Výsledky


Vzorové riešenia úloh 

Vyber krajinu:

Poznámka: Tímy, ktoré súťažili v anglickom jazyku, sú zaradené podľa krajiny svojej školy.

Všetky kategórie
Kategória 7
Kategória 8
Kategória 9
Kategória Sekunda
Kategória Tercia
Kategória Kvarta

Všetky kategórie

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 90
Zabudli sme Kvarta G Alejová, Košice 178
2. 229
B16 na druhú 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice 105
3. 377
Wigym kvarta B Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 101
4. 11
Jsme tři Kvarta G Voděradská, Praha 88
5. 88
Bifľoši Tercia G Alejová, Košice 75
6. 291
Tercia G sv. Františka z Assisi, Žilina 75
7. 91
POLnaPOL ŠTVORKA Kvarta G Alejová, Košice 72
8. 203
Milada 1 9 ZŠ Dr. M. Horákové, Kopřivnice 70
9. 86
4 Tercia G Alejová, Košice 67
10. 13
XXX Kvarta G Voděradská, Praha 62
11. 236
Rýchlik z Bratislavy do Košíc nestojí v Leviciach Tercia G A. Vrábla, Levice 62
12. 70
Golden MaRS Sekunda G J. A. Raymana, Prešov 61
13. 226
TASR Kvarta G Párovská, Nitra 59
14. 64
Pomenovaný tím č.64 8 ZŠ s MŠ Zuberec 58
15. 284
TIE ŠIKOVNÉ 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 58
16. 167
7 ZŠ s MŠ Hriňová 57
17. 311
Kvarta G Ľ. Štúra, Zvolen 55
18. 85
Ružové ovečky Sekunda G Alejová, Košice 54
19. 254
FANT4STIC Tercia G Angely Merici, Trnava 52
20. 8
Tercia G Voděradská, Praha 52
21. 320
GyPy Kvarta Kvarta G P. de Coubertina, Piešťany 52
22. 169
8 ZŠ s MŠ Hriňová 51
23. 46
vaškoisti Kvarta G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 50
24. 62
9 ZŠ Pri Podlužianke, Levice 49
25. 329
7 ZŠ s MŠ Hriňová 49
26. 324
Mr. Stonks Kvarta Mendelovo G, Opava 49
27. 297
Meno_tímu Kvarta G Kukučínova, Poprad 48
28. 382
Zadajte názov tímu 7 G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 48
29. 332
červený ruksak 9 ZŠ s MŠ Hriňová 45
30. 275
Kvarta Open Gate, Babice 45
31. 381
HVAM 7 G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 44
32. 244
Jablko Kvarta G Dubnica n/V. 43
33. 353
super tím z PGJBTN 353. Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín 42
34. 98
Matematickí πráti Tercia G J. A. Raymana, Prešov 42
35. 84
Hlavný uzáver plynu Sekunda G Alejová, Košice 41
36. 256
69_kinder mafia weed bros on crack_420 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 40
37. 4
kvarteto 9 ZŠ Beluša 40
38. 82
Teplé rožky 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 40
39. 152
Pomenovaný tím č. 123 9 ZŠ Karpatská, Žilina 40
40. 111
8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 39
41. 247
3,14-Ráti 9 ZŠ Saratovská, Levice 39
42. 153
9 ZŠ Bystré 38
43. 296
ventilátor Tercia G Kukučínova, Poprad 38
44. 326
Zeusový potomkovia 9 ZŠ Svrčinovec 38
45. 15
Pomenovaný tím číslo 15 8 SZŠ Dneperská, Košice 37
46. 227
the players Kvarta G Párovská, Nitra 36
47. 101
Pomenovaný tím č. 101 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 36
48. 37
NYNJA TURTĽES Kvarta G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 36
49. 12
Kvarta G Voděradská, Praha 35
50. 379
mi 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 35
51. 388
Kvarta G A. Vrábla, Levice 34
52. 295
Tercia G Kukučínova, Poprad 34
53. 196
Drím tím 9 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 34
54. 31
Pečivový Gang 7 ZŠ Rajčianska, Bratislava 33
55. 32
73_own_team 8 ZŠ Rajčianska, Bratislava 33
56. 184
3 emká a jeden formuláč 9 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 33
57. 315
Milada expres 8 ZŠ Dr. M. Horákové, Kopřivnice 32
58. 118
kukrica hrášok fazuľa a teta zuzuľa 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 32
59. 224
7 ZŠ Kúpeľná, Prešov 32
60. 228
DOTO Kvarta G Párovská, Nitra 32
61. 164
Názov tímu č.164 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 31
62. 274
Tercia Open Gate, Babice 31
63. 45
Kiwi Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 31
64. 280
NEVYRIEŠENÁ ROVNICA 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 31
65. 350
Tercia G Kukučínova, Poprad 31
66. 191
suuret aivot 8 CSŠ Štefánikova, Piešťany 30
67. 308
CodeGirls Tercia G Ľ. Štúra, Zvolen 30
68. 112
8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 30
69. 331
Kyslíkaté deriváty 9 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 30
70. 87
Neviem Tercia G Alejová, Košice 29
71. 234
BORCI Z GOLIANKA Kvarta G Golianova, Nitra 29
72. 56
guličky s mliekom 8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 29
73. 262
E Kvarta G Párovská, Nitra 29
74. 252
Nekonečno na druhú Tercia G Angely Merici, Trnava 28
75. 255
EJOM Kvarta G Angely Merici, Trnava 28
76. 170
Pisoň Šuleková Rojíková Fitala Beraxová Žilková 8 ZŠ s MŠ Hriňová 28
77. 266
A Tercia G Párovská, Nitra 28
78. 76
Nepomenovaný tím č. 76 9 ZŠ Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves 28
79. 306
Ružové Jahody Tercia G Ľ. Štúra, Zvolen 28
80. 96
8 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 28
81. 282
ORBITKY 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 28
82. 354
Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín 28
83. 193
Matejov tím 9 CSŠ Štefánikova, Piešťany 27
84. 260
Brutálny Banán 8 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 27
85. 424
Sekunda Mendelovo G, Opava 27
86. 179
Matematická mašinka Tomáš Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 26
87. 265
pɹɐɥ os dɐus oʇ pǝǝu ʇ ̗upıp noʎ 'sıs ɟɟo doԀ Tercia G P. de Coubertina, Piešťany 26
88. 166
Chňavovci 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 26
89. 333
SLAJ stars 7 ZŠ s MŠ Nitrica 26
90. 114
60 korún stojí tuk 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 26
91. 310
Kvarta G Ľ. Štúra, Zvolen 26
92. 352
Sme slabé ako popradský čaj Tercia G Kukučínova, Poprad 26
93. 110
8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 25
94. 293
NoName Sekunda G Kukučínova, Poprad 25
95. 309
Tercia G Ľ. Štúra, Zvolen 25
96. 117
Princezničky 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 25
97. 188
9 SZŠ Starozagorská, Košice 25
98. 281
Eleven 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 25
99. 292
Pyrañjas Kvarta G sv. Františka z Assisi, Žilina 25
100. 192
8 CSŠ Štefánikova, Piešťany 25
101. 355
Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín 24
102. 302
9 ZŠ Kukučínova, Detva 24
103. 83
Just Dance 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 23
104. 161
Hatatitla 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 23
105. 75
yes 7 ZŠ Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves 23
106. 338
7 ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 23
107. 178
M4T3M4T1K4 9 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 23
108. 380
8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 22
109. 194
Králi matX-u 7 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 22
110. 190
ZZGJ 7 CSŠ Štefánikova, Piešťany 22
111. 53
Zlatý tým 9 ZŠ Zlatá, Rožňava 22
112. 195
Š.L.M.T. 195 7 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 22
113. 44
8 ZŠ Michaľany 22
114. 230
Sekunda G Golianova, Nitra 22
115. 156
najlepší matematikári 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 22
116. 57
MAT PROS 8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 22
117. 144
8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 22
118. 180
7 ZŠ Drábova, Košice - KVP 21
119. 119
9 ZŠ s MŠ Lipovce 21
120. 383
Couch Potatoes 7 G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 21
121. 115
Big Cox 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 21
122. 89
Spice Girls Tercia G Alejová, Košice 21
123. 454
9 ZŠ Spišský Štvrtok 21
124. 81
Absolútne netuším 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 21
125. 67
8 ZŠ s MŠ Udiča 20
126. 304
Sekunda G Ľ. Štúra, Zvolen 20
127. 298
Kvarta G Kukučínova, Poprad 20
128. 273
Divocí kanci Tercia Open Gate, Babice 20
129. 225
IQ 57 Kvarta G Párovská, Nitra 20
130. 307
Tercia G Ľ. Štúra, Zvolen 20
131. 339
7 ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 20
132. 235
Tri Tvorivé Tvory 9 ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava 20
133. 351
Tercia G Kukučínova, Poprad 19
134. 107
VALE tím 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 19
135. 237
Tercia G A. Vrábla, Levice 19
136. 68
4 mudrci 9 ZŠ s MŠ Udiča 19
137. 177
Fantastic four 9 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 19
138. 109
mužní muži 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 19
139. 97
8 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 19
140. 94
7 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 19
141. 279
BVJV 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 19
142. 30
7 ZŠ Michaľany 18
143. 29
7 ZŠ Michaľany 18
144. 455
Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín 18
145. 283
KRISTÍNA A DOMINIKA V AKCII 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 18
146. 290
Klub_Matematických_Logikov Sekunda G sv. Františka z Assisi, Žilina 17
147. 63
7 ZŠ Školská, Poltár 17
148. 65
Chlapci zo 7.A 7 ZŠ s MŠ Udiča 17
149. 303
Loptoši 8 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 17
150. 240
7 ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava 17
151. 103
Superteam 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 17
152. 42
8 ZŠ Komenského, Svit 16
153. 239
AnTiSe Sekunda G Alejová, Košice 16
154. 33
Calculator®Defilers™ 8 ZŠ Rajčianska, Bratislava 16
155. 102
Náš tím 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 16
156. 261
LV426 8 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 16
157. 278
#POMARANČE# 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 16
158. 264
Sekunda G P. de Coubertina, Piešťany 16
159. 212
Tím Alfa-Omega 7 ZŠ Ul. pionierov, Rožňava 16
160. 163
9.A 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 16
161. 66
Námesačníci 8 ZŠ s MŠ Udiča 16
162. 182
Nepomenovateľní 7 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 15
163. 138
7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 15
164. 272
IDKČ Sekunda Open Gate, Babice 15
165. 246
LELO 8 ZŠ Saratovská, Levice 15
166. 301
1ZŠ Detva 9 ZŠ Kukučínova, Detva 15
167. 288
My a Boris 9 ZŠ M. Lechkého, Košice 15
168. 305
Sekunda G Ľ. Štúra, Zvolen 14
169. 257
KиB 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 14
170. 47
8 ZŠ s MŠ Sl. uč. tovarišstva, V. Rovné 14
171. 411
8 ZŠ M. Lechkého, Košice 14
172. 248
king&queens 7 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 13
173. 136
7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 13
174. 43
8 ZŠ Michaľany 13
175. 95
7 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 13
176. 285
Suchari 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 13
177. 349
9 ZŠ Hliník n/Hronom 13
178. 378
9 ZŠ s MŠ Hriňová 13
179. 108
7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 13
180. 330
Druhá odmocnina na druhú 8 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 13
181. 71
ĽAMPKA Kvarta G J. A. Raymana, Prešov 13
182. 140
8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 13
183. 116
9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 13
184. 78
Baby zo 7. E 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 13
185. 300
BaNaDaTi 9 ZŠ Kukučínova, Detva 13
186. 258
Madrid Saint Germain 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 13
187. 165
9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 13
188. 253
cubeheadi Tercia G Angely Merici, Trnava 13
189. 198
9 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 12
190. 276
Kalkulačky Kvarta Open Gate, Babice 12
191. 185
9 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 12
192. 154
9 ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava 12
193. 204
Milada 2 9 ZŠ Dr. M. Horákové, Kopřivnice 12
194. 286
zslechkeho 7 ZŠ M. Lechkého, Košice 12
195. 197
Posledný boli 9 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 12
196. 39
9 ZŠ Grundschule, Medzev 12
197. 80
Malinčatá 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 10
198. 337
7 ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 10
199. 159
Balkóniky 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 10
200. 48
9 ZŠ s MŠ Sl. uč. tovarišstva, V. Rovné 10
201. 250
Matikáči 7 ZŠ s MŠ J. D. Matejovie, L. Hrádok 10
202. 232
Kolesový traktor č. 232 Sekunda G Golianova, Nitra 10
203. 142
8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 10
204. 74
9 ZŠ Spišský Štvrtok 9
205. 58
8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 9
206. 137
7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 9
207. 263
Sekunda G P. de Coubertina, Piešťany 9
208. 299
tím č.299 8 ZŠ Kukučínova, Detva 9
209. 105
7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 9
210. 259
noob team 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 9
211. 231
No Sekunda G Golianova, Nitra 9
212. 176
8 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 9
213. 233
bongola Sekunda G Golianova, Nitra 9
214. 106
7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 9
215. 174
7 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 9
216. 168
7 ZŠ s MŠ Hriňová 9
217. 55
8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 9
218. 183
7 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 9
219. 249
Squad of Gamers 7 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 9
220. 72
Avengers 8 ZŠ Spišský Štvrtok 9
221. 189
7 CSŠ Štefánikova, Piešťany 9
222. 155
7A 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
223. 277
DEVOČKY 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 6
224. 162
Lejko Plejko 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
225. 38
FC Parky 9 ZŠ Grundschule, Medzev 6
226. 143
8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 6
227. 49
9 ZŠ s MŠ Sl. uč. tovarišstva, V. Rovné 6
228. 208
Sedmokrásky 7 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 6
229. 3
Belušský expres 8 ZŠ Beluša 6
230. 160
8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
231. 141
8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 6
232. 157
Silná štvorka 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
233. 79
Janko Króner 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 6
234. 139
7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 3
235. 113
8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 3
236. 175
7 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 3
237. 77
Chalani zo 7. E 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 3
238. 1
7 ZŠ Beluša 3
239. 158
Hokejisti 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 3
240. 104
šprťáci(šprts) 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 3
241. 287
MEJK 8 ZŠ M. Lechkého, Košice 3

Kategória 7

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 167
7 ZŠ s MŠ Hriňová 57
2. 329
7 ZŠ s MŠ Hriňová 49
3. 382
Zadajte názov tímu 7 G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 48
4. 381
HVAM 7 G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 44
5. 256
69_kinder mafia weed bros on crack_420 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 40
6. 101
Pomenovaný tím č. 101 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 36
7. 31
Pečivový Gang 7 ZŠ Rajčianska, Bratislava 33
8. 224
7 ZŠ Kúpeľná, Prešov 32
9. 280
NEVYRIEŠENÁ ROVNICA 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 31
10. 333
SLAJ stars 7 ZŠ s MŠ Nitrica 26
11. 75
yes 7 ZŠ Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves 23
12. 338
7 ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 23
13. 194
Králi matX-u 7 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 22
14. 190
ZZGJ 7 CSŠ Štefánikova, Piešťany 22
15. 195
Š.L.M.T. 195 7 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 22
16. 156
najlepší matematikári 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 22
17. 180
7 ZŠ Drábova, Košice - KVP 21
18. 383
Couch Potatoes 7 G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 21
19. 339
7 ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 20
20. 107
VALE tím 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 19
21. 94
7 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 19
22. 279
BVJV 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 19
23. 30
7 ZŠ Michaľany 18
24. 29
7 ZŠ Michaľany 18
25. 63
7 ZŠ Školská, Poltár 17
26. 65
Chlapci zo 7.A 7 ZŠ s MŠ Udiča 17
27. 240
7 ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava 17
28. 103
Superteam 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 17
29. 102
Náš tím 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 16
30. 278
#POMARANČE# 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 16
31. 212
Tím Alfa-Omega 7 ZŠ Ul. pionierov, Rožňava 16
32. 182
Nepomenovateľní 7 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 15
33. 138
7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 15
34. 257
KиB 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 14
35. 248
king&queens 7 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 13
36. 136
7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 13
37. 95
7 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 13
38. 108
7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 13
39. 78
Baby zo 7. E 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 13
40. 258
Madrid Saint Germain 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 13
41. 286
zslechkeho 7 ZŠ M. Lechkého, Košice 12
42. 337
7 ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 10
43. 250
Matikáči 7 ZŠ s MŠ J. D. Matejovie, L. Hrádok 10
44. 137
7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 9
45. 105
7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 9
46. 259
noob team 7 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 9
47. 106
7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 9
48. 174
7 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 9
49. 168
7 ZŠ s MŠ Hriňová 9
50. 183
7 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 9
51. 249
Squad of Gamers 7 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 9
52. 189
7 CSŠ Štefánikova, Piešťany 9
53. 155
7A 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
54. 277
DEVOČKY 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 6
55. 208
Sedmokrásky 7 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 6
56. 157
Silná štvorka 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
57. 139
7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 3
58. 175
7 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 3
59. 77
Chalani zo 7. E 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 3
60. 1
7 ZŠ Beluša 3
61. 158
Hokejisti 7 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 3
62. 104
šprťáci(šprts) 7 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 3

Kategória 8

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 64
Pomenovaný tím č.64 8 ZŠ s MŠ Zuberec 58
2. 169
8 ZŠ s MŠ Hriňová 51
3. 111
8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 39
4. 15
Pomenovaný tím číslo 15 8 SZŠ Dneperská, Košice 37
5. 379
mi 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 35
6. 32
73_own_team 8 ZŠ Rajčianska, Bratislava 33
7. 315
Milada expres 8 ZŠ Dr. M. Horákové, Kopřivnice 32
8. 191
suuret aivot 8 CSŠ Štefánikova, Piešťany 30
9. 112
8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 30
10. 56
guličky s mliekom 8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 29
11. 170
Pisoň Šuleková Rojíková Fitala Beraxová Žilková 8 ZŠ s MŠ Hriňová 28
12. 96
8 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 28
13. 282
ORBITKY 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 28
14. 260
Brutálny Banán 8 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 27
15. 114
60 korún stojí tuk 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 26
16. 110
8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 25
17. 281
Eleven 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 25
18. 192
8 CSŠ Štefánikova, Piešťany 25
19. 161
Hatatitla 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 23
20. 380
8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 22
21. 44
8 ZŠ Michaľany 22
22. 57
MAT PROS 8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 22
23. 144
8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 22
24. 67
8 ZŠ s MŠ Udiča 20
25. 109
mužní muži 8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 19
26. 97
8 CZŠ sv. Gorazda, Námestovo 19
27. 283
KRISTÍNA A DOMINIKA V AKCII 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 18
28. 303
Loptoši 8 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 17
29. 42
8 ZŠ Komenského, Svit 16
30. 33
Calculator®Defilers™ 8 ZŠ Rajčianska, Bratislava 16
31. 261
LV426 8 ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 16
32. 66
Námesačníci 8 ZŠ s MŠ Udiča 16
33. 246
LELO 8 ZŠ Saratovská, Levice 15
34. 47
8 ZŠ s MŠ Sl. uč. tovarišstva, V. Rovné 14
35. 411
8 ZŠ M. Lechkého, Košice 14
36. 43
8 ZŠ Michaľany 13
37. 330
Druhá odmocnina na druhú 8 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 13
38. 140
8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 13
39. 80
Malinčatá 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 10
40. 159
Balkóniky 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 10
41. 142
8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 10
42. 58
8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 9
43. 299
tím č.299 8 ZŠ Kukučínova, Detva 9
44. 176
8 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 9
45. 55
8 ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica n/V. 9
46. 72
Avengers 8 ZŠ Spišský Štvrtok 9
47. 162
Lejko Plejko 8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
48. 143
8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 6
49. 3
Belušský expres 8 ZŠ Beluša 6
50. 160
8 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 6
51. 141
8 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 6
52. 79
Janko Króner 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 6
53. 113
8 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 3
54. 287
MEJK 8 ZŠ M. Lechkého, Košice 3

Kategória 9

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 229
B16 na druhú 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice 105
2. 203
Milada 1 9 ZŠ Dr. M. Horákové, Kopřivnice 70
3. 284
TIE ŠIKOVNÉ 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 58
4. 62
9 ZŠ Pri Podlužianke, Levice 49
5. 332
červený ruksak 9 ZŠ s MŠ Hriňová 45
6. 4
kvarteto 9 ZŠ Beluša 40
7. 82
Teplé rožky 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 40
8. 152
Pomenovaný tím č. 123 9 ZŠ Karpatská, Žilina 40
9. 247
3,14-Ráti 9 ZŠ Saratovská, Levice 39
10. 153
9 ZŠ Bystré 38
11. 326
Zeusový potomkovia 9 ZŠ Svrčinovec 38
12. 196
Drím tím 9 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 34
13. 184
3 emká a jeden formuláč 9 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 33
14. 118
kukrica hrášok fazuľa a teta zuzuľa 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 32
15. 164
Názov tímu č.164 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 31
16. 331
Kyslíkaté deriváty 9 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 30
17. 76
Nepomenovaný tím č. 76 9 ZŠ Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves 28
18. 193
Matejov tím 9 CSŠ Štefánikova, Piešťany 27
19. 166
Chňavovci 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 26
20. 117
Princezničky 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 25
21. 188
9 SZŠ Starozagorská, Košice 25
22. 302
9 ZŠ Kukučínova, Detva 24
23. 83
Just Dance 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 23
24. 178
M4T3M4T1K4 9 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 23
25. 53
Zlatý tým 9 ZŠ Zlatá, Rožňava 22
26. 119
9 ZŠ s MŠ Lipovce 21
27. 115
Big Cox 9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 21
28. 454
9 ZŠ Spišský Štvrtok 21
29. 81
Absolútne netuším 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec 21
30. 235
Tri Tvorivé Tvory 9 ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava 20
31. 68
4 mudrci 9 ZŠ s MŠ Udiča 19
32. 177
Fantastic four 9 ZŠ Školská, Spišské Podhradie 19
33. 163
9.A 9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 16
34. 301
1ZŠ Detva 9 ZŠ Kukučínova, Detva 15
35. 288
My a Boris 9 ZŠ M. Lechkého, Košice 15
36. 285
Suchari 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 13
37. 349
9 ZŠ Hliník n/Hronom 13
38. 378
9 ZŠ s MŠ Hriňová 13
39. 116
9 SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 13
40. 300
BaNaDaTi 9 ZŠ Kukučínova, Detva 13
41. 165
9 ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra 13
42. 198
9 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 12
43. 185
9 ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 12
44. 154
9 ZŠ s MŠ Angely Merici, Trnava 12
45. 204
Milada 2 9 ZŠ Dr. M. Horákové, Kopřivnice 12
46. 197
Posledný boli 9 ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava 12
47. 39
9 ZŠ Grundschule, Medzev 12
48. 48
9 ZŠ s MŠ Sl. uč. tovarišstva, V. Rovné 10
49. 74
9 ZŠ Spišský Štvrtok 9
50. 38
FC Parky 9 ZŠ Grundschule, Medzev 6
51. 49
9 ZŠ s MŠ Sl. uč. tovarišstva, V. Rovné 6

Kategória Sekunda

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 70
Golden MaRS Sekunda G J. A. Raymana, Prešov 61
2. 85
Ružové ovečky Sekunda G Alejová, Košice 54
3. 353
super tím z PGJBTN 353. Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín 42
4. 84
Hlavný uzáver plynu Sekunda G Alejová, Košice 41
5. 45
Kiwi Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 31
6. 424
Sekunda Mendelovo G, Opava 27
7. 179
Matematická mašinka Tomáš Sekunda Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 26
8. 293
NoName Sekunda G Kukučínova, Poprad 25
9. 230
Sekunda G Golianova, Nitra 22
10. 304
Sekunda G Ľ. Štúra, Zvolen 20
11. 290
Klub_Matematických_Logikov Sekunda G sv. Františka z Assisi, Žilina 17
12. 239
AnTiSe Sekunda G Alejová, Košice 16
13. 264
Sekunda G P. de Coubertina, Piešťany 16
14. 272
IDKČ Sekunda Open Gate, Babice 15
15. 305
Sekunda G Ľ. Štúra, Zvolen 14
16. 232
Kolesový traktor č. 232 Sekunda G Golianova, Nitra 10
17. 263
Sekunda G P. de Coubertina, Piešťany 9
18. 231
No Sekunda G Golianova, Nitra 9
19. 233
bongola Sekunda G Golianova, Nitra 9

Kategória Tercia

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 88
Bifľoši Tercia G Alejová, Košice 75
2. 291
Tercia G sv. Františka z Assisi, Žilina 75
3. 86
4 Tercia G Alejová, Košice 67
4. 236
Rýchlik z Bratislavy do Košíc nestojí v Leviciach Tercia G A. Vrábla, Levice 62
5. 254
FANT4STIC Tercia G Angely Merici, Trnava 52
6. 8
Tercia G Voděradská, Praha 52
7. 98
Matematickí πráti Tercia G J. A. Raymana, Prešov 42
8. 296
ventilátor Tercia G Kukučínova, Poprad 38
9. 295
Tercia G Kukučínova, Poprad 34
10. 274
Tercia Open Gate, Babice 31
11. 350
Tercia G Kukučínova, Poprad 31
12. 308
CodeGirls Tercia G Ľ. Štúra, Zvolen 30
13. 87
Neviem Tercia G Alejová, Košice 29
14. 252
Nekonečno na druhú Tercia G Angely Merici, Trnava 28
15. 266
A Tercia G Párovská, Nitra 28
16. 306
Ružové Jahody Tercia G Ľ. Štúra, Zvolen 28
17. 354
Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín 28
18. 265
pɹɐɥ os dɐus oʇ pǝǝu ʇ ̗upıp noʎ 'sıs ɟɟo doԀ Tercia G P. de Coubertina, Piešťany 26
19. 352
Sme slabé ako popradský čaj Tercia G Kukučínova, Poprad 26
20. 309
Tercia G Ľ. Štúra, Zvolen 25
21. 89
Spice Girls Tercia G Alejová, Košice 21
22. 273
Divocí kanci Tercia Open Gate, Babice 20
23. 307
Tercia G Ľ. Štúra, Zvolen 20
24. 351
Tercia G Kukučínova, Poprad 19
25. 237
Tercia G A. Vrábla, Levice 19
26. 455
Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín 18
27. 253
cubeheadi Tercia G Angely Merici, Trnava 13

Kategória Kvarta

# ID Jazyk Názov Kategória Škola Body
1. 90
Zabudli sme Kvarta G Alejová, Košice 178
2. 377
Wigym kvarta B Kvarta Wichterlovo G, Ostrava - Poruba 101
3. 11
Jsme tři Kvarta G Voděradská, Praha 88
4. 91
POLnaPOL ŠTVORKA Kvarta G Alejová, Košice 72
5. 13
XXX Kvarta G Voděradská, Praha 62
6. 226
TASR Kvarta G Párovská, Nitra 59
7. 311
Kvarta G Ľ. Štúra, Zvolen 55
8. 320
GyPy Kvarta Kvarta G P. de Coubertina, Piešťany 52
9. 46
vaškoisti Kvarta G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem 50
10. 324
Mr. Stonks Kvarta Mendelovo G, Opava 49
11. 297
Meno_tímu Kvarta G Kukučínova, Poprad 48
12. 275
Kvarta Open Gate, Babice 45
13. 244
Jablko Kvarta G Dubnica n/V. 43
14. 227
the players Kvarta G Párovská, Nitra 36
15. 37
NYNJA TURTĽES Kvarta G B. Slančíkovej-Timravy, Lučenec 36
16. 12
Kvarta G Voděradská, Praha 35
17. 388
Kvarta G A. Vrábla, Levice 34
18. 228
DOTO Kvarta G Párovská, Nitra 32
19. 234
BORCI Z GOLIANKA Kvarta G Golianova, Nitra 29
20. 262
E Kvarta G Párovská, Nitra 29
21. 255
EJOM Kvarta G Angely Merici, Trnava 28
22. 310
Kvarta G Ľ. Štúra, Zvolen 26
23. 292
Pyrañjas Kvarta G sv. Františka z Assisi, Žilina 25
24. 355
Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín 24
25. 298
Kvarta G Kukučínova, Poprad 20
26. 225
IQ 57 Kvarta G Párovská, Nitra 20
27. 71
ĽAMPKA Kvarta G J. A. Raymana, Prešov 13
28. 276
Kalkulačky Kvarta Open Gate, Babice 12