Paľová, Adriána Olešáková, Emma Polakovičová, Viktória Ďurčáková 17
319. 240
Meow 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Liptáková Andrea, Šoltésová Ema, Vargová Lívia, Sabolová Sofia 17
320. 100
KOCKY Sekunda G Alejová, Košice Oliver Chok, Richard Šimko, Richard Marcin, Lukáš Eliáš 17
321. 301
sekunda girls Sekunda G J. Barranda, Beroun Julie Žaliová, Nela Hamerníková, Klára Bělíčková, Ester Matyášová 16
322. 534
8.B 8 ZŠ, Trhové Sviny Zítek Lukáš, Tušl Martin, Mašek Richard, Klímová Karla 16
323. 151
Vojta a spol. 7 ZŠ TGM, Moravské Budějovice Vojtěch Kabelka, Jaromír Filipský, Petr Bartoš, Martin Havelka 16
324. 327
BOJKY Tercia Podkrušnohorské G, Most Lucie Ceralová, Amelie Syrová, Pavel Elexa, Michal Seidl 16
325. 77
QVIQ MATHS Sekunda G A. Vrábla, Levice Adam Haško, Pham Viet Hune Tuan, Adrián Bielik, Martin Bielik 16
326. 250
Červení draci 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Alex Šimon, Sofia Belko, Ľubica Gajdošíková, Oliver Barkol 16
327. 20
SNP-9B 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Bartkovič Jakub, Danislav Miroslav, Švantner Martin 16
328. 7
siedmaci 8 ZŠ Železničná, Bratislava Tomáš Zajíc, Adam Zubek, Patrik Macanga, Dalibor Maslo 16
329. 168
Stratégovia 7 ZŠ s MŠ, Lemešany Lea Benčová, Timotej Repko, Jakub Petrila, Kristína Gomulecová 16
330. 4
Superheroes 8 Splash International, Košice Amy Fedorovova, Nihade Mazoir, Adam Hathaway 16
331. 465
Slovenský bača 7 ZŠ s MŠ, Malá Lehota Adam Adamec, Michal Kuťka, Karolína Kozáková 16
332. 483
Sekunda G Golianova, Nitra Soňa Chowaniecová, Diana Záborská, Tina Krajčovičová, Patrícia Strakošová 16
333. 345
Kvarta G J. Chalupku, Brezno 16
334. 175
Švihováci 5 8 ZŠ a MŠ, Švihov Martin Hajdúk, Michal Toman, Jakub Sláma, Pavel Waldmann 16
335. 17
SNP-7A 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Kostiviarová Tereza, Gríger Peter 15
336. 90
Termoska Sekunda G F. G. Lorcu, Bratislava Rudišin Gabriel, Bukaiová Diana, Brziak Marek, Matejová Simona 15
337. 563
Ťavy 8 ZŠ, Zbehy Kristína Laciková, Filip Galan, Sára Krajancová, Tamara Dovičovičová 15
338. 22
NH7 7 ZŠ Na Hôrke, Nitra Ema Nagyová, Kristína Strnisková, Samuel Jordanov, Ladislav Bánovský 15
339. 79
1054 Sekunda G A. Vrábla, Levice Zuzana Plechová, Dominika Baloghová, Ana Šabíková, Nina Trňanová 15
340. 258
JEŽCI 8 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Klein Tomáš, Macháň Ondřej, Duc Anh Nguyen, Mrva Daniel 15
341. 248
Španielski retrieveri 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Branislav Boris, Adam Bátory, Martin Bakus, Sofia Malinovská 15
342. 443
Gucci gang 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Hohlberger Marek, Náprstková Lucie, Gemerský Pavel 15
343. 73
KRTK 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice Jakub Lukáč, Tobias Kisty, Samuel Martinec, Ladislav Laský 15
344. 529
Šikulové 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice Valentová Klára, Blahová Klára, Kessnerová Anna, Matoušek Václav 15
345. 212
segzi tercia Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra Emaar, Sue, Slim Shady, Marek 15
346. 86
PRIGO B Tercia Přírodovědné G PRIGO, Ostrava Vojtěch Bobovský, Jakub Holek, Matěj Myslivec, Filip Zmijka 14
347. 531
7.A 7 ZŠ, Trhové Sviny Barbora Švarcová, Anja Řeháčková, Veronika Poláková, Jakub Kočárek 13
348. 160
NINJA KORYTNAČKY ♥♥♥♥♥ 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Nina Veronika Klimeková, Katarína Šrobová, Lucia Žuffová, Adriána Harmatová 13
349. 232
Matematickí šašovia 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Jandošek Alexander, Majerníková Michaela, Hlatká Terézia, Borgoňová Michaela 13
350. 18
SNP-7C 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Šuhajdová Lenka, Sokol Branislav, Mokrý Michal 13
351. 84
DeafMaht 9 ZŠ s MŠ Drotárska cesta, Bratislava Ema Kyselicová, Oliver Krajčír, Martin Leginus, Matúš Magyar 13
352. 383
Matematickí draci Kvarta G Ivana Kupca, Hlohovec Jakub Martin Hulala, Jakub Antala, Laura Dzurechová, Sára Polačiková 13
353. 408
Kader bist 8 ZŠ Komenského, Svidník Ivana Vlčinová, Laura Safková, Timotej Janošík, Matúš Pančák 13
354. 177
Švihováci 7 8 ZŠ a MŠ, Švihov Jan Pekárna, Adam Radwan, Natálie Kreidlová, Zdeněk Bešta 13
355. 294
Kohouti 9 ZŠ a MŠ, Besednice Blažek Jakub, Berková Denisa, Faltová Lenka, Šafránková Eliška 13
356. 205
Trilobity 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Patrícia Kovalčíková, Dominika Miškovičová, Vanesa Jankurová, Soňa Horníková 13
357. 255
Hvězdy 7 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Tamchynová Tereza, Koblížková Marie, Knická Katka, Svobodová Klára 12
358. 216
Mozkovna 7 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Čermák Michal, Koblic Jan, Nosál Marek, Škrabák David 12
359. 166
CHUANOVCI 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Martin Butora, Michal Šuriňák, Lucia Váleková, Monika Gondová 12
360. 234
PINK UNICORNS 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Ďurian Matúš, Marko Maxim, Šimko Ján, Kopsová Laura 12
361. 441
Mathrace 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Frantová Zuzana, Levorová Kateřina, Studničková Anna 12
362. 260
666 9 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Severin Vladimír, Horák František, Všetečková Anna, Vavřinová Gábina 12
363. 467
Drsné uhorky 9 ZŠ s MŠ, Malá Lehota Ema Debnárová, Samuel Fuska, Vanesa Holičková, Lukáš Chudý 12
364. 393
Osmáčci 8 ZŠ Nábřeží, Hulín Lucie Pivodová, Kristýna Šubertová, Vít Ondrejec, Tomáš Dvořák 12
365. 354
FC TELCE 8 ZŠ Angyalova, Kremnica Petríková Paula, Antonyová Anna-Mária, Kanala Samuel, Košík Filip 12
366. 407
Zubatý 8 ZŠ Komenského, Svidník Zuzana Kačmárová, Marek Mňahončák, Timotej Sadiv, Bianka Zribková 12
367. 394
Deváťáci 9 ZŠ Nábřeží, Hulín Adoš, Kuba, Danča, Elda 12
368. 215
SWAT Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra Samko Janko Muška, Alenôčka, Weronička, Teruška 12
369. 429
Tercia G J. Chalupku, Brezno 12
370. 152
seschlaponoska 7 ZŠ TGM, Moravské Budějovice XxxADAMxxX, Xxx 10
371. 371
8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Miroslav Vančo, Martin Bačo, Daniela Kašiarová, Barbora Murgačová 10
372. 180
8 SŠ Novohradská, Bratislava Štefan Čikovský, Daniel Dudík, David Suchár, Šimon Fraštia 10
373. 217
FANTASTICKÁ ČTYŘKA 7 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Grebennikovová Anna, Mazúchová Pavlína, Kánský Ondřej, Matějíček Jakub 10
374. 277
Piar quatro Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín Maláňová, Országh, Vendžúrová, Sabová 10
375. 207
Iskričky 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Karolína Becková, Natália Konevalová, Bibiána Brajerová, Valentína Orolinová 10
376. 525
REPL 8 ZŠ Tyršova, Židlochovice Skúpá Eliška, Pelikánová Lucie, Paták Patrik, Wolinger Robin 10
377. 202
TEAM Secret 7 ZŠ Dostojevského, Poprad Samuel, Maco, Richard, Michal 9
378. 201
Mandarínky 7 ZŠ Dostojevského, Poprad Tatiana Soľavová, Ema Kajzárová, Martina Sekeráková, Sofia Elizabeth Želonková 9
379. 325
"LOGICY" Sekunda Podkrušnohorské G, Most Ivana Ondráčková, Hana Duong, Denisa Alblová, Debora Sedláčková 9
380. 247
Miesiči 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Tomáš Kováčik, Natália Chorvátová, Filip Josay, Dominik Huttera 9
381. 549
Zachráňte Filipa 7 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Laláková Linda, Marcinová Lenka, Repová Nina, Chabada Filip 9
382. 439
Kiwiové 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Eliška Cibulková, Nikola Dupalová, Radek Šteffl, Markéta Taflíková 9
383. 530
7.B 7 ZŠ, Trhové Sviny Daniel Sloup, Petr Valíček, Ondřej Bušek, František Marek 9
384. 274
Zeig mir ..... Es ist nicht da Kvarta Mendelovo G, Opava Jakub Hronek, Tomáš Adamec, Lukáš Procházka, Zita Maršíková 9
385. 66
1619645 8 ZŠ Moravská, Králíky Juránková Marie, Rentková Jitka, Trlicová Mirka, Červáková Nikol 9
386. 161
KROKODÍLY 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Boris Šuriňák, Martin Šimičák, Miroslav Škorík, Richard Matištík 9
387. 6
Ačkari 7 ZŠ Železničná, Bratislava Ján Dzuríček, Natália Bugárová, Timea Topoľovská, Marián Horváth 9
388. 377
Terciáni Tercia G a SOŠ, Podbořany Kačírek Tadeáš, Pěknicová Eliška, Šindelář Erik, Krupičková Mariana 9
389. 533
8.C 8 ZŠ, Trhové Sviny Bára Machová, Kristýna Žáková, Sabina Špergerová, Laura Müllerová 9
390. 509
NAPADLO NAS MEJD 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Jozef Pitoňák, Michal Korim, Ema Hudzíkova, Diana Brejčáková 9
391. 378
Ezy 1 Kvarta G a SOŠ, Podbořany Čížek Matouš, Krob Petr, Lenz Ondřej, Martinovský Matěj 9
392. 353
Vapemaster 8 ZŠ Angyalova, Kremnica Kaštier Miroslav, Slanina Martin, Rosenzweig Adam, Kubašiak Daniel 9
393. 292
DAWAE 8 ZŠ a MŠ, Besednice Kovalchyn Oleh, Kabíček Štěpán, Magdolen Alex, Smoleň Radek 9
394. 229
SMAJLÍCI 9 ZŠ, Slovinky Viktória, Janka, Natália 9
395. 173
Švihováci 3 7 ZŠ a MŠ, Švihov Zuzana Kudrnová, Tien Pham Quyet, Markéta Strachotová, Anna Krůsová 9
396. 528
Dravé ženy 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice Morysová Michaela, Weisová Magda, Sedláčková Barbora, Furchová Natálie 9
397. 293
Bakvaláni 8 ZŠ a MŠ, Besednice Pollák Miroslav, Pöschko František, Šindelířová Lucie, Lemochová Leona 9
398. 213
所使用的漢字 Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra Filip Jančo, Jakub Mišík, Emma Barboríková, Ema Tomanová 9
399. 431
ružové cactusy Tercia G J. Chalupku, Brezno 9
400. 167
IMPÉRIUM 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Terézia Blažeková, Eva Magerčáková, Eliška Gibasová, Silvia Šangalová 7
401. 67
8-6 8 ZŠ Moravská, Králíky Macková Lenka Marie, Kapacová Nikola 7
402. 57
Banáni 8 ZŠ Beluša Sviečková Aneta, Hošták Oliver, Kujaník Juraj, Janek Matej 7
403. 162
HROŠÍ NÁKYP 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Milan Matlák, Martina Zemanová, Petra Kluchtiaková, Soňa Matláková 6
404. 372
Supreme 8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Bruno Janek, Sophia Blašková, Michéle Marková, Marek Jablonka 6
405. 370
8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Samo Cesnak, Lea Studeníková, Matej Mojžiš, Richard Longauer 6
406. 72
9-5 9 ZŠ Moravská, Králíky Látal David, Šesták Martin, Vágner Vítek 6
407. 78
Bombuláci Sekunda G A. Vrábla, Levice Tomáš Barát, Martin Švec, Dávid Počaji, Patrik Sebastián Chrien 6
408. 158
KVAPKA 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Ema Majerčáková, Martin Ondroš, Sára Urbanová, Natália Žuffová 6
409. 64
TROJKA 8 ZŠ Moravská, Králíky Brůnová Anna, Čumová Anežka, Šebek Dominik 6
410. 222
Podzaba 8 8 ZŠ Podzáhradná, Bratislava Kútna Viktória, Danisová Melisa, Szundiová Monika, Pupáková Ema 6
411. 68
9-1 9 ZŠ Moravská, Králíky Mucha Samuel, Rupprich Dominik, Sokolíková Iveta, Břečková Tereza 6
412. 438
Math girl 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Vakešová Aneta, Dvořáková Klára, Drncová Lucie, Strejcová Martina 6
413. 562
Slonia Ríša 7 ZŠ, Zbehy Kristína Sollárová, Laura Megová, Marián Čápek, Matej Timoracký 6
414. 159
KOKOSY NA ĽADE 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Slávka Podbieľančíková, Nina Jadrňáková, Zuzana Valeková, Nina Gejdošová 6
415. 171
Švihováci 1 7 ZŠ a MŠ, Švihov Jan Kramer, Adéla Götingerová, Adam Pojar, Kateřina Svobodová 6
416. 356
NIVETILA 9 ZŠ Angyalova, Kremnica Wagnerová Nicole, Kupková Veronika, Michalková Timea, Májiková Laura 6
417. 211
LSVH Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra Lukáš Finta, Sofia Nagyová, Vivien Šmidriaková, Hana Šalkovská 6
418. 206
TJ Baník Hôrka 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Dávid Škovira, Miroslav Oravec, Filip Lacko, Nikolas Talpaš 3
419. 200
IQ Gente Madura 7 ZŠ Dostojevského, Poprad Martin Fuchs, Dávid Knap, Michael Cehula, Kevin Gontkovič 3
420. 221
Podzaba 7 7 ZŠ Podzáhradná, Bratislava Meňhartová Tamara, Nagyová Natália, Redeky Timothy, Viskup Daniel 3
421. 80
Lebelky Sekunda G A. Vrábla, Levice Gabriela Sluková, Kristína Vígašová, Laura Fabianová, Viktória Eva Kostolányiová 3
422. 548
Losos-Team 7 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Lukačovičová Denisa, Lišková Michaela, Achs Gustáv, Fronc Martin 3
423. 5
Bečkari 7 ZŠ Železničná, Bratislava Matúš Rácz, Samuel Pätoprstý, Šimon Gajdošík, Boris Bauman 3
424. 65
8-4 8 ZŠ Moravská, Králíky Mezuliánová Adéla, Šinová Valentýna, Kučerová Šárka, Cacek Michal 3
425. 570
Zrádné vačice 8 G Mojmírovo nám., Brno Jakub Myslivec, Lotte Hájková, Jaromír Harásek, Kryštof Denk 3
426. 291
Vidláci 7 ZŠ a MŠ, Besednice Dychtlová Zuzana, Zeman Patrik, Sedlic David, Žemlička Martin 3
427. 376
Sekundáni Sekunda G a SOŠ, Podbořany Růt Jáchym, Navrátil Václav, Roth Petr, Trong Trinh Dinh 3
428. 341
Sekunda G J. Chalupku, Brezno 3
429. 523
Drtivá porážka 7 ZŠ Tyršova, Židlochovice Kubeš Miroslav, Studený Vojtěch, Svoboda Ondřej, Vrbská Anna 3

Kategória 7

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Súťažiaci Body
1. 335
Gems 7 SZŠ Bajkalská, Bratislava Matúš Jonaštík, Viktória Vargicová, Oliver Murcín, Šimon Linczényi 93
2. 112
Logici 7 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves Kirňak Šimon, Ječim Branislav, Krotký Filip, Le Duy Kim Uye 73
3. 115
Clasic team 7 SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom Dário Mráz, Matej Pisca, Ondrej Szarka, Ctibor Trebichavský 46
4. 34
Súkmeňovci 7 ZŠ Smreková, Smižany Jana Mareková, Michal Jasečko, Laura Novotná, Adam Tkáč 46
5. 13
Futuráci 7 7 SZŠ Futurum, Trenčín Klára Komorovská, Laura Tinková, Martin Okša, Filip Zdarilek 42
6. 550
martinmatusemmabobor 7 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Harausová Emma, Kováč Martin, Dvorščík Matúš, Mikes Dalibor 41
7. 11
Milada 7 7 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice Adéla Nguyenová, Hana Pištěláková, Tomáš Janák, Tomáš Klusák 40
8. 155
Lyptovský Eynsteyny 7 ZŠ Demänovská, Liptovský Mikuláš Jakub Hromádka, Hana Griešová, Ján Berník, Dušan Kuchta 37
9. 224
V.D+VI.D 7 ZŠ Okružná, Michalovce 34
10. 74
Vyprážané chrusty 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice Katarína Šucová, Martina Blanárová, Lenka Hudáková, Daniela Slávkovská 33
11. 30
SMAJLICI 7 ZŠ s MŠ, Podolínec Valéria Dubjelová, Lukáš Buxár, Tobias Valek, Tatiana Kaletová 32
12. 235
KADERNÍCI 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Belej Martin, Bujňáková Adriana, Vilinská Viktória, Beľanová Sára 32
13. 253
Experti 7.A 7 Spojená škola, Belá Ema Holubková, Ján Kováč, Katarína Stráska, Barbora Vráblová 31
14. 233
MATHS 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Kozelová Alžbeta, Dvorčáková Natália, Ihnátová Tamara, Filková Dorota 29
15. 231
Piráti Karibiku 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Kaduková Karolína, Lakatošová Sára, Hudáková Kristína, Čurajová Anna 28
16. 508
Zvodnice 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Alžbeta Rečičárová, Petra Pitoňáková, Eva Žáková, Michaela Tomusková 26
17. 55
Mudrlanti 7 ZŠ Beluša Ftorek Štefan, Kabzanová Monika, Kopšík Šimon, Bellan Andrej 24
18. 88
Euklides 7 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica Dian, Joščák, Videršpánová, Vinarčíková 24
19. 236
SEGINE 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Hruščáková Ivana, Gregová Laura, Morgan Kathryn, Jačaninová Michaela 22
20. 256
LOS POLLOS SON LA LEY 7 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Horák Vítek, Raška Jan, Juška Michal, Brož Josef 22
21. 172
Švihováci 2 7 ZŠ a MŠ, Švihov Eva Kovaříková, Tereza Melková, Jakub Valečka, Veronika Pícková 21
22. 199
MK Kukulienka 7 ZŠ Dostojevského, Poprad Vladimír Sabo, Tobias Závacký, Jakub Jaremčuk, Lukáš Fridmanský 21
23. 332
PEDRA TEAM 7 ZŠ P. Jilemnického, Zvolen Ivan Marianek, Alexandra Butkovská, Neli Novodomská, Dorota Marková 21
24. 369
Horákovci 7 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Maroš Orolin, Diana Lukáčová, Adam Potančok, Silvia Kondeková 19
25. 581
Siedmacka banda 7 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená Matej Žatko, Kristína Motyčáková, Sebastian Stas, Peter Skovajsa 19
26. 511
Anti-Mozog 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Ján Máté, Diana Slavkovská, Marián Kornaj, Adriana Hadbavná 18
27. 318
Šúšn 7 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Ivan Alexander Vereš, Erich Palšovič, Martin Kuzmík, Matej Sivák 17
28. 510
Gucci gang 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Ina Paľová, Adriána Olešáková, Emma Polakovičová, Viktória Ďurčáková 17
29. 151
Vojta a spol. 7 ZŠ TGM, Moravské Budějovice Vojtěch Kabelka, Jaromír Filipský, Petr Bartoš, Martin Havelka 16
30. 168
Stratégovia 7 ZŠ s MŠ, Lemešany Lea Benčová, Timotej Repko, Jakub Petrila, Kristína Gomulecová 16
31. 465
Slovenský bača 7 ZŠ s MŠ, Malá Lehota Adam Adamec, Michal Kuťka, Karolína Kozáková 16
32. 17
SNP-7A 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Kostiviarová Tereza, Gríger Peter 15
33. 22
NH7 7 ZŠ Na Hôrke, Nitra Ema Nagyová, Kristína Strnisková, Samuel Jordanov, Ladislav Bánovský 15
34. 248
Španielski retrieveri 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Branislav Boris, Adam Bátory, Martin Bakus, Sofia Malinovská 15
35. 73
KRTK 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice Jakub Lukáč, Tobias Kisty, Samuel Martinec, Ladislav Laský 15
36. 531
7.A 7 ZŠ, Trhové Sviny Barbora Švarcová, Anja Řeháčková, Veronika Poláková, Jakub Kočárek 13
37. 160
NINJA KORYTNAČKY ♥♥♥♥♥ 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Nina Veronika Klimeková, Katarína Šrobová, Lucia Žuffová, Adriána Harmatová 13
38. 232
Matematickí šašovia 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Jandošek Alexander, Majerníková Michaela, Hlatká Terézia, Borgoňová Michaela 13
39. 18
SNP-7C 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Šuhajdová Lenka, Sokol Branislav, Mokrý Michal 13
40. 255
Hvězdy 7 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Tamchynová Tereza, Koblížková Marie, Knická Katka, Svobodová Klára 12
41. 216
Mozkovna 7 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Čermák Michal, Koblic Jan, Nosál Marek, Škrabák David 12
42. 234
PINK UNICORNS 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Ďurian Matúš, Marko Maxim, Šimko Ján, Kopsová Laura 12
43. 152
seschlaponoska 7 ZŠ TGM, Moravské Budějovice XxxADAMxxX, Xxx 10
44. 217
FANTASTICKÁ ČTYŘKA 7 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Grebennikovová Anna, Mazúchová Pavlína, Kánský Ondřej, Matějíček Jakub 10
45. 202
TEAM Secret 7 ZŠ Dostojevského, Poprad Samuel, Maco, Richard, Michal 9
46. 201
Mandarínky 7 ZŠ Dostojevského, Poprad Tatiana Soľavová, Ema Kajzárová, Martina Sekeráková, Sofia Elizabeth Želonková 9
47. 247
Miesiči 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Tomáš Kováčik, Natália Chorvátová, Filip Josay, Dominik Huttera 9
48. 549
Zachráňte Filipa 7 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Laláková Linda, Marcinová Lenka, Repová Nina, Chabada Filip 9
49. 439
Kiwiové 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Eliška Cibulková, Nikola Dupalová, Radek Šteffl, Markéta Taflíková 9
50. 530
7.B 7 ZŠ, Trhové Sviny Daniel Sloup, Petr Valíček, Ondřej Bušek, František Marek 9
51. 161
KROKODÍLY 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Boris Šuriňák, Martin Šimičák, Miroslav Škorík, Richard Matištík 9
52. 6
Ačkari 7 ZŠ Železničná, Bratislava Ján Dzuríček, Natália Bugárová, Timea Topoľovská, Marián Horváth 9
53. 509
NAPADLO NAS MEJD 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Jozef Pitoňák, Michal Korim, Ema Hudzíkova, Diana Brejčáková 9
54. 173
Švihováci 3 7 ZŠ a MŠ, Švihov Zuzana Kudrnová, Tien Pham Quyet, Markéta Strachotová, Anna Krůsová 9
55. 162
HROŠÍ NÁKYP 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Milan Matlák, Martina Zemanová, Petra Kluchtiaková, Soňa Matláková 6
56. 158
KVAPKA 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Ema Majerčáková, Martin Ondroš, Sára Urbanová, Natália Žuffová 6
57. 438
Math girl 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Vakešová Aneta, Dvořáková Klára, Drncová Lucie, Strejcová Martina 6
58. 562
Slonia Ríša 7 ZŠ, Zbehy Kristína Sollárová, Laura Megová, Marián Čápek, Matej Timoracký 6
59. 159
KOKOSY NA ĽADE 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Slávka Podbieľančíková, Nina Jadrňáková, Zuzana Valeková, Nina Gejdošová 6
60. 171
Švihováci 1 7 ZŠ a MŠ, Švihov Jan Kramer, Adéla Götingerová, Adam Pojar, Kateřina Svobodová 6
61. 200
IQ Gente Madura 7 ZŠ Dostojevského, Poprad Martin Fuchs, Dávid Knap, Michael Cehula, Kevin Gontkovič 3
62. 221
Podzaba 7 7 ZŠ Podzáhradná, Bratislava Meňhartová Tamara, Nagyová Natália, Redeky Timothy, Viskup Daniel 3
63. 548
Losos-Team 7 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Lukačovičová Denisa, Lišková Michaela, Achs Gustáv, Fronc Martin 3
64. 5
Bečkari 7 ZŠ Železničná, Bratislava Matúš Rácz, Samuel Pätoprstý, Šimon Gajdošík, Boris Bauman 3
65. 291
Vidláci 7 ZŠ a MŠ, Besednice Dychtlová Zuzana, Zeman Patrik, Sedlic David, Žemlička Martin 3
66. 523
Drtivá porážka 7 ZŠ Tyršova, Židlochovice Kubeš Miroslav, Studený Vojtěch, Svoboda Ondřej, Vrbská Anna 3

Kategória 8

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Súťažiaci Body
1. 25
A.D.O.L.F 8 ZŠ Polianska, Košice Laura Vasilišinová, Richard Grešák, Marián Šuľa, Marek Graban 150
2. 51
Společenstvo logiky 8 ZŠ Větrný Jeníkov Filip Menšík, Vojtěch Hobza, Vojtěch Kružík, Jana Dvořáková 139
3. 514
TROJKA 8 ZŠ P. Jilemnického, Zvolen Nikolas Ján Hamarik, Michal Švec, Natália Drottnerová, Michal Hrčka 116
4. 336
Dots 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava Karolína Pavlíková, Jakub Sokolovský, David Bobek, Emma Pongrácová 78
5. 179
PIEŠŤANSKÉ ČAJKY 8 SŠ Novohradská, Bratislava Adam Meľko, Matej Petrovič, Soňa Burianová, Rebeka Tomagová 61
6. 89
Archimedes 8 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica Lichý, Kollárová, Harťanský, Lukáč 60
7. 239
Fosforovci 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Gburík Matúš, Čuraj Samuel, Dobrík Samuel, Onuška Viktor 58
8. 60
Mozog 8 ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš Tobiáš Hrmo, Baláž Marek, Mlynček Radoslav, Kossuth Tomáš 57
9. 524
SMRT 8 ZŠ Tyršova, Židlochovice Plášek Martin, Plášek Tomáš, Semenova Polina, Ryšavý Samuel 54
10. 512
Srdiečka 8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Diana Urbanová, Petra Kučerová, Ema Čarnogurská, Lea Šomšáková 54
11. 225
Momentka 8 ZŠ Okružná, Michalovce Soňa Spišáková, Šimon Spodniak, Martina Heimová, Matej Rovder 52
12. 116
inteligenti 8 SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom Peter Václavek, Mária Dubinová, Veronika Pavlechová, Martin Jakubek 52
13. 23
99 8 ZŠ Na Hôrke, Nitra Michael Kalaba, Petra Śichulová, Michaela Maťová, Samuel Vozárik 48
14. 521
Škuľkovia™ 8 ZŠ s MŠ Š. Moysesa, Žiar nad Hronom Dominik Pavla, Dominik Olajec, Veronika Pavlová, Terézia Hešková 45
15. 582
8 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená 42
16. 58
Zaklínači hadov 8 ZŠ Beluša Boleková Ema, Šedík Maroš, Turza Adam, Macák Juraj 40
17. 61
Veselá kopa 8 SZŠ Dneperská, Košice Lukáš Boguský, Erik Lazár, Dana Semancová, Michal Dlabaj 40
18. 568
Mythic stream 8 ZŠ s MŠ, Rakovice Alojz Blahovec, Daniel Kolník, Lukáš Kepko 40
19. 590
Binomial expansion 8 Cambridge Int. School, Bratislava Petra Kriskova, Samo Martinka, Matej Janyik, Doraid Sleiman 40
20. 94
Quatro 8 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice Alžbeta Remenárová, Martina Rapantová, Natália Blatnická, Alexandra Hetešová 40
21. 14
Futuráci 8 8 SZŠ Futurum, Trenčín Natália Noémi Gódány, Nina Valigurová, Ema Slezáková, Maximo Vicente 39
22. 249
Rýchli a zbesilí 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Matej Sninčák, Matej Kurila, Adam Morvay, Samuel Kapoun 37
23. 113
Štedráci 8 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves Juliána Dovalová, Ráchel Midlíková, Tomáš Hamrák, Michaela Rumanová 37
24. 230
BossClub 8 ZŠ, Slovinky Oliver, Matej, Matúš, Matúš 36
25. 31
IC 4 8 ZŠ s MŠ, Podolínec Slávka Dziaková, Ivanka Lutzová, Martin Leščinský, Jaroslav Kromka 35
26. 174
Švihováci 4 8 ZŠ a MŠ, Švihov Ondřej Sláma, Václav Petelík, Natálie Jiráková, Veronika Bošková 35
27. 238
Dievčatá 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Zimovčáková Marianna, Hudáková Simona, Palenčárová Gabriela, Turčeková Tereza 34
28. 75
Čierna perla 8 ZŠ Bernolákova 16, Košice Sarah Jarková, Martina Žáková, Alex Peter Begéni, Martin Dunca 32
29. 156
Math Shadows 8 ZŠ Demänovská, Liptovský Mikuláš Adrián Laco, Adam Javorský, Denisa Dzúrová, Daniel Christopher Vučkan 32
30. 513
mrože123 8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Denis Šifra, Lara Badr, Jana Šelengová, Adam Chudík 32
31. 333
Lachtani 8 ZŠ Bratří Čapků, Příbram Monika Burdová, Zuzana Havlíčková, Josef Šíp, Dominik Tůma 32
32. 153
Fantastická 4 8 ZŠ TGM, Moravské Budějovice Eliška Pipalová, Tadeáš Novotný, Daniel Linduška, Martin Škoda 29
33. 319
matxxx 8 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Samuel Masaryk, Adam Puclík, Daniel Antala, Leonard Satty 29
34. 551
8AB 8 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Čík Samuel, Gavorníková Laura, Lukačovičová Simona, Šimonovič Šimon 28
35. 181
Eins Zwei Polizei 8 SŠ Novohradská, Bratislava Johana Špačeková, Anabela Ralbovská, Juraj Blanárik, Dominika Káčerová 27
36. 163
GUMKÁČI 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Peter Vidiečan, Marko Dedinský, Erik Klocháň, Matej Gonda 26
37. 15
Osmaci 8 ZŠ s MŠ Školská, Lokca Socha Michal, Kukla Ľuboš, Madleňák Radoslav 26
38. 93
Horalky 8 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice Hana Benedikovičová, Eliška Juríková, Marcela Tomašovičová, Viktória Režnáková 26
39. 237
Krémeše 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Sedláková Sophia, Fabian Juraj, Lukáš Benedikt, Sokolová Sára 25
40. 565
Vzteklé veverky 8 G Mojmírovo nám., Brno Patrícia Chodúrová, Mariana Michlíčková, Filip Hromádko, Marika Švejdová 24
41. 226
8 ZŠ Okružná, Michalovce 24
42. 532
8.A Naďa FOREVER <3 8 ZŠ, Trhové Sviny Janča Trajerová, Nikča Kunáglová, Odík Skamene, Gábinka Lustová 24
43. 56
Hento 8 ZŠ Beluša Synák Radovan, Pavlac Marek, Huťová Nina, Rybanský Daniel 23
44. 218
HOCHMALOVCI 8 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Kubelka, Peterka, Petříková, Hermanová 23
45. 440
Pudlýkova rodinka 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Sedláčková Evelína, Sedláčková Karolína, Kokošková Nela, Kokošková Michaela 22
46. 8
bečka 8 ZŠ Železničná, Bratislava Martin Halák, Viliam Sirkovský, Patrik Folťan, Dominika Patca 22
47. 466
Parťáčky 8 ZŠ s MŠ, Malá Lehota Terézia Debnárová, Andrea Rajnohová, Ľubomíra Barancová 22
48. 320
chceme 1 na vysvedčení 8 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Valentína Prociková, Lejla Csinová, Dominika Hajnalová, Nina Kopnická 21
49. 257
ZLOMKAŘI 8 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Starý Daniel, Štichhauer Daniel, Záruba Patrik, Hebek Tomáš 21
50. 442
ODS_PEŠTUKA 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Brož Lukáš, Kučera Pavel, Štengl Jiří, Košař Matěj 20
51. 259
KROCANI 8 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Bakrlík Adam, Kvapil Martin, Polák Tomáš, Houdek Jaromír 20
52. 203
Prfky 8 ZŠ Dostojevského, Poprad Martin Kučera, Jakub Šulej, Teodor Šmondrk, Adam Madžo 20
53. 464
Doberáci 8 Základní škola, Dobré Dirlam, Táčner, Michlová, Mosnák 19
54. 164
DÁŽDNIK 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Peter Mičík, Natália Tarajová, Michal Motyčák, Patrik Samardák 19
55. 165
HARD MATHEMATICIANS 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Bianka Kovalčíková, Ivana Fileková, Rebeka Magerčáková, Matúš Filek 19
56. 169
Elita 8 ZŠ s MŠ, Lemešany Patrik Szmolka, Sandra Hasmanová, Tomáš Kolesár, René Dedinský 19
57. 569
Matematické skills 8 ZŠ s MŠ, Rakovice Lucia Rehaneková, Veronika RIčovská, Natália Adamcová 19
58. 355
monkaS 8 ZŠ Angyalova, Kremnica Mutňanský Jakub, Páchnik Adam, Fodor Martin, Svitok Marek 19
59. 176
Švihováci 6 8 ZŠ a MŠ, Švihov Tomáš Valečka, Jakub Křen, Tomáš Bubeník, Natálie Brožová 18
60. 204
Pikaču 8 ZŠ Dostojevského, Poprad Marianna Papcunová, Lucia Lišková, Ema Husárová, Martina Máliková 18
61. 240
Meow 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Liptáková Andrea, Šoltésová Ema, Vargová Lívia, Sabolová Sofia 17
62. 534
8.B 8 ZŠ, Trhové Sviny Zítek Lukáš, Tušl Martin, Mašek Richard, Klímová Karla 16
63. 250
Červení draci 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Alex Šimon, Sofia Belko, Ľubica Gajdošíková, Oliver Barkol 16
64. 7
siedmaci 8 ZŠ Železničná, Bratislava Tomáš Zajíc, Adam Zubek, Patrik Macanga, Dalibor Maslo 16
65. 4
Superheroes 8 Splash International, Košice Amy Fedorovova, Nihade Mazoir, Adam Hathaway 16
66. 175
Švihováci 5 8 ZŠ a MŠ, Švihov Martin Hajdúk, Michal Toman, Jakub Sláma, Pavel Waldmann 16
67. 563
Ťavy 8 ZŠ, Zbehy Kristína Laciková, Filip Galan, Sára Krajancová, Tamara Dovičovičová 15
68. 258
JEŽCI 8 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Klein Tomáš, Macháň Ondřej, Duc Anh Nguyen, Mrva Daniel 15
69. 443
Gucci gang 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Hohlberger Marek, Náprstková Lucie, Gemerský Pavel 15
70. 408
Kader bist 8 ZŠ Komenského, Svidník Ivana Vlčinová, Laura Safková, Timotej Janošík, Matúš Pančák 13
71. 177
Švihováci 7 8 ZŠ a MŠ, Švihov Jan Pekárna, Adam Radwan, Natálie Kreidlová, Zdeněk Bešta 13
72. 166
CHUANOVCI 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Martin Butora, Michal Šuriňák, Lucia Váleková, Monika Gondová 12
73. 441
Mathrace 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Frantová Zuzana, Levorová Kateřina, Studničková Anna 12
74. 393
Osmáčci 8 ZŠ Nábřeží, Hulín Lucie Pivodová, Kristýna Šubertová, Vít Ondrejec, Tomáš Dvořák 12
75. 354
FC TELCE 8 ZŠ Angyalova, Kremnica Petríková Paula, Antonyová Anna-Mária, Kanala Samuel, Košík Filip 12
76. 407
Zubatý 8 ZŠ Komenského, Svidník Zuzana Kačmárová, Marek Mňahončák, Timotej Sadiv, Bianka Zribková 12
77. 371
8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Miroslav Vančo, Martin Bačo, Daniela Kašiarová, Barbora Murgačová 10
78. 180
8 SŠ Novohradská, Bratislava Štefan Čikovský, Daniel Dudík, David Suchár, Šimon Fraštia 10
79. 525
REPL 8 ZŠ Tyršova, Židlochovice Skúpá Eliška, Pelikánová Lucie, Paták Patrik, Wolinger Robin 10
80. 66
1619645 8 ZŠ Moravská, Králíky Juránková Marie, Rentková Jitka, Trlicová Mirka, Červáková Nikol 9
81. 533
8.C 8 ZŠ, Trhové Sviny Bára Machová, Kristýna Žáková, Sabina Špergerová, Laura Müllerová 9
82. 353
Vapemaster 8 ZŠ Angyalova, Kremnica Kaštier Miroslav, Slanina Martin, Rosenzweig Adam, Kubašiak Daniel 9
83. 292
DAWAE 8 ZŠ a MŠ, Besednice Kovalchyn Oleh, Kabíček Štěpán, Magdolen Alex, Smoleň Radek 9
84. 293
Bakvaláni 8 ZŠ a MŠ, Besednice Pollák Miroslav, Pöschko František, Šindelířová Lucie, Lemochová Leona 9
85. 167
IMPÉRIUM 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Terézia Blažeková, Eva Magerčáková, Eliška Gibasová, Silvia Šangalová 7
86. 67
8-6 8 ZŠ Moravská, Králíky Macková Lenka Marie, Kapacová Nikola 7
87. 57
Banáni 8 ZŠ Beluša Sviečková Aneta, Hošták Oliver, Kujaník Juraj, Janek Matej 7
88. 372
Supreme 8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Bruno Janek, Sophia Blašková, Michéle Marková, Marek Jablonka 6
89. 370
8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Samo Cesnak, Lea Studeníková, Matej Mojžiš, Richard Longauer 6
90. 64
TROJKA 8 ZŠ Moravská, Králíky Brůnová Anna, Čumová Anežka, Šebek Dominik 6
91. 222
Podzaba 8 8 ZŠ Podzáhradná, Bratislava Kútna Viktória, Danisová Melisa, Szundiová Monika, Pupáková Ema 6
92. 65
8-4 8 ZŠ Moravská, Králíky Mezuliánová Adéla, Šinová Valentýna, Kučerová Šárka, Cacek Michal 3
93. 570
Zrádné vačice 8 G Mojmírovo nám., Brno Jakub Myslivec, Lotte Hájková, Jaromír Harásek, Kryštof Denk 3

Kategória 9

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Súťažiaci Body
1. 321
spoločnosť čokoládovej brožetty 2 dni pred vypršan… 9 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Lukáš Katona, Patrik Vajgel, Jakub Ďurko, Timotej Cesnak 160
2. 24
CDIDC 9 ZŠ Na Hôrke, Nitra Marek Sádovský, Adam Balko, Marek Lörinc 115
3. 244
O2H 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Klemová Veronika, Jurková Michaela, Hyková Annamária, Ivančová Klára 100
4. 95
The Nine :): 9 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice Branislav Bubán, Tomáš Gašpárek, Natália Nádaská, Barbora Šeligová 95
5. 16
Deviataci 9 ZŠ s MŠ Školská, Lokca Snovák Dávid, Gemeľová Adriána, Gemeľa Lukáš, Maťugová Katarína 91
6. 12
Milada 9 9 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice Alice Miroszková, Lucie Chromečková, Jana Cao Thanh Huyen, Jan Buček 85
7. 228
Srdiečka 9 ZŠ Okružná, Michalovce Rebeca Sabová, Natália Kalinová, Maroš Prada, Michaela Kolesárová 78
8. 252
Dúhový zväz 9 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš Sára Kočiová, Vanesa Sabolová, Daniel Ruman, Martin Kyseľ 77
9. 444
Čtyřka 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Bradová Sabina, Langová Lucie, Slouková Klára, Abrahámová Aneta 73
10. 283
Rybičky 9 ZŠ Komenského, Letohrad Petr Lipenský, Pavel Piňos, Žaneta Vágnerová, Lucie Uchytilová 66
11. 220
MENDES ARMY 9 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Wilkusová, Tobišková, Kaiserová, Kholová 63
12. 373
9 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Emma Baranyaiová, Ema Dunová, Júlia Balážová, Dana Žemberová 62
13. 564
kumiko 9 ZŠ, Zbehy Juraj Mikuš, Vladimír Kupec, Kristína Kováčová 62
14. 219
4 + 0 9 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Vařil, Viesner, Laštovic, Halamka 60
15. 33
4 PÁTRAČI 9 ZŠ s MŠ, Podolínec Marko Poľanský, Jakub Šebest, Ľubomír Ferencko, Gregor Hajostek 58
16. 243
Poslední 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Grešš Michal, Hrnčiar Tomáš, Kopsa Igor, Ducarová Miriam 58
17. 337
Ants 9 SZŠ Bajkalská, Bratislava Braňo Hitzinger, Šimon Nahálka, Tomáš Holič, Laura Lešová 58
18. 241
NO SIGNAL 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Sokolová Michaela, Füleová Katarína, Toporová Katarína, Dolníková Terézia 57
19. 263
PsýGuláš.com 9 ZŠ, Brodské Tomáš Varmuža, Sára Mrázová, Andrej Jakubec, Sabina Heseková 53
20. 157
Fyzmatix 314404 9 ZŠ Demänovská, Liptovský Mikuláš Matúš Grieš, Andrej Hollý, Matej Zubek, Katarína Vozáriková 52
21. 76
Kapustníky 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice Alexandra Ištvánová, Anežka Mártonfiová, Viktória Slivková, Sabína Michalová 49
22. 114
Euklidovci 9 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves Kačenga Samuel, Neuvirth Miloš, Hagovská Daniela, Mistríková Alexandra 47
23. 96
The Best 9 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice Sára Bubánová, Sabína Gabrielová, Marcela Maliarová, Hortenzia Remenárová 44
24. 583
Jedničky 9 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená Paulína Šurinová, Veronika Sokolovská, Dominika Šrámková, Patrik Pánik 43
25. 35
IQ Maccaroni WTS 9 ZŠ Smreková, Smižany Gabriel Tobiaš, Jakub Zemjanek, Michal Turčan, Sára Maľaková 41
26. 245
Ľadoborci 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Kubík Lukáš, Dobrík Daniel Tadeáš, Mikloš Jakub, Rajnič Samuel 39
27. 446
Kašpárci 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Pergler Jan, Brada Petr, Kateřina Burianová, Hrubý Jakub 38
28. 223
Podzaba 9 9 ZŠ Podzáhradná, Bratislava Fuhrich Maxim, Kádár Martin, Rudohradský Matej, Nemessanyiová Anna 38
29. 262
LITHIUM 9 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Pavlíček Marek, Gregorová Denisa, Hájková Veronika, Králíček Adam 35
30. 552
Fuziny Poddaný 9 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Ferancová Linda, Ivicová Martina, Veronika Haršanyová, Gladiš Matej 34
31. 59
Arnold´s crew 9 ZŠ Beluša Slávik Maroš, Kopp Kristián, Mičuda Ivan, Sehnoutek Daniel 34
32. 254
Belani 9 Spojená škola, Belá Kristián Chabada, Samuel Lesko, Romana Vráblová, Sára Zimenová 33
33. 21
SNP-9C 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Koreň Tomáš, Lendvorský Claudio 32
34. 322
Žubrofky <3 9 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Adam Danko, Dorota Vicianová, Nina Podhradská, Dominika Kubicová 31
35. 410
Tupreme 9 ZŠ Komenského, Svidník Filip Savčák, Matej Makara, Šimon Čandík, Natália Jackaninová 31
36. 85
Fialové kvietky-fialky 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice Katarína Tomková, Viktória Ficeryová, Eleonóra Výrostková, Ľudmila Uramová 31
37. 52
Ukončete výstup a nástup, dveře se zavírají! 9 ZŠ Větrný Jeníkov Lada Farková, Sára Neprašová, Matěj Vintr, Jan Král 30
38. 32
IXáčky 9 ZŠ s MŠ, Podolínec Simona Hanečáková, Sára Strakulová, Alžbeta Dubjelová, Sofia Redajová 29
39. 536
9.A. 9 ZŠ, Trhové Sviny Blánč, Petřík, Anča, Nykola 28
40. 154
Havískovi je dneska 14 9 ZŠ TGM, Moravské Budějovice Havísek, Dášenka, Elišenka, Kačenka 27
41. 182
Hlavný uzáver plynu-hup 9 SŠ Novohradská, Bratislava Adam Zbudila, Patrik Brenčič, Lukáš Ježovít, Matúš Kováčik 27
42. 261
S Danem 9 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Sádovský Vladimír, Kosková Kristýna, Daniela Jelínková, Daniel Skryp 26
43. 526
Lopaty 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice Zeman Michal, Mička David, Suská Gabriela, Buchta Martin 26
44. 19
SNP-9A 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Brezanská Viktória, Šónová Sofia, Šónová Viktória 25
45. 170
Karamelky 9 ZŠ s MŠ, Lemešany Natália Petrová, Natália Sabolová, Michaela Buzogáňová, Nina Takáčová 25
46. 69
Experti 9 ZŠ Moravská, Králíky Muchová Natálie, Urnerová Alena, Maťašovský Samuel, Malošková Klára 25
47. 209
Lietajúce sáčky 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Ema Blážová, Katarína Poliaková, Vanda Marelová, Alex Bizub 24
48. 251
Uhlomery 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Dominik Wiesner, Adam Bartko, Angelika Koželuhová, Jakub Lauro 24
49. 409
Otvorené zátvorky 9 ZŠ Komenského, Svidník Jerguš Koreň, Branislav Feckanin, Juliana Savčáková, Martin Hudák 24
50. 242
Čo ja viem? 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Skladaný Peter, Varga Lukáš, Uriga Jozef, Strapec Ondrej 23
51. 445
TTMT 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Aulíková Tereza, Cibulková Tereza, Cvačková Martina, Rybáček Tomáš 23
52. 70
Falta power 9 ZŠ Moravská, Králíky Borovička Martin, Faltus Štěpán, Toman Kvido 23
53. 331
Tulipány 9 G Komenského, Lipany Matúš Hendrichovský, Stanislav Girašek, Ema Ivanová, Laura Piskurová 22
54. 9
ačka 9 ZŠ Železničná, Bratislava Timea Fritschová, Martin Waclawek, Filip Mikušiak, Lucia Némethová 21
55. 535
9.B #NASTÁŇU 9 ZŠ, Trhové Sviny Pepča Štěpánek, Honča Lukáš, Pajča Maříková, Mirča Matyáš 21
56. 208
Krtkovci 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Tamara Dávidová, Simona Moučková, Martin Kručay, Samuel Marek Hamrák 21
57. 10
ôsmaci 9 ZŠ Železničná, Bratislava Richard Krajcsik, Lívia Múčková, Tomáš Rákoczy, Michal Búran 21
58. 227
9 ZŠ Okružná, Michalovce 20
59. 334
Tým Arrow 9 ZŠ Bratří Čapků, Příbram David Filipovský, Tomáš To Xuan, Václav Hanáček, Lucie Nováková 20
60. 527
Mrtvolková inteligence 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice Králová Anna, Korberová Lucie, Kubešová Viktorie, Virglová Lenka 20
61. 178
Švihováci 8 9 ZŠ a MŠ, Švihov Filip Slíva, Luboš Prantl, Jitka Pittrová, Andrea Kubalaková 19
62. 71
cukrouši 9 ZŠ Moravská, Králíky Feltlová Helena, Halířová Veronika, Tomková Andrea, Hejkrlíková Mirka 19
63. 183
Indi Vindi 9 SŠ Novohradská, Bratislava Fedor Červenka, Marián Parajko, Alex Juráška, Peter Hozlár 19
64. 346
Four geniuses 9 ZŠ s MŠ, Zuberec Dominika Motyčáková, Sarah Zúbeková, Lukáš Kováľ, Jakub Valek 18
65. 20
SNP-9B 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Bartkovič Jakub, Danislav Miroslav, Švantner Martin 16
66. 529
Šikulové 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice Valentová Klára, Blahová Klára, Kessnerová Anna, Matoušek Václav 15
67. 84
DeafMaht 9 ZŠ s MŠ Drotárska cesta, Bratislava Ema Kyselicová, Oliver Krajčír, Martin Leginus, Matúš Magyar 13
68. 294
Kohouti 9 ZŠ a MŠ, Besednice Blažek Jakub, Berková Denisa, Faltová Lenka, Šafránková Eliška 13
69. 205
Trilobity 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Patrícia Kovalčíková, Dominika Miškovičová, Vanesa Jankurová, Soňa Horníková 13
70. 260
666 9 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Severin Vladimír, Horák František, Všetečková Anna, Vavřinová Gábina 12
71. 467
Drsné uhorky 9 ZŠ s MŠ, Malá Lehota Ema Debnárová, Samuel Fuska, Vanesa Holičková, Lukáš Chudý 12
72. 394
Deváťáci 9 ZŠ Nábřeží, Hulín Adoš, Kuba, Danča, Elda 12
73. 207
Iskričky 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Karolína Becková, Natália Konevalová, Bibiána Brajerová, Valentína Orolinová 10
74. 229
SMAJLÍCI 9 ZŠ, Slovinky Viktória, Janka, Natália 9
75. 528
Dravé ženy 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice Morysová Michaela, Weisová Magda, Sedláčková Barbora, Furchová Natálie 9
76. 72
9-5 9 ZŠ Moravská, Králíky Látal David, Šesták Martin, Vágner Vítek 6
77. 68
9-1 9 ZŠ Moravská, Králíky Mucha Samuel, Rupprich Dominik, Sokolíková Iveta, Břečková Tereza 6
78. 356
NIVETILA 9 ZŠ Angyalova, Kremnica Wagnerová Nicole, Kupková Veronika, Michalková Timea, Májiková Laura 6
79. 206
TJ Baník Hôrka 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Dávid Škovira, Miroslav Oravec, Filip Lacko, Nikolas Talpaš 3

Kategória Sekunda

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Súťažiaci Body
1. 37
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava Lucia Chladná, Jaroslav Janáček, Michal Imrišek, Michal Semko 117
2. 41
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava Matúš Ševček, Dominik Cseri, Filip Pázmán, Richard Ďurači 99
3. 285
Prostě ti nejlepší Sekunda Wichterlovo G, Ostrava Jan Holuša, Adam Walder, Julie Skleničková, Michal Sládeček 95
4. 312
Sekunda Gymnázium, Česká Lípa Suchá Dagmar, Cenknerová Alena, Hluštíková Alena, Kec Martin 95
5. 297
Berounské Traktůrky Sekunda G J. Barranda, Beroun Adam Koranda, Tomáš Kotrla, Zuzana Matějková, Marek Chleboun 95
6. 267
NOXIS Sekunda Mendelovo G, Opava Tereza Kunčíková, Milena Grafová, Mila Gjonličová, Barbora Zezulová 80
7. 117
My štyria Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Viktor Vaškanin, Jozef Bachniček, Peter Ďuriš, Šimon Kováčik 80
8. 132
Okurky Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem Adam Hubený, Lucie Kubrichtová, Eliška Tintěrová, Ivana Žižková 70
9. 36
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 70
10. 42
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 64
11. 138
NEMÁME Sekunda G Párovská, Nitra Jantošková Ema, Čavojská Ema, Rapavý Matej, Královič Matúš 64
12. 338
Mix Sekunda SZŠ Bajkalská, Bratislava Matej Hrušovský, Danko Štěpánek, Samuel Vančík, Richard Přibáň 58
13. 119
4 vadní Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Martin Bekeč, Alex Kotian, Vlado Bochnička, Adam Zich 58
14. 120
my a oni Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Gregory Šimko, Laura Skalošová, Roman Žitňanský, Tamara Lednárová 58
15. 44
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 57
16. 268
Nitroglycerinové bratrstvo Sekunda Mendelovo G, Opava Martin Tulis, František Janošík, Albert Vlček, Václav Orlík 55
17. 97
Oranžový baklažán Sekunda G Alejová, Košice Dávid Kepič, Katarína Sedláková, Patrik Pecha, Jakub Müller 53
18. 516
Géniové Sekunda G Jana Palacha, Mělník Jakub Daniel Mejsnar, Jakub Hampl, Vít Bradáček, Josef Kryml 52
19. 270
Stakanatte Sekunda Mendelovo G, Opava Kateřina Lindovská, Natálie Mertová, Tereza Klásková, Kateřina Nešutová 52
20. 136
ALFA&OMEGA Sekunda G Párovská, Nitra Tóth Šimon, Drlík Martin, Rác Oliver, Mrázik Pavol 51
21. 339
Upgrades Sekunda SZŠ Bajkalská, Bratislava Alex Omelka, Boris Bikár, Krištof Kopas, Nina Balážová 51
22. 118
0 bodov Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Dávid Parobek, Alex Janč, Filip Matejovič, Matej Kubrický 49
23. 515
Sekunda G Jana Palacha, Mělník 48
24. 140
AZBO Sekunda G Párovská, Nitra Hlaváčková Barbora, Rampašeková Zoja, Jančovičová Alexandra, Kotrusz Oliver 48
25. 1
SuperČokoládki Sekunda G a SOŠZE, Vyškov Ondřej Formánek, Tomáš Tenk, Hana Števková, Šimon Novák 48
26. 447
OG Sekunda X. Sekunda Open Gate Boarding School, Babice Richard Česnek, Barbora Votlučková, Richard Švejda, Kryštof Kadaník 46
27. 300
LOPATY Sekunda G J. Barranda, Beroun Luky, Filip R., Filip E., Tonda 45
28. 139
Stehenná kosť Sekunda G Párovská, Nitra Dávid Pavol, Knížat Ondrej, Hačko Benjamín, Tomka Samuel 42
29. 271
Přebytečné prádlo na druhou Sekunda Mendelovo G, Opava Kryštof Tichý, Jan Vítek, Jakub Dehner, Václav Borunský 40
30. 323
Jatajem Sekunda Podkrušnohorské G, Most Jana Kundertová, Ema Kerliková, Jan Matuščín, Tadeáš Svoboda 39
31. 99
JOJODELFÍNICI Sekunda G Alejová, Košice Samuel Kalivoda, Dominik Čabrák, Martin Mikušák, Martin Šmilňák 38
32. 324
Talon Sekunda Podkrušnohorské G, Most Mohamed Al-naggar, Lukáš Műller, Martin Kovář, Ondřej Sternthal 37
33. 98
PeLaToJa Sekunda G Alejová, Košice Petra Psotová, Ladislav Antoži, Tomáš Hutňan, Jakub Kukura 37
34. 269
N.A.M.E Sekunda Mendelovo G, Opava Marie Janovská, Nela Kubesová, Eva Doleží, Tereza Przeczková 37
35. 27
NAMJETOJEDNO Sekunda G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš Bebko Samuel, Droppa Adam, Bačík Adam, Perončík Jerguš 37
36. 299
Waflos Doritos Sekunda G J. Barranda, Beroun Sebastian Libiš, Oliver Duda, Petr Ježek 34
37. 43
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 34
38. 121
mrtve paradajky Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Jakub Nagy, Samuel Michalík, Marko Kelbel, Dominick Németh 33
39. 313
Minecraft boiz Sekunda Gymnázium, Česká Lípa Jakub Hadrbolec, Měrka Jan, Sichrovský Tomáš, Špindler Adam 32
40. 210
MIRO07 Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra Miroslav Marik, Liana Vidová, Adam Vogel, Naďa Eliašová 32
41. 38
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 30
42. 357
Sekunda G nám. J. M. Marků, Lanškroun 30
43. 40
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 29
44. 26
SYNTAX_ERROR Sekunda G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš Polečová Lucia, Šimonová Tereza, Laheye Veronika, Hrošová Karin 28
45. 275
MALV Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín Andrej Paška, Lukáš Smejkal, Viktória Balážová, Maroš Rybár 28
46. 380
Džuskovci Sekunda G Ivana Kupca, Hlohovec Maxmilián Macháček, Filip Husár, Nikol Zomborská, Samo Ondrej Hulala 26
47. 340
Sekunda G J. Chalupku, Brezno 26
48. 276
Bomby Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín Melicheríková, Bartošíková, Lukáčová, Venglik 25
49. 517
Sekunda G Jana Palacha, Mělník 24
50. 39
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava 24
51. 298
BORCY Sekunda G J. Barranda, Beroun Kryštof Daněk, Jonáš Koller, Matyáš Dušek, Michal Zásměta 24
52. 137
DOMISLITESI Sekunda G Párovská, Nitra Koprda Samuel, Igaz Adam, Mika Adam, Kiesel Matej 23
53. 424
Podtatranci Sekunda G Kukučínova, Poprad Ondrej Kubáň, Kevin Urban, Vladimír Pastorek, Duc Minh Dao 22
54. 342
Sekunda G J. Chalupku, Brezno 21
55. 423
Tatranky Sekunda G Kukučínova, Poprad Nela Kakalejčíková, Katarína Korvinová, Alžbeta Omámiková, Dominika Kanovitsová 20
56. 100
KOCKY Sekunda G Alejová, Košice Oliver Chok, Richard Šimko, Richard Marcin, Lukáš Eliáš 17
57. 301
sekunda girls Sekunda G J. Barranda, Beroun Julie Žaliová, Nela Hamerníková, Klára Bělíčková, Ester Matyášová 16
58. 77
QVIQ MATHS Sekunda G A. Vrábla, Levice Adam Haško, Pham Viet Hune Tuan, Adrián Bielik, Martin Bielik 16
59. 483
Sekunda G Golianova, Nitra Soňa Chowaniecová, Diana Záborská, Tina Krajčovičová, Patrícia Strakošová 16
60. 90
Termoska Sekunda G F. G. Lorcu, Bratislava Rudišin Gabriel, Bukaiová Diana, Brziak Marek, Matejová Simona 15
61. 79
1054 Sekunda G A. Vrábla, Levice Zuzana Plechová, Dominika Baloghová, Ana Šabíková, Nina Trňanová 15
62. 277
Piar quatro Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín Maláňová, Országh, Vendžúrová, Sabová 10
63. 325
"LOGICY" Sekunda Podkrušnohorské G, Most Ivana Ondráčková, Hana Duong, Denisa Alblová, Debora Sedláčková 9
64. 78
Bombuláci Sekunda G A. Vrábla, Levice Tomáš Barát, Martin Švec, Dávid Počaji, Patrik Sebastián Chrien 6
65. 211
LSVH Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra Lukáš Finta, Sofia Nagyová, Vivien Šmidriaková, Hana Šalkovská 6
66. 80
Lebelky Sekunda G A. Vrábla, Levice Gabriela Sluková, Kristína Vígašová, Laura Fabianová, Viktória Eva Kostolányiová 3
67. 376
Sekundáni Sekunda G a SOŠ, Podbořany Růt Jáchym, Navrátil Václav, Roth Petr, Trong Trinh Dinh 3
68. 341
Sekunda G J. Chalupku, Brezno 3

Kategória Tercia

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Súťažiaci Body
1. 286
Šikulíni Tercia Wichterlovo G, Ostrava Hrbáč Tomáš, Borkovec Kryštof, Dej Jonáš, Grňa Eduard 150
2. 289
Wigym2 Tercia Wichterlovo G, Ostrava Jaroslav Balhar, Dalibor Večeřa, Matěj Manczal, Anna Hýžová 127
3. 142
MATIKA s.r.o. Tercia G Párovská, Nitra Filip Horváth, Tomáš Vöröš, Matúš Tóth, Jakub Konc 123
4. 185
Aminoteril-(2-aminatyletoxy)-poly(oxy(metyl-1,2-et… Tercia SŠ Novohradská, Bratislava Peter Rajský, Martin Štěpánek, Teodor Hasala, Samo Waterloos 114
5. 101
Ninja korytnačky Tercia G Alejová, Košice Zuzana Kudláčová, Erika Gregová, Richard Sláma, Peter Borták 107
6. 124
Tercia ŠpMNDaG, Bratislava 105
7. 187
2^77 232 917 − 1 Tercia SŠ Novohradská, Bratislava Alex Diko, Michal Dohnal, Erik Tóth, Anton Vojtko 91
8. 126
Autisti Tercia ŠpMNDaG, Bratislava EmmaK, EmmaD, Vanessa, Anamária 86
9. 246
GymtriMat Tercia G Komenského, Třinec Petr Martynek, Rudolf Kubík, Vojtěch Přeček, Šimon Lipus 83
10. 302
BČRN Tercia G J. Barranda, Beroun Matyáš Levíček, Tomáš Sitek, Tobiáš Salva, Jan Seidl 82
11. 81
Gaváci Tercia G A. Vrábla, Levice Tomáš Béreš, Peter Beňo, Oleksandra Chovpey, Tomáš Borsík 78
12. 105
ALEJ BOOM Tercia G Alejová, Košice Jakub Ľuptáčik, Lukáš Majerník, Ján Tomčovčík, Matej Pokorný 77
13. 287
JaVaNoVel Tercia Wichterlovo G, Ostrava Tomáš Janoušek, Bořek Vajda, Mikuláš Novotný, Marco Velan 77
14. 102
Balónová fiesta Tercia G Alejová, Košice Peter Marušiak, Šimon Kentoš, Šimon Jambor, Miroslav Ivan 77
15. 2
mašinky Tercia G a SOŠZE, Vyškov Mozgová Simona, Chromý Ondřej Jakub, Kužílek Martin, Kudlička Robert 71
16. 125
tvoja mamička Tercia ŠpMNDaG, Bratislava Maximilián Ágh, Matej Zigo, Zuzana Hladká, Ondřej Špaňár 71
17. 306
Antigentle(wo)men Tercia G J. Barranda, Beroun Petr Pavlis, Amálie Kebrlová, Irena Gregůrková, Anastázie Kubásková 70
18. 304
Tůmathics Tercia G J. Barranda, Beroun Petr Handl, Matyáš Tůma, Ladislav Prokš, Jakub Matějka 69
19. 272
BNK Tercia Mendelovo G, Opava Jan Vilč, Matěj Hopp, František Urbiš, Jakub Müller 66
20. 382
STAS Tercia G Ivana Kupca, Hlohovec Stanislav Lukáč, Tuan Anh Nguyen, Anna Karabová, Samuel Bakoš 65
21. 106
LOGIC Tercia G Alejová, Košice Emanuel Antol, Eduard Fekete, Laura Mišovicová, Barbora Marcinčáková 61
22. 186
HLAS Tercia SŠ Novohradská, Bratislava Hana Frimmelová, Laura Filková, Annamária Beňová, Soňa Hýblová 60
23. 123
NeviemeAkoSaNazvat Tercia ŠpMNDaG, Bratislava Viktoria Srbecka, Sabina Cvekova, Nina Bacharova, Martin Tomes 59
24. 485
čučoriedky Tercia G Golianova, Nitra Adam Tkáč, Simona Valová, Anna Dukesová, Barbora Chobotová 58
25. 278
Algebros Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín Rudolf Pardubický, Veronika Chovancová, Richard Berith, Klára Hradocká 57
26. 143
Medzerník Tercia G Párovská, Nitra Eunika Bebjaková, Andrea Gábrišová, Hana Zahradníčková, Ema Bobková 56
27. 305
Potterheadi Tercia G J. Barranda, Beroun Ivana Hronková, Johana Fleková, Kristýna Hrnčířová, Kristýna Bílková 56
28. 358
Tercia G nám. J. M. Marků, Lanškroun 54
29. 103
Prefíkané líšky Tercia G Alejová, Košice Veronika Nemjová, Michal Liško, Andrej Nguyen, Adam Póša 53
30. 144
LBBH Tercia G Párovská, Nitra Adam Lopúch, Matej Bystrický, Lenka Bezáková, Adel Hromcová 53
31. 359
Tercia G nám. J. M. Marků, Lanškroun 53
32. 484
NASA Tercia G Golianova, Nitra Nikola Horniaková, Alžbeta Žiarovská, Soňa Palumbínyová, Andrej Čerňanský 52
33. 303
Pižmoni Tercia G J. Barranda, Beroun Věrka Bacíková, Marek Havelka, Adam Janošek 49
34. 425
Triceps Tercia G Kukučínova, Poprad Peter Pomietlo,, Samuel Sedláček, Matej Korp, Adam Slimák 49
35. 314
Párek z bufetu vrací úder Tercia Gymnázium, Česká Lípa Zátka Jan, Baloun Viktor, Vomlela Tomáš, Moravík Jan 48
36. 381
Naked Matematiks Tercia G Ivana Kupca, Hlohovec Samuel Kucharík, Juraj Brunčák, Jakub Miklovič, Jakub Gese 47
37. 122
Bojove Fretky/matemágovia Tercia ŠpMNDaG, Bratislava i luv those maymays, Western spy, Photomathák, Computer guy/shashlik prince 46
38. 134
SK Ankalezu Tercia G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem Anežka Jabůrková, Karolína Křížová, Zuzana Kutheilová, Lenka Zahradníková 41
39. 288
princezny Tercia Wichterlovo G, Ostrava Rubišarová Kateřina, Machytková Eva, Bódiová Klára, Lapšanská Adéla 41
40. 184
Macovia Tercia SŠ Novohradská, Bratislava Šimon Bulla, Eduard Ďurkáč, Tibor Demko, Adam Polek 39
41. 279
Guľky Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín Vasková, Gavendová, Ambrosová, Dobiašová 39
42. 28
DROB Tercia G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš Dalibor Blcha, Rebeka Škáchová, Oliver Parajka, Barbora Hrnčiarová 34
43. 145
Prepočítavam... Tercia G Párovská, Nitra Martin Požgaj, Juraj Pauko, Tomáš Rosinský, Max Wagner 32
44. 133
ŠK NEŠACHNEM SI Tercia G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem Antonín Gabriel, Václav Šedivý, Jan Toman, Štěpán Vostřel 31
45. 315
Nakládané okurky Tercia Gymnázium, Česká Lípa Motlík Tomáš, Veštšíková Anna, Šorfová Markéta, Čechová Tereza 28
46. 328
SMARTIES Tercia Podkrušnohorské G, Most Anna Dobiášová, Tereza Burdová, Adéla Gremlicová, Kristýna Libová 27
47. 430
Tercia G J. Chalupku, Brezno 24
48. 91
Nezmaturujem Tercia G F. G. Lorcu, Bratislava Lucia Kvasniičková, Klára Selešová, Nina Gužáková, Alex Kirčák 24
49. 141
SSGRDPUB Tercia G Párovská, Nitra Rebeka Belicová, Barbora Ferencová, Ema Ďuranová, Paulína Borovská 24
50. 426
Tatrín Tercia G Kukučínova, Poprad Rastislav Miško, Andrej Kazimír, Chiara Vladimíra Michaľáková, Ema Závacká 24
51. 432
Tercia G J. Chalupku, Brezno 23
52. 104
Zub za zub Tercia G Alejová, Košice Jakub Janura, Filip Múdry, Jakub Tomčovčík, Július Kurimský 22
53. 326
UZENINY GANG Tercia Podkrušnohorské G, Most Vojtěch Musil, Vojtěch Hošek, Štěpán Štrébl, Jan Bertlík 20
54. 87
PRIGO A Tercia Přírodovědné G PRIGO, Ostrava Oliver Pospíšil, Jakub Dungel 18
55. 327
BOJKY Tercia Podkrušnohorské G, Most Lucie Ceralová, Amelie Syrová, Pavel Elexa, Michal Seidl 16
56. 212
segzi tercia Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra Emaar, Sue, Slim Shady, Marek 15
57. 86
PRIGO B Tercia Přírodovědné G PRIGO, Ostrava Vojtěch Bobovský, Jakub Holek, Matěj Myslivec, Filip Zmijka 14
58. 429
Tercia G J. Chalupku, Brezno 12
59. 377
Terciáni Tercia G a SOŠ, Podbořany Kačírek Tadeáš, Pěknicová Eliška, Šindelář Erik, Krupičková Mariana 9
60. 213
所使用的漢字 Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra Filip Jančo, Jakub Mišík, Emma Barboríková, Ema Tomanová 9
61. 431
ružové cactusy Tercia G J. Chalupku, Brezno 9

Kategória Kvarta

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Súťažiaci Body
1. 273
Skoro první Kvarta Mendelovo G, Opava Adam Pavelka, Martin Fof, Marek Chwistek, Martin Boček 627
2. 131
Spielverderber Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava Martin Kalab, Nela Danovska, Matus Hladky, Tomas Zatroch 375
3. 518
Čokopiškotky Kvarta G Jana Palacha, Mělník Hlavsič, Karlík, Dinka, Bára 375
4. 191
Nosy Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Karolína Jediná, Mária Jóžová, Eva Dingová, Martina Stankovičová 218
5. 47
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava Pavol Pivko, Boris Šavel, Marián Meško, Martin Belavý 171
6. 317
Elegantní ondoňové z bambusového pralesa Kvarta Gymnázium, Česká Lípa Salavcová Anna, Salavcová Hana, Bartáková Jana, Machač Filip 169
7. 50
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 150
8. 189
Root Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Matej Gurňák, Jakub Melkus, Minh Dang Huy, Richard Brežák 128
9. 360
nouzáci Kvarta G nám. J. M. Marků, Lanškroun Radim Janů, Matyáš Langer, Vladimír Říha, Josef Chládek 127
10. 311
GJB Alfa Kvarta G J. Barranda, Beroun Matouš Hofmeister, Matyáš Hudeček, Teodor Machart, Vít Žebra 120
11. 330
V jednotě je síla Kvarta Podkrušnohorské G, Most Daniel Vostrý, Tomáš Pěnkava, Martin Straka, Filip Műller 117
12. 280
Budúca elita národa Slovenského Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín Aštary Jakub, Dražkovec Martin, Dražkovec Peter, Barbora Novosadová 110
13. 107
DaLeSaTa Kvarta G Alejová, Košice Alexandra Bálintová, Daniela Stuparová, Lea Jantošovičová, Tadeáš Kaminský 101
14. 45
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 97
15. 343
Kvarta G J. Chalupku, Brezno 95
16. 109
Králikovci Kvarta G Alejová, Košice Simona Gibalová, Filip Baltovič, Bohuslav Líška, Michael Šedivý 91
17. 130
TOP 10 vitaznych timov bez vitaznych timov ( ͡° ͜… Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava Ja, On, Tiez on, dŽIGOOOOOOLO 85
18. 428
Kvarta G Kukučínova, Poprad 84
19. 46
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 78
20. 448
OG kvarta 1 Kvarta Open Gate Boarding School, Babice Adéla Archalousová, Nela Uhlířová, Martin Kubíček, Eliška Hauferová 76
21. 310
X-grills Kvarta G J. Barranda, Beroun Katka Hartigová, Markéta Karousová, Eliška Komancová, Julie Chlebounová 75
22. 193
Brežákovi Kysne Ucho Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Martin Tvarožek, Ján Kapko 70
23. 290
Supreme Gang Kvarta Wichterlovo G, Ostrava Oskar Martiňák, Petr Kuhejda, Lukáš Výtisk, Hedvika Stachovcová 69
24. 135
Fripanguš Kvarta G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem Radek Pavelka, Petr Šulc, Viktorie Frišová, Huong Giang Nguyen 68
25. 192
Trolejbus Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Richard Ďurina, Martin Uhlík, Jakub Chrenowicz, Samuel Stančík 67
26. 146
Nevieme vymyslieť originálny názov Kvarta G Párovská, Nitra Majo, Namík, Ivanos, Nina 65
27. 108
Palpatine did nothing wrong Kvarta G Alejová, Košice Ondrej Ovčar, Radoslav Jochman, Teodor Sepeši, Lukáš Behun 65
28. 29
KELEĎULA Kvarta G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš Kellová Dominika, Lepišová Adriana, Ďurica Adam, Laheye Marek 60
29. 188
Happy Valentine's day Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Laura Kačmárová, Tereza Okálová, Luisa Pantaleo, Jana Pešková 60
30. 329
My nevíme Kvarta Podkrušnohorské G, Most Veronika Bíbová, Marie Mlezivová, Kristýna Farkášová, Milan Mach 52
31. 48
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 52
32. 307
Kvarta G J. Barranda, Beroun Jitka Zatloukalová, Lubomíra Forejtová, Julie Červená 52
33. 127
x + y = 2 Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava Mária Matejová, Jakub Drobný, Matej Sova, Matej Nižňan 51
34. 129
Slovenský Harvard Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava BenjoKopcso, Aďo, DichyGottmann, PeteP ČapaČ 50
35. 427
ELSI Kvarta G Kukučínova, Poprad Ema Bujňáková, Laura Poradová, Ivana Mlynárová, Samuel Kakalejčík 50
36. 149
RASTový hormón Kvarta G Párovská, Nitra Sára Korčeková, Adriána Mačeková, Tomáš Války, Renee Polónyiová 49
37. 150
Kvarta G Párovská, Nitra 49
38. 449
Kuba Gang Kvarta Open Gate Boarding School, Babice Radim Dvořák, Merlin Garbini, Denis Vu, Jakub Jersenský 46
39. 190
Piskoty Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Maxim Bodnar, Alexandra Holikova, Emma Revajova, Monika Palencarova 46
40. 148
HBO již nikoliv stačej přidat vodu Kvarta G Párovská, Nitra Patrik Miškov, Martin Suláni, Patrik Peťovský, Šimon Černák 45
41. 49
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava 45
42. 82
KAUKAZ Kvarta G A. Vrábla, Levice Jakub Horváth, Dávid Furda, Marian Štefanka, Timo Pavuk 41
43. 379
Ezy 2 Kvarta G a SOŠ, Podbořany Tempelová Klára, Ryšavý Lukáš, Hotový Dominik, Zeman Tadeáš 38
44. 309
Ambrož Kvarta G J. Barranda, Beroun Marek Chvátal, Jakub Cihlář, Vojtěch Novák, Antonín Mařík 35
45. 110
Mentolová farba Kvarta G Alejová, Košice Nina Mamčaková, Jakub Hudák, Jakub Vojtek, Adam Melničak 35
46. 450
OG Potatoes Kvarta Open Gate Boarding School, Babice Roušarová Kateřina, Hauferová Markéta, Sedláková Julie, Kolomazník Vojtěch 34
47. 147
Alibaba Squad Kvarta G Párovská, Nitra Filip Balko, Matúš Adamík, Patrik Jašo, Adam Polyák 32
48. 83
Astralis Kvarta G A. Vrábla, Levice Patrik Pintér, Šimon Škvarka, Tomáš Bielený, Filip Žilkay 31
49. 92
PeJaBaKa Kvarta G F. G. Lorcu, Bratislava Peter Mancal, Jakub Benčík, Barbora Azórová, Katarína Palusková 30
50. 3
Beta Kvarta G a SOŠZE, Vyškov Tomáš Formánek, Karel Josef Čáp, Jaroslava Karásková, Petra Štolfová 30
51. 308
Dezider Kvarta G J. Barranda, Beroun Julie Baštová, Denisa Černá, Julie Žáčková, Markéta Lipinská 29
52. 282
Aquamarines Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín Hrádocká, Vanková, Šarinová 28
53. 281
Hey hou Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín Mária Ines Gajdošíková, Sophia Halásová, Alicia Donate Klimešová 25
54. 128
Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava 25
55. 214
PoRnSTaRs Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra Michal Vereš, Dárius Jančo, Tomáš Kiss, Martin Sršeň 23
56. 344
Kvarta G J. Chalupku, Brezno 21
57. 537
tilimilitranija Kvarta SG Life Academy, Poprad Yuliia Loshak, Bruno Schweitzer, Alexandra Diabelková, Juliána Kaločayová 19
58. 345
Kvarta G J. Chalupku, Brezno 16
59. 383
Matematickí draci Kvarta G Ivana Kupca, Hlohovec Jakub Martin Hulala, Jakub Antala, Laura Dzurechová, Sára Polačiková 13
60. 215
SWAT Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra Samko Janko Muška, Alenôčka, Weronička, Teruška 12
61. 274
Zeig mir ..... Es ist nicht da Kvarta Mendelovo G, Opava Jakub Hronek, Tomáš Adamec, Lukáš Procházka, Zita Maršíková 9
62. 378
Ezy 1 Kvarta G a SOŠ, Podbořany Čížek Matouš, Krob Petr, Lenz Ondřej, Martinovský Matěj 9